Budistas fotomenininkas Paulius Normantas

Pradėjo feniksas, Rugsėjis 03, 2011, 09:17:06 AM

« ankstesnis - sekantis »

feniksas

Po Pietryčių Aziją dvidešimt metų keliaujantis bronsono tipo fotografas Paulius Normantas yra praktikuojantis budistas ir Tibeto kultūros fanatikas.
Teigia, kad viską daro tam, kad kitame gyvenime gimtų Tibete.

Interviu su Pauliumi Normantu apie Tibetą.
http://tv.delfi.lt/video/xbxxzvlx/