Autorius Tema: „Sapiens“ apie išaugusių smegenų kainą, kurią sumokėjo žmonės ir gamta  (Skaityta 734 kartus)

Neprisijungęs Leotaurus

  • Administrator
  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 3422
  • Lytis: Vyras
  • Darvinas
    • Žiūrėti profilį
    • Tipų teorija

Darvino tipo istoriko Yuvalio Harari pasisakymai apie žmonijos praeitį.
40-metis Oksfordo universiteto darvino tipo istorijos mokslų daktaras Yuvalis Harari parašė provokuojančią civilizacijos istoriją, patiektą su eretiško mąstymo ir netikėtų faktų pagardais. Jo „Sapiens“ kvestionuoja didįjį mūsų pasaulio istorijos naratyvą, o akrobatiniai intelekto ir logikos kūlvirsčiai tiesiog gniaužia kvapą.
Dėl intuicijos elemento ir teorinės vaizduotės derinio darvino tipo mokslininkai yra didžiausi eretikai kurie šokiruoja mokslo pasaulį nusižengdami dauguma žmonijos įsitikinimų. Bet nuo tai pasaulis tampa tik įdomesnis.
http://www.technologijos.lt/n/mokslas/antropologija/S-58495/straipsnis/Sapiens-apie-isaugusiu-smegenu-kaina-kuria-sumokejo-zmones-ir-gamta-savanu-pastumdeliai-tapo-bananu-respublikos-diktatoriais

Šie teologiniai disputai taip įsismarkavo, kad per XVI–XVII a. katalikai ir protestantai žudė vienas kitą šimtais tūkstančių. 1572 m. rugpjūčio 23 d. gerų darbų svarbą pabrėžiantys Prancūzijos katalikai užpuolė Prancūzijos protestantų bendruomenes, kurios aukštino Dievo meilę žmonijai. Šventojo Baltramiejaus naktį mažiau nei per 24 valandas buvo nužudyta 5000–10 000 protestantų. Kai žinios apie įvykius Prancūzijoje pasiekė Romos popiežių, jį apėmė toks džiaugsmas, jog surengė iškilmingas ceremonijas šiai progai pažymėti ir pavedė Giorgio Vasari (3) papuošti vieną iš Vatikano menių šių žudynių freska (patalpa šiuo metu lankytojams neprieinama). (4) Taigi per 24 valandas krikščionys nužudė daugiau brolių krikščionių nei politeistinė Romos imperija per visą savo egzistenciją.
http://www.technologijos.lt/n/mokslas/istorija_ir_archeologija/S-58555/straipsnis/Sapiens-kodel-krikscionys-yra-kur-kas-labiau-primityvus-uz-pagonis