Autorius Tema: Serialo "Lost" analizė  (Skaityta 4839 kartus)

Neprisijungęs Greddy

 • Pilnavertis narys
 • ***
 • Įrašai: 244
 • Volteras
  • Žiūrėti profilį
Serialo "Lost" analizė
« Įrašytas: Rugpjūčio 09, 2014, 11:22:01 pm »


Filmų, serialų, įvairių vaidybinių projektų analizė gali suteikti tikrai vertą dėmesio informacijos kiekį, ypatingai ten, kur yra daug pagrindinių veikėjų. Kino ir vaidybos projektuose galime pamatyti įvairių tipų išsidėstymą bei santykius personažuose.

„Dingę“ yra amerikiečių draminis televizijos serialas, pasakojantis apie lėktuvo katastrofą patyrusius žmones ir paslaptingą tropinę salą kažkur Ramiojo vandenyno pietuose, į kurią jie nukrenta. "Dingę" yra pripažįstamas kaip vienu iš geriausių visų laikų televizijos serialų. Tai yra pats brangiausias kada nors filmuotas Tv šou.

Ši lėktuvo katastrofa nebuvo tipinė, įprasta avarija. Lėktuvo keleiviai papuolė į mistikos bedugnę, pradedant nuo išgyvenusių avariją ir baigiant salos monstru - juodų dūmų debesiu, kuris gali spontaniškai atsirasti ir pražudyti. Kaip vėliau paaiškėja, pagrindiniai veikėjai lėktuvu skrido neatsitiktinai, viskas buvo "suvedžiota", kad ir kokią isteriją tai keltų.

"Dingę" yra nuostabus tuo, kad žiūrinčioje galvoje palieka visišką chaosą ir nesusipratimą. Svarbiausias serialo "arkliukas" yra mokslo ir  tikėjimo susidūrimas, kuris priverčia pagalvoti apie nusistovėjusias gamtos sampratos nuostatas.

Trumpi sezonų apibūdinimai.

Pirmas sezonas

Po „Oceanic Airlines“ skrydžio 815 lėktuvo katastrofos, išgyvenę keleiviai atsiduria, iš pirmo žvilgsnio, negyvenamoje tropikų saloje. Nelaimė suburia grupę nepažįstamųjų dirbti išvien. Jie susiduria su keisčiausiais dalykais, tokiais, kaip poliariniai lokiai, nematyta būtybe, besibastančia po džiungles ir piktavališka grupe salos gyventojų, žinomų kaip „Kiti“. Taip pat jie sutinka prancūzę, pavarde Ruso, vienintelę išsigelbėjusią po laivo sudužimo prieš šešiolika metų, ir suranda paslaptingą metalinį liuką, užkastą po žeme. Keli kiti išgyvenusieji plaustu išplaukia iš salos.

Antras sezonas

Serialo istorija tęsiasi, praėjus 45 dienoms po katastrofos, vis labiau aštrėjant santykiams tarp išgyvenusių lėktuvo keleivių ir „Kitų“. Sezone dažnai nagrinėjamos tikėjimo ir mokslo, kaip priepriešos, temos, teminiai epizodai skiriami tam tikriems, su veikėjais susijusiems, filosofiniams apmąstymams. Atskleidžiamos kai kurios paslaptys, tačiau užduodama ir naujų klausimų. Pristatomi nauji veikėjai, skridę lėktuvo uodegoje, ir kiti salos gyventojai. Vis labiau gilinamasi į salos paslaptis, išgyvenusių veikėjų praeitis. Pagrindiniai veikėjai ištyrinėja tai, ką suranda po liuku, atskleidžiamas DHARMA Iniciatyvos egzistavimas ir jos finansuotojas, Hanso Fondas. Kai pradeda atsiskleisti tiesa apie „Kitų“ grupę, vienas iš pagrindinių veikėjų išduoda kitus išgyvenusiuosius. Sezono pabaigoje sužinoma apie lėktuvo katastrofos priežastį.

Trečias sezonas

Istorija tęsiama, praėjus 67 dienoms po nukritimo į salą. Pristatomi nauji, po katastrofos išgyvenę veikėjai. Išgyvenusieji vis daugiau sužino apie „Kitus“ ir susipažįsta su jų gyvenimu saloje. Vienas iš „Kitų“ grupės ir naujas salos gyventojas, prisijungia prie išgyvenusiųjų, tuo tarpu vienas iš pagrindinių veikėjų prisideda prie „Kitų“. Įvyksta šiurpi konflikto atomazga tarp išgyvenusių ir „Kitų“, išgyvenusieji susisiekia su išoriniu pasauliu.

Ketvirtas sezonas

Sezone pasakojama apie išgyvenusių lėktuvo keleivių susidūrimą su krovininio laivo „Kahana“ įgula, kurie atvyksta į salą tariamai jų išgelbėti. Taip pat pirmą kartą seriale pristatomi ateities prisiminimų epizodai, kurie parodo apie šešių lėktuvo keleivių išsigelbėjimą iš salos.

Penktas sezonas

Šiame sezone pasakojama apie Bendžamino Lainuso (Michael Emerson), Danielės Ruso (Mira Furlan), Ričardo Alperto (Nestor Carbonell), Danielio Faradėjaus (Jeremy Davies) ir Mailso Straumo (Ken Leung), taip pat Libės (Cynthia Watros) praeitį. Ketinama atskleisti salos paslapčių bei kas įvyko tarp Beno ir tikrojo Henrio Geilo, oro baliono piloto.

Šeštas sezonas

2007-ųjų gegužės septintąją ABC Entertainment prezidentas Stephen McPherson paskelbė, kad "Dingę" pasibaigs 2009–2010 televizijos sezone su "labai laukiamu ir šokiruojančiu finalu". Prasidedant 2007–2008 televizijos sezonu, paskutiniai 48 epizodai būtų buvę rodomi dar tris sezonus po 16 serijų su serialo baigtimi šeštajame sezone. Dėl rašytojų streiko ketvirtas sezonas turėjo 14 serijų, todėl penktąjį ir šeštąjį sezonus buvo planuojama sudaryti po 17 epizodų. Tačiau, birželio 29-ąją buvo paskelbta kad paskutiniam sezonui pridėta papildoma valanda, padidinanti epizodų skaičių iki 18.

Taigi, visų pirma - serialo kūrėjai/scenarijaus rašytojai:

Carlton Cuse - darvino tipas.
https://www.youtube.com/watch?v=tz6p_Z1OsYI

Psichika stabili, nėra juokavimo sutrikimo, perdėtos ironijos ar sarkazmo.

Damon Lindelof - darvino tipas.Turi pastebimo pasyvumo, gali būti lengva, pasyvi šizofrenija.
 
Edward Kitsis - darvino tipas.


https://www.youtube.com/watch?v=cxJMnfv1cac

Psichikoje dominuoja stiprus pasyvumas, žvilgnsyje pilna "saldumo", dažni juokeliai.

Adam Horowitz - voltero tipas.
Elizabeth Sarnoff - bronsono tipas.
Kaip matome, tarp scenarijaus rašytojų dominuoja darvino tipas. Įdomu tai, kad bent pora iš jų turi pastebimus psichikos pakitimus (darvino tipui rašymas nėra rekomenduojama sritis, dėl silpnos garsinės - žodinės atminties ir dėl intuicijos, kuri nėra suderinama su "vaizdingu" rašymu).

Toliau - serialo aktoriai.

Matthew Fox - voltero tipas.

 


Seriale atliko "vedlio" vaidmenį, sudužus lėktuvui tapo savotišku genties "vadu". Iš pradžių jo tikslas buvo padėti kuo greičiau padėti sau ir kitiems ištrūkti iš salos, tačiau vystantis siužetui, jis pradėjo matyti prasmę, likimą, savotišką misiją, paskirtą išbandymą, kurį jis turi būtinai atlikti. Toks scenarijus voltero tipui yra labai tinkamas, dėl moralės elemento ir didžiausios vaizduotės jis sugeba sukurti idėjinio, pasišventusio, atsidavusio žmogaus įspūdį, tam tikrų reiškinių sutaurinimą ir padidintą svarbą. Kitų atžvilgiu seriale elgėsi labai rūpestingai, imdavosi spręsti nesutarimus, malšindavo konfliktus.

Evangeline Lilly - bronsono tipas.
Vienintelė iš lėktuvo keleivių turinti ryškią kriminalinę praeitį. Seriale elgėsi "slidžiai", gudriai, dažnai naudodavosi kitais, kad pasiektų savo tikslus, dažnai ironizuodavo. Serialo personaže buvo daug stiprių, kokybiškų emocijų.

Jorge Garcia - bronsono tipas.Labai stipraus ekstravertiško, linkusio į bendravimą, elgesio, pašaipų nėra, nekompleksuoja dėl savo stambaus sudėjimo. Asmenybėje pritrūkdavo ryžto ir valios, ganėtinai greitai pasiduodavo iššūkiams.

Josh Holloway - voltero tipas.
 
Akivaizdus semitinis sudėjimas.

Prieš lėktuvo avariją "užsiėmė" nešvariais darbais, įvairiomis piniginėmis aferomis, apgavystėmis, manipuliacijomis. Sudužus lėktuvui, pradžioje buvo visų labai nemėgstamas, niekuo nesidalino, buvo labai konfliktiškas, nesistengė padėti ir kooperuotis. Trumpai tariant, labai gerai atitiko "parazito" vaidmenį. Šis personažas pasižymėjo ypatingai spalvinga kalba, kuri turėjo stipriai sarkazmu dvelkiantį prieskonį, kaip ir pati asmenybė paremta sarkazmu ir ironija. Siužeto eigoje tapo rimtesniu, santūresniu, subrendusiu.

Geriausi pravardžiavimo momentai:

https://www.youtube.com/watch?v=or_BGsW7Mgg

Naveen Andrews - ramzio tipas.

 

Su bronsonėmis.

Personažas buvo draugiškas, mėgdavo veikti vienas, ypatingai ten, kur nereikdavo kolektyvinės veiklos. Pasižymėjo kokybišku emocionalumu, didele valia, užsispyrimu. Buvo kerštingas, kas labai būdinga vaizduotės tipams. Psichikoje nedominavo patologiškos pašaipos ar perdėtas juokavimas.

Terry O'Quinn - bronsono tipas.

   

Pirmame sezone John Locke (Terry O'Quinn) yra pristatomas kaip mistinis, intelektualus ir stoiškas veikėjas su potraukiu gyventi laukinėje gamtoje, geriausiai mokančiu medžioti ir užsiimti pėdsekyste. Lėktuvo katastrofą veikėjas aiškina mistiniu ir dvasiniu atspalviu, visa tai kas atsitiko vadindamas "stebuklu". Jo stoicizmas ir mistiška pasaulėžiūra dominuoja jo charakteryje ir yra pagrindas visų jo santykių ir tarpasmeninių susidūrimų seriale.
Vertinat iš Tipų perspektyvos, psichikoje nėra pastebima padidintų patyčių ar juokavimo. Asmenybė labai subtiliai kuria juokavimus, kurie niekada nebūna žeminančio pobūdžio. Elgsena ir išraiška dvelkia stipriu optimizmu - neveltui jis atlieka medžiotojo vaidmenį, kuris įgauna vyriškai dvasišką pobūdį. Įdomus momentas tas, kad kaip bronsonas, seriale jis mėgsta būti vienišiumi, per daug nesikišdamas į kolektyvinę veiklą.

Šiek tiek emocijų. "Tai mano likimas":

https://www.youtube.com/watch?v=moC7tg60qP8

Daniel Dae Kim - bronsono tipas.

 

Aktorius puikiai įamžino tradicinio, patriarchalinio azijiečio vyro vaidmenį. Pradžioje žmonos atžvilgiu pasižymėjo labai valdingu elgesiu, laikėsi nuo likusių išsigelbėjusių labai atokiai. Kalbant apie emocinį ekspresyvumą, charakteryje mažai racionalumo, kas emocijas ir padaro labai kokybiškas ir reiškiamas vaizdingai. Labai gerai matėsi regimųjų emocijų "maksimalizmas" - didelė neapykanta arba didelė meilė.

Yunjin Kim - bronsono tipas.Daniel Dae Kim (Jin-Soo Kwon) žmona. Atliko nuolankios ir paklusnios žmonos vaidmenį, tačiau serialo eigoje pasikeitus vyro požiūriui į ją, atitinkamai pasikeitė ir jos elgesys: ji išmoko labiau kritikuoti ir išsireikšti. Pašaipų, sarkazmo ar ironijos apraiškų vaizduotėje nėra, sudaro gero ir šilto žmogaus įspūdį. Psichologinė kokybė panaši į optimizmą.

Emilie de Ravin - bronsono tipas.

 

Puikiai atitinkanti depresyvios bronsonės įvaizdį, labai stichiškai reaguojanti į aplinkos reiškinius ir bendravimą. Akivaizdi depresija, tačiau pasireiškianti tam tikru sarkazmu, emociniu valdingumu/spaudimu, išreikštas juokavimas nepastebimas.

Dominic Monaghan - darvino tipas.

   

Veikėjas labai gerai atspindėjo šizofreniško pobūdžio darviną. Šiuo atveju, personažas turėjo pasyvią šizofreniją, užsiiminėjo muzika, buvo religingas, po to įniko į narkotikus. Trūko savarankiškumo, lyderiauti negalėjo. Labai gerai matoma žandikaulio asimetrija.

Michael Emerson - voltero tipas.Seriale buvo labai spalvingas personažas, nors ir būdamas labai gerų manierų, turėjo nepriekaištingą savybę meluoti ir manipuliuoti žmonėmis aplink jį, netgi tada, kai jis būdavo fizinėje nenaudoje. Taip pat jis buvo "Kitų" lyderis. Jis dažnai kalbėdavo žemu, be emocijų, monotonišku, nesuprantamu balsu, papildydamas savo kalbą sarkazmu arba "sausais", nejuokingais juokeliais. Kitų salos gyventojų jis apibūdinamas kaip "ištikimas tik sau", tačiau dažnai užsimenama, kad jis gali  būti vedamas aukštesniųjų tikslų. Psichikoje pilna ironijos ir sarkazmo, pačio juoko - ne daug. Žvilgsnis pilnas šizofreniško spindesio.

Elizabeth Mitchell - bronsono tipas.


Ypatingai masyvus apatinis žandikaulis.

Asmenybė buvo nepatikima, išdavikiška. Iš pradžių atliko šnipo ir žvalgybos funkciją, lengvai pakabindama kitus ant "masalo". Charakteris ir elgsena primena solidžios bronsonės bruožus, minimali juoko depresija, kiek stipresnis ironizavimas ir sarkazmas.

Harold Perrineau - darvino tipas.

 

Personažas, kuris yra "savo vietoje". Darviniškas charakteris turintis specifinio, žavaus,  juodaodiško karštumo. Elgesys intravertiškas, nelinkęs į grupę, ypatingai išreikštai rūpinasi savo sūnumi. Humoras yra sveikos kokybės, nepatologiškas.

Henry Ian Cusick - voltero tipas.Serialo personažų apibūdinamas kaip "linksmas, gyvo būdo" bei pasižymėjęs dėl savo įpročio kitus asmenis vadinti "Broliu". Asmenybėje dominavo idealai bei siekiai, kurie buvo su sveiko idealizmo atspalviu. Labai stipriai jautėsi intraverto apraiškos, mąstymas nuolatos paskendęs vidiniuose vertinimuose, projekcijoje, kuri buvo nukreipta ir į praeitį, ir į ateitį.

Ken Leung - darvino tipas.

 

Labai įdomus veikėjas tuo, kad kaip ir atitinka tipinius darvino tipo bruožus, tačiau pats matydavo visokius vidinius "pranašus", dvasias, dirbo kaip vaiduoklių užkalbėtojas ir "energijų" valytojas/išvarytojas. Pastebima daug sarkazmo, pašaipų, juoko mažai, matoma labai daug negatyvių reiškinių. Galima "diagnozuoti" vidutinę šizofreniją.

Malcolm David Kelley - darvino tipas.


Michael Dawson (Harold Perrineau) sūnus seriale. Darvino tipo vaikas su puikiai veikiančia intuicija, nuolatos klausia paaiškinimo apie bet kokį reiškinį, smalsumas ir klausimas "kodėl" - viena ryškiausių jo charakterių savybių. Turi specifinį, šaltą žvilgsnį.

Maggie Grace - bronsono tipas.Filmavimo metu aktorė buvo prilyginta Paris Hilton, o "Dingę" prodiuseris apibūdino ją kaip:
"Kalė. Ji kaip tipinė sugadinta tėvelio dukra, kuri gauna bet ko, ko užsigeidžia ir niekada nėra už nieką atsakinga". Šis apibūdinimas įspūdingai puikiai apibūdina tipinės, depresyvios bronsonės elgesio šabloną. Serialo metu ji kaip tik taip ir elgėsi: nieko nedirbdavo, niekam nepadėdavo, kai kiti vargdavo kažką darydami, ji tiesiog leisdavo laiką degindamasi, gulėdama ant paplūdimio, skaitydama mados ir grožio žurnalus, o jeigu kažkas paprašydavo padėti, pradėdavo teisintis, ironizuoti ir tiesiog gindavosi emociniu spaudimu. Kažkas nuolatos turėdavo daryti viską už ją, o ji net nesugebėdavo padėkoti, tiesiog "numesdavo" kažkokią pašaipą ar vėl ironiją. Trumpai tariant, elgesys beveik niekuo nesiskiria nuo mažo vaiko, išskyrus sarkazmo, ironijos ir pašaipų kokybe. Nesugebėdavo susikaupti ties vienu dalyku, kantrybės/valios visiškai nebuvo. Asmenybė labai stichiška, bendravimas neracionalus, viskas pasiekiama užgaidomis, nurodinėjimais ir emociniu spaudimu.

Nestor Carbonell - darvino tipas.


Su voltero tipo Henry Ian Cusick, labai gerai matosi žandikaulių dydžių skirtumas bei nosies kaulo pakrypimai.

Vienas paslaptingiausių serialo personažų, turintis amžinos jaunystės "prakeiksmą". Psichika labai švari: jokio sarkazmo, pašaipų, didesnio negu vidutinio humoro. "Kitų" patarėjas.

Jeff Fahey - darvino tipas.

Akys "kursuoja" skirtingom kryptim.

Lėktuvo pilotas, kuris įsivėlė į serialo "mistiką". Mėgstantis dažnai ironizuot, kalba racionali, t.y. bet ko bet kada netauškia.

https://www.youtube.com/watch?v=ARTgskKrqyU

Ian Somerhalder - bronsono tipas.

Paskendęs regimosiose emocijose.

Viena karščiausių asmenybių seriale. Labai gerai veikiančios simpatijos - antipatijos ir regimosios emocijos. Tobulai išreiškiama tiek per veido raumenis, tiek per žvilgsnį. Asmenybė labai nekantri, nuolatos naudoja sarkazmą, šaiposi, bet nedaug, dažniausiai tik iš savo netikrosios sesės. Pastoviai akcentuoja, kad reikia "visiem" padėt, negalim būt "nereikaling", puikiai jaučiamas kolektyvinis suvokimas. Tipinis, holivudinis bronsono tipo gražuoliukas.

Sam Anderson - darvino tipas.
 
 
 
Nuolatos dėl visko abejojantis, neryžtingas, visur matantis nesėkmes, kliūtis. Žvilgsnis liudija apie tragišką dėmesio būklę. 

L. Scott Caldwell - darvino genotipo platonė.
 


Lėtoko būdo moteris, sąlygiškai pasyvi, žvilgsnis "užsisvajojęs".

Michelle Rodriguez - bronsono tipas.Tipiniu bronsoniškumu dvelkianti moteris. Žvelgiant iš vyro akių - tai moteris "su kiaušais". Aktyvios depresijos personažas, nors ir patyčių nėra daug.

Jeremy Davies - bronsono (platono?) tipas.

 

Tipų kontekste labai įdomus atvejis. Kakta labai panaši į trečio laipsnio, platono atveju, tačiau žandikaulis yra bronsoniškas. Galbūt kakta genetiškai yra didesnę negu bronsono standarte..

Elgesys savotiškai įdomus, kalbėjimo maniera dažnai būdavo "išblaškyta", murmėdavo neaiškiai sau po nosim, tonas prislopintas. Elgdavosi reaktyviai, priminė neramaus veikėjo būdą.

Cynthia Watros - bronsono tipas.Akivaizdžios depresijos veikėjas, labai vengdavo atsakinėti į klausimus susijusius su ja pačia. Psichika pasyvoka.

https://www.youtube.com/watch?v=QYTVgRmJ2-M Elgesyje jokios koncentracijos, nuolatinis blevyzgojimas.

Adewale Akinnuoye-Agbaje - darvino tipas.Veikėjas, kurio vardas seriale "Mr.Eko", saloje atrado Dievą, pašaukimą, prasmę ir už tai atsipirko savo mirtimi. Ištraukti žodį iš jo - didelis laimėjimas, asmenybė uždaro būdo. Žvilgsnyje matomas nuožmumas.

https://www.youtube.com/watch?v=4wyuJfi6ihc

Atpirkimas.

Rebecca Mader - platono tipas.

 

Labai žavių veido bruožų platonė. Personažas mokėjo gerai meluoti, dažnai ironizuodavo.

https://www.youtube.com/watch?v=KeYc9nfAekU
Lengvos depresijos apraiškos. Labai puikiai valdoma kalba, pasižyminti ypatingu sklandumu.

John Terry - platono tipas.

Alkoholiko akys.

Jack Shephard (Matthew Fox) tėvas seriale. Dirbo profesionaliu chirurgu, buvo skyriaus "galva". Mirė tragiškai, dėl sūnaus poelgio paniro į alkoholizmą, pervartojo ir.. Po lėktuvo katastrofos, Jack'as pradėjo matyti savo vėlionį tėvą džiunglėse, kurį sekdamas atvedė visus prie gėlo vandens šaltinio.

Asmenybė labai rami, racionali, šilta. Elgsenoje nebuvo jokio šaipymosi, juoko, sarkazmo.. Dažnai bandydavo atkalbėti savo sūnų, Jack'a, nuo bandymo būti heroišku, argumentuodamas tuo, kad jis "neturi tai, ko reikia" (angl. He doesn't have what it takes).

https://www.youtube.com/watch?v=QTg0h8T2qCc

François Chau - darvino tipas.Stipriu sarkazmu dvelkiantis darvinas, mėgstantis kitus "pakratyti", skeptiškas, šaltai bendraujantis.

Zuleikha Robinson - bronsono tipas.

    Pas bronsones ypatingai daug asimetriško žvilgsnio..

Iš pažiūros - tipinė, bronsoniška mamytė. Elgesiu labai primena Michelle Rodriguez. Trumpai tariant - vyras moteryje.

Sonya Walger - bronsono tipas.


Maloni šypsena.

Kaip ir pridera bronsonei, ypatingai depresyvesnei, būdingas greitas emocinis reagavimas, neproporcingas ašarų "leidimas", stichiškas isterikavimas.

Fionnula Flanagan - bronsono tipas.Depresyvi bronsono tipo močiutė, kuri užsiiminėjo kažkokiais neaiškiais pseudo fizikos, keliavimo laiku, teleportacijos "mokslais". Buvo ypatingai valdinga.

Rodrigo Santoro - voltero tipas.Mažai seriale gyvenęs personažas. Nelinkęs į kompanijas, ganėtinai karšto būdo, savotiškai "degantis". Lyg ir virilistas, tačiau labai neryžtingas. Turi mažas pašaipas.

Kiele Sanchez - bronsono tipas.Apsukraus elgesio "paukštis".

Mark Pellegrino - darvino tipas.Salos valdovas, joje gyvenęs 2 tūkstančius metų. Labiausiai į akis kritę jo bruožai yra visiškas atsipalaidavimas, ramybė, jokio emocionalumo, garantuotumas. Jis nematė įvykių kažkaip subjektyviai "skaudžiai", jis tiesiog viską priimdavo ramiai, be jokių investicijų į emocinius reikalus. Tą labai gerai pasako jo žvilgsnis - jis toks "primigęs", tačiau stabilus, neišsiblaškęs.


Reziumuojant: seriale dominuoja bronsono tipas, paskui jį seka darvino tipas. Santykiai išsidėsto dėsningai ir tvarkingai. Įdomu tai, kad yra pakankamas kiekis vaizduotės tipų, ir būtent voltero tipo, du ramziai. Serialo kūrėjai/rašytojai - darvino tipo, aktorių kolektyvas bronsonai/darvinai, kiek idomesnis pasirinkimas buvo volterų įtraukimas į aktorių ratą.
« Paskutinį kartą keitė: Rugpjūčio 10, 2014, 06:21:41 pm sukūrė Greddy »

Neprisijungęs filosofas

 • Forumo siela
 • *****
 • Įrašai: 1304
  • Žiūrėti profilį
Ats: Serialo "Lost" analizė
« Atsakymas #1 Įrašytas: Rugpjūčio 09, 2014, 11:33:27 pm »
paskubom permečiau, matau, kad nemažai tipų blogai nustatei, dabar turėsių neužilgo atsijungti, tad rytoj parašysių ką ne taip nustatei.

Neprisijungęs Greddy

 • Pilnavertis narys
 • ***
 • Įrašai: 244
 • Volteras
  • Žiūrėti profilį
Ats: Serialo "Lost" analizė
« Atsakymas #2 Įrašytas: Rugpjūčio 09, 2014, 11:40:08 pm »
Yra nemažai labai klaidingų ir neaiškių tipų, daug kaukolės nuokrypių nuo standarto, netgi bendras vaizdas būna labai neaiškus. Kai kuriuos tipus įvardinau ne iki galo garantuotas, todėl tokiu atveju rėmiausi psichologine "išvaizda" - elgesiu vaidyboje, interviu. Bet kuriuo atveju, lauksiu pataisymų ir pasiūlymų. Reikia atminti, kad ši analizė man užėmė labai daug laiko ir jėgų, kadangi psichologinius aprašymus praktiškai ėmiau iš galvos, o serialas matytas prieš metus laiko.

Nesu pilnai garantuotas dėl - Terry O'Quinn, Michael Emerson ir Jeremy Davies. Visi kiti kaip ir aiškūs.
« Paskutinį kartą keitė: Rugpjūčio 09, 2014, 11:54:29 pm sukūrė Greddy »

Neprisijungęs filosofas

 • Forumo siela
 • *****
 • Įrašai: 1304
  • Žiūrėti profilį
Ats: Serialo "Lost" analizė
« Atsakymas #3 Įrašytas: Rugpjūčio 10, 2014, 08:24:58 pm »

--
Terry O'Quinn - linkolnas arba volteras, linkčiau prie linkolno nes panašu jo skruostikauliai išsišokę ir jo nosikaulis didelis, bei  pakrypęs į kairę.

Čia jo veido "maketas", darytas pagal jo kaukolę veidas panašu yra plokščias.

--
Josh Holloway - manau platonas su vidutinio didžio nosikaulių. pas ji matosi skruostikauliai, nosis pakrypus į kairę, kakta aukšta. Yra galimybė, kad jis ir linkolnas.
Michael Emerson - panašu, kad darvinas pakaušis didelis, smakras vidutinis, nosikaulis link vidutinio, tiesa jo pakrypymas klaidinantis


Jeremy Davies - kakta aukšta, panašu jis turi išsikišusiu skruostikaulius, smakras paanšu yra didelis.Tiesa jis tam tikru rakursų turi panašumo į garsujį darviną šizoidą Mansoną  :D


--
Matthew Fox'as - nosikaulis gan didelis, pakrypęs į kairę, pakaušis nemažas. žandikaulis kažkas vidutinio. Šiaip gan įdomi jo kaukolė turi panašumu į ramzį, tam tikrų rakursų ir į bronsoną. Dėl jo dar nesu tikras.


--

vėliau dar papildysiu.

Neprisijungęs Greddy

 • Pilnavertis narys
 • ***
 • Įrašai: 244
 • Volteras
  • Žiūrėti profilį
Ats: Serialo "Lost" analizė
« Atsakymas #4 Įrašytas: Rugpjūčio 10, 2014, 09:05:43 pm »
Terry O'Quinn - linkolnas arba volteras, linkčiau prie linkolno nes panašu jo skruostikauliai išsišokę ir jo nosikaulis didelis, bei  pakrypęs į kairę.Pažėk į pakaušį.. Suprasčiau, jeigu būtų per pusę, bet dabar toks atsikišimas, o ir žandikaulis nėra iš smulkesnių. Nosikaulis kaip tik į dešinę veido pusę pasisukęs(jeigu žiūrim į kremzlę išeinančią iš nosikaulio ir pagal tai linkstančią į dešinę veido pusę);

Citata
Josh Holloway - manau platonas su vidutinio didžio nosikaulių. pas ji matosi skruostikauliai, nosis pakrypus į kairę, kakta aukšta. Yra galimybė, kad jis ir linkolnas.

Tai, kad tu pats iki galo nežinai, kas čia per tipai, o dar kažką rašliavojai, kad "nemažai tipų nustačiau neteisingai" . Tai prašyčiau. :D

Nu jo, platonas su vidutinio dydžio nosikauliu, nemažu žandikauliu ir dar akivaizdžiu semitiniu sudėjimu, kažkaip abejoju. Volteras labai laisvai gali turėt didesnį žandikaulį. O dėl nosies pasisukimo sunku pasakyt.. 


Citata
Jeremy Davies - kakta aukšta, panašu jis turi išsikišusiu skruostikaulius, smakras paanšu yra didelis.

Tai ką tu čia jame aiškesnio nustatei? :D

Citata
Michael Emerson - panašu, kad darvinas pakaušis didelis, smakras vidutinis, nosikaulis link vidutinio, tiesa jo pakrypymas klaidinantis

Gali būt, kad ir darvinas, tačiau kakta dėl plikimo gali labai laisvai suklaidinti. Nosikaulis ir smakras sutinka su volteru, tačiau bendras vaizdas vistiek išlieka neaiškus. Bent jau aišku tai, kad akyse gyvena bent šioks toks šizofrenikas.

Citata
Matthew Fox'as - nosikaulis gan didelis, pakrypęs į kairę, pakaušis nemažas. žandikaulis kažkas vidutinio. Šiaip gan įdomi jo kaukolė turi panašumu į ramzį, tam tikrų rakursų ir į bronsoną. Dėl jo dar nesu tikras.
Ir vėl tu nesi tikras. :)

Tipinis volteriškas smailumas, smulkus žandikaulis.Lauksiu toliau, tik jau šį kartą, jeigu kritikuoji, būk garantuotas. ;)

Neprisijungęs filosofas

 • Forumo siela
 • *****
 • Įrašai: 1304
  • Žiūrėti profilį
Ats: Serialo "Lost" analizė
« Atsakymas #5 Įrašytas: Rugpjūčio 10, 2014, 09:19:16 pm »
Dėl Jeremy Davies turėjau omenyje, jog jis platonas  :)

Kas dėl O'Quinno tipo tai volterai ir linkolani gali turėti didesni pakaušį ir žandikauli. O'Quinno kakta daug maž vidutinę, sudėjimas panašu, kad yra semitinis.
Princas William'as ir S.Jobsas turi/turėjo didesnius pakaušius, žandikaulį

--
« Paskutinį kartą keitė: Rugpjūčio 10, 2014, 09:25:24 pm sukūrė filosofas »

Neprisijungęs Justinas999

 • Pilnavertis narys
 • ***
 • Įrašai: 455
 • Bronsonas
  • Žiūrėti profilį
  • The beauty of...
Ats: Serialo "Lost" analizė
« Atsakymas #6 Įrašytas: Rugpjūčio 10, 2014, 11:42:02 pm »
Nestor Carbonell tai eyeliner žiūriu mėgsta, gal taip savo liūdnoką žvilgsnį bando paslėpti?
Nors šeip nemažai garsenybių akių pieštuką naudoja.Russell Brand


Ian Somerhalder
>Bipolar, Borderline Personality Disorder , Social Anxiety, ADD/ADHD<

Neprisijungęs Greddy

 • Pilnavertis narys
 • ***
 • Įrašai: 244
 • Volteras
  • Žiūrėti profilį
Ats: Serialo "Lost" analizė
« Atsakymas #7 Įrašytas: Rugpjūčio 11, 2014, 09:21:01 am »
''Carbonell's dark eyelashes have been the topic of discussion, but interviews with both Carbonell and the producers of Lost have made it clear they are not enhanced by any form of makeup.'' Pasirodo, kad natūralas. :D

Neprisijungęs Leotaurus

 • Administrator
 • Forumo siela
 • *****
 • Įrašai: 3528
 • Lytis: Vyras
 • Darvinas
  • Žiūrėti profilį
  • Tipų teorija
Ats: Serialo "Lost" analizė
« Atsakymas #8 Įrašytas: Rugpjūčio 11, 2014, 10:24:38 am »
Carlton Cuse - darvino tipas.

Damon Lindelof - ne darvino tipas, o platono tipas 

Edward Kitsis - darvino tipas, o platono tipas 

Adam Horowitz - voltero tipas, o bronsono tipas

Nosis didesnė bet telpa į bronsono tipo standartus.
Elizabeth Sarnoff - bronsono tipas.
Matthew Fox - voltero tipas, o ramzio tipas

kakta nedidelė, nosies pakrypimas į kairę.
Evangeline Lilly - bronsono tipas.
Jorge Garcia - bronsono tipas.
Josh Holloway - voltero tipas.
Naveen Andrews - ramzio tipas.

Terry O'Quinn - bronsono tipas, platono tipas

Daniel Dae Kim - bronsono tipas.
Yunjin Kim - bronsono tipas.
Emilie de Ravin - bronsono tipas.
Dominic Monaghan - darvino tipas, platono tipas 

Jis man panašus į biseksualą platoną,

Michael Emerson - voltero tipas, linkolno tipas

Elizabeth Mitchell - bronsono tipas.
Harold Perrineau - darvino tipas.
Henry Ian Cusick - voltero tipas.
Ken Leung - darvino tipas.
Malcolm David Kelley - darvino tipas.
Maggie Grace - bronsono tipas.
Nestor Carbonell - darvino tipas, platono tipas

Jeff Fahey - darvino tipas.
Ian Somerhalder - bronsono tipas.
Sam Anderson - darvino tipas, nortono tipas

L. Scott Caldwell - darvino genotipo platonė, bronsono tipas

Michelle Rodriguez - bronsono tipas.
Jeremy Davies - bronsono (platono?) tipas, nors panašus į tą psichą darviną, bet smakras labai didelis platono tipas

Cynthia Watros - bronsono tipas.
Adewale Akinnuoye-Agbaje - darvino tipas.
Rebecca Mader - platono tipas.
John Terry - platono tipas.
François Chau - darvino tipas, nortono tipas

Zuleikha Robinson - bronsono tipas.
Sonya Walger - bronsono tipas.
Fionnula Flanagan - bronsono tipas.
Rodrigo Santoro - voltero tipas.
Kiele Sanchez - bronsono tipas.
Mark Pellegrino - darvino tipas, bronsono tipas


Visumoje neblogai nes 2006 metais mano lygis buvo panašus. Dabar klaidų darau mažiau. Geram nustatymui reikia dešimčių metų kasdieninio treniravimosi.
« Paskutinį kartą keitė: Rugpjūčio 11, 2014, 10:28:00 am sukūrė Leotaurus »

Neprisijungęs Greddy

 • Pilnavertis narys
 • ***
 • Įrašai: 244
 • Volteras
  • Žiūrėti profilį
Ats: Serialo "Lost" analizė
« Atsakymas #9 Įrašytas: Rugpjūčio 11, 2014, 06:32:19 pm »
Citata
Edward Kitsis - darvino tipas, o platono tipas 

Platonas su tokiu smakru?

Pasižėk šitą interviu, gerai matosi:

https://www.youtube.com/watch?v=Zq9YCgfOXMg

Akyse visiškas bardakas, tačiau nėra išreikštų depresijos požymių. Greičiausiai tai yra pasyvios šizofrenijos vyrukas (tik nežinia, kiek čia to vyruko likę:) ).

Judam toliau.

Citata
Damon Lindelof - ne darvino tipas, o platono tipas 

Pakaušis:

Smakras grynai vidutinio dydžioCitata
Adam Horowitz - voltero tipas, o bronsono tipas. Nosis didesnė bet telpa į bronsono tipo standartus.

Žiūrim:


Žandikaulių palyginimai. Pas Horowitz'ą žandikaulis praktiškai nulinis, klaidingą įspūdį sudaro nemažas riebalinis sluoksnis aplink jį.

Horowitz'o pakaušisCitata
Matthew Fox - voltero tipas, o ramzio tipas
Dėl šito galiu būt suklydęs, žandikaulio siaurumas ir veido smailumas kelia abejones.

Citata
Terry O'Quinn - bronsono tipas, platono tipas


Platonas su geriausiu atveju antro lygio kakta ir akivaizdžiu pakaušiu? Kažkaip visai į pievas..

Citata
Dominic Monaghan - darvino tipas, platono tipas 

Geresnio žandikaulio asimetrijos pavyzdžio gal ir neįmanoma rast

PakaušisSmakrasNeturėtų kilti jokių abejonių, kad čia darvinas.

Citata
Nestor Carbonell - darvino tipas, platono tipas

Platono tipas su tokiomis pačioms proporcijomis kaip ramzis? :D O žandikaulis netgi didesnis..Citata
L. Scott Caldwell - darvino genotipo platonė, bronsono tipasAkivaizdi trečio lygio kakta su mažu smakru.Smakro nerasta.Gryna Mama Africa.

Citata
Mark Pellegrino - darvino tipas, bronsono tipas

Per kurią vietą tu čia matai bronsoną, neįsivaizduoju..

Siauras, "trikampis" žandikaulis, smakras nedidelis.Labai šaltas žvilgsnis, jokio emocionalumo.

« Paskutinį kartą keitė: Rugpjūčio 11, 2014, 06:35:23 pm sukūrė Greddy »