Kovotojas Hong Man Choi

Pradėjo Leotaurus, Rugsėjis 23, 2013, 04:05:51 PM

« ankstesnis - sekantis »

Leotaurus




Platonui ne kas  ???


Vyruko galva didoka.


Leotaurus

Samotropinas yra augimo hormonas kuriuo šeria jaunuosius  krepšininkus.

feniksas

Citata iš: Leotaurus Įrašytas Rugsėjis 23, 2013, 04:05:51 PM

Platonui ne kas  ???
Čia šitas akromegalikas kovojo su platonu rusu Fiodoru Emelianenko. F. Emelianenko laimėjo.

Leotaurus


Antonio Silva, brobsonas yra idealus kovotojų tipas.

Leotaurus


Justinas999

Citata iš: feniksas Įrašytas Rugsėjis 23, 2013, 04:29:30 PM
Citata iš: Leotaurus Įrašytas Rugsėjis 23, 2013, 04:05:51 PM

Platonui ne kas  ???
Čia šitas akromegalikas kovojo su platonu rusu Fiodoru Emelianenko. F. Emelianenko laimėjo.

Tai reiškia visgi pavyko Fediai tą alkūnės tiesinimą atlikt ir Hongui pasiduot teko.
>Bipolar, Borderline Personality Disorder , Social Anxiety, ADD/ADHD<

Justinas999

Citata iš: Leotaurus Įrašytas Rugsėjis 23, 2013, 04:22:24 PM
Samotropinas yra augimo hormonas kuriuo šeria jaunuosius  krepšininkus.
Profesionalus sportas be farmacinės pagalbos neapsieina, money is money 8)
>Bipolar, Borderline Personality Disorder , Social Anxiety, ADD/ADHD<

Leotaurus

#8







Profesionaliai kurie sportuoja žiūri į pinigėlį. Sveikata jiems nerūpi.

Justinas999

Jo, tas kovinis sportas smegenims tikrai ne į naudą.
>Bipolar, Borderline Personality Disorder , Social Anxiety, ADD/ADHD<

Leotaurus

Vargsta zmones del pinigo, zaloja smegenis, lauzo kaulus. Ateina laikas kai turi pinigu bet negali
jais pasinaudoti.

feniksas

Daugiausiai uždirbančių kovotojų dešimtukas (į sumas neįskaičiuotos pajamos iš reklamos ir t.t.):

http://www.mma-manifesto.com/ufc-fighter-salary-database/salary-main/2011-fighter-salaries-top-10-earners.html

Justinas999

Kaulai sugyja, raumenys išvis lengvai sugyja, su sąnariais raiščiais ir sausgyslėm jau sunkiau, o vat smegenų pastovus bombardavimas yra rimčiausia problema kovų sporte.
Žmonės arba kitaip pinigų prasimanyt negali, arba jiems tiesiog patinka daužytis.
Mėgstu ir aš kovos menus, įvairią kovinę savigyną mokytis( ne šeip kažkokį wing shun chui sun;D bet metodikas kurias naudoja ARAS, Specnaz ir t.t.) bet už jokius pigus neičiau į ringą savo sveikatos žaloti.
Gindamasis galiu gan stipriai sužaloti agresorių, bet pirmiausia stengiuos išvengti kovos, antra tai tiesiog galiu pabėgti, bet jei gręsia pavojus kitiems tada tenka panaudoti įvairias technikas.
O jeigu yra naudojamas smurtas prieš moteris, vaikus, neįgalius asmenis ar šeip prieš tuos kurie negali apsiginti... tada agresoriui nepyragai....  >:(
Bet muštis tai tikrai nemėgstu, įpač jei agresorius gerai atrodo, nemėgstu žaloti estetiško kūno, stengiuos tokius neutralizuoti smūgias į vidaus organus vidaus organus ir gražiai neutralizuoti agresorių nesužalojant veido.

>Bipolar, Borderline Personality Disorder , Social Anxiety, ADD/ADHD<

Justinas999

Citata iš: Leotaurus Įrašytas Rugsėjis 23, 2013, 07:30:39 PM
Vargsta zmones del pinigo, zaloja smegenis, lauzo kaulus. Ateina laikas kai turi pinigu bet negali
jais pasinaudoti.
Va kur dėl pinigo tikrai vargsta  ::)

>Bipolar, Borderline Personality Disorder , Social Anxiety, ADD/ADHD<

Leotaurus

Buti sio platono riebuilio kriause uz pinigus?  :D

filosofas

#15
Citata iš: Leotaurus Įrašytas Rugsėjis 23, 2013, 04:39:36 PM
Antonio Silva, brobsonas yra idealus kovotojų tipas.
Šiaip japonų bronsonai tai yra patrankų mėsa  :D (Mongoliškas sudėjimas nelabai padeda jiems). Įdomu, kodėl taip yra ?
W.Silva tripdavo japonus   ;D
( šiame video jis nešioja ir kitų tipų atstovus)

Antonio Silva, A.Overeem ir Hong Man choi taipogi yra vidutiniokai, mėsos, steroidų maišai ir tiek  :D Yra geresnių bronsono tipo atstovų už juos MMA sporte, tačiau jie visi ne japonų bronsonai  ar steroidų maišai, pilni chemijos kaip Owerrem ar A.Silva :)

Pats MMA sportas tai tikrai yra sveikatos naikintojas. Teko nemažai domėtis savo laikų kovų sportais ir t.t, Yra teke skaityti  ir girdėti iš prof.sportuojančių, kad jei boksininkas ar kokio kito kovinio sporto atstovas, kada prasileidžia nokautojanti smūgį ir patenka į gylų nokautą, tai galvos daugiau nebelaiko taip smugių kaip iki nokauto   :-\   (būtu įdomu daugiau turėti žinių šia tema, t.y galvos pažeidimai, traumos ir atsistatimai).

Leotaurus

#16
Kas būna kai kraujas išsilieja į smegenis? http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/neurochirurgas-smegenu-gydyti-neimanoma-galima-tik-sudaryti-salygas-joms-sveikti.d?id=60896525  Daužomos pagrinde galvos. Man teko gyvenime matyti nemažai kontūzytų žmonių jų elgesys yra neprognozuojamas.
Imtynes tai sportas, galvos daužymas tai traumavimas.

Greddy

Citata iš: Justinas999 Įrašytas Rugsėjis 23, 2013, 08:23:10 PM
Kaulai sugyja, raumenys išvis lengvai sugyja, su sąnariais raiščiais ir sausgyslėm jau sunkiau, o vat smegenų pastovus bombardavimas yra rimčiausia problema kovų sporte.
Žmonės arba kitaip pinigų prasimanyt negali, arba jiems tiesiog patinka daužytis.
Mėgstu ir aš kovos menus, įvairią kovinę savigyną mokytis( ne šeip kažkokį wing shun chui sun;D bet metodikas kurias naudoja ARAS, Specnaz ir t.t.) bet už jokius pigus neičiau į ringą savo sveikatos žaloti.
Gindamasis galiu gan stipriai sužaloti agresorių, bet pirmiausia stengiuos išvengti kovos, antra tai tiesiog galiu pabėgti, bet jei gręsia pavojus kitiems tada tenka panaudoti įvairias technikas.
O jeigu yra naudojamas smurtas prieš moteris, vaikus, neįgalius asmenis ar šeip prieš tuos kurie negali apsiginti... tada agresoriui nepyragai....  >:(
Bet muštis tai tikrai nemėgstu, įpač jei agresorius gerai atrodo, nemėgstu žaloti estetiško kūno, stengiuos tokius neutralizuoti smūgias į vidaus organus vidaus organus ir gražiai neutralizuoti agresorių nesužalojant veido.

:D :D

Justinas999

Kas čia tokio juokingo Greddy, aš vertinu grožį, proporcijas ir estetiką :P
>Bipolar, Borderline Personality Disorder , Social Anxiety, ADD/ADHD<