Autorius Tema: šiuo metu pasaulyje dedasi blogi dalykai  (Skaityta 9778 kartus)

Neprisijungęs Paulius

 • Jaunesnysis narys
 • **
 • Įrašai: 133
 • Karma: +0/-0
  • Žiūrėti profilį
šiuo metu pasaulyje dedasi blogi dalykai
« Įrašytas: Balandžio 06, 2020, 03:03:19 pm »
koronos viruso protrūkis tėra melas skirtas paruošti pasaulį globalistų agendai. Jau dabar statomi 5G bokštai, kurių skleidžiama radiacija sukelia simptomus, kurie yra panašūs į covid19 simptomus. Bet net ne čia esmė yra. Toks galingas tinklas bus reikalingas visos sučipuotos pasaulio žmonijos sekimui ir kontrolei. Čipai galimai bus įdiegti per vakcinizaciją, konkrečiai, per covid19 vakciną. Jau dvejuose šalyse ši vakcina įteisinta kaip privaloma visai populiacijai. Ruoškitės, mus ketina sunaikinti. Visi nuostabūs žmogaus tipai neteks prasmės, nes galimai taps vergais ir bus sunaikinti.

Neprisijungęs Paulius

 • Jaunesnysis narys
 • **
 • Įrašai: 133
 • Karma: +0/-0
  • Žiūrėti profilį
Ats: šiuo metu pasaulyje dedasi blogi dalykai
« Atsakymas #1 Įrašytas: Balandžio 06, 2020, 05:53:29 pm »
Reikia sekti ką darys Trampas ir Putinas. Blogis gali ir nelaimėti.

Neprisijungęs Leotaurus

 • Administrator
 • Forumo siela
 • *****
 • Įrašai: 3859
 • Karma: +0/-0
 • Lytis: Vyras
 • Darvinas
  • Žiūrėti profilį
  • Tipų teorija
Ats: šiuo metu pasaulyje dedasi blogi dalykai
« Atsakymas #2 Įrašytas: Balandžio 06, 2020, 10:10:26 pm »
Korporacijų ir elito šeimų valdomas kapitalizmas išsisėmė, jis turi vystymosi ribas ir negali būti amžinas, turtingieji elito atstovai saugodami savo turtus ir įtaką, bijodami, kad esant globaliai krizei kapitalizmas nepereitu į chaosą ar socializmą turi imtis priemonių. Apsaugoti savo turtus ir įtaką amžiams, todėl tavo versija nėra joks sąmokslas. Vyksta planinis skaitmeninės vergovės  įgyvendinimo etapas.

https://id2020.org/ Masinė chipizacija su vakcinomis. Planuojama padaryti privalomą pasaulinę vakcinacija https://www.gavi.org/

Turtingieji elito atstovai numatė korona viruso epidemija jau prieš du mėnesius prieš jos atsiradimą Kinijoje


Žmonės kurie atsisakys vakcinų ir chipizacijos bus tikrinami ir priverstinai vakcinuojami, kuriama atpažinimo technologija https://stm.sciencemag.org/content/11/523/eaay7162

http://news.mit.edu/2019/storing-vaccine-history-skin-1218JAV bandymus 2015 metais sukryžminti koroną virusą su kinų šikšnosparnių virusu padarant labai grėsmingą virusą žmonėms. Mokslininkų bendruomenė buvo pasipiktinusi.
https://www.nature.com/news/engineered-bat-virus-stirs-debate-over-risky-research-1.18787

https://www.nature.com/articles/nm.3985


Planai

 They're called the Good Club - and they want to save the world
This article is more than 10 years old
Paul Harris in New York reports on the small, elite group of billionaire philanthropists who met recently to discuss solving the planet's problems
https://www.theguardian.com/world/2009/may/31/new-york-billionaire-philanthropists

https://youtu.be/GrFJijEe5ho?t=4

Elito skatinamos ir ginamos bendruomenės daugiausia turės aukų dėl epidemijų.

https://www.lgl.lt/naujienos/trys-priezastys-kodel-lgbt-zmones-yra-labiau-pazeidziami-koronaviruso/
Trys priežastys, kodėl LGBT žmonės yra labiau pažeidžiami koronaviruso
Publikavimo data: 2020 m. kovo 16 d. (Pr), 13:002020-03-16T13:23:48+00:00
Kategorijos: LGBT pasaulyje, Naujienos

Kovo 11 d. daugiau nei 100 LGBT organizacijų paskelbė atvirą laišką sveikatos priežiūros paslaugų teikėjams ir pagrindinėms žiniasklaidos priemonėms, kuriame skelbiama, kodėl LGBT žmonės turi didesnę riziką užsikrėsti koronavirusu.

Dr. Scout, JAV Nacionalinio LGBT vėžio tinklo direktoriaus pavaduotojas, teigia: „Suprantama, jog didėjant naujojo koronaviruso, t. y. COVID-19, plitimui, daugelis LGBT žmonių yra sunerimę, kaip šis virusas gali paveikti mus ir mūsų bendruomenes.“

„Pasirašiusieji nori priminti visoms šalims, atliekančioms COVID-19 stebėjimą, reagavimą, gydymą, ir žiniasklaidai, kad LGBT bendruomenės yra tarp tų, kurios yra ypač pažeidžiamos neigiamo šio viruso poveikio sveikatai“.

Laiške toliau sakoma, kad LGBT žmonės yra pažeidžiami dėl trijų specifinių veiksnių.

„LGBT gyventojai naudoja tabako gaminius 50 procentų dažniau nei bendra populiacija“, – teigiama. „COVID-19 yra kvėpavimo takų liga, kuri yra ypač kenksminga rūkantiems žmonėms“.

LGBT žmonėms taip pat gresia pavojus, nes mūsų bendruomenėje yra didesnis ŽIV ir vėžio dažnumas, o „tai reiškia, kad daugiau mūsų gali turėti pažeistą imuninę sistemą, todėl esame labiau pažeidžiami COVID-19 infekcijų“.

Trečias ir paskutinis didesnio LGBT žmonių pažeidžiamumo veiksnys yra tas, kad mes „ir toliau patiriame diskriminaciją, nepalankų požiūrį ir supratimo stoką iš paslaugų teikėjų bei darbuotojų daugelyje sveikatos priežiūros įstaigų.

„Dėl to daugelis nenori kreiptis į gydytoją, išskyrus situacijas, kurios atrodo skubios – ir galbūt net ir tada“.

Laiške su viruso valdymu susiję asmenys toliau raginami „užtikrinti, kad šio protrūkio metu mūsų LGBT bendruomenės būtų tinkamai aptarnaujamos“, o karščiuojantys ar kosėjantys LGBT asmenys raginami kreiptis medicininės pagalbos.

Anksčiau šią savaitę Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) paskelbė koronaviruso protrūkį pandemija.

PSO vadovas dr. Tedros Adhanom Ghebreyesus atskleidė, kad koronaviruso atvejų už Kinijos ribų per dvi savaites padaugėjo 13 kartų, ir pasakė, kad jis yra „labai susirūpinęs“ dėl „nerimą keliančių neveiklumo lygių“.
« Paskutinį kartą keitė: Balandžio 10, 2020, 02:48:02 pm sukūrė Leotaurus »

Neprisijungęs Leotaurus

 • Administrator
 • Forumo siela
 • *****
 • Įrašai: 3859
 • Karma: +0/-0
 • Lytis: Vyras
 • Darvinas
  • Žiūrėti profilį
  • Tipų teorija
Ats: šiuo metu pasaulyje dedasi blogi dalykai
« Atsakymas #3 Įrašytas: Balandžio 07, 2020, 11:46:15 am »
Autorius:Laura Petrus


Sukurti geresnį žmogų. Ši mintis domino nei vieną ideologiją nuo graikų spartiečių iki Hitlerio Jugend'o mokyklų.
Kur dėti blogį, tūnantį mumyse ir viena ar kita forma įsiveržiantį į paviršių? Juk net ir mūsų tautiečiai rimtai pažiro pykčiais ir baimėmis, pamatę nesofistikuotą bedantę šypseną iš Kylio sugrįžtančių Gastarbeiterių laive. Juk tame keiksmažodžiais besiplūstančiame žmogutyje ne vienas įžvelgiame savo tamsiąją sielos pusę, kurią stropiai slepiame po "elgesio normų" kaukėmis ir tik radę progą, užspaustą pyktį išleidžiame ant kitų. Pamatome vyžotą baudžiauninką savyje ar fabrikanto vergą, kuris istoriškai yra mūsų tautos genetinis kodas. Ar įmanoma tą kodą išimti iš mūsų mentaliteto? Ar galime uždaryti jam sienas ir nebeįleisti daugiau vidun? Juk nebegalime eutanazuoti ar išvežti netinkamų, kaip tai darė Hitleris, Stalinas ar Sparta.

Filantropija ir savanoryste gerinant pasaulį, jo populiacijos kokybę užsiminėjo dar Bill Gates Sr., Microsoft steigėjo tėvas. https://de.wikipedia.org/wiki/William_H._Gates,_Sr. Jis vadovavo Eugenikos skyriui organizacijoje Planned Parenthood Federation of America (PPFA), jungiančioje virš 650 genekologinių ir šeimos planavimo klinikų. Organizacijos istorijoje buvo du išpuoliai su aukomis ir sužeistaisiais, abortų priešininkų demonstracijos ir kaltinimai, kad klinikos parduoda vaisiaus audinius ir kūdikių dalis BioTech bendrovėms. Todel 2015 m. 11-oje valstijų buvo nutrauktas valstybinis finansavimas klinikoms.
Bill Gates tėvui jau 95 metai, pranešama, kad jis vis dar dirba sūnaus fonde. Jis yra Thomas Robert Malthus (ribotų išteklių teorijos kūrėjo) pasekėjas ir mano, kad norint išvengti skurdo, pasaulio populiaciją reikia kontroliuoti.

Nuo 2010 m., kai Bill Gates investavo į Monsanto, suaktyvėjo Žalioji Revoliucija Afrikoje (AGRA), Global Agriculture and Food Security Program (GAFSP), Arfikos, Azijos vietinė žemdirbystė virto GMO pramone. Populiacijos planavimas, gentech vykdomas ir tiesiogiai per žmonių skrandžius.
Vakcinos, vaistai, maistas, GMO, reprodukcinė kontrolė, manipuliavimas oro sąlygomis - dabartinės Microsoft steigėjo veiklos sritys.
Pagal:
https://www.naturalnews.com/035105_Bill_Gates_Monsanto_eugenics.html?fbclid=IwAR3afvbYaBn2ShyhvNTdXMBTFb-r9K61SiOf4rg3Fqry16-XV-WRSR_JK30#ixzz38klcEhBB

Šitą paskaičius aš daugiau nebekaltinu moteriškėjančių vyrų, agresyviai feministiškų moterų, nevaisingų partnerių ar vaikų nebenorinčių europiečių. Suprantu, kad visa tai keičiasi labai subtiliame genetiniame/ DNR / informaciniame lygmenyje. Galbūt tai sukurs geresnį žmogų, nebekandantį, kaip įkyrus maliarijos nuodus švirkšiantis uodas, bet ir be stipraus skonio, kaip kokios besėklės vynuogės.

« Paskutinį kartą keitė: Balandžio 07, 2020, 11:48:29 am sukūrė Leotaurus »

Neprisijungęs Paulius

 • Jaunesnysis narys
 • **
 • Įrašai: 133
 • Karma: +0/-0
  • Žiūrėti profilį
Ats: šiuo metu pasaulyje dedasi blogi dalykai
« Atsakymas #4 Įrašytas: Balandžio 14, 2020, 05:43:52 pm »
Šiuo metu stengiuosi ir atsiriboti nuo tokių naujienų, nes psichologiškai veikia, nors žinoti kas vyksta pasaulyje, reikia.

Kaip manote ar globalistams pavyks jų planas? Aš manau kad ne, nes sučipuoti ir vakcinuoti visą pasaulį yra per daug sunki užduotis, be to, susidaro įspūdis kad žmonės bunda ir žino daugiau. Taip pat galėjo atrodyti kad globalistai pradės dominuoti kai vyko pasauliniai karai, bet taip neatsitiko.

Netgi du JAV prezidentai bandė sustabdyti globalistų bankinę sistemą, abu jie buvo nužudyti, bet paties fakto tai nekeičia, gal atsiras trečiasis? Gal jam pavyks? Nes toks prezidentas veikiausiai pasimokytų iš praėjusių dviejų prezidentų klaidų, ir be to, žmonės šiais laikais geriau gaudosi kas vyksta ir paremtų tokį prezidentą.

Toks Henris Fordas buvo nusiteikęs prieš bankinę sistemą, jis buvo verslininkas, toks pats kaip ir Trampas. O tokio kalibro verslininkai puikiai supranta kad globalistų bankai jiems kaišo pagalius į ratus.  Nors Trampas gali tebūti toks pats klapčiukas kaip ir Gatesas, ir, blogiausiu atveju, Putinas. Blogiausiu atveju būtų taip, kad globalistai surengė tokį spektaklį, kokio istorijoje niekada nėra buvę.