Autorius Tema: Transcedentine meditacija  (Skaityta 6699 kartus)

Blyksns

  • Svečias
Transcedentine meditacija
« Įrašytas: Rugsėjo 20, 2013, 11:41:43 am »
Transcedentine meditacija, yra senovine mentaline technika kuri leidžia panirti i gyliausius savo psyche's klodus. Atlikta beveik 350 moksliniu tyrimu kuriuo byloja viena, tiek fizinį tiek dvasinį atsigavimą. Neurologai tyrimais irodė kad ilgainiais transcedentines meditacijos praktikavimas:

Strėsas, itampą, nuovargis, prastas mastais, alkoholis ir narkotikai sužaloja nervinius ryšius tarp smegenų prieškaktinė smegenų žieve arba kitaip "CEO", su likusiais smegenimis. Kai tu esi pernelyg pavarges ar esi intensyviam psichiniam ir fiziniame strese, smegenis ignoruoja, labiau išsyvysčiusią, racionalią priekine smegenų cirkuliaciją. Ir smegenys pradeda labiau naudoti, labiau primityvus impulsus/ atsako ryšius. Iš to plaukia, kad tavo atsakas i dienos užduotis tampa mažiau apmastomos, tu tampi impulsyvus, primdamas trumparegiškus sprendimus. Kaip CEO išeina "offline", stirpios emocijos, tiokios kaip  baime ar pyktis, užima viršų, pasekoje nupiešdama taip ir aplinkinį pasaulį.

David Lynch, 20 metų praktuokantis, meditacija, paprastomis metaforomis paiškiną save patirtis. Verta paminėti ka ši techinka nėra susijus su realigeja. Šios technios tikslas yra pasiekti Grynają Sąmonė.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=z2UHLMVr4vg[/youtube]