Pradžia > Tipų teorijos kritika

Teorijos Kritika

(1/4) > >>

Greddy:
Šioje skiltyje diskutuojame ir rašome savo pastebėjimus dėl pačios teorijos savistovumo, tvirtumo ir ieškome įvairių spragų.

Esminės gairės kritikai:

1. Kritika turi būti aiški, nuosekli, tvirtai suformuluota ir atitikti teorijos turinį;
2. Kažką atmetant, būtų labai naudinga kažką pasiūlyti;
3. Kritika turi būti neagresyvi, ir tarnauti abipusiam supratimo gilinimui.

Greddy:
Leotaurus, perkelk šią temą kaip į atskirą sub-forumą, kuriama bus vedamos kritikos ir teorijos klausimų temos. :)

zalia.arbata:
Kodėl teorija neturi anglų k. puslapio? (čia 0 kritikos) :) Manau verta būtų- sulauktų daug dėmesio tikrai...

Leksas:
personotypes.com  :)

Leksas:
Konservatizmas nesukelia šizofrenijos intuityviems tipams, tik jie kiek kitaip mąsto ir vykdo sprendimus nei vaizduotės elementą turintys žmonės.
Koncervatizmas yra realistinės pažiūros. Konservatoriai vertina stabilumą ir patirtį. Aš pats vertinu gyvenimo stabilumą ir savą, asmenišką gyvenimišką patirtį. Atimk gyvenimą- neliks žmogaus, panaikink patirtį- ir iš didžiausio meistro teliks žioplys.
Neoliberalizmas, "skandinaviškas" siocializmas primena totalitarius režimus, kurių tikslas per trumpą laiką suformuoti naują, idealią visuomenę. Tai primena ir idealizmą(nors tai neidelistinės pažiūros). Tikrasis liberalizmas tebuvo įrankis kovai su išsigimusia monarchine santvarka. Kokiu įrankiu naudosimes norint įveikti išsigimusią totalitarinę neoliberalistinę, siocialistinę santvarką? Kada valdžia nustos kištis į mūsų gyvenimus, ardyti mūsų šeimas, tyčiotis iš žmogaus prigimties? Koncervatizmas- tai įrankis kovai su pasaulio degradacija, istorinė patirtis jau parodė kad utopiniai projektai ir visuomenės linkę taip pat greitai žlugti kaip ir greitai buvo sukurtos.
Aš esu ateistas(kiekvieno asmeninis reikalas tikėti dievu ar ne), bet noriu kad krikščionybė būtų išsaugota, nes ji sudaro salygas augti doram žmogui, t.y žmogui su išsivysčiusia nervine sistema, sąmone ir pasąmone. Krikščioniškos tradicijos ir šventės suartina visuomenę, taigi krikščionybė yra įrankis tam pasiekti. Aš esu kosmopolitas, bet esu koncervatyvus, nes suprantu kad vaikiškos, utopiškos svajonės apie vieningą pasaulį artimiausiu laiku neišsipildys. Tradicinę šeimą reikia išsaugoti, nes tokia žmogaus prigimtis, per vieną žmonių kartą, be psichologinių sutrikimų, jos nepakeisi. Faktas: Amerikoje vergovę panaikino koncervatyvių pažiūrų Linkolnas. Racizmas- tai idealistinės pažiūros ir jas panaikino respublikonai.
 Koncervatizmas visuomet priešinosi totalitariniams režimams. Tad teorijos autoriai, nebūkit tokie kategoriški dėl koncervatizmo ir kardinalių dešinių pažiūrų, nes tai du visiškai skirtingi dalykai. Taigi vėl pakartosiu, koncervatizmas nesukelia šizofrenijos, šis jūsų teiginys yra nesąmoningas.

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[#] Kitas puslapis

Eiti į pilną versiją