Autorius Tema: Nugaros skausmas ir psichologija  (Skaityta 1938 kartus)

Neprisijungęs imotepas

  • Pradedantis narys
  • *
  • Įrašai: 1
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras
    • Žiūrėti profilį
    • https://sietynas.lt/282-ileidziami-vidaus-sviestuvai-led
Nugaros skausmas ir psichologija
« Įrašytas: Rugsėjo 22, 2023, 06:55:18 pm »
Sveiki,

noriu padiskutuoti šia tema. Man jau gana ilgai skauda apatinę nugaros dalį. Ėjau pas gydytojus, kurie nerado išvaržos ir nustatė "juosmens nervų šaknelių uždegimą" ar kažkaip taip vadinosi. Dar yra paryškėjusi krūtininės dalies kifozė. Žodžiu, pratimai ir tiek. Dariau juos gana sąžiningai, tačiau niekas nepagerėjo. Ėmiau svarstyti ar gali būti tai susiję su mano psichine būsena. Nėra, kad sirgčiau depresija, nes veikiu įvairius dalykus, bet visumoj esu paniuręs, dažnai jaučiu tokį mikro nerimą. Kaip manote, kiek gali būti kalta būtent psichinė sveikata?

Neprisijungęs Leotaurus

  • Administrator
  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 3852
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras
  • Darvinas
    • Žiūrėti profilį
    • Tipų teorija
Ats: Nugaros skausmas ir psichologija
« Atsakymas #1 Įrašytas: Rugsėjo 23, 2023, 09:23:20 am »
Sveiki,

noriu padiskutuoti šia tema. Man jau gana ilgai skauda apatinę nugaros dalį. Ėjau pas gydytojus, kurie nerado išvaržos ir nustatė "juosmens nervų šaknelių uždegimą" ar kažkaip taip vadinosi. Dar yra paryškėjusi krūtininės dalies kifozė. Žodžiu, pratimai ir tiek. Dariau juos gana sąžiningai, tačiau niekas nepagerėjo. Ėmiau svarstyti ar gali būti tai susiję su mano psichine būsena. Nėra, kad sirgčiau depresija, nes veikiu įvairius dalykus, bet visumoj esu paniuręs, dažnai jaučiu tokį mikro nerimą. Kaip manote, kiek gali būti kalta būtent psichinė sveikata?

Gydytojai problemų nesprendžia jie gydo ligos simptomus. Esant nugaros uždegimui reikia keisti gyvenimo būda ir psichikos būseną. Kuo daugiau streso tuo daugiau kortizolio. Kortizolis yra streso ir uždegimų hormonas. Mityba sveikas gyvenimo būdas, psichikos stiprinimas pozityviai elgiantis, apsisaugojant nuo netinkamos psichologinės aplinkos. Pradžioje reikia pasižiūrėti ar nesate savo aplinkoje auka prieš jus netaikomas psichologinis smurtas. Kiek bendraujate ir kaip sekasi bendravimas su aplinka. Neturite elgesio kuris atstume žmones. Kokie tėvai, kokie aplinkos žmonės...
Geriausias pratimas nugarai kuris pakeičia visus pratimus ir mankštas

Daryti kas antrą diena pradžioje nepersistengti.