Kitos temos > Antrosios pusės paieškos, pažintys

Drovus Darvinas + Bronsone + Linkolnnė

<< < (4/4)

Leotaurus:
http://www.salsosritmu.lt/
Vaikinas sokiu vilioja moteris, vyrus mokina paneliu kabinimo.
Monikos Salciutes antrininkas
Intravertas kuris labai bendrauja :)

mendoza:
bet tai ar moterys nejaucia intuityviai kad jis pamises biski? be to cia nemanau kad jis drovus(puritistas) o greiciau sizofrenikas.

Zoja:
kokia nesamonė  ;D kad mane pakabinti nereikia pereiti kursų, mokėti specialius triukus ar įvaldytos technikos. Gali būti kas nori - alfa, omega, gama vyras - neimsiu nė už ką. Manau, kad paprastumas ir nuoširdumas atveria kelią. Nenatūralus, suvaidintas ir išmoktas elgesys nepritrauks tos antros pusės su kuria galėtum būti kartu gyvenime  :) Man tai iš karto keltų įtarimą vaikinas, kuris kaip nors ypatingai elgiasi tarsi siektų ko nors, pavyzdžiui, įrodyti sau pačiam, kad gali būti VYRU. Nemanau, kad tai vyriška. Už vyriškumą neužsimokėsi kursais,pinigais. Vyriškumas tai pagarba moteriškam pasauliui, kaip ir moteriškumas - pagarba vyriškajam.

Leotaurus:
Vaidyba ir manipuliavimas yra blogas dalykas, bet jei patinka mergina reikia jai tai parodyti ir nuoširdžiai drąsiai prieiti ir nebijant užkalbinti.
Geriau blaiviu protu bendrauti su žmogumi, negu kur nors bare neblaiviam. Kartais bare pasitaiko protingų merginų :)
 Geriausia kai vaikino ir merginos tikslai rimti, geri tipų santykiai, nuoširdumas ir atitikimas.
Visokie manipuliavimai dėl sekso, naudos ar savo vyriškumo, ar stiprumo prie gero nepriveda.
http://www.alfavyras.lt/santykiai-moterys/pazinciu_patarimai/kaip-suvilioti-mergina-part-one/


Yra riboto intelekto žmonių kuriems reikia prieš kitus pasirodyti arba kolekcionuoti.

Akimirka:
Man labai žiauriai tas Airinas pasirodė  :-[ Dar knygų prirašė,kiek menu. Bet jis juk skatina nespręsti žmoguje problemų,o iš kart užsipompuoti kažkokį alfa. Kiek stebėjau, vienas vyrukas tai jį ir nukopino, bet kokia parodija gavosi  :'(. Kaip gali patikti kažkokie alfos,nebent alfoms  :D

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[*] Ankstesnis puslapis

Eiti į pilną versiją