Kitos temos > Antrosios pusės paieškos, pažintys

Drovus Darvinas + Bronsone + Linkolnnė

(1/4) > >>

Blyksns:
Klausimas, kaip reaguoja i drovaus darvino ir šizofreniško darvino psichologines būsenos bronsones ir linkolnes, kiek suprantu iš teorijos traukos jėga ir sumažėjusi ? norečiau platėsnio paiškinimo. Panašias tendencijas liečia ir volterą ?

mendoza:
linkolne tai dar dar, bet bronsone kas per padaras... ???

filosofas:

--- Citata iš: Blyksnis  Gruodžio 10, 2013, 05:58:26 pm ---Klausimas, kaip reaguoja i drovaus darvino ir šizofreniško darvino psichologines būsenos bronsones ir linkolnes, kiek suprantu iš teorijos traukos jėga ir sumažėjusi ? norečiau platėsnio paiškinimo. Panašias tendencijas liečia ir volterą ?

--- Baigti citatą ---
Moterys labiausiai traukia statusas, pinigai, vyro elgėsys, pasitikėjimas savimi, bendravimas, kabinimai ir t.t
Virilistas turi pasisekimą tarp moterų, nes jis nesigėdija savo seksualumo, pasitiki savimi, atvirai demonstruoja susižavėjimą moterims, nebijo rizikuoti ar tai atkakliai kabinti - rodyti dėmesį ir t.t
Doruolis gėdinsis savo seksualumo, laikis tai nesvarbių ar antraeilių dalykų, slopins jį, bei nedris rodydi didelio dėmesio priešingai lyčiai, bendravimo ar tai šaunumo ir t.t Moterys matydamos savimi nepasitikintį, abejojintį vyruką, nejaus tokiam didelio susižavėjimo, bei pasamoningai nelaikys tokio žmogaus kaip galimo partnerio ar dėmesio verto vyro.
Tipų santykiai(teigiami, pagarbos) yra reikalingi vėliau, kada yra reikalingas susišnekėjimas ar santykių išlaikymas. O, iš pat pradžių viską lemiantis veiksnys yra asmenybė, charakteris, bendravimas, rodomas dėmesys ir pnš

Mendoza
linkolne tai dar dar, bet bronsone kas per padaras...
Moderistės ar optimistės bronsonės tikrai nėra labai "padariškos",  net ir depresyvios nėra visos super monstrės, yra visokių charakterių, būdų ir t.t
Lygiai tas pats ir su linkolnėm: yra labai gerų, švelnių ir yra destruktyvių, pažeistų, neprognozuojamų ir t.t...

filosofas:
Beje dar nepaminėjau "šizofrenikų" elgėsio priešingajai lyčiai patrauklumo: tai jis bendrąją prasme yra kažkur apie vidutinį. Tačiau vistiek norint patraukti priešingosios lyties dėmesį reikia rodyti dėmesį, kabinti, bendrauti ir t.t žodžiu viskas viksta tais pačias principais, kaip, kad aprašiau virilisto atvėju, tik visgi pats elgėsio patrauklumas bus vidutinis, ne aukštas.

Va kaip pavyzdys pasyvios pichikos darvino tipo "klounas-alfa vyras" Airinas, kuris užsiminėja "pick up'ų"  :D
http://tv.lrytas.lt/?id=13693338871368728823
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=eE8NMH8Zckk [/youtube]
Žmogus būdamas pasyvios psichikos sugeba patraukti priešingos lyties simpatijų  ;D Šiuo atvėju viską lemia patirtys, kitaip sakant kiekybe>kokybę  :D

Blyksns:
Bet ta šizofrenija gali  būti labai specifišką, atvejis kai yra realybes suvokimo svyravimas, vizijos, sutrinkanti kalba, ir šiaip labai specifiniai laiko ir ir erdves pojučiai,  bet humoras išlieką žemas, nei iš saves darai klauna nei iš kitų, del ko nenukenčia santykiai.
Tas viešas ir demonstratyvus demėsio rodymas moterimas man yra tiesog, nežinojimas.
Čia šalia to, Galbūt tai nuskambės mistiškai, bet yra toks shinning  viename kubricko filme pasakojima kad yra tokių žmonių kurie tarpusavi gali būti ir suprasti vienas kita be žodžiu valandų valandas, tai ir vadinama shinning. ( čia pagal filmą ).
Ir kalbu iš patirties kad pasitaike vienas kitas žmogus kai ziuri, ir rodosi tu supranti vienas kita dar prieš žodį.
Kažin ar viską čia lemia biologija, ar drovumas ar šizofreniškos būsenos.

Žinoma, moteriai reikalingas statusas, pinigai, žodžiu materialinis saugumas tiek sau tiek savo vaikams. bet kazin ar uz pinigus, psichologine būseną, turėsi/nusipirksi tokia atsitiktine, be galo reta, ir ypatinga ryšį su moterimį.

Žinoma kalbu dalinai.

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[#] Kitas puslapis

Eiti į pilną versiją