Autorius Tema: Bulgarijos sprinterė už dopingo vartojimą diskvalifikuota visam gyvenimui  (Skaityta 10335 kartus)

Neprisijungęs Leotaurus

  • Administrator
  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 3852
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras
  • Darvinas
    • Žiūrėti profilį
    • Tipų teorija
 Europos uždarų patalpų lengvosios atletikos čempionė Bulgarijos sprinterė bronsono tipo Tezdžana Naimova už draudžiamo preparato – drostanolono – vartojimą diskvalifikuota visam gyvenimui. Apie tai antradienį pranešė Bulgarijos lengvosios atletikos federacija.
Moteris norėdama pasiekti gerų rezultatų naudojo anabolinius steroidus.






http://www.15min.lt/zmones/naujiena/gyvenimo-skonis/grozis/steroidu-vartojimas-kulturizmu-susizavejusia-brite-paverte-vyru-53-379291?cf=df
Steroidai moterims yra labai pavojingi,  nuo jų gali nukentėti psichika, moteris įgaudama vyriškus raumenis depresijos būsenoje gali užsinorėti pasikeisti lytį.



« Paskutinį kartą keitė: Spalio 23, 2013, 01:35:03 pm sukūrė Leotaurus »

Neprisijungęs Justinas999

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 454
  • Karma: +1/-0
  • Bronsonas
    • Žiūrėti profilį
    • The beauty of...
Ats: Bulgarijos sprinterė už dopingo vartojimą diskvalifikuota visam gyvenimui
« Atsakymas #1 Įrašytas: Spalio 23, 2013, 02:37:44 pm »
Drostanolonas dažnai yra stumdomas stanazolio įpakavime, taigi atletai vartoja dronstanoloną manydami, kad vartoja stanazolį. Bet bėda tame, kad drostanolono aptikimo laikas yra ilgesnis nei stanazolio, taigi gaunasi taip, kad per vėlai nutraukia vartojimą ir papuola.

O ta britė tai jau iš anksto nemenkų problemų turėjo, kad taip išsitaškė. Viskas priklauso nuo kiekio.
Kažkam prie šašlykų taurės vyno užtenka, o kažkam "užtenka" pusės butelio degtinės.
Tarkim vyrams terapinė testosterono dozė yra ~100 mg per savaitę, paprasti kultūristai ~1000 mg vartoja, rimtesni gal ir iki 2000mg pakelia dozę.

"Hardcore" kultūristai tokie kaip Phill Heath iš IFBB gal kokius 5000 mg testosterono per savaitę leidžiasi plius dar belekiek įvairių preaparatų priklausomai nuo to kiek liko iki varžybų ir t.t.



Ir beje ne visi steroidai yra iš vyriškų hormonų išvesti.
Testosteronas manau visiems aišku, kad yra vyriškas hormonas.
Tokie preaparatai kaip drostanolonas ir stanazolis yra dihidrotestosterono (DHT) išvestiniai. Beje būtent drostanolonas yra naudojamas vėžių gydyme, ypač krūties vėžio gydyme, nes estradiolį stipriai mažina. Pats pirmas drostanolonas išėjo į rinką "Masteron" pavadinimu, Mast lotyniškas žodis kuris krūtį reiškia lygtais.
O tarkim nandrolonas yra progesterono išvestinys (progesteronas yra moteriškas hormonas tokią pat didelę reikšmę turintis kaip testosteronas pas vyrus), jo aptikimo laikotarpis yra ilgos, todėl jis pagrinde yra naudojamas kultūristų, neskaitant to, kad padidina vandens užsilaikymą raumenų ląstelėse, pastoviai palaiko teigiamą azoto balansą ir padidina raumenų sintezę, nandrolonas labai pagerina sąnarių tepimą.

O ta lentelė "Harmfull effects" tai tik tokiem kaip Phill Heath ;D, nes nerastum pasaulyje olimpinio atleto kuris vartoja tokius kiekius preaparatų kaip IFBB profai, netgi jėgos trikovininkai bei galiūnai tokių kiekių nesivaro.
« Paskutinį kartą keitė: Spalio 23, 2013, 02:50:33 pm sukūrė Justinas999 »
>Bipolar, Borderline Personality Disorder , Social Anxiety, ADD/ADHD<

Neprisijungęs Leotaurus

  • Administrator
  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 3852
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras
  • Darvinas
    • Žiūrėti profilį
    • Tipų teorija
Ats: Bulgarijos sprinterė už dopingo vartojimą diskvalifikuota visam gyvenimui
« Atsakymas #2 Įrašytas: Spalio 23, 2013, 03:06:29 pm »
Dabartiniu metu kulturizmo sporte dominuoja platono tipas. Platono pasiekimai didžiausi.

Branch Warren







« Paskutinį kartą keitė: Spalio 23, 2013, 03:11:25 pm sukūrė Leotaurus »

Neprisijungęs Justinas999

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 454
  • Karma: +1/-0
  • Bronsonas
    • Žiūrėti profilį
    • The beauty of...
Ats: Bulgarijos sprinterė už dopingo vartojimą diskvalifikuota visam gyvenimui
« Atsakymas #3 Įrašytas: Spalio 23, 2013, 04:00:22 pm »
Jay Cuttler tai linkolnas man atrodo

>Bipolar, Borderline Personality Disorder , Social Anxiety, ADD/ADHD<

Neprisijungęs Leotaurus

  • Administrator
  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 3852
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras
  • Darvinas
    • Žiūrėti profilį
    • Tipų teorija
Ats: Bulgarijos sprinterė už dopingo vartojimą diskvalifikuota visam gyvenimui
« Atsakymas #4 Įrašytas: Spalio 23, 2013, 04:22:50 pm »

Manau platonas.

Neprisijungęs Leotaurus

  • Administrator
  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 3852
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras
  • Darvinas
    • Žiūrėti profilį
    • Tipų teorija
Ats: Bulgarijos sprinterė už dopingo vartojimą diskvalifikuota visam gyvenimui
« Atsakymas #5 Įrašytas: Spalio 23, 2013, 05:56:12 pm »

Daugeliui Holivudo aktorių ir kultūristų anaboliniai steroidai tapo gyvenimo dalimi.

Tačiau šalutinis jų poveikis gali būti pražūtingas – pradedant padidėjusiu plaukuotumu, baigiant žala kepenims ir įvairiomis ligomis, rašo dailymail.co.uk.

Štai buvusią padavėją Candice Armstrong (28 m.) iš Londono piktnaudžiavimas steroidais praktiškai pavertė vyru.

Kadaise ji buvo liekna, daili blondinė, o dabar yra drūta brunetė, kuriai ant nugaros, krūtinės ir virš lūpų auga plaukai.

Moteris nenorėjo tapti šitokia raumeninga, tačiau sako, kad dabar vėlu sustoti.

Šalutinis poveikis šiurpus – moters kūnas ne tik apaugo plaukais, bet klitoris padidėjo ir virto mažu peniu.

„Jis (klitoris) žymiai padidėjo. Dabar yra maždaug 2,5 cm ilgio, mažo penio formos“, – pasakojo C. Armstrong.

Krūtys praktiškai pradingo tarp išsipūtusių krūtinės raumenų. Tiesa, raumeningoji brunetė nusiteikusi optimistiškai: „Jos subliūško, nebėra gražios, bet man gerai – šiaip ar taip jos niekada nebuvo mano privalumas.“

Moteris neketina liautis vartojusi anabolinių steroidų. „Manau būtų daugiau žalos nei naudos, – sako ji. – Nebeliktų raumenų, o vyriški bruožai, kaip antai plaukai ant veido ir žemas balsas, liktų. Šie pokyčiai negrįžtami. <...> Reikėtų gydomųjų procedūrų.“

Tačiau C. Armstrong įsitikinusi – privalumai atsveria trūkumus, dabar ji gali dalyvauti įvairiuose pasirodymuose: „Jie (kūno pokyčiai) atvėrė man duris, suteikė galimybę išreikšti save taip, kaip noriu. Įgyvendinau vieną savo svajonę – persirenginėju vyru, man taip patinka. Visada šito norėjau. Jei jau gatvėje mane išvadina p....u, kodėl tuo nepasinaudojus.“

Aktorių treneriai sako, kad daug žmonių vartoja anabolinius steroidus. Na o garsenybių treneris Markas Twightas, treniruojantis filmo „Man of Steel“ žvaigždę Henry‘į Cavillį, nepritaria steroidų vartojimui. „Steroidus vartojantis ir to neslepiantis vyras pelno daugiau mano pagarbos nei vartojantis, bet tvirtinantis gerbėjams, kad to nedaro“, – teigė jis.

O vienas britų kultūristas teigia, kad steroidai paveikia ne tik kūną, bet ir mąstymą:

„Steroidai labiausiai sujaukia protą. Jautiesi nenugalimas, atrodo, kuo daugiau pavartosi, tuo greičiau ir tuo raumeningesnis pasidarysi – štai kuo jie pavojingi.“

Kartą kultūristui ėmė stipriai diegti širdį „Žmona rado mane gulintį virtuvėj ant grindų. Mano kūnas buvo ledinis, nebesijautė pulso, mane ištiko klinikinė mirtis. Ji paskambino į policiją ir pasakė:

„Mano vyras guli negyvas virtuvėje ant grindų.“ Jie atvažiavo kartu su greitosios pagalbos automobiliu. Medikai suleido man į širdį švirkštą su adrenalinu, <...> vėliau paaiškėjo, kad man trūko aorta“, – pasakojo sportininkas. Priežastis buvo steroidai.

„Šešias savaites išgulėjau komoje, maniau, gyvenimas baigėsi, o atrodė, kad esu nenugalimas“, – teigė vyriškis.

http://www.delfi.lt/news/daily/health/steroidai-paverte-moteri-vyru-liekna-blondine-dabar-yra-druta-plaukuota-brunete.d?id=63107530#ixzz2iYbeXjls

Prie steroidų priprantama kaip prie narkotikų.

Neprisijungęs Justinas999

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 454
  • Karma: +1/-0
  • Bronsonas
    • Žiūrėti profilį
    • The beauty of...
Ats: Bulgarijos sprinterė už dopingo vartojimą diskvalifikuota visam gyvenimui
« Atsakymas #6 Įrašytas: Spalio 24, 2013, 05:32:36 pm »
Ta lentelė pagal užrašą ne priklausomybę, o statistinį kenksmingumą/pavojingumą. Kitas dalykas tai tik UK statistika. Trečias dalykas tai neaišku kokie pavydžių kiekiai buvo imti, ar kaltinam tą narkotiką kurį reikia, vartojimo paplitimas kiekvieno narkotiko neaiškus, bullshit kažkoks.
Nors gerai pažiūrėjus ta lentelė būtent vartojimo paplitimą ir rodo. Statistiškai gaunasi daugiau įvairių atvejų susijusiu su vartojimu taigi briedas kažkoks išspaustas ir tiek.
Fantastika kažkokia gaunasi; ketaminas, metodonas, benzodiazepinai yra pavojingesni už kanapes :D
Kiekvieną tos lentelės rodmenį tiesiog wikipedia pasiskaičius galima imti ir paneigti.

Kas vyksta parūkius žolės? Pasiimi mėgstamo maisto ir žiūri gerą filmą ;D
Ketaminas stipriai sumažina ryšį tarp tarp galvos ir stuburo smegenų, galūnių valdymas patampa sudėtingas, labai lengva susižeisti, netyčia per daug suvartojus gali įvykti kvėpavimo slopinimas ir t.t.
Metadonas - sintetinis opiatas, heroino pakaitalas kitaip tariant, manau čia daug paaiškinimų nereikia.
Benzodiazepinai - Xanax, Valium, Relanium pavadinimais parduodami klonazepamas, diazepamas ir t.t. Į kairę ir dešinę daktarų švaistomi raminamieji, nuo nerimo, nemigos ir dar visokių dalykų. "Nulipimas" nuo jų sukelia nerimą, baimę, traukulius ir net epilepsinius priepuolius gali iššaukti.

p.s. jeigu kam įdomu nevartoju aš jokių narkotikų, negeriu, nerūkau. Ir ne dėl kažkokių moralinių-idealistinių nesąmonių ar "susilaikymo", bet todėl, kad tiesiog nenoriu ir man tai neįdomu. Paauglystėj išgerdavau kartais, paskui nustojau gerti, nes pradėjau rūkyti žolę, nuo kurios jokių pagirių nebūna ;D pabandžiau porą kartų amfetamino, kelis kartus MDMA(extazi), bet ta sintetika man nepatiko dėl nervų sistemos perstimuliavimo kuris neleisdavo normaliai pasportuoti porą dienų po pavartojimo. Iš žolės laikui bėgant "išaugau" paskui tik medicininias tikslais buvau sugrįžęs, kas beje labai padėjo. Haliucingenų bandžiau porą kartų, bet "per jaunas" buvau, kad normaliai poveikį patirčiau ir suprasčiau, bet ateityje dar planuoju DMT, LSD pamėginti.
Jokių problemų su priklausomybėm niekada neturėjau. Ir šeip viskas priklauso nuo kiekio ir žmogaus psichikos.
>Bipolar, Borderline Personality Disorder , Social Anxiety, ADD/ADHD<

Neprisijungęs Leotaurus

  • Administrator
  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 3852
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras
  • Darvinas
    • Žiūrėti profilį
    • Tipų teorija
Ats: Bulgarijos sprinterė už dopingo vartojimą diskvalifikuota visam gyvenimui
« Atsakymas #7 Įrašytas: Spalio 24, 2013, 07:45:30 pm »
Aš kaip tik noriu gyventi be priklausomybių ir pabandymu. Geriau malonumą gaunu iš sporto, emocijų, geros sveikatos, meiles gamtai, pažinimo.
Kam to šūdo, kam tu svaigalu? Jeigu galima gerai gyventi ir be jų.

Yra žmonių kurie mano, kad pavartoję LSD ar kito brudo ilgaus naujos patirties ir taps dvasingesni  :D

LSD guru Timothy Leary juoko žmogus.
« Paskutinį kartą keitė: Spalio 24, 2013, 10:59:40 pm sukūrė Leotaurus »

Neprisijungęs filosofas

  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 1303
  • Karma: +1/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Bulgarijos sprinterė už dopingo vartojimą diskvalifikuota visam gyvenimui
« Atsakymas #8 Įrašytas: Spalio 25, 2013, 12:21:47 pm »
Manau kiekvienam savo.. asmeniškai aš net kavos negeriu(jei iš ties niekad ir nesu bandęs  ;D ), kiti "pabando" labai įvairių dalykų po truputi  ;)

"Geriau malonumą gaunu iš sporto, emocijų, geros sveikatos, meiles gamtai, pažinimo"
Šiuo atvėju mano požiūris į gyvenimą panašus į leotauro  :)

Neprisijungęs Leotaurus

  • Administrator
  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 3852
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras
  • Darvinas
    • Žiūrėti profilį
    • Tipų teorija
Ats: Bulgarijos sprinterė už dopingo vartojimą diskvalifikuota visam gyvenimui
« Atsakymas #9 Įrašytas: Lapkričio 05, 2013, 08:47:54 am »
Apie steroidinius narkomanus.
http://www.drugabuse.gov/publications/drugfacts/anabolic-steroids
Žmonės kurie vartoja steroidus negali staigiai nutraukti šių narkotinų, nes galimos nepageidautinos reakcijos, tokios kaip, išsekimas, impotencija, depresija, savižudybės, pykčio priepoliai t.t.


Steroidai yra vyriški hormonai veikiantys tik raumenų augimo funkciją, bet neveikiantis lytinių funkcijų. Trumpai tariant steroidas tai iškastruotas vyriškas hormonas testosteronas.


Pagrindinis fiziologinis progesterono poveikis moters organizme pasireiškia tik pradedant lytine branda. Jis užtikrina nėštumo palaikymą (slopina gimdos susitraukimus), tinkamas sąlygas apvaisintam kiaušinėliui, skatina pieno liaukų vystymąsi, slopina naujų folikulų brendimą kiaušidėje. Progesteronas taip pat naudojamas moters ciklo sutrikimams gydyti, jis įeina į kontraceptinių piliulių sudėtį.
Pav. vaistas duphastonas yra sintetinis progesteronas kuris yra gali būti traktuojamas kaip dopingas.
http://www.15min.lt/naujiena/sportas/lengvoji-atletika/zivile-balciunaite-esu-nekalta-ir-darysiu-viska-kad-tai-irodyciau-133-122411


Moterims cholesterolis mažiau pavojingas negu vyrams nes iš jo gaminami lytiniai hormonai.
« Paskutinį kartą keitė: Lapkričio 05, 2013, 03:00:05 pm sukūrė Leotaurus »

Neprisijungęs Justinas999

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 454
  • Karma: +1/-0
  • Bronsonas
    • Žiūrėti profilį
    • The beauty of...
Ats: Bulgarijos sprinterė už dopingo vartojimą diskvalifikuota visam gyvenimui
« Atsakymas #10 Įrašytas: Lapkričio 05, 2013, 08:29:44 pm »
Hormonai nėra narkotikai. Staigiai nutraukti negali nes steroidai išjungia HTPA ašį (hypothalamic–pituitary–gonadal axis), kai neveikia HTPA ašis sėklidės negamina testosterono. Dėl to nutraukimas yra vykdomas su HTPA ašį atstatančiais vaistais(Comid ir kt.) ir HCG. HCG vyro organizme veikia kaip LH (Liutenizuojantis hormonas). LH stimuliuoja sėklidėse esančias leidigo ląsteles kurios ir gamina testosteroną.
Vyresniame amžiuje (nuo 35 metų maždaug) nurtaukinėjant vartojimą didelėmis dozėmis dažniausiai pereinama prie terapinės testosterono dozės visam gyvenimui.

Leidžiamas arba ant odos tepamas testosteronas nėra "iškastruotas".
Tai gali būti paprasčiausia testosterono suspensija - greitai veikianti ir greitai iš organizmo pasišalinantis grynas testosteronas.
Plačiausiai naudojami yra testosteronai su esteriais. Tai yra testosterono molekulė prie kurios yra prikabintas ilgesnis ar trumpesnis esteris. Kuo ilgesnis esteris tuo lėčiau testosteronas išsiskiria į organizmą ir tuo ilgiau veikia, tai įgalina švirkštis didesnes dozes retesniais intervalais.
Taip pat būna DHT išvestiniai kurie buvo sukurti kovai su vėžiu, raumenų distrofija.
Beje prancūzai gudriai sugalvojo, vietoj testosterono vyrams išrašo DHT. Nes būtent DHT yra atsakingas už vyriškumą; balso žemumą, fizinę jėgą, barzdotumą, lytinę funkciją. Beje DHT vartojimas nesukelia testosterono vartojimui būdingų problemų, tokių kaip spermatogenezės sutrikimas, moteriškų hormonų padidėjimas. DHT žudo vyresnio amžiaus vyrams gyvenimą gadinančius E2(estradiolį) ir prolaktiną. Taigi su DHT vienu šūviu nušaunami du zuikiai; senstant palaikomas vyriškumas ir nereikia vaistų kovai su E2 ir prolaktinu, tie vaistai visokių šalutinių poveikių turi. Įdomus dalykas tame, kad kai DHT sumažina E2 ir prolaktino koncentracijas nekyla problemų su prostatos išvešėjimu ir perdėtu plikimu.

O dėl cholesterolio tai siūlyčiau pasiskaityti http://www.homosanitus.lt/lt/homo_sanitus/turinys/apie_viska/Cholesterolio_reabilitacija
Cholesterolio padidėjimas nėra liga tai tiesiog gali būti kažkokių kitokių problemų indikacija. Todėl, kad cholesterolis organizme atlieka įvairias apsaugines funkcijas(imunitetas viena iš jų), kaip ir minėjai iš jo yra gaminami lytiniai hormonai.
Taigi cholesterolis padidėja kai kažkas atakuoja imunitetą. Įpač "blogojo" cholesterolio padidėjimas indikuoja imuniteto problemas, nes tas "blogasis" cholesterolis transportuoja imuniteto vitaminus (A,D,E,K). Taip pat kepenys gamina daugiau cholesterolio kai lytinės liaukos nesugeba pagaminti pakankamai lytinių hormonų, tada cholesterolis yra verčiamas į reikiamus lytinius hormonus.
Cholesterolio demonizavimas vykdomas tam, kad žmones būtų galima šerti statinais, cholesterolį mažinančiais ir kepenis žudančiais vaistais. yra geras dokumentinis filmas "Statin Nation - The Great Cholesterol Cover-up"  http://topdocumentaryfilms.com/statin-nation-great-cholesterol-cover-up/
Taip pat cholesterolio trūkumas sukelia įvairius smegnų veiklos sutrikimus. Vėliau kai susirasiu sąrašą įkelsiu nuorodas į maždaug 40 mokslinių tyrimų kurie visi rodo žemą cholesterolio lygį protinių sutrikimų turinčiuose vaikuose, psichiškai nestabiliuose asmenyse, žudikuose ir t.t.
>Bipolar, Borderline Personality Disorder , Social Anxiety, ADD/ADHD<