Paskutiniai įrašai

Puslapiai: [1] 2 3 ... 10
1
Pasaulinė psichologija / Ats: Kodėl gyvenime pirmauja "trejetukininkai"
« Paskutinis įrašas sukūrė Viktorija95 Įrašytas Gegužės 06, 2021, 10:21:42 am »
Dabar aisku, kodel pirmauju :))) idomi tema!
2
Veidas / Ats: Vaisiaus alkoholio sindromas (VAS)
« Paskutinis įrašas sukūrė meskis Įrašytas Gegužės 04, 2021, 01:32:15 pm »
Sveiki,

kaip manote ar šį sindromą turi Daniel Radcliff?

3
Bronsono tipas / Ats: Konservatoriai bronsonai
« Paskutinis įrašas sukūrė Leotaurus Įrašytas Gegužės 01, 2021, 11:59:51 pm »
4
Asmenybės tobulinimas / Ats: Kaip tobulinti Darvino tipą?
« Paskutinis įrašas sukūrė rikas Įrašytas Balandžio 10, 2021, 01:31:38 pm »
Sveiki,

neseniai sužinojau, kad esu Darvino tipo. Man pasidarė įdomu, kaip galėčiau tobulinti savo asmenybę per mokymosi procesą? Ar galima kažkaip sujungti skirtingus dalykus, pavyzdžiui, grojimą pianinu, su asmenybės tobulinimu? Ar visgi reikėtų pradėti nuo gilinimosi į save? Man ganėtinai sunku susikaupti, bet turiu didelį norą studijuoti psichologiją universitete.
5
Platono tipas / Edita pasyvios psichikos mergina norėjo keistis lytį
« Paskutinis įrašas sukūrė Leotaurus Įrašytas Kovo 28, 2021, 09:41:37 pm »

Keista, kad pasyvios psichikos žmogus nori keistis lytį. Dažniausiai tai daro aktyvios psichikos žmonės.
O kada pajutote, kad jus domina merginos, ne vaikinai? – Turbūt tas potraukis merginoms buvo jau nuo mažens. Manau, kad taip nutiko dėl to, kad patyriau daug smurto, prievartos, nemeilės, atstūmimo, atmetimo. Turėdama merginą, jaučiausi kažkam reikalinga, saugesnė, mylima, tiesiog bandžiau tame atrasti kažką, ko man gyvenime trūko, užpildyti tą tuštumą. – O vėliau dar sumanėte vyriškai rengtis ir tapti transvestitu? – Taip, vyriškai rengtis pradėjau tada, kai atsikrausčiau į Vilnių. Kažkiek tai buvo tuometinės mano draugės įtaka, kažkiek mano pačios nesusivokimas tame, kas esu. Nusiskutau plaukus, prisivėriau auskarų, paskui pradėjau rengtis kaip vaikinas. Daugelis žmonių ir kreipdavosi į mane kaip į vaikiną. Tuo metu man tai patiko, atrodė, kad taip jaučiuosi labiau savimi, jaučiausi atradusi savo stilių ir vietą gyvenime.

Skaitykite daugiau: https://www.lrytas.lt/gyvenimo-budas/likimai/2021/03/27/news/dramatiska-vilnietes-istorija-noredama-pabegti-nuo-skaudzios-praeities-nusprende-virsti-vyru-18687881/

6
Linkolno tipas / Andri Ragettli
« Paskutinis įrašas sukūrė Leotaurus Įrašytas Vasario 11, 2021, 09:13:18 pm »

Linkolno tipo sportininkas ledinėje eketėje išbuvo 30 minučių.
7
Linkolno tipas / Aleksandras Leonidovičius Gintsburgas(Александр Гинцбург)
« Paskutinis įrašas sukūrė Leotaurus Įrašytas Gruodžio 31, 2020, 09:35:12 am »

Aleksandras Leonidovičius Gintsburgas yra Tarybų sąjungos ir rusų mikrobiologas. Nuo 1997 m. Jis yra Gamaleya epidemiologijos ir mikrobiologijos tyrimų instituto direktorius.
8
Tipų santykiai / Ats: "Vėl tie patys" - Stonkaus, Katlerio ir Rolando Mackevičiaus podkastas
« Paskutinis įrašas sukūrė kazkas Įrašytas Gruodžio 24, 2020, 03:42:27 am »
Katlerio veidas smailus, jis volteras. Be to tokie aukšti Humoro lygiai (kokie pas Katlerį) nebūdingi Linkolnams. Jam tipinė pasyvi šizofrenija.

9
Tipų santykiai / Ats: "Vėl tie patys" - Stonkaus, Katlerio ir Rolando Mackevičiaus podkastas
« Paskutinis įrašas sukūrė Albertas Įrašytas Gruodžio 23, 2020, 12:17:22 pm »
Rolandas Bronsonas, Katleris linkolno tipo.
10
Tipų santykiai / "Vėl tie patys" - Stonkaus, Katlerio ir Rolando Mackevičiaus podkastas
« Paskutinis įrašas sukūrė kazkas Įrašytas Gruodžio 21, 2020, 06:30:34 pm »
"Vėl tie patys" - Stonkaus (Ramzis), Rolandas Mackevičiaus (Ramzis) ir Katlerio (Volteras) podkastas.

Geri tipų santykiai negelbėja nuo nusišnekėjimo apie paprastas darbininkiškas profesijas:

Rolandas Mackevičius (Ramzis), kadais buvo geriausiais draugais su bronsonu Jonu Nainiu kaip radijo vedėjai "radistai", bet  dabar Rolandas labiau linksta į draugystę su Stonkumi ir Katleriu 
https://www.delfi.lt/veidai/zmones/laida-nepatogus-klausimai-su-radistais-palikes-jonas-nainys-kas-is-to-kad-as-ten-esu.d?id=85196985

Ramzis Stonkus ir volteras Katleris susidraugavo darrydami stand up komedijos pasirodymus

Puslapiai: [1] 2 3 ... 10