Naujos kartos genotipų ir tipų psichologija

Viskas apie smegenis => Smegenys => Temą pradėjo: Leotaurus Balandžio 06, 2011, 12:45:07 am

Antraštė: Dirbtinis intelektas
Parašė: Leotaurus Balandžio 06, 2011, 12:45:07 am
Ateityje dirbtinis internetas naudosis globaliu tinklu tai faktas. Dirbtinis intelektas turi turėti, kalbą, vaizduotę, ir atminties apdorojimo mechanizmus tam, kad kažką suvoktų. Ar įmanoma tokio intelekto evoliucija, ar programinis savęs tobulinimas? Gal ir įmanomas teoriškai?
Dabartiniu metu programas kuria žmogus. Save programuojančių programų dar nėra. Ne toks paprastas dalykas yra intelektas. Žmogaus intelektas turi psichika, įdomu ar dirbtinis intelektas ją turės? 
Dabartiniu metu serverinės programos skanuojančios interneto turinį nėra intelektas. Tai žmonių produktas kuris skirtas paieškai ir analizei. Nemanau, kad tokios programos savyje turi suvokimą kurio pagalba priima sprendimus.

Ateityje kompiuteriai pajungti į globalų tinklą kalbėsis su žmogumi suvoks kalbą, suvoks vaizdus, galės nuskaityti smegenų sritis. Toks kompiuterinis tinklas autonomiškai analizuos paiešką internete ir valdys gamybos procesus. Žmogus palaipsniui kurs autonomines surištas programas kurios dalinsis duomenimis ir juos analizuos duomenis.  Sumodeliuoti duomenys bus pagaminami ir išbandomi virtualiai. Atsiras virtuali vaizduotė, virtuali atminties analizė.
Jeigu egzistuoja virtualus duomenys tai kodėl negali egzistuoti virtuali duomenų analizė. Ar duomenų atradimas. Įrengimai kurie dirbs laboratorijose, keliuose, tarp žmonių bus sujungti tarsi davikliai nukreipti bendram tikslui.
Žmogaus intelektas neįmanomas be asmenybės. Kokia asmenybė turi susiformuoti globaliame tinkle? Virtuali dirbtinė asmenybė išanalizuos bendravimą ir tikslus žmonių visokiuose socialiniuose tinkluose. Taip atsiras žmogaus bendravimo pažinimas.
Virtualus pasaulis kilo iš fizikinių, cheminių, biologinių ir socialinių reiškinių. Dėka šio pasaulio pasikeis žmogaus smegenys, jos bus adaptuotos ir naudojamos naujam produktui kuris bus aukštesnis už socialinį reiškinį ir pralenks jį savo sudėtingumu.
Jau dabartiniu metu procesoriai kuriami ir optimizuojami specialių programų
 
 
 
Abejoju ar vienas žmogus ar visas institutas sumodeliuotu 1 milijarda tranzistorių ant popieriaus. Tai padaro programos panaudodamos tam tikrus dėsnius. 

(http://wapedia.mobi/thumb/4176501/en/fixed/400/351/Transistor_Count_and_Moore%2527s_Law_-_2008.svg?format=jpg)
(http://aphnetworks.com/review/intel_core_i5_750/cpu_diagram.jpg)

http://www.willamette.edu/~gorr/classes ... brain.html (http://www.willamette.edu/~gorr/classes/cs449/brain.html)
Žmogaus smegenys yra primityvios savo dažniu, bet sudėtingos savo struktūra ir sandara. Ši sandara yra puikiausiai programuojama.
Mūsų smegenys turi 13 milijardų nervinių ląstelių. 100–500 milijardų (ryšių) sinapsių (Sinapsė (gr. σύν, syn 'kartu' + gr. ἅπτειν, haptein 'sugriebti, čiupti, paliesti') – tai jungtis tarp dviejų neuronų, pritaikyta signalams perduoti). Sinapsės atradėjas darvino tipo http://www.mrcophth.com/ophthalmologyha ... ngton.html (http://www.mrcophth.com/ophthalmologyhalloffame/sherrington.html) Charles Scott Sherrington
http://en.wikipedia.org/wiki/Charles_Scott_Sherrington (http://en.wikipedia.org/wiki/Charles_Scott_Sherrington)
(http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/7/79/Charles_Scott_Sherrington1.jpg)
(http://en.wikipedia.org/wiki/File:Roy_Sherrington_1893_01.jpg)

Užkliuvo jo draugeliai (http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/b/bd/Victor_Horsley.jpg/417px-Victor_Horsley.jpg)
(http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/e/e8/Roy_Sherrington_1893_01.jpg/452px-Roy_Sherrington_1893_01.jpg)
 :)
Antraštė: Ats: Dirbtinis intelektas
Parašė: Leotaurus Gegužės 09, 2014, 08:30:07 pm
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=0gSpeAs9XMQ
Japonai sukūrė programa kuri atpažįsta daiktus. Toks vizualus intelektas yra gan primityvus bet tai rodo, kad esant kompiuteriams jie pradės daugiau pažinti. Pradžioje tai bus primityvios programos kurios vis sudėtingės ryšiai bus vis sudėtingesni, galiausiai robotai turėdami atpažinimą galės mokytis ir keisti aplinką. Bet reikės sukurti saugiklius kurie jiems padės suvokti skausmą save žalojant ir baimės jausmą.
http://www.bitrebels.com/technology/artificial-brain-learning-project/
Internetas taps didele duomenų baze robotams pažinti pasaulį.
Antraštė: Ats: Dirbtinis intelektas
Parašė: DrHarisLacan Sausio 17, 2016, 05:23:11 pm
 :D RACIONALIZACIJA, IR DE BOILIO ARGUMENTAS;?.
Ar sako kanors Jums metafizine realybe, kurioje kiekvienas matricos elementas, is tiesu yra pasamonigoji verpeto dalis__________. Ir ar tame racionalizuotame argumente, is tiesu yra tiesos? Zinant, kad tipu teorija nagrineja, tik santykius;) as teigiu, jog racionalus Okamo skustuvo principas, is tiesu nurezia sia teorija, nes..
1)yra argumentas, uz kubiko rubiko pasamones, ir samones modeli;) ir
2)yra argumentas, kuris teigia, kad racionalus mastymas, ir pasamone.. is tiesu yra tik fikcija?:) ar taip gali buti? ir a) teigiant, kad yra materializmas, kuris yra pavaizduotas bendromis smegenu schemomis, ir stereotipais, as visiskai atmetu dawkins`o Dievo Iliuzija..
ar gali racionalizuotas neigimas isrysket sapno fragmente;?. Ir ar analitine sapno versija, is tiesu yra realus ir sublimuotas troskimas, kuris tik instinktyviai, ir metafiziskaj egzistuoja tame, kad yra pasamones matrica, is tiesos zvelgiant, net realybeje;)O ar yra matrica tame, kas yra pasamone? O ar yra sapno protekcija? Ir? Ar? ar? ir? ir? ar?:)Ir kodel tada visa metafizika persunkta, ne super`ego, o to racionalaus sprendimo?./.
Antraštė: Ats: Dirbtinis intelektas
Parašė: Leotaurus Rugsėjo 05, 2019, 12:11:16 pm
https://www.youtube.com/watch?v=f3lUEnMaiAU
Platono tipo Jackas Ma ir darvino tipo Elonas Muskas surengė diskusijas Šanchajuje.
Elonas nežinodamas žmogaus evoliucijos gana greitai nurašė žmogaus galimybes, tuo tarpu Jackas Ma kalbėjo apie žmonių gerovę. Elonas teoriškai dėstė mintis ir matė kitokią pasaulio vizija.
Dirbtinio intelekto grėsmė yra ta, kad žmogus kuriam bus implantuoti elektrodai į smegenis taps lengvai valdomas elito. Dirbtinis intelektas yra daugiau panašus į instinktus negu intelektą, nes jis neturi intelekto savybių tik programinį kodą veikiantį tik siauroje veiksmų terpėje. Neturi suvokimo tik užprogramuotą labai greitą veikimą.

https://www.youtube.com/watch?v=aTirrkJFKFs&t=1973s