Autorius Tema: Genetinės ligos sukaustyto ramzio ir ramzės meilė  (Skaityta 5116 kartus)

Neprisijungęs feniksas

  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 997
  • Karma: +0/-0
  • Darvinas
    • Žiūrėti profilį
Genetinės ligos sukaustyto ramzio ir ramzės meilė
« Įrašytas: Spalio 03, 2013, 12:06:24 am »
Neseniai 24 metų Grigorijus Prutovas (ramzis) iš Belgorodo ir metais jaunesnė Ana Stelmachovič (ramzė) iš Kazachstano šventė savo vestuves. Iš santuokų rūmų įsimylėjėliai nuvažiavo į restoraną, kur susirinko artimieji ir daugybė draugų. Iš pradžių jaunikis ir nuotaka galvojo tik susižadėti, kadangi tuoktuvių iškilmėms pora neturėjo pinigų. Tačiau artimieji nusprendė padėti jauniesiems: iškėlė gražias ir puošnias vestuves, apie kurias jie tegalėjo pasvajoti.

24 metų Grigorijus tesveria viso labo 20 kilogramų. Jaunas vyras serga itin reta genetine liga Kugelbergo-Velanderio nugaros raumenų atrofija, kuri ir dabar dar mažai ištyrinėta. Gydytojai iki šiol nežino, kaip ją gydyti.

Liga įgimta. Ji susijusi su genu, atsakingu už raumenų vystymąsi. Su metais ligonio kūnas vis labiau silpsta, o tai neretai priveda prie sunkių pasekmių. Dabar Grigorijus nelanksto nei kojų, nei rankų. Net kompiuterio klaviatūra vaikinas gali dirbti tik vienu pirštu.

Plačiau apie istoriją:

http://www.lrytas.lt/gyvenimo-budas/likimai/grazuole-is-kazachstano-atidave-savo-sirdi-itin-retos-genetines-ligos-sukaustytam-vyrui-201309300656.htm

http://nnd.name/2013/05/grigoriy-prutov-pozhaluysta-pomogite-nam-byit-vmeste/

« Paskutinį kartą keitė: Spalio 03, 2013, 12:12:05 am sukūrė feniksas »