Tipų teorija > Veidas

Dirbtinio intelekto sistema gali atskirti homoseksualų vyrą 81 proc. tikslumu

(1/1)

Leotaurus:Tai įrodo, kad atpažinimas iš veido yra rimtas mokslas ateityje leisiantis sukurti veido atpažinimo programinę įrangą.
Dirbtinio intelekto sistema gali atskirti heteroseksualų vyrą nuo homoseksualo net 81 % tikslumu. Su moterimis kiek sunkiau - tikslumas siekia vis tiek įspūdingą 71 %. Neįtikėtina, tiesa? Tačiau tai dar ne viskas. Jei pateikiama ne viena, o penkios to paties žmogaus nuotraukos, sistema gali pasakyti, ar vyras yra homoseksualus su 91 % ir ar moteris yra homoseksuali su 83 % tikslumu. Tokie skaičiai nustebino ir mokslininkus, tačiau ši dirbtinio intelekto sistema turėjo iš ko mokytis.
http://www.technologijos.lt/n/technologijos/it/S-63867/straipsnis/Dirbtinio-intelekto-sistema-mokesi-atpazinti-gejus-is-nuotraukos---nustebsite-koki-tiksluma-imanoma-pasiekti?utm_source=pp    http://www.independent.co.uk/life-style/gadgets-and-tech/news/ai-gay-faces-facial-recognition-study-claims-artificial-intelligence-a7936851.html

darvinas:
Sistema išanalizavo ir palygino esminius veidų bruožus ir nustatė, kad netradicinės seksualinės orientacijos žmonių veidai dažnai turi priešingos lyties bruožų. Labiausiai jie pastebimi nosies, lūpų ir smakro formoje.  :D Smakro formoje?  ;D

filosofas:
Pas ką didelis pasyvumas, su veide atsispindinčių pernelyg didelių saldumu, tie bus vaizduojami kaip homoseksualai. Žmonės turintis estrogeno pertekliu, taip pat įeis į tokias gretas.
 Realiai pilna aktyvios psichikos, bei grėsmngos išvaizdos asmenu, kurie praktikuoja biseksualius ar homoseksualius santykius.

Leotaurus:
Aktyvios psichikos sistema neanalizavo :)

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

Eiti į pilną versiją