Paskutiniai įrašai

Puslapiai: 1 2 [3] 4 5 ... 10
21
Tipų nustatymas / Ats: Michael Knowles
« Paskutinis įrašas sukūrė Leotaurus Įrašytas Sausio 05, 2024, 08:26:46 pm »
Panašu į Voltero tipą.



22
Tipų nustatymas / Michael Knowles
« Paskutinis įrašas sukūrė Leo Įrašytas Gruodžio 31, 2023, 10:57:15 pm »
Koks šio pramogininko tipas? Viena kokybiškiausių televizijų šiuo metu, kai saka  8)

23
Voltero tipas / Ats: Ar aš tikrai Volteras?
« Paskutinis įrašas sukūrė Leo Įrašytas Gruodžio 31, 2023, 10:06:58 pm »
Man įdomus klausimas yra, ar man dainuoti, ar ne, nes turiu labai gražų balsą, muzikalumą, klausą. Tiesiog nesinori prisidaryt problemų :)
24
Voltero tipas / Ar aš tikrai Volteras?
« Paskutinis įrašas sukūrė Leo Įrašytas Gruodžio 31, 2023, 02:08:27 am »
Žodžiu, bajeris toksai, kad atradau teoriją prieš kelias savaites, pradėjau ryti ją paromis. Pradėjau iš kart nuo Platono tipo, bet po to, po truputį šis tipas atkrito ir realiai tarsi mąsčiau apie Volterą, kai pagaliau parsisiunčiau programėlę ir atlikau testavimą. Gavau Voltero tipą. Nu tai va gi na.

Kaip žinoti, jog aš tikrai Volteras?

Kas tinka, tai tas kažkoks architektūrinis vizualumas. Tas "matymas". Didelė vaizduotė.

Veidas toks gana vidutiniškas. Ta prasme, viskas labai normos ribose. Nosis nemaža, bet ir galva nemaža. Nosis tiesi, per vidurį, žandikaulis simetriškas, didokas, kakta vidutinė, akys simetriškos, veidas pusiau smailus, pusiau status, pakaušis mažas, smakras yra, ne mažas, bet ir neišsišokęs smarkiai, skruostai yra kažkokie (čiūju), kojos lyg ir trumpos būtų, bet neatrodo labai trumpos, rankos kaip ir būtų "gražios", pečiai tokie gan vyriški be kažkokių sportų, bet ir ant kojų visą gyvenimą daugiau treniravimo buvę ekstremalesnio.

Būtų polinkis turbūt į filosofavimą, savotišką moralės vertinimą.

Humoras įdomus, savotiškas.

Savijauta daugiau mažiau gera, nors kartais būna duobių, tačiau gan įprasta jaustis tiesiog gerai, be nesąmonių.

Vyriškumas didelis, patrauklumas moterims taip pat. Žmonės kartais net įvardija tą labai didelį vyriškumą, kai kas net vadina fuck boy :D

Tingiu skaityt, atmintis prastoka. Mokslai sekėsi nesistengiant. Buvau šviesiausas vaikas klasėj, bet kartu ir didžiausias mokytojų galvos skausmas. Vienas populiariausių bičų mokykloje. Rajone turėjau pagarbą, visi "vierchiukai" norėjo su manim bendraut. Su merginomis pasisekė gal iš tos pusės (ar nepasisekė), kad jos mane supo visą gyvenimą, neturėjau problemų su jom kalbėt šiaip bileką, nemačiau jų kaip ypatingų, tiesiog dalbajobės kaip ir bachūriukai. Nebuvo problema joms pasakyt kažką piktesnio, nes jos man tiesiog nebuvo kažkoks deficitas. Mokykloj, kolegijoj, univerkėj sulaukdavau topinių merginų dėmesio, ir šiaip, panos pačios kviesdavo į pasimatymus, aš joms be kažkokios intencijos parodydavau potraukį, jei jos to nusipelnydavo.

Talentų daug turėjau, įgimtas estetizmas, 3d matymas galvoje, grafinis dizainas, muzikos prodiusavimas, dainavimas, labai gražus balsas, pomėgis kompas, bet tingėjimas krapštytis po geležį suaugusiam amžiuj. Rašymas, rimavimas, šmaikštumas, išmonė, fantazija. Kalbų mokymasis nesimokant labai, akcentų perėmimas, artistiškumas, vaidyba, pasitikėjimas, jautrumas, pozavimas (kai atrodai labai skirtingai). Vizionarumas, vienas didžiausių gyvenimo tikslų buvo sukurti mega korporaciją panašią į Apple-Samsung-Tesla. Išradimai, pasitvirtinantys spėjimai, prognozės. Puikus maisto ruošimas, tingėjimas tuo užsiimti. Požiūris, kad dirba tik ubagai, lol. Kartu labai didelis darbštumas, jeigu to labai reikia. Taupumas, apskaičiavimas. Teorizavimas. Terorizavimas. Verslo planų kūrimas. Santykių pergalvojimas, pastovus kalbėjimas galvoj ar balsu. Populiarumo troškimas. Veržlumas, ambicija. Teatrališkumas, impulsyvumas, juokavimas, šmaikštavimas, pomėgis pasielgti ekscentriškai, grynai kad būtų įdomiau. Pomėgis pažinti, atrasti. Landžioti po kiemus ir užkaborius, neiti turistų pramintais takais. Savo istorijos rašymas. Intymūs, unikalūs santykiai.

Krc, man rodos, daug kas čia tiesiog ne su genotipu susiję, bet kažkas ir tipiška Volterui :) Ką jūs manot?
25
Ramzio tipas / Džesika Šyvokaitė
« Paskutinis įrašas sukūrė Leotaurus Įrašytas Gruodžio 25, 2023, 10:28:13 pm »

Džesika Šyvokaitė (sceninis vardas Jessica Shy; g. 1996 m. gegužės 6 d. Birštone) – Lietuvos atlikėja, dainų autorė.

Matosi, kad gerai supranti tipų santykius bendrauja su ramzio tipo žmonėmis.

Jessica Shy – apie išsiskyrimą su britu, savęs paieškas ir ar jos širdis užimta: visiems reikia meilės
| Visą straipsnį galite rasti: https://www.tv3.lt/naujiena/video/jessica-shy-apie-issiskyrima-su-britu-saves-paieskas-ir-ar-jos-sirdis-uzimta-visiems-reikia-meiles-n1135318

26
Kovos menai / Ats: Platono tipo Artur Waluś Walczak mirė dėl smegenų traumos
« Paskutinis įrašas sukūrė Leotaurus Įrašytas Gruodžio 22, 2023, 06:48:31 pm »
27
Kovos menai / Ats: Platono tipo Artur Waluś Walczak mirė dėl smegenų traumos
« Paskutinis įrašas sukūrė Leo Įrašytas Gruodžio 18, 2023, 11:30:27 am »
Toks sportas keisčiau už transeksualizmą
28
Voltero tipas / Ats: Kastis Torrau
« Paskutinis įrašas sukūrė Leo Įrašytas Gruodžio 18, 2023, 02:19:24 am »
Nu jo, prie meno aš. Muzika domino nuo mažų dienų. Kai atsirado kompiuteris nuosavas ir tada po šiek tiek laiko ir garsas, tai ir pradėjau. Buvo 12 metukų.
29
Voltero tipas / Ats: DJ Snake
« Paskutinis įrašas sukūrė Leo Įrašytas Gruodžio 17, 2023, 11:44:34 pm »
O kaip dėl Diplo? Snukis smailus

30
Voltero tipas / Ats: Artūras Milaknis
« Paskutinis įrašas sukūrė Leo Įrašytas Gruodžio 17, 2023, 09:41:51 pm »
Na, aš šiuo metu manau, kad mano ir tėvo tipai yra Voltero. Tiesiog žmonės maloniai jaukiai pabendravo kažką kavodami :)
Puslapiai: 1 2 [3] 4 5 ... 10