Paskutiniai įrašai

Puslapiai: [1] 2 3 ... 10
1
Bronsono tipas / Brooke Martin
« Paskutinis įrašas sukūrė Leotaurus Įrašytas Šiandien 08:55:39 pm »

Mergina turinti didžiausią pasaulyje apatinį žandikaulį. Reikia įsivaizduoti kokio dydžio jos regimosios emocijos ir dėmesys.
https://meaww.com/blogger-linked-to-buzz-lightyear-and-lord-farquaad-because-of-her-prominent-jawline
2
Ramzio tipas / Ats: Mikk Parnits - Estijos prezidntės sūnus
« Paskutinis įrašas sukūrė Leotaurus Įrašytas Spalio 01, 2022, 07:33:38 pm »
Taip translytis.
Dabar madinga keistis lytį. Elono Musko sūnus bronsono tipo taip pat pasikeitė.
https://saharareporters.com/2022/06/21/elon-musks-son-seeks-change-gender-identity-separate-dad

Vienoje JAV valstijose vaikai galės keistis lytį be tėvų sutikimo.
https://www.respublika.lt/lt/naujienos/pasaulis/kitos_pasaulio_naujienos/kalifornijoje-vaikai-gales-keisti-lyti-be-tevu-zinios/
3
Ramzio tipas / Ats: Mikk Parnits - Estijos prezidntės sūnus
« Paskutinis įrašas sukūrė kripas Įrašytas Rugsėjo 29, 2022, 03:43:43 pm »
Ar jis translytis? Ar čia kažką ne taip supratau?
4
Linkolno tipas / Maltuso teorija
« Paskutinis įrašas sukūrė Leotaurus Įrašytas Rugsėjo 26, 2022, 07:05:46 pm »
 
Maltusizmas (pagal kūrėjo T. R. Malthuso pavardę), maltizmas, demografinė teorija ir su ja susijusi socialinė doktrina, aiškinanti socialines problemas gyventojų skaičiaus didėjimu. Atsirado kaip priešprieša 17–18 amžiuje vyravusiai merkantilizmo ideologijai, kuri laikė gyventojų skaičiaus augimą didėjančios valstybės gerovės pagrindu. Pirmą kartą maltusizmo idėjos suformuluotos T. R. Malthuso knygoje Apybraiža apie gyventojų skaičiaus principą (An Essay on the Principle of Population 1798), kurioje gyvūnų skaičiaus didėjimo gamtoje biologiniai dėsniai buvo pritaikyti žmonių visuomenei. T. R. Malthuso teigimu, gyventojų skaičius didėja geometrine progresija, o maisto produktų ir kitų vartojimo reikmenų gamyba dėl riboto žemės ūkio produktyvumo didėja aritmetine progresija ir nespėja tenkinti gyventojų didėjančių poreikių. Greičiausiai daugėja skurstančių gyventojų (jiems būdingas didžiausias gimstamumas), jie tampa vis didesne našta visuomenei. Susidaręs gyventojų perteklius kelia socialines problemas: skurdą, epidemijas, nusikalstamumą, abortus ir vaikžudystes, karus. Galiausiai žmonijai gresia visuotinis badas, išliks tiek gyventojų, kiek pajėgs patys save išmaitinti. Norint išvengti katastrofos būtina riboti gyventojų skaičiaus didėjimą, kad jis neaplenktų vartojimo reikmenų gamybos didėjimo. Gyventojų skaičių siūloma riboti demografinėmis (reguliuoti santuokas, kontroliuoti gimstamumą) ir ekonominėmis (atsisakyti turto perskirstymo neturtingųjų naudai, skatinti emigraciją į mažiau apgyventus kraštus) priemonėmis. 1834 Didžiojoje Britanijoje priimtas Vargšų įstatymų pataisos aktas (The Poor Laws Amendment Act) iki minimumo sumažino valstybės paramą skurstantiesiems ir suvaržė jų teises. Klasikinis maltusizmas neįvertino mokslo ir technikos pažangos, leidžiančios gaminti daugiau maisto produktų: 21 amžiuje maisto produktų 1 gyventojui pagaminama ir suvartojama gerokai daugiau negu T. R. Malthuso laikais, nors gyventojų skaičius kelis kartus didesnis. Gyventojų skaičiaus didėjimas daugelyje šalių yra sėkmingai reguliuojamas, jį apriboja ne tik išoriniai (gamtos išteklių nepakankamumas, valstybės demografinė politika), bet ir vidiniai veiksniai (žmonių savimonė). Maltusizmą kritikavo marksistai ir socialistai. Maltusizmo mintis, ypač kovą dėl maisto ir išlikimo, pritaikė Ch. R. Darwinas savo evoliucijos teorijoje. Modifikuota maltusizmo teorija žinoma kaip neomaltusizmas.
5
Tipų nustatymas / Ats: Leninas
« Paskutinis įrašas sukūrė kazkas Įrašytas Rugsėjo 26, 2022, 08:52:00 am »
O kodėl jo žandikaulis siauras, smakras didelis ir veidas plokščias?

6
Tipų nustatymas / Ats: Leninas
« Paskutinis įrašas sukūrė Leotaurus Įrašytas Rugsėjo 26, 2022, 08:50:10 am »
Leninas darvino tipo kaip ir Mao ir kiti marksistai. Tarp marksistų pasitaiko linkolno ir bronsono tipo. Intuicija ir teorinis mastymas reikalingas daugiausiai. Kairiomis pažiūromis daugiausia užsiima intuicijos žmonės, turintys mažesnę priklausomybę nuo moralės.
7
Tipų nustatymas / Leninas
« Paskutinis įrašas sukūrė kazkas Įrašytas Rugsėjo 26, 2022, 03:52:21 am »
Koks Lenino tipas? Platonas?

http://youtube.com/watch?v=qtdrThFWWOk
8
Tipų santykiai / Ats: Ramzis Stonkus ir platonė Gelminė Glemžaitė - sužadėtiniai
« Paskutinis įrašas sukūrė Leotaurus Įrašytas Rugsėjo 24, 2022, 10:58:55 pm »
Turbūt sunki depresija pas abu. Dabar jie nemato nesusikalbėjimo arba jį ignoruoja humoru, bet tai tik laiko klausimas, ateityje bus blogai. Dar viena platono ir ramzio draugystė kuri baigėsi tragiškai https://www.lrytas.lt/zmones/tv-antena/2022/09/20/news/aras-veberis-atskleide-kaip-ji-apgavo-alanas-chosnau-ziurejau-i-sita-niekso-snuki-ir-negalejau-patiketi--24632520
9
Tipų santykiai / Ramzis Stonkus ir platonė Gelminė Glemžaitė - sužadėtiniai
« Paskutinis įrašas sukūrė kazkas Įrašytas Rugsėjo 22, 2022, 03:23:13 pm »
Ramzis Stonkus išsiskyręs su buvusia žmona bronsone Indre Stonkuviene, pradėjo draugauti su platono tipo aktore G. Glemžaite, pora planuoja vedybas. Įdomu kaip pasireiškia santykiai tarp jų...žinant neigiamą ramzio ir platono tipų santykį?
https://www.15min.lt/m/id/zmones/lietuva/m-stonkus-su-g-glemzaite-isigijo-nama-apie-kaimynus-ir-kas-nudziugino-labiausiai-1050-1935224?
10
Sporto psichologija / Ats: 2015 pralaimėjom ispanams nes buvome psichologiškai silpnesni
« Paskutinis įrašas sukūrė fabris Įrašytas Rugsėjo 20, 2022, 11:42:49 am »
Sveiki,

o kaip buvo šį kart? Tris kart laimėjom atrankinėse/draugiškose, o dabar pralaimėjom. Kur čia šuo pakastas?
Puslapiai: [1] 2 3 ... 10