Tipų teorija > Tipų nustatymas

Linkolnė?

(1/2) > >>

Anakami:
Sveiki! Atradau tipųteoriją prieš kelis metus, "Vinted" Leotauro sukurtoje temoje apie "netradicinio grožio konkursus". Ir užsikabliavau! Dabar bandau "šifruoti" visus sutiktus :D
Naudojuosi naująja tipų nustatymo programa, kuri parodo, kad aš arba linkolnė, arba voltero genotipo, arba ramzé :D priklauso nuo nuotraukos ir pozavimo rakurso :D tai kas gi aš esu? Turiu daug draugų linkolnų, platonų ir bronsonų 🤷 https://www.facebook.com/ana.bannana https://www.instagram.com/ana_cammi/

Leotaurus:
Sveiki! Esate 100% linkolnė. Puiku, kad programa pataiko.
Smagu girdėti, kad tema Vinted forume supažindino jus su tipu teorija :)
Peržiūrėjus jūsų šeimos nuotraukas matosi, kad esate neabejinga tipų tipų santykiams.
Mano sukurta Vinted tema buvo sukurta tam, kad pakeisti nusistovėjusį stereotipinį mąstymą ir parodyti, kad ne vien bronsono tipo moterys yra gražios.
Tipų teorijos tikslas yra supažindinti žmones su jų prigimtimi ir padėti jiems suprasti kitus žmones.

Tikimės Ana perimsit tipų teorijos žinias ir sėkmingai taikysite. Pas mus yra nemažai linkolno tipo Tipų teorijos gerbėjų.

Anakami:
Tai dabar galiu būt rami :D Kol kas iš akies labai preliminariai nustatinėju tipus, bet tai tikrai padeda geriau suprasti žmogų :) Ačiū už atsakymą!
Dar klausimėlis/diskusija - ar įmanomi linkolnėms sėkmingi romantiniai sąntykiai su bronsonais ar volterais?

Leotaurus:
Asmeniškai man taip pat sunku nustatyti kai kuriuos žmones :) Tipus nustatyti pradžioje labai sunku, tik įgavus daugiau praktikos pavyksta tiksliai nustatinėti tipus.
Linkolno tipo moteris yra palyginus stipri bendravime  :D Voltero ir linkolno tipas yra labai panašūs savo bendravimu ir savybėmis, todėl linkolno tipas puikiai bendrauja su voltero tipu. Voltero genotipas susideda iš voltero vyr. lyties atstovo ir linkolnės mot. lyties atstovės, tipai yra labai artimi.
Su bronsono tipu linkolnės bendravimas yra sudėtingesnis. Romantiniai santykiai kuriami tik su depresyviais ir moderistais bronsono tipo atstovais. Linkolno tipo santykių darymas yra instinktyvus, bronsono tipo optimistai priešingos lyties atstovai atrodo nepatikimi, nors savo lyties bronsono tipo draugės atrodo labai mielos.
Bronsono tipo kolektyvuose linkolnas nesijaučia laimingas. Sužinojus tokius dalykus bendravime atsiranda daugiau aiškumo :)

Aną ar sužinojus savo tipą pasidarė aiškiau? Ar pasikeitė pasaulis kuriame visi žmonės buvo vienodi, tik skirtingais charakteriais?

Anakami:
Ačiū už išsamų atsakymą ;) Pasikeitė! Dabar suprantu, kodėl pavargstu būdama vienoje kompanijoje, ir pasikraunu kitoje - anksčiau šių koreliacijų nepastebėjau, ir tikrai visi atrodė vienodi ;D linkolnas yra intravertas, kuris linkęs daug bendrauti - ar tai nedaro žmogaus ekstravertu?  ::) Kaip tai traktuotina? :)

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[#] Kitas puslapis

Eiti į pilną versiją