Tipų teorija > Tipų nustatymas

Tipai, rankos ir eisena

(1/1)

Darius:
Ar pastebejot, skirtuma tarp atitinkamu tipu ranku, eisenos?

Pvz. Afrikinio sudejimo darvino tipo pirstai siektiek trumpesni nei to paties afrikinio tipo platonu, bronsonu rankos paprastai minkstesnes, vidutinio ilgumo pirstai, voltero pirstai trumpesni nei platono, bet stiprus.

Taip pat mongolini tipa  gali atskirti pagal eisena. Kai eina rodos aplink dreba viskas, nes kulnais vaiksto, labiau krypuoja ir tvirciau laiko virsutine dali

Platonai mosuoja rankom (panaseja i buduliska eisena)

Darvinai dar daugiau mosuoja rankom eisena lyg dar palaidesne

Volterai smulkesniais zingsniais vaiksto ir ranku nemosuoja beveik lyg siektiek uzsikniaube i prieki

Minas:
Manau, kad šitie dalykai daugiau nuo konkretaus žmogaus priklauso, ne nuo tipo.

filosofas:
 Dėl rankų skeleto bruozų manau neblogos ižvalgos, tą patį pats esu pastebėjęs. Tiesa tai nėra fiksuota kokybė ir skirtingų individų sudėjimai yra savaip ūnikalus, plius rankų stiprumas ir t.t. dar priklauso ir nuo gyvenimo būdo, bei fenotipinio paveldimumo iš tėvų.
  Ir taip tų pačių tipų atstovam yra būdinga panaši laikysena, eisena, kūno gestų kalba, veido mimikos, net fonetinis balso, garsų skleidimo panašumas. Žinoma egzistuoja įvairovė, kas liečia neverbaline kūno kalbą, tačiau stebint tipų mases pradeda išryškėti bendrybės, panašumai ir t.t

domgra:
Aš nepritariu, kad eiseną ir ypač rankas galima skirstyti pagal tipus, tai labai unikalu, eisena dažnai priklauso nuo tos pačios savivertės, savęs suvokimo. Tad pritariu aukščiau rašančiomis. :)

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

Eiti į pilną versiją