Tipų teorija > Tipų nustatymas

PINK FLOYD narių tipų nustatymas

(1/1)

Nathicana:
Neapsakomai (!) geniali sąskambių darna muzikoje, tačiau nuolatinė įtampa grupėje.


--- Citata ---Tiesą sakant, nebuvo tokio laiko, kad didesni ar mažesni nesutarimai nevyktų. „Kol tai netrukdė darbui, mes tiesiog pakęsdavome vienas kitą. Tiesa, Rogerį visi pakęsdavome mažiau“, – savo knygoje rašė Masonas. (http://www.bernardinai.lt/straipsnis/2014-07-12-domantas-razauskas-pink-floyd-pragmatiskas-genialumas/119769)
--- Baigti citatą ---


Grupė susikūrė 1965 m. Pradinė sudėtis: Syd Barrett (gitara), Nick Mason (būgnai), Roger Waters (bosas) ir Richard Wright (klavišai).
1967 m. gruodį prie PF prisijungė David Gilmour, o Syd Barrett 1968-ųjų balandį paliko grupę. Vėliau nuo Pink Floyd atsiskyrė ir Roger Waters. Gilmour'ui vadovaujant išleisti „A Momentary Lapse of Reason“ (1987) ir „The Division Bell“ (1994) buvo lyg laisvo vėjo gūsis po konceptualių socialinių militaristinių Waters'o kūrinių.

Gerbėjai nesiliauja diskutavę, kada buvo PF "aukso amžius" - S. Barrett'o psichodelikos laikai, R. Waters'o "socialinė poezija ir nežabotas konceptualumas" ar D. Gilmour'o valdomas Pink Floyd "kosminis laivas" :D


--- Citata ---Kaip milijonams suvirpinti širdis? Jei į koncertus dabar jie ateina jau matę visokiausių reginių, girdėję geriausią garsą. Kaip? Ogi iš didžiausio konflikto roko istorijoje padaryti gražų susitaikymą – per Waterso „Sienos“ koncertą O2 arenoje scenoje pasirodo Gilmouras ir sudainuoja posmelį iš „Comfortably Numb“, sugroja tą nepakartojamą solo... <...> Genialus roko muzikos „Atleisk“. Visa taip tyra, taip žmogiška. Du senukai susitaiko... Ir taip gera – skamba gerai pažįstama sena daina (niekam nereikia tų naujų nesąmonių!), griūna sena gera siena (amžinas komercinis simbolis!), stadionas mojuoja rankomis...
--- Baigti citatą ---
>>>


O šį rudenį pasirodys Pink Floyd albumas "The Endless River". Tai senų 1994-ųjų įrašų sesijų metu gimę ir nepublikuoti ambient stiliaus kūriniai, turintys tapti legendinio klavišininko R. Wright'o pomirtine "gulbės giesme".
-------

Tai kokie gi PINK FLOYD narių tipai??

David Gilmour (1946-) Volteras? (nosikaulis į dešinę)
"Harmonijų ir besiliejančių gitaros solo meistras."
 
Roger Waters (1943-) Volteras? (nosikaulis į dešinę, didelis smakras, vidut. kakta)
Daugelio Pink Floyd dainų tekstų autorius, idėjų variklis, iškeldavęs koncepciją, viziją, prie kurios paskui visi ardavo. "Diktatoriškas tekstų ir konceptualių albumų vizionierius"

Nick Mason (1944-) Ramzis? (nosikaulis ir žandikaulis didoki)

Richard Wright (1943-2008) Ramzis? (didelis nosikaulis, stambus žandikaulis, maža kakta)
David Gilmour žodžiai po Richard Wright mirties: ""No one can replace Richard Wright. He was my musical partner and my friend. <...>  I don't find it easy to express my feelings in words, but I loved him and will miss him enormously."

Syd Barrett (1946-2006) Ojiskastoks?Pataisykit "nugrybavimus"

Greddy:
Syd Barrett - darvino tipo. Gilmour'as nėra visiškai aiškus, panašu į volterą, tik pati nosis kiek trumpoka žvelgiant iš priekio. Kiti nustatyti teisingai.

filosofas:
Dėl R .Waters'o nebučiau toksai tikras, gali jis būt ir ramzis. Nosikaulis gan didelis ir pakrypęs į kairę veido pusę. O, ir nuotraukuose kiek pastebiu, jo žvilgsnyje atsispindi "ramzišką depresija" ir emocijos.
https://www.google.lt/search?q=roger+waters&biw=1527&bih=872&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=fksVVNDcKsnmyQP5yoD4AQ&sqi=2&ved=0CAYQ_AUoAQ#imgdii=_
--
Kas dėl D.Gilmour'o, nors jo nosikaulis ir yra vidutinis, tačiau susidaro įspūdis, jog jo veidas plokščias, kakta panaši į didelę.

--
https://www.google.lt/search?q=david+gilmour&biw=1527&bih=872&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=uksVVLThLOq_ygOHl4GwBg&sqi=2&ved=0CAYQ_AUoAQ#facrc=_&imgdii=_&imgrc=bHr0vWBNkh1rlM%253A%3B2zClAESiWmth-M%3Bhttp%253A%252F%252Fstream1.gifsoup.com%252Fview%252F1032569%252Fdavid-gilmour-o.gif%3Bhttp%253A%252F%252Fgifsoup.com%252Fview%252F1032569%252Fdavid-gilmour.html%3B320%3B240

Neatmeščiau ir platono tikimybės.

--
Nicki Mason - tikrai ne ramzis, kakta per didele. Manau jis voltero tipo.--
Syd Barett - darvinas, teisingai.

Greddy:


Nežinau per kurią tu vietą matai tą nosikaulį pakrypusį į kairę veido pusę... Šitoje nuotraukoje tiesiog elementariai nuostabiai matosi pasisukimas į dešinę veido pusę, arba aš jau blogai įžiūriu, bet su Nathicana matom taip pačiai:
--- Citata ---Nicki Mason - tikrai ne ramzis, kakta per didele. Manau jis voltero tipo.
--- Baigti citatą ---

Labai ramziškas žandikaulis, 3 laipsnio.

Kakta neatrodo didelė, gerai matomas kaktos "palinkimas", t.y. mažas statumas.

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

Eiti į pilną versiją