Tipų teorija > Tipų nustatymas

Nustatymas

(1/156) > >>

Anonymous:
Nustatymas

Leotaurus:
Visai neblogai suvoki tipus. Kaip naujokas jau esi neblogo lygio.

Olivia Wilde tikrai bronsono tipo. Žandikaulis gal nėra visai lygus, bet kakta tai tikrai mačiusi operacijų.
 Jennifer Aniston grynakraujė bronsono tipo.

Snoop Dogg  panašu į darvino tipo tarp juodaodžių labai mažai voltero tipo, na ir jo įtaka tarp juodaodžių yra nemaža.

Jeff Bridges   labai panašus į darvino tipo žmogų.

Kylie Minogue bronsono tipo. Kakta moterų visada yra statesnė negu vyrų.

Oliver Martinez grynakraujis bronsono tipo žmogeliukas  :)
Daniel Brawn yra tikrai Linkolnas. Mažai šio tipo grynakraujių atstovų yra, bet plinta tai žaibiškais tempais.

Angelina Jolie  yra grynakraujė platono tipo kiek žinau biseksualių pažiūrų, kakta jos yra labai labai aukšta. 

Jennifer Lopez tikrai taip.

Orlando Bloom tikrai taip.

Marukas tikrai taip iš kur tokį ištraukei?  :)

Allan Pease gali būti sunkiai nustatau šio žmogaus tipą.

Nu šaunuolis tau gerai sekasi. Stebina tavo greitas tipų teorijos įsisavinimas, turi sugebėjimą suvokti kaukolės formas.

Leotaurus:
Aš iš kart pamačiau, kad turi išlavintą vaizduotę ir neblogą formų matymą. Eilinis žmogus įvaldytų Tipų teorija per 5 metus, o tu įvaldei labai greitai. Šiaip ir aš darau nustatymo klaidas, kartais labai ilgai tenka stebėti žmogų, kad nustatyčiau tipą. Klysti yra normalu, net patys geriausi Tipų teorijos specialistai klysta, bet vėliau pasitaiso. Bėgant laikui nustatymo, tikslumas didėja.

Ne dėl smakro mėgsta auginti barzdas, bet gal dėl vyriškumo. Reikia nepamiršti, kad tai toks pat grynai vyriškas tipas kaip ir voltero tipas.

Darvino genotipo moteris yra platono tipo, todėl tipų santykiai su darvino tipu yra vidutiniai. Atrodo formos yra vienodos, bet ne dešinės kaktos elementai kurie lemia asmenybės elgesį yra skirtingi. Aš turiu seserį darvinio genotipo ir maža dukryte darvino genotipo. Kai gimė man vaikas aš iškarto pamačiau jos tipą. Dabar mano mažyliai 2,5 metukai, ji labai ekstravertiška ir muzikali, nors darvino tipo vyriškos lyties vaikas būtų kitokio elgesio.

Darvino ir voltero tipo moterų nėra, jų struktūra tinka tik vyriškajai lyčiai, tai parodo kad vyriškas ir moteriškas elgesys yra labai skirtingas. Ateityje pamatysi nemažai darvino genotipo platoniu kurios elgiasi kaip platono tipo moterys.

Abu voltero tipo žmones nustatei teisingai. Veido proporcijos turi ribas. Pavyzdžiui, aš turiu vidutinį smakrą, nors kiti darvino tipo žmonės turi mažą arba labai mažą smakrą. Bronsono tipo žmogus turi arba vidutinį, arba didelį arba labai didelį smakrą, Bronsono tipo žmogus niekuomet neturės mažo arba labai mažo smakro.
Derren Brown turi vidutinį pakaušį, jo regimoji sritis yra vidutinė, jo vizualumas nuo to tik padidėja. Dauguma volterų turi beveik lygų pakaušį.

Techno vikingas yra aktyvios psichikos volteras, jo elgesys ironiskas. Atrodo spalvinga ir originali asmenybė. Asmeniškai mėgstu techno muzika  :)

Linelis:
Labas vakaras,
pabandziau ir as nustatyti tipus tikiuosi zmones kurie geriau supranta pataisys mane nes esu naujokas:)

Wesley Snipes - bronsonas

LeBron James - bronsonas
Dmitrijus Medvedevas - Bronsonas
Chuck Noris - linkolnas


Tony Sirico - platonasfeniksas:
Sveikas, linai,

Wesley Snipes yra Darvino tipo: aukšta kakta, neišsišovęs smakras.
P.s.: Pirma nuotrauka netinkama vertinti tipus, nes jis ten susiviepęs, dėl to atrodo kakta žemesnė, bet mažas smakras vistiek matosi.


Lebron James - Darvino tipo.


Dmitrijus Medvedevas - Darvino tipo


Daug darvino tipo žmogelių pririnkai čia  :)

Tony Sirico - kai kurios nuotraukose panašus į Voltero tipo žmogų, bet nesu tikras. Galbūt ir platono.

Sėkmės nustatinėjant. Atkreipk dėmesį, kad 90 proc. juodosios rasės atstovų vyrų yra Darvino tipo, tad dauguma juodųjų krepšininkų ir yra darvino tipo (bronsono tipas dominuoja Lietuvos krepšinyje, NBA - darvino tipas dėl juodaodžių dominavimo). Visuomet stebėk kaktą, smakro dydį ir formą (darvino tipo smakras kažkiek būna "atbulyn įkritęs" arba bent neišsišovęs). Visuomet turi būti stebimas ne visos nosies dydis (gali suklaidinti didesnis nosies minkštimas ir t.t.), bet pagrinde nosies kaulas.

P.s: Tavo paties tipas bronsono? Man pradžioje irgi taip buvo, kad visur savo tipus pradėjau matyti  :D Vėliau koncentracija ties savo tipu sumažės. Tai yra normalu.

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[#] Kitas puslapis

Eiti į pilną versiją