Tipų teorija > Tipų nustatymas

Populiarėja kaktos sumažinimo plastinės operacijos

(1/2) > >>

feniksas:
Pastaruoju metu populiarėja kaktos nužeminimo procedūra, kurios metu nužeminama plaukų linija. Taip pat kartais sumažinamas pats skalpas. Operacija populiari tarp platono ir kitų aukštakakčių tipų moterų. Rezultatas - į bronsono moters panaši kakta. Moterims specialiai įperšami kompleksai ir nepasitenkinimas savo išvaizda, lyg egzistuotų vienas idealus moters standartas, o aukšta kakta suvokiama kaip vizualiai nepageidaujamas arba "nemoteriškas" bruožas.


B612:
Kad nosį mažina tai dar suprantu, nu bet jei jau prie kaktos lenda tai visai išprotėję :D

Zoja:
Taip pat pernelyg didelį žandikaulį turinčios moterys atrodo ne "moteriškai".
Be to, Azijos regione tarp siauraaukių populiarios plastinės operacijos (padidina akis, sušvelnina apatinę veido dalį, nosį pakoreguoja) ir padaro jas panašesnes į platones iš Vakarų.. :)

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=zrqc-VYaMTg[/youtube]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=7clIh9U1GKg[/youtube]


Manau, kad žmonės vis tik sugalvoja prie ko prikibti ir nepasitenkinimas išvaizda rodo problemas kitur, ne vien išorėje.
Kas liečia diatipų teoriją, tai nesuprantama kaip plastinės operacijos negali daryti įtakos psichikai. Jeigu diatipų teorijos pamatas (kaip suprantu) yra, kad žmogaus veido forma ir apskritai išorė atspindi jo psichiką bei smegenų veiklą, tai jeigu mes keičiame išorę ar tai negali paveikti ir vidaus?

feniksas:

--- Citata iš: Zoja  Gegužės 25, 2013, 02:15:10 pm ---Kas liečia diatipų teoriją, tai nesuprantama kaip plastinės operacijos negali daryti įtakos psichikai. Jeigu diatipų teorijos pamatas (kaip suprantu) yra, kad žmogaus veido forma ir apskritai išorė atspindi jo psichiką bei smegenų veiklą, tai jeigu mes keičiame išorę ar tai negali paveikti ir vidaus?

--- Baigti citatą ---

Nupjovęs ar sumažinęs nosies kaulą, smegenų antrą kartą nebepakeisi - stambus nosies kaulas tik liudija tam tikrą "užprogramuotą" smegenų vystymosi etapą, kuris jau įvyko. Mechaniniu būdu (plastinėmis operacijomis) keičiant ar koreguojant kaukolės formas, smegenys išlieka tokios pačios, todėl asmenybė išlieka tokia pati ir asmenybės tipas išlieka tas pats. Norint pakeisti ar įtakoti asmenybę, tektų "prilįsti" ne prie nosies ar žandikaulio, o prie pačių smegenų.

Leotaurus:
Subjaurojus veido simetrija del grozio, genetikos nepakeisi. Veidas yra kur kas sudetingesnis negu tvirtina grozio chirurgai. Ateityje zmonems kurie pasikeite nosi ar kita bus daugiau problemu, bendravime. Ju vaikai tures tas pacias problemas.

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[#] Kitas puslapis

Eiti į pilną versiją