Tipų teorija > Tipų nustatymas

Lietuvos Respublikos vyriausybė 2010 - 2016

(1/5) > >>

feniksas:
Pabandžiau peržvelgti dabartinio LR ministrų kabineto sąrašą ir nustatyti tipus. Įdomu, kad Andriaus Kubiliaus vyriausybė pasižymi stipriu Voltero tipo dominavimu (lygiai trečdalis ministrų yra volterai). Bronsono ir platono tipų yra po lygiai (po 4). Nei linkolno, nei darvino tipų šioje dešiniųjų daugumos valdomoje vyriausybėje nėra. Ir žinoma yra išskirtinis atvejis - vienas ramzio tipo atstovas.

Premjeras Andrius Kubilius - Voltero tipo


Kultūros ministras Arvydas Gelūnas - Voltero tipo


Socialinės apsaugos ir darbo ministras Donatas Jankauskas - platono tipo


Krašto apsaugos ministrė Rasa Juknevičienė - bronsono tipo


Aplinkos ministras Gediminas Kazlauskas - voltero tipo


Ūkio ministras Dainius Kreivys - bronsono tipo


Susisiekimo ministras Eligijus Masiulis - platono tipo


Vidaus reikalų ministras Raimundas Palaitis - voltero tipo


Energetikos ministras Arvydas Sekmokas - voltero tipo


Žemės ūkio ministras Kazys Starkevičius - platono tipo


Švietimo ir mokslo ministras Gintaras Steponavičius - nortono tipo


Teisingumo ministras Remigijus Šimašius - bronsono tipo


Finansų ministrė Ingrida Šimonytė - bronsono tipo


Sveikatos apsaugos ministras Raimundas Šukys - platono tipo

Leotaurus:
Nepakenčiu Kubiliaus kaip asmenybės už  ekonomikos žlugdymą ir jos neišmanymą. Bet kaip žmogus jis nėra naivus tipų santykiuose.
Karta į vieną Siauliu Lemonos parduotuvęužsukau radio dalių pirkti. O ten Voltero tipo viršininkas, jo padejėjas taip pat šio tipo, pardavėjai voltero ir platono tipo, valytoja bronsono tipo.

Teko dirbti vienoje imonėje kur voltero tipo savininkas buvo, as iškarto susigaudžiau kame reikalas, tai uždejau „firewoll“ neišsidavimo sistema. Vyrukų pagrindas buvo voltero tipo, pradžioje jie mane atpažino, vėliau pradėjo vertinti, bet kai išėjau savininkas vistiek suprato, kad suvokiau voltero tipo žmones ir dirbtinai prie jų prisitaikiau. Mane stebino toks geras voltero tipų suvokimas. Nežinodami tipų teorijos žmonės elgėsi labai genialiai, jeigu būtų žinoje nebūčiau ten patekęs. 

Voltero tipo žmogus yra vienas iš protingiausių atsirenkant tipus.

Rotary ar kituose masonų klubuose dominuoja platono ir voltero tipai. Galima sakyti Lietuvos savivaldybes, politiką valdo platono ir voltero tipų žmonės. Karta teko slaptai vartyti rotaristų sarasa tai pamačiau, kad voltero ir platono tipai lyderiauja. Už darvino ir bronsono tipą lyderį nebus balsuojama. Religijoje tarp lyderių taip pat voltero ir platono tipu lyderyste.
Sie tipai gali labai aukštai iškilti vien dėl savo tipo ir tipų santykių. Kiek asmeniškai žinau visi rotaristai padaro stulbinančias karjeras.

feniksas:
Darvino tipas apskritai pastebėjau vengia politikos (ir nukreipia savo energiją į kitas veiklas), o nevengiantys politikos darvino tipo atstovai būna dažniausiai šizoidai (kaip pavyzdžiui prof. Vytautas Landsbergis). Įspūdis susidarė, kad labiausiai politika mėgaujasi platono ir voltero tipų vyrai, bei žinoma depresyvios valdingos bronsonės  ;D  Dėl Linkolno tipo nežinau kiek jis mėgsta politiką, bet atrodo, kad jis patekęs į politika labai nesunkiai tampa lyderiaujančia persona ir suburia aplink save tam tikros charizmos ir populiarumo įspūdį  ;D

Darvino tipas (aišku čia kažkiek pagal gal save vertinu ;D), domisi labiau veiklomis, kurios reikalauja kruopštaus įsigilinimo (kaip pavyzdžiui mokslas) bei meninėmis veiklomis ir apskritai yra bent vakarų visuomenėse labiau individualistai (su negrais darvinais tai kiek kitokia situacija, jie mėgsta suburti "grupuotes"), bet galbūt tiesiog taip gaunasi Europoje, nes darvino tipas yra šiek tiek toks pavienis ir ne toks dažnas ir yra apsuptas kitų tipų gausos dėl to ir elgsena kitokia. Tiek mokykloje tiek universitete Darvino tipo beveik nesutikau, nors pamenu dar nežinant tipų teorijos dar pirmą dieną universitete vieną dėstytoją iškart įsidėmėjau ir pajutau tam tikrą išankstinę simpatiją kaip žmogui  ;D Vėliau pasirodė, kad jis darvino tipo ;D Visgi išankstinės simpatijos tarp to paties tipo atstovų išties egzistuoja  ;D

Leotaurus:
Kreivys yra siu dienu anekdotas.    ;D

feniksas:
Kreivys lyg jausdamas tipus atsisėdo tarp bronsonių Šimašiaus ir Šimonytės, o ne šalia voltero Kubiliaus  ;D

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[#] Kitas puslapis

Eiti į pilną versiją