Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Žinutės - Leotaurus

Puslapiai: 1 2 [3] 4 5 ... 124
61
Ramzio tipas / Jeff Cavaliere
« Įrašytas: Vasario 13, 2020, 11:58:34 pm »


Jeff Cavaliere
„Youtube“ tinklaraštininkas
Gimė: 1975 m. birželio 28 d. (44 metai metai)
Išsilavinimas: University of Connecticut
Knygos: AthleanX's Train Like an Athlete: Intelligent Training to Build the Ultimate Body


62
Darvino tipas / Yacouba Sawadogo
« Įrašytas: Vasario 06, 2020, 09:45:46 pm »

Darvino tipo teoretikas ir mokslininkas iš Afrikos Yacouba Sawadogo kuris nemoka nei  skaityti nei rašyti. Jo veikla vyko visuomenei nepritariant,  iš dykumos  jis pavertė mišką ir aprūpino žmones maisto medžiagomis ir sėklomis.  Pradžioje paruošiant žemė naudojant termitus, kompostą ir akmenis.   Vėliau paruošta žemę apsodino medžiais kurie pritraukė vandenį  reikalingą grūdinėms kultūroms.
 Pradžioje jį skaitė bepročiu, vėliau jis tapo labai gerbiamas žmogus. Atrasta technologija nustebino viska mačiusius pasaulio mokslininkus.

https://en.wikipedia.org/wiki/Yacouba_Sawadogo

Teorija ir praktika rusų kalba.Anglų kalba


63
Platono tipas / Haroldas zur Hausenas
« Įrašytas: Sausio 30, 2020, 12:24:05 am »

https://en.wikipedia.org/wiki/Harald_zur_Hausen
Kas sukelia gimdos kaklelio vėžį? 2008 metais į šį klausimą atsakė vokiečių mokslininkas, virusologas Haroldas zur Hausenas, nustatęs, jog pagrindinis gimdos kaklelio vėžio sukėlėjas yra žmogaus papilomos virusas (ŽPV). Už šį nepaprastai svarbų atradimą mokslininkas buvo apdovanotas Nobelio premija, o pasauliui tai buvo revoliucinė pradžia gimdos kaklelio vėžio profilaktikoje.

Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/sveikata/iveik-liga/ginekologe-papasakojo-ka-tenka-pamatyti-kabinete-tokiais-momentais-isties-nusvyra-rankos.d?id=83400391


64
Komandinės sporto šakos / Ats: Nba krepšinio žvaigždės
« Įrašytas: Sausio 28, 2020, 10:42:49 am »
Domantai idealiai nustatei 8) Šaunuolis!!!
1. Lebron James - Darvino.

2. Kobe Bryant - Nortono.

3. Michael Jordan - Platono.

4. Giannis Antetokumpo - Nortono

5. Antony Davis - Nortono.

6. Luka Dončić - Bronsono.

7. James Harden - Darvino.

8. Jimmy Butler - Bronsono.

9. Kawhi Leonard - Darvino.

10. Paul Geoge - Bronsono.
https://images.beinsports.com/eKiLsvc8PfdSB6jvhloeI7ZBR4w=/full-fit-in/1000x0/paulgeorge-cropped_1b3cinozsivcl1p7ghq1c5xbvj.jpgSveiki norėčiau sužinoti ar gerai nustačiau mano manymų talentingiausius ir darbščiausius NBA super žvaigždes.

1. Lebron James - Darvino.
2. Kobe Bryant - Nortono.
3. Michael Jordan - Platono?
4. Giannis Antetokumpo - Nortono
5. Antony Davis - Nortono
6. Luka Dončić - Bronsono.
7. James Harden - Darvino
8. Jimmy Butler - Bronsono
9. Kawhi Leonard - Darvino.
10. Paul Geoge - Bronsono.

Ir dar dėl įdomumo ar Šarūnas Jasikevičius - Bronsono?

65
Tipų santykiai / Ats: Neigiami tipų santykiai
« Įrašytas: Sausio 27, 2020, 10:36:08 pm »
Žmonės žinodami Tipų teorija tokių tragedijų išvengtų. Kai jauna platono tipo suomė Sanni Ovsaka buvo nužudyta palestiniečio Hasan Alqina.
Tipų santykiai nėra emocijos ar jausmai konkrečiam žmogui ar tipui, tipų santykiai yra susikalbėjimas tarp skirtingų ir panašių tipų, juos lemia skirtingos konkrečiam tipui būdingos savybės, vadinamos elementais http://www.tiputeorija.lt/asmenybes-valdymas/. Tarpasmeniniai santykiai gali keistis, tipų santykiai niekada nesikeičia. 
Labai gerai, kad neigiamų tipų santykių yra mažai,jie egzistuoja tik tarp platono ir ramzio tipo http://www.tiputeorija.lt/tipu-santykiai/.
Skandinavijos visuomenėje yra labai daug platono genotipo žmonių įskaitant darvino tipo platono moteris todėl ten negali išgyventi ramzio tipo žmonės. Ramzio tipas patekęs į platono tipo daugumos terpę sunkiai suserga depresija ir tampa piktu žmonėms, jis bendrauja tik su depresyviomis platono tipo asmenybėmis, nes kitų tipų žmonių yra mažai, o platono tipo optimistai ir mažo humoro platono tipo žmonės vengia žmonių su kuriais nesusikalba.
Galiausiai ramzio tipo žmogus padaro kažką baisaus sau arba kitiems. Ramzio tipo žmogui visuomenė kurioje jis pateko tampa nepakenčiama.
Tam, kad išvengti tokių tragedijų reikia neleisti apsigyventi ramzio tipo pabėgėliams Skandinavijos visuomenėje, kitiems tipams kurie turi neutralius, pagarbos ar gerus santykius tokių apribojimų taikyti neverta.
Nežinojimas ir slėpimas prie gero nepriveda, tokios tragedijos tik kartosis. Tipų teorija jas viešins ir sistemins tam, kad ateityje žmonės turėtų kuo mažiau tokių tragedijų, dėl kurių bus apkaltinti visi pabėgėliai ir musulmonų tikėjimo žmonės. https://www.facebook.com/profile.php?id=100004694585119
http://www.pi-news.net/2020/01/finnland-abgelehnter-asyl-pali-toetet-junge-finnin/

66
Darvino tipas / Donald Cerrone "Kaubojus"
« Įrašytas: Sausio 22, 2020, 10:40:38 am »

36 metų amerikiečių kovotojas  Donaldu Cerrone'u turintis „Kaubojaus“ pravardę.
https://en.wikipedia.org/wiki/Donald_Cerrone

67
Tipų nustatymas / Ats: Nustatymas
« Įrašytas: Sausio 17, 2020, 10:15:15 pm »
Sakyčiau labai gerai. Teorijos užbaigimo pradžioje dariau panašaus lygio klaidas :)

Jack MacGowran –                                                ramzio tipo.  Abejonės logiškos.

Kitty Winn - Aktore. Bronsono tipo.                      Sutinku.

Maureen Kerwin - Aktore. Bronsono.                    Sutinku.

John cazale - Aktorius. Voltero.                               Aktorius linkolno tipo, viršu nosikaulis pakrypęs į kairę,       voltero tipas nosikaulį turi pakrypusį į dešinę.


Alex Rocco – Aktorius Ramzio                                 Bronsono tipo, nosikaulis jaunystėje mažas.

68
Voltero tipas / Gintautas Pangonis
« Įrašytas: Sausio 12, 2020, 08:16:55 pm »

Lietuvos verslininkas ir vadybininkas, AB „Grigiškės“ generalinis direktorius kuris Kuršių Marias  pavertė valymo įrengimais. Jis labai mėgo taupyti gamtos sąskaita.


„Grigeo“ prezidentas ir didžiausias savininkas G. Pangonis rinkimų kampanijos metu G. Nausėdos kampaniją parėmė 4.000 Eur, konservatorių iškeltos kandidatės Ingridos Šimonytės – 1.500 Eur.

Plačiau: https://www.vz.lt/verslo-aplinka/2020/01/10/g-nauseda-grazina-g-pangonio-parama-4000-eur-skiria-tyrimu-institutui#ixzz6AqDisryt

69
Darvino tipas / Ats: Patarimai Darvinui
« Įrašytas: Sausio 12, 2020, 08:03:31 pm »
Sveiki, turiu klausimą, esu Darvino tipo atstovas ir noriu truputį papasakoti apie save bei gauti patarimų, kaip galėčiau labiau tobulinti save, kad arčiau savo vagą ir gyvenime galėčiau peržengti savo galimybių ribas, daugiau pasiekti bei gyvent gražiai ir laimingai.. :D

Perskaičiau, kad pas Darvino tipus smakras yra mažesnis palyginus su kitais tipais ir tai įtakoja žodinę girdimąją atmintį, kas reiškia sunkesnis, lėtesnis žinių įsisavinimas, sunkiau sekasi kalbos sritys. Tai tiksliai atitinka mane, nes mokyklos laikais mokytis, ypač atmintinai tokius dalykus kaip istoriją, eilėrasčius, autorius, rašyti rašinius buvo kančia, todėl pasirinkau sritis, kur reikia viską išmąstyti pačiam, o ne kalti atmintinai, o tuo labiau mąstyti apie sudėtengisnius dalykus man buvo įdomiau ir maniau tai man suteiks pranašumo, nes tai gerai suprasdavo palyginus nedaug mokinių. Tai dalykai kaip matematika, programavimas sekėsi puikiai turėjau po 10, bet iš kitų sričių 7-8.
Tai pirmas klausimas, kodėl man tikslieji mokslai sekėsi geriau, nors neturiu pakankamai geros girdimosios atminties, kuri kaip buvo aprašyta yra viena iš reikšmingiausių sričių įtakojančių matematinį mąstymą? Galbūt, tai dėl to, kad mano tipas turi teorinę vaizduotę? Taip pat, mažas pastebėjimas, kad man kartais būdavo, kad suprasdavau dalyko esmę, principą, bet nevisada mokėdavau sklandžiai paaiškinti kitiems, ar čia suprasti tuos dalykus padėdavo intuiciją?

Galiausiai įstojau į programavimą, tikiuosi čia yra geras pasirinkimas, bet kiek klaidžiojau po forumą tai supratau, kad geriausi programuotojai yra platono tipo(tai ir pats tą puikiai pastebėjau atlikinėdamas praktiką įmonėje). Dabar, kadangi suprantu girdimosios atminties svarbą ir truputį gailiuosi, kad neįdėjau daugiau darbo ją lavint mokykloje, nes komunikacija, bendravimo gebėjimai yra svarbiau teorinį/loginį mąstymą, tai būtų kitas klausimas, ar yra kokių nors būdų ją lavinti, kad nenusileisčiau platono tipo atstovams, nes jų informacijos apdorojimo, supratimo laikas kartais tikrai stebina. Ar yra kokių efektyvių pratimų?(Man 20 metų)

Dar kalbant apie programavimą, į kokias sritis Darvino tipui būtų geriausia koncentruotis? Ar back-end'ą(dirbti su serveriais), ar front-end'ą(su vizualizavimu), ar artificial inteligence ir t.t. Patį labiausiai traukia viskas :D

Dar vienas klausimas, skaičiau, kad Darvino tipas nepasižymi humoro jausmu, bet man su humoru sekėsi tikrai neblogai, būdavau vienas iš juokingiausių, linksmiausių žmonių klasėje, galvojau net apie lipimą ant scenos, dabar pagalvojau, galbūt man čia padėdavo teorinė vaizduotė, kurios dėka tiesiog galėdavau pamatyti nelogiškus dalykus, kurie dažniausiai atrodydavo juokingi, arba kas būtų jeigu būtų..? Taip pat, pastebėjau, kad greičiausiai man kartais galbūt užeidavo lengva šizofremija, kai nieko nesureikšmidavau ir galėdavau juokauti praktiškai iš visko be tabu, ir dar ką pastebėjau tai tik bronsonam sunkiau būdavo suprast, o kitiems tipams taip pat juokinga. Mano savijauta gera, bet ar šito turėčiau vengti?

Žodinė atmintis nėra regimoji atmintis kuri yra labai jautri todėl galima ją pakrauti, programavimas yra racionalus žodinės atminties panaudojimas, todėl turint ją mažą galima tinkamai išnaudoti. Darvino tipo atstovų nemažai matematikų, programavimas yra kalba. Geriau žodine atmintį užkrauti sąvokomis, logika negu muzikos garsais. Manau tau nesiseka muzikoje, sekasi matematikoje ir programavime.
Darvino tipas yra labai vizualus todėl galima rinktis ir vizualizacijas, dabar yra nemažai vizualių robotikos sričių, valdiklių programavimo. Pavyzdžiui pasimokyk RoboDK ar RoboGuide, Karel kalbos, Visual Components, Siemens PLC t.t. Tikrai yra ką veikti vizualiam technikos žmogui.

Lengvos šizofrenijos nėra taip pat kaip truputi nėštumo. Jeigu ją turi žmogus tai turi, egzistuoja lengva depresija, šizofrenija yra sunki liga. Bet ne visi šizofrenikai yra skaitomi ligoniai, pav Vytautas Landsbergis kenčia nuo tos ligos ir visokio plauko paranojų, bet turi savo garbintojų pulką. Swami Prabhupada sirgdamas šizofrenija įkūrė galingą religijos bendruomenę.  Šizofrenijos atveju humoras yra didelis psichika nebeturi pusiausvyros. Ne visi kliedesiai ir baimės, paranojos ar haliucinacijos yra nepatinkančios visuomenei, religinis lyderis tiesiogiai bendrauja su Dievais, politikas mato Rusijos ir Kremliaus grėsmes haliucinacijų ir baimių pavidalu.

Darvino tipas turėtų neslopinti intuicijos ir siekti darbo, geriausia retkarčiais užsiimti fiziniu darbu, konstravimu t.t. Intuicija labai gerai vystoma siekiant naujovių ir įsisavinant naują informacija.

70
Tipų teorijos kritika / Ats: Nortono ir darvino tipai neegzistuoja
« Įrašytas: Sausio 05, 2020, 12:24:45 am »
Negi dabartiniai Holivudo aktoriai bronsono, ramzio ir nortono tipo naudoja žandikaulį? Valgo sunkiai kramtomą maistą? Kodėl pas juos masyvūs žandikauliai?
Kodėl platono tipo skandinavai vikingai kurie valgė sunkų maistą, mėsą turėjo mažus žandikaulius?

Nuo kramtymo žandikaulis nedidėja, veido forma nesikeičia. Tai yra visiškas primityvus paaiškinimas, pasitaikantis tarp nesusigaudančių žmonių.


71
Įvairenybės / Popiežius Pranciškus supyko ir trenkė
« Įrašytas: Sausio 02, 2020, 11:02:33 am »

Platono tipo Popiežius įkyriai bronsono tipo gerbėjai trenkė per rankas.
Pyktis turi ribas. Bronsonė rodė antipatija ir žiūrėjo su patyčiomis.

72
Tipų teorijos kritika / Ats: Nortono ir darvino tipai neegzistuoja
« Įrašytas: Sausio 02, 2020, 12:16:29 am »
Visi tipai, kurie, pasak šios teorijos, turi mažą smakrą, neegzistuoja realybėje. Mažas smakras nurodo ne atskirą žmogaus tipą, o veido struktūros neišsivystymą dėl netaisyklingos galvos ir kūno, taip pat liežuvio laikysenos, nuo pat vaikystės.

Ši teorija, iš dalies teisinga, nes išties pastebiu panašiai atrodančių žmonių, bet visi tipai, kurie turi mažą smakrą, neegzistuoja. Taigi, nortono ir darvino tipai neegzistuoja.

Labai nuvertinami ekstravertiškų tipų vaizduotės pajėgumai. Bronsono ir Platono tipai turi tokio pačio pajėgumo vaizduotę kaip ir Ramzio, Voltero ir Linkolno tipai, be tai nėra jų asmenybės elementas.

Taip pat labai abejotina teorinės vaizduotės sąvoka. Daugelis mokslininkų kurie nustatyti kaip darvino tipo, greičiausiai yra bronsono tipo, tik su prastai išsivysčiusia veido struktūra. Galimai pražiūrėtas ir platono tipas, nepaisant to kad šis tipas neturi intuicijos asmenybės elemento, jis taip pat kuria mokslą.

Aš remiuosi Dr. Mew Orthotropics paskaitomis youtube kanale ir jūsų teorija. Šei bei tas tarp jūsų ir jo paskaitų nesutampa.

Gerų naujųjų metų visiems.

Žemos kultūros šalyse, Afrikoje, izoliuotuose indėnų gentyse, tarp Australijos aborigenų dauguma žmonių yra besmakriai tipai. Žmonės prieš dabartinius žmonės buvo besmakriai. 

Darvino tipas labai paplitęs Afrikos žemyne, tvirtinti, kad jis neegzistuoja yra netikslinga. Darvino genotipo žmonės yra paveldimi ir perduodami genetiškai. Bronsono ir darvino tipo šeimoje vaikai bus arba bronsono arba darvino tipo.

Platono ir bronsono tipai turi kitas gerai valdomas savybes. Bronsono tipas intuicija, platono tipas žodinę atmintį. Bronsono visuomenė mėgsta naujovęs, kairumą ir pažangą, platono sudėtingas moralines kombinacijas, kalbas t.t.

Tipai turintys teorinę vaizduotę nėra neišsivystę asmenybės. Tarp teoretikų yra daugiau darvino, voltero, linkolno tipo žmonių. Platono tipo daugiausiai tarp programuotojų ir matematikų. Filosofijoje ir astronomijoje labai daug voltero tipo žmonių. Teorinė vaizduotė egzistuoja kaip naujos vaizduotės rūšis kuri nesenai atsirado. Bronsono tipas nėra linkęs į teorinius gabumus, teorija jis gerai supranta ir įsisavina, jis nėra sisteminantis žmogus.

Žmonės kurie nežino Tipų teorijos pav.  Dr. Mew Orthotropics paskaitos  daro labai grubias klaidas. Žmogaus veido nesupranta nei vienas dabartinis mokslininkas, nei žmogus kuriantis veido atpažinimo programas, nei chirurgas. Nosikaulis skaitomas kaip trūkumas, o ne kaip tipo paveldimas požymis.

Leksai tavo abejojimas ir kritika yra labai silpna, daugiau paremta tikėjimu, negu rimta kritika.


73
Tipų nustatymas / Ats: Nustatymas
« Įrašytas: Gruodžio 27, 2019, 08:42:14 pm »
Olegas Šurajevas yra darvino tipo
http://forumas.tiputeorija.lt/index.php?topic=4866.0

74
Nortono tipas / Ella van Poucke
« Įrašytas: Gruodžio 26, 2019, 11:12:42 pm »

Mergina emocijas naudoja grojimui.
75
Platono tipas / Franz von Holzhausen
« Įrašytas: Gruodžio 26, 2019, 10:54:11 pm »

Iš kairės
Franzas von Holzhausenas yra amerikiečių automobilių dizaineris ir yra atsakingas už „Tesla Inc.“ dizainą, kai atsistatydino iš „Mazda“ Šiaurės Amerikos operacijų skyriaus 2008 m. Liepos 31 d. Jis sukūrė „Tesla Model S“, 3 modelis, X modelis, Y modelis. , „Semi“, antros kartos „Tesla Roadster“ ir „Cybertruck“


76
Platono tipas / Chris Exley
« Įrašytas: Gruodžio 23, 2019, 09:56:30 pm »

Mokslininkas kuris lipa ant kulnų farmacijos korporacijoms. Jo darbo sritis yra aliuminio poveikis organizmui.

77
Asmenybės tobulinimas / Ats: Kaip tobulinti Darvino tipą?
« Įrašytas: Gruodžio 19, 2019, 08:15:12 pm »
Intuicijos ir darbo stiprinimas pirmoje vietoje. Toliau valios sunkumai ir pozityvus bendravimas. Knygos yra intelekto stiprinimo priemonė ypatingai jos yra efektyvios iki 18 metų. Svarbu skaityti mokslines knygas, knygomis galima numušti intelektą jeigu tai primityvios. Skaitant religines knygas intelektas nukris.

78
Darvino tipas / Artūras Kaklauskas
« Įrašytas: Gruodžio 19, 2019, 07:36:52 pm »

79
Nortono tipas / Gipsy Rapper
« Įrašytas: Gruodžio 19, 2019, 07:24:01 pm »

Gipsy Rapper nortono tipo reperis.


Jis yra labai panašus į reperį iš Šiaulių Maxsą.80
Voltero tipas / Franzas von Gruithuisenas
« Įrašytas: Gruodžio 19, 2019, 07:20:05 pm »

Franzas von Gruithuisenas yra mokslui didžiai nusipelnęs žmogus. Jo sukurti prietaisai iki šiol naudojami medicinoje. Tai jis pirmasis iškėlė hipotezę, kad Mėnulio krateriai buvo sukurti meteoritų smūgių. Ir jis pirmasis pamatė žiburius Veneroje. Būtent šio mokslininko vardu pavadintas Gruithuiseno krateris mėnulyje. Genijus? Galbūt, bet jis Mėnulyje taip pat aptiko miestą ir manė, kad Veneroje auga džiunglės.
http://www.technologijos.lt/n/mokslas/istorija_ir_archeologija/S-79551/straipsnis/Franzas-von-Gruithuisenas---irodymas-kad-riba-tarp-kvailio-ir-genijaus-tera-istorija

81
Platono tipas / Zozibini Tunszi
« Įrašytas: Gruodžio 13, 2019, 10:03:13 pm »

2019-ųjų „Mis Visata“ konkursą laimėjo darvino genotipo platonė Pietų Afrikos atstovė Zozibini Tunszi

Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/veidai/uzsienio-zvaigzdes/2019-uju-mis-visata-konkursa-laimejo-pietu-afrikos-atstove-zozibini-tunszi.d?id=82995513#cxrecs_s82
Platono tipas / Aistė Beinoravičiūtė
« Įrašytas: Gruodžio 07, 2019, 09:18:53 pm »

Sveikatos ministro sekretorė išgarsėjusi erotinėmis fotosesijomis.
Apatinis žandikaulis nebūdingas bronsono tipui, dešinėje veido pusėje darvino genotipo platonės turi didesnį apatinį žandikaulį negu kairioje veido pusėje. Žandikaulio dydis idęja dęl regimosios pakaušio srities.
https://www.lrytas.lt/lietuvosdiena/aktualijos/2019/12/07/news/ministro-a-verygos-padejejos-nuogos-nuotraukos-uzkaitino-internautu-krauja-12824027/


83
Platono tipas / Ats: Darvino genotipo platonės
« Įrašytas: Gruodžio 07, 2019, 08:22:10 pm »

Darvino tipo sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos sekretorė kaitina internautų kraują – ji fotografuojasi nuoga, o nuotraukas viešina internete. A. Verygos padėjėja sako nieko blogo tame nematanti, pozuoti nuogai yra jos laisvalaikis. Tačiau Lietuvos ryto televizijos žurnalistams nuotraukas parodžius ministrui, jis pozuotojos darbo nusprendė atsisakyti.
https://tv.lrytas.lt/zinios/lietuvos-diena/2019/12/07/news/prabilo-savo-nuogos-nuotraukas-viesinusi-a-verygos-sekretore-nieko-blogo-tame-nemato-12824024/#comments_section

84
Nortono tipas / Florence Parly
« Įrašytas: Gruodžio 02, 2019, 09:07:58 pm »

Florence Parly yra Prancūzijos politikė, einanti ginkluotųjų pajėgų ministrės pareigas antroje Pilypo vyriausybėje, kuriai vadovauja prezidentas Emmanuelis Macronas.85
Nortono tipas / Liudmila Ignatenko
« Įrašytas: Gruodžio 01, 2019, 01:33:31 am »

Liudmila Ignatenko
Tikroji Liudmila Ignatenko iš „Černobylio“: pirmasis skausmingas interviu po serialo pasirodymo

Skaitykite daugiau: https://www.lrytas.lt/verslas/rinkos-pulsas/2019/11/30/news/gerumo-nebuna-per-daug-rado-buda-kaip-padeti-neisnesiotiems-kudikiams-12738700/


Nortono tipo žurnalistė kalbina Liudmila


86
Linkolno tipas / Ats: Linkolno tipo psichologinės būsenos+ Humoras
« Įrašytas: Gruodžio 01, 2019, 01:28:47 am »
Gal būt nesuprantu asmeniškai tokio humoro. Tinka pozuoti merginas nes jis linksta į pasyvumą, pasyvų juoko humorą.

87
Darvino tipas / Ats: Darvino tipo šizofrenikas Egidijus Dragūnas
« Įrašytas: Lapkričio 18, 2019, 11:30:32 pm »

Vaizdo įraše matyti, kaip A. Misiūnas neramiai vaikšto po rūbinę, dar keli asmenys bando raminti įsisiautėjusį E.Dragūną. Iš šono žiūrint atrodo, kad kovotojas vos laikosi už keiksmus neužvoždamas atlikėjui. Iš pradžių E. Dragūnas lyg atsiprašo Arnoldo ir pasako, kad šis nepyktų. Tada pašalinis asmuo paklausia Selo, kada jį pamatys ringe, tad dar tarsi juokaudamas šis nusikeikdamas atsakė, kad jį pirmą ringe „išjungs“. Tuomet Selas pristoja prie kovą pralaimėjusio kovotojo ir pradeda kelias minutes besitęsiantį monologą, kuriame netrūksta keiksmažodžių. „Ko tu pyksti? Ant savęs pyksti, b***?“, – tokiais žodžiais Selas kreipėsi į A.Misiūną. Šis rankos gestu parodė, kad atlikėjas atsikabintų ir pridūrė, kad E.Dragūnas yra apkvaitęs. Tokie žodžiai ypač suerzino atlikėją ir šis pradėjo plūsti kovotoją. Aš tave apmyšiu ir tave išvynios per šias grindis. Supratai mane, ar ne? Ką man b***, s***, man dar pasakysi? Tave išp*** na*** į šikną, jei tu man dar kažką pasakysi. „Ką tu kalbi, b***? Aš čia grįšiu ir tave, draugeli, čia išp***, tave išvolios per šitas grindis. Aš tave apmyšiu ir tave išvynios per šias grindis. Supratai mane, ar ne? Ką man b***, s***, man dar pasakysi? Tave išp*** na*** į šikną, jei tu man dar kažką pasakysi. Kaip tu man drįsti, pyd***, taip man kalbėti? Aš autoritetas esu. Aš čia grįšiu, tai tu man b*** čiulpsi. Supratai mane, na***?“, – garsiai kalbėjo Selas. Po šių žodžių jis pradėjo dar labiau keiktis ir rėkti, o rūbinėje buvę asmenys ramino tiek E. Dragūną, tiek A. Misiūną, kuris matėsi buvo gerokai susinervinęs ir vaikštinėjo aplink. Vienas vyras bandė Selą išvesti, bet šis dar besikeikdamas sugrįžo ir rėžė kovotojui. „Palik mane. Aš jam noriu paaiškinti, – Selas nurodė jį laikiusiam vyrui ir vėl kreipėsi į A. Misiūną. – Tu nedrįsk klysti na*** klysti, kur tau nereikia. Supratai, bl***? Aš tau bl*** viską atiduočiau, galvą už tave, o tu, su***, man sakai tokius žodžius. Tu bl***, galvok galvą bl***. Tau šiandien pasisekė. Man šiandien gaila tave pi***. Supratai?“. Galiausiai E. Dragūnas buvo išvestas iš kovotojo rūbinės.

Skaityti daugiau: https://www.diena.lt/naujienos/sportas/kitos-sporto-sakos/po-e-draguno-ispuolio-pries-kovotoja-lietuvos-busido-federacijos-pareiskimas-940028


N18 orginalas.

88
Platono tipas / Marc Raibert
« Įrašytas: Lapkričio 09, 2019, 11:56:17 pm »

Marcas Raibertas yra robotikos kompanijos „Boston Dynamics“, žinomos kaip „BigDog“, „Atlas“, „Spot“ ir „Rankena“, įkūrėjas ir generalinis direktorius.
Gimė: 1949 m. gruodžio 22 d. (69 metai metai). Išsilavinimas: Masačusetso technologijos institutas

89
Bronsono tipas / Jonas Åkerlund
« Įrašytas: Lapkričio 02, 2019, 12:21:01 pm »

ansas Uno Jonas Åkerlundas yra švedų kino režisierius, scenaristas, muzikinių vaizdo įrašų režisierius ir būgnininkas. Jo vaizdo įrašas už Madonos dainą „Šviesos spindulys“ pelnė „Grammy“ apdovanojimą už geriausią muzikinį vaizdo klipą, trumpą formą ir septynis rekordinius apdovanojimus 1998 m.
https://en.wikipedia.org/wiki/Jonas_%C3%85kerlund


Satanizmą propaguojantys režisieriai ir atlikėjai tampa žinomiausi ir daugiausia uždirbantys pasaulyje.


https://www.stereogum.com/1798984/jonas-akerlund-directing-norwegian-black-metal-thriller/news/

https://www.google.com/search?q=madonna+Jonas+%C3%85kerlund&client=firefox-b-d&tbm=isch&sxsrf=ACYBGNSXQ2xlEUMrg-HzcORj4b6CfTQ4yw:1572689961552&source=lnms&sa=X&ved=0ahUKEwi56v_TpsvlAhVBlosKHbeZA_UQ_AUICigB&biw=1920&bih=938&dpr=1


Jonas per muziką ir įžymybes išreiškia satanistų ir masonų simboliką, garbina mirtį, šėtoną, prievartą, okultizmą, seksualinius nukrypimus. 


https://metalinjection.net/interviews/lords-of-chaos-director-jonas-akerlund-responds-to-vargs-comments-talks-challenges-of-making-a-black-metal-film-mayhems-support-and-more-in-exclusive-interview


Jo asmenyje dominuoja satanistų ir masonų brolijos simbolika ir įtaka.


https://en.wikipedia.org/wiki/Ghosttown_(Madonna_song)


https://www.dreadcentral.com/news/288556/lords-of-chaoss-jonas-akerlund-also-directed-these-5-controversial-rammstein-videos/


https://www.jesus-is-savior.com/Evils%20in%20America/Rock-n-Roll/britney_spears_hires_satanist.htmJonas and Bea Akerlund

Jonas and Bea Akerlund, who have worked as music clip director and stylist respectively with many artists who use dark references – including Lady Gaga, Madonna, Rihanna and more –  appear to be practising Satanists. Jonas’ website contains upside-down pentagrams and the loading image is the head of a demonic looking goat akin to the symbol of baphomet – a symbol now synonymous with evil. His previous band Bathory – who’s name was inspired by an infamous serial killer countess, and who used the goat’s head as their logo – sang about having a place reserved in hell and being in conspiracy with Satan. Jonas’s wife Bea is the stylist behind the dark costumes used by many popular stars including the widely critiqued “Baphomet” costume of Madonna at the 2012 Superbowl. Most recently Bea styled Madonna’s costume worn at the rather demonic 2015 Grammy performance.
Satanistai labai mėgsta LGBT tematiką, narkotikus, pinigus, beprasmes tatuiruotes.

Paskutiniu metu atlikėjų elgesys tapo centralizuotas, nes prodiuseriai yra kruopščiai atrenkami, ne visiems duodama "elito" daryti karjerą ir turėti įtaką.90
Nortono tipas / Nortono tipo Japonė išmoko Rusų per 4 metus
« Įrašytas: Spalio 30, 2019, 01:29:57 am »

Japonų moterys bronsonės, nortonės, platonės labai naivios, bet gabios.

Puslapiai: 1 2 [3] 4 5 ... 124