Tipų teorija > Tipų santykiai

M. Drobiazko ir P. Vanagas (bronsones ir ramzio santuoka)

(1/1)

feniksas:
Margarita Drobiazko ir Povilas Vanagas yra sėkmingiausia Lietuvai atstovaujanti dailiojo čiuožimo pora.

Ramzio tipo Povilas Vanagas su bronsone Margaritą Drobiazko pradėjo šokti atsitiktinai, bėgdamas į Maskvą nuo tarnybos armijoje. Nors tuo metu P. Vanagas nė neplanavo čiuožėjo karjeros ir neturėjo didelių įgūdžių, buvo suporuotas su profesionalia jauna šokėja Margarita Drobiazko. Vaikinas labai anksti parodė išskirtinį talentą ir gebėjimą greitai progresuoti. Su naująja šokėja santykiai pradžioje buvo ne kokie. Temperamentingai bronsonei Margaritai Povilas pasirodė juokingas ir ji pašaipiai vertino naująjį šokių partnerį. Kaip ji pati pripažįsta, kaip priešingos lyties atstovas jis jos visai nedomino ir atrodė "ne jos skonio". Ji mėgo aktyvų naktinį gyvenimą, "diskotekas" ir grubesnio ir kietesnio charakterio vaikinus nei emocionalusis P. Vanagas, kuris mieliau leisdavo laisvalaikį teatruose ar prie knygos. Vėliau užsimezgė tarp jų romantiniai santykiai, kurie išsirutuliojo į santuoką 2000 metais.

Pora nesusilaukė vaikų ir sklandė gandai, kad pora nėra tokia tvirta. Pastaruoju metu yra akivaizdus atšalimas tarp čiuožėjų, buvo planuojamos skyrybos.  Viena iš priežasčių buvo Maskvoje rengiamos laidos metu "ledynmetis" Margaritos Drobiazko šokių partneris bronsono tipo aktorius Aleksandras Djačenko. Dar prieš prasidedant laidos kūrimui M. Drobiazko spaudai buvo užsiminusi, kad A. Djačenko yra tokio tipo, kokio ji vaikystėje įsivaizduodavo savo svajonių vyrą - tamsų, aukštą, stambaus sudėjimo ir agresyvesnio charakterio nei Povilas Vanagas. Kita vertus, nepaisant P. Vanago ir M. Drobiazko užuomenų į skyrybas pora yra ir toliau susituokusi.

Bronsono tipo moteris nėra pats geriausias pasirinkimas Ramzio tipo vyrui. Bronsonai neturi labai gerų santykių su Ramzio tipu bei turi sustiprintą bruožą pasąmoningai ieškoti sau to paties tipo partnerio - dėl to šis tipas yra taip išplitęs.

Įspūdingas poros pasirodymas:


ramzio ir Bronsones  pora.Margarita Drobiazko su bronsonu A. Djačenko

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

Eiti į pilną versiją