Tipų teorija > Tipų santykiai

Tipų teorijos pliusai ir minusai

<< < (2/2)

Leotaurus:
Mano manymu reikia  kelti žmonių suvokimo lygi, nes jie išrenka tuos politikus kurie jais manipuliuoja. Korporacijoms ir lupikautojams bankininkams patogu apgaudinėti žmones, patogu debilizuoti visuomenę. Kuo kvailesni politikai tuo kvailesni sprendimai.
Pramogos, narkotizacija, seksualinis pasileidimas, knygų neskaitymas, televizijos žiūrėjimas veda prie bukumo. Bukas žmogelis išrenka tokius degeneratus kaip Kubilius, nes yra bukinamas sąmoningai. Tuo užsiima stambios kompanijos, bankai, televizija, medicina.

Kodėl masėms yra pateikiamas melas, o masės juo tiki ir gina melą?
Atrodo žmogus neturi savo nuomonės, nes jo nuomonė yra atsinešta iš šeimos visuomenės. Dažniausiai neteisingos pažiūros, melagingas pasaulio suvokimas yra skleidžiami globalaus elito kaip valdymo ir pasipelnymo forma.

Pav. medicinoje prikurta tiek vaistų, pastatytos milžiniškos ligoninės su moderniausiomis operacinėmis. Kasmet vien JAV skiriama dešimtis trilijonų dolerių vaistams ir medicinai. Viskas atrodo logiška ir teisinga, bet žmogus nežino, kad pažinus gamtą nebereikėtų 95 procentų medicinos. Farmacininkams naudinga skleisti melą ir formuoti neteisingą nuomonę apie žmogaus organizmą. Masė tiki vaistais ir stebuklingu jų poveikiu.    
Farmacijos verslo atstovams naudinga įtikinti žmogų, kad sveikas gyvenimas yra kažkas nenormalaus ir baisaus.
Karta aš paėmiau voltero tipo Polio Brego knygą „Badavimo stebuklas“ ir perskaičiau. Nuo to laiko nenaudoju antibiotikų. 17 metų gyvenu be jokių vaistų, vitaminų ir medicinos.
Supratau, kad susirgus reikia leisti veikti ne protui o kūnui, todėl jeigu pajaučiu, kad esu užsikrėtęs virusu ar blogai jaučiuosi išviso nevalgau. Liga praeina savaime, nekyla jokia temperatūra, nors visuomenėje badavimas yra blogis, žmogus net nesuvokia, kad blogis yra antibiotikas, o ne gamtoje sukurtas metabolizmo reiškinys badavimas.

Melas yra visur ne vien medicinoje, bet energetikoje, moksle, religijoje. Mokslininkai susiduria su melu kuris trukdo mokslo kūrimui, teoretikas pirma suvokia melagingas teorijas ir tarp melo randa dali teorijų kurios yra teisingos, sėkmingai viska panaudoja savo teorijos kūrimui.

Todėl melas yra propaguojamas elito, nes melas leidžia uždirbti, o tiesa yra žalinga vergvaldžių luomui.
Natūralu, kad pažangios jėgos yra vadinamos blogiu, nes valdžioje sėdi globalaus statytiniai nevykėliai kurie yra naudingi. Yra naudinga bukinti visuomenę ir paversti ja besaike vartotoju mase.
Todėl IBM korporacija gali smaugti Lietuvą, nes jos turtai yra didesni negu visos  Lenkijos.

Pasaulis pasiekė tokia stadija, kad keistis turi ne konkreti šalis, bet visas pasaulis vienu metu. Revoliucija turėtų į vykti ne konkrečioje šalyje ar žemyne, bet žmonių galvose.  Žmogus turi išmokti skirti melą ir melą dėl pelno.

Manau ateityje išplitus Tipų teorija padės žmogui pasiekti aukštesnį intelekto ir asmenybės lygį.

sahara789:
Jai kas nors atsiranda pasaulyje atsiranda nebereikalo, manau galima vadinti, kaip savotiška evoliucijos eiga.

Cukinija:
Ar mano gyvenime kas nors pasikeitė, žinant tipų teoriją? Ne. Kaip nepalaikiau savų, taip ir nepalaikau, kaip nejaučiau savų, taip ir nejaučiu, kaip mėgau linkolnus, taip ir mėgstu. Tas pats, manau būtų ir su kitais tipais: kaip bronsonas jautė kolektyvą, taip ir jaus, kaip palaikė savus, taip ir palaikys, kaip gerbė darvinus, taip ir gerbs. Nemanau, kad iš ramzių labiau būtų tyčiojamasi, o kas buvo depresyvus, tas ir liks, nes teorijos žinojimas, tai dar ne praktika.

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[*] Ankstesnis puslapis

Eiti į pilną versiją