Viskas apie smegenis > Smegenys

Human Brain Project

(1/1)

Leotaurus:
http://www.delfi.lt/video/laidos/mokslo-ekspresas/mokslo-ekspresas-visagales-emocijos.d?id=69237612
Ne žinant smegenų tipų jokie pasaulio mokslininkai negalės sukurti smegenų žemėlapių kurie bus tikslūs. Žiūrėti 02:52 https://www.humanbrainproject.eu/ „Human Brain Project“ projektas yra pasmerktas žlugti, nors turės milijardo eurų finansavimą. Mokslininkai bijo dėl psichologinių ir vidinių egoistinių pažiūrų žmones suskirstyti pagal smegenų tipus. Todėl su skirtinga smegenų sandara žmonės bus traktuojami kaip vienas žmogus. Įsivaizduokite jeigu atėję į lapuočių mišką manytume, kad visi medžiai yra vienodi. Neskirtume, beržo, uosio, ąžuolo. Sakytume, nėra humaniška medžius skirstyti pagal jų įgimtą išskirtinumą. Tie patys reiškiniai vyks ir „Human Brain Project“ , žmonių smegenys kurios yra paveldimos genetiškai bus suvienodintos.
Žmonės bijo evoliucijos ir sričių kurios yra nevienodos. Labiausiai įsiskaudinama yra dėl kaktinės srities. Nors ši sritis yra kalbinė sritis nenulemianti intelekto, jos funkcija yra kalba kalbiniai procesai ir asmenybės valdymas. Todėl nedidelėmis kaktomis žmonės net pamatę vidutinę kaktinę dalį turinčius žmones yra nepatenkinti. Daliai žmonių tokios teorijos yra nepriimtinos.
Dar vienas vidinis egoizmas kuris neleidžia pažvelgti į tipus yra žmonių netobulumas. Žmonės nenori savo netobulumo ir nenori pamatyti gebėjimų kurių neturi nors mano, kad turi. Netobuli yra visi tipai. 
Atmetus žmogiškąjį neracionalumą kuris per amžius lydėjo žmogų, pripažinus tipus ir tipų smegenis analizuojant kaip tipo požymį galima smegenų moksle padaryti didžiausius smegenų lokacijos veikimo atradimus.

Prof. Osvaldas Rukšėna – platono tipo.


Dokt. Laura Mačiukaitė – bronsono tipo

Dar viena mokslo daroma klaida yra žemesniųjų emocijų ir žmogiškųjų jausmų vienodinimas. Kurdami teorija su broliu atsisakėme šios klaidos,  emocijas perskyrę pusiau. Tai buvo pats svarbiausias žingsnis nagrinėjant emocijas ir nuotaiką. Nuotaika – pyktį, džiaugsmą, liūdesį, baimę, t.t priskyrėme nuotaikai kuri yra regimojoje srityje. Juoką, ironiją ir simpatijas antipatijas priskyrėme vaizduotei. O meilę, neapykanta, neutralias emocijas kurios yra tik žmogiškoji sudėtinga savybė priskyrėme kaktinei sričiai ir regimajai sričiai. Limbinė sistema kurią turi net maži griaužikai negali atlikti visų turimų emocijų. Limbinė sistema yra susijusi su kaktine ir regimąja sritimi.
Mokslininkai nagrinėdami žmones kurie turi labai dideles kaktines sritis nemato regimojoje srityje didelių pokyčių, taip pat mokslininkai nagrinėdami mažesnėmis kaktinėmis sritimis žmones nemato didelių pokyčių kaktinėje srityje. Todėl bendrinant lieka limbinė sistema ir laikina atmintis hipokampas. Žinant skirtingus tipus toks vienodinimas būtų klaida. Skirtingi tipai turi skirtingai veikiančias emocijas.
Dar viena klaida kuri kankina mokslo pasaulį yra depresijos priskyrimas limbinei sistemai. Pelės turi limbinę sistemą jokia depresija jos nepasižymi. Bet farmacijos koncernai nenori, kad psichinei sutrikimai būtų bendro smegenų darbo veiklos sutrikimai. Patogu yra gaminti medžiagas kurios nesprendžia psichinių problemų tik stimuliuoja malonumo centrus.
Peršasi išvada, kad milijardai išleisti smegenų tyrinėjimams dar labiau apkartins mokslą sukuriant begalią nereikalingų teorijų ar įėdėjų fiks.

DrHarisLacan:
Peršasi išvada, kad milijardai išleisti smegenų tyrinėjimams dar labiau apkartins mokslą sukuriant begalią nereikalingų teorijų ar įėdėjų fiks.
Stai tau ideja fix, rasiau angliskaj, nes sugebejau ivertinti tik pozityvias izvalgas, ir savaime aisku priestarausiu tam, kad smegenu modelis, negali buti sukurtas, tai paziurekit, ka cia turim;) Is to fakto, kad tu neigsi, kad imanoma suzadinti smegenu modelyje, tai kas yra siela; )bet sielos apibrezima as esu pateikes;) tai egzistuojantis kvantu laukas, kuriame sviesa ir jos energija, ir tiesu sublimuoja fazini ir integralu schematizuota sviesos srauta, a) teigiant, kad yra modalines logikos laisvosios valios principo sveikasis integralas;D ko gero moksle priimta teigti abstrakciai, tai pabandysiu ta smegenu modeli;) kuri suprantu ;] apibudint dar ir savo psichoanalitine izvalga;] tu netik, kad neaktyvus:) bet ir metodu nesukuri placiai taikomu, o apie smegenis.. :P ai sorry ;) tiesiog tingejau ieskot, tai pabandysiu lietuviskaj, apie savo isradima;) tiesiog ne taip detaliai, kaip anglu cezario kalba, bet;) ar zinai, kad bazes ir integralu schemos smegenyse is tiesu keiciasi, kai neuronai suzadinami? ar tu tikrai teigtum, kad imanoma sinteze ir cheminius azoto junginius susintetinti iki pereinamos fazes?:) neigiu, kad buvau neteisus, nes..
neturint tipografines analizes, neimanoma to irodyt;)
turiu pavyzdi, kuris nustebins, tai mano Abejoklio.. sindromas, ar klausimus, apie mentalines schemas bus? turetu buti, jie tiesiog aktyvuoja smegenis:) ir neuronai teka;] savaime suzadinus nervu kanaluose esancias sfikcijas;) apie sfikcijas tu dar neesi girdejes, nes tas zodis sudurtinis is pacios lotynu ir austru ;) zinoma, as paaiskinsiu.. smegenu modulis yra imanomas, ir mano tinkamai paruosta teze, jau buvo organizuotai ir schematiskaj nagrinejama Londono ir Japonijos mokslo organizacijose;) ir pakankamai detaliai aprasyta;) dabartinis metodas uzstrigo, ir nerandu ;] bet as is esmes pateiksiu vaizda, kaip neuronas turi save apibrezt;) kiekvienas modalines integralu logikos sferinis postumis, ir turi ta vadinamaji SAMONES.........., lauka, ar ne?.

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

Eiti į pilną versiją