Tipų teorija > Nortono tipas

Aborigenų kilmės muzikantas groja mago

(1/1)

Leotaurus:
Nortono tipas dažniausias tarp Amerikos indų.
Australijos aborigenai mažai kuo savo evoliucija skiriasi nuo afrikiečių. Bet Amerikos indėnai evoliucijoje buvo sustoję. Tarp indėnų nemažai ramzio tipo. Platono tipas tarp jų buvo atsiradęs, bet nebuvo Voltero tipo.

Leotaurus:


Dabartinė žmogaus evoliucija yra be tarpinio žmogaus. Atseit žmogus evoliucionavo palaipsniui ir šis kitimas beveik nepaliko tarpinių žmogaus produktų.
Dabartinė teorija yra tiesiog absurdiška, atseit Afrikoje susidarė žmonių ir neandertaliečių kolonijos kurios atskyrė atstumas. O kai žmogus užsimanė pakeliauti jis sunaikino neandertalietį. Skirtumai tarp žmogaus ir neandertaliečio buvo tokie maži, o intelektas abiejų nebuvo labai jau skirtingas, kad žmogus pilnai galėjo tarpusavyje turėti santykių su neandertaliečiu. Dabartinio mokslo klaida yra tai, kad neandertalietis ir žmogaus protėvis yra suskirstytas į  atšakas, nors pagal Tipų teorija to negali būti. Dabartinis gražus civilizuotas neandertalietis gyvena šiuolaikinėje visuomenėje.
Ištiktųjų evoliucijos variklis yra kaukolės tipai. Dabar yra dvi šiuolaikinio žmogaus  evoliucijos atšakos kurios kilo iš neandertaliečio, tai bronsono tipo atšaka ir ramzio tipo atšaka. Šios atšakos yra tolimos ir net tolimesnės negu neandertaliečio ir kromajoniečio atšakos. Galimas daiktas, kad iš vienos ar kitos atšakos ateityje susikurs nauji tipai kurie sukurs naują rūsį.
Šiauliuose gyvena neandertalietis Nortono tipo žmogelis kuris nieko savo nuotrauka nesiskiria nuo neandertaliečio atgamintų paveikslų
Nortonoo tipo yra tiek daug ir pagal intelekto koeficientą šie žmonės yra žemiau už vidurkį. Keista, kad lietuviai išsirinko švietimo ministrą Nortono tipo tai rodo mūsų tolerancija mūsų protėviams  :)

Leotaurus:
Filmo aptarimas.
Pasirodo neandertalietis susidūrė su voltero ar platono tipo žmonėmis. Klausimas ar tais laikais buvo tie tipai susikūrę? Šiuolaikinėje visuomenėje šie tipai yra mažuma.
Dar keistesnis dalykas tai neandertaliečio nosis kuri yra panašaus kumpumo kaip linkolno ir ramzio tipo tik su pakrypimu į kairę. Nosis jo kaip bulvė.
Šiolaikinis žmogus turėjo geriau apdirbta kailį, o neandertalietis baisuoklis toks baisus ir grubus baisenybė.
Kakta neandertaliečio kaip brnsono tipo įsitenkančio į žmogaus standartus.
Tuometinis žmogus visai ne bronsonas ir ramzis puikiai suprato nenaudėlį neandertalietį  :)
Gale šio filmo matėsi ramzio tipo baisuoklis be emocijų plastikiniu baisiu veidu  :DKodėl filme pavaizduotas žmogus turėjo 3-čio laipsnio kaktą? Kur dingo bronsono ir ramzio žmonės?


Fimas yra sukurtas dabartinės teorijos motyvais kuri yra toli nuo tiesos

Vis dėlto pagrindinis žmogaus ir neandertaliečio maistas nebuvo mėsa ar žuvis. Mūsų protėvis nesusidūrė iškart su paltono ir darvino tipo žmonėmis

Dar didesnis humoras yra tas, kad tuometiniai žmonės vilkėjo kelnes  ;D

Leotaurus:
Man tas vyriokas panašus į Darvino tipo žmogelį.
Neandertalietis paišomas su dideliais antakiais http://mathildasanthropologyblog.wordpress.com/2008/08/14/neanderthals-reconstructed/
Mokslininkai sąmoningai ar nesąmoningai jį daro labai baisiu. Realiai tie patys mokslininkai nesusimato, kad rekonstruotas neandertalietis gyvena tarp. Ir kaip jie nemato panašumų, atrodo akli mokslininkai.

Dauguma nortono tipo žmonių yra mieli savo bendravimu neišsiskiriantys žmogeliukai, tik gaila nesu matęs nei vieno nortono tipo prezidento. Žmogui buksuoja intelektas, asmenybė ir bendravimas yra puse velnio. Nortonas parodo didesnį bendravimą negu intravertai.

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

Eiti į pilną versiją