Tipų teorija > Tipų santykiai

Depresyvūs bronsonai

<< < (2/2)

mendoza:
maladec, laikykis justinai :D zinau kokie urodai yra platonai naturalai. o kaip jusu nuomones apie azijietes bronsones, kazkaip atrodo kad jos uzduchintos yra, be jokio valdingumo.

Leotaurus:
Platonai yra psichologiniai jie skriaudžia taip vadinamus pažeistus žmones, skriaudžia net platonus.  Platonui moderistui bronsonas optimistas ar normalios psichikos darvinas patinka. Bet turinčių problemų su depresija bronsonų ir darvinų su šizofrenijom ar taip žmonių  jie nemėgsta, gali juodinti, skriausti t.t.
Kiek teko su platonais susidurti tai kaip asmenybė labiausiai ten tap jų kilau, bet bronsonas kuris mokykloje buvo tarp lyderių buvo nusmukdytas.

Justinai tu vaikystėje blogai sukontaktavai su tėvu (kuris turėjo psichopato elgesio)  platonu dėl kurio esi depresyvus, todėl šio tipo žmogus tau nemielas.
Iš tikro yra visokių žmonių dažniausiai platonas yra draugiškas bronsono atžvilgiu,  ypač moteriškoji lytis :)
Justinai užmiršk visas skriaudas kurias patyrei nuo tėvo, nelaikyk pykčio ir mažiau apie tai galvok. Suprask tėvų nepasirinksi, nors didelis pyktis tvyro tavyje ir skriaudos dabar tave įtakoja.
Bet savęs gailėjimasis ir blogi prisiminimai formuoja tavo ateitį. Siek optimizmo ar bent silpnos depresijos.
Bronsonas geriausiai mėgsta bronsones moteris, linkolnės nors įvertina bronsoną kaip vyrą, bet su savo tipo merginomis yra geresnė šneka  :D Geri santykiai su savo tipu gerina žmogaus psichiką ir suteikia daugiau intelekto ir pasitikėjimo savimi.

Justinas999:
Esu pastebėjęs, kad platonėms optimistėms aš patinku :)
Linkolnės irgi pastebėjau, kad mane mėgta ir aš jas mėgstu :)

filosofas:
manau bronsonui tarp platonų gali kilti problemų tik tuo atvėju jei yra kažkokių tarpusavio susipykimų, konfliktų, barnių, nusistatymų, nuteikimų ir t.t arba jei bronsonas yra itin depresyvus ir nebepajėgia kūrti simpatijų-teigiamų santykių. Šiaip leotaurus teisus teigdamas, kad platonai(ne moderistai) itin mėgsta bronsonus ir jų bendravimą. Kiek teko stebėti tai bronsono ir platono santykiai kogero yra patys sekmingiausi tarp vidutinių santykių.

--
Ir beje Greddy yra teisus teigdamas, kad blogiausiai (vidutinių su  bronsonais santykių tipams) kada yra daug bronsonų(kolektyve, aplinkoje, darbovetieje, gyvenvieteje ir t.t) užtenka, kad vienas populiarus bronsonas tave neigiamai suvoktu ir kiti ant tavęs gali užsisėsti be jokios priežasties. Aišku toks scenarijus yra įmanomas ir su platonais, tačiau bronsonų atvėjų viskas yra labiau koncentruočiau....

Leksas:
Depresyvus platonas yra žvėris, platono tipo žmogus tas, į kurį atkreipiu dėmesį pirmiausiai, nes tai yra žmonės kuriuos yra labai sunku perkąsti. 3 lygio kakta, psichologiniai santykiai, atskiras patyčių procesas ir girdimoji asmenybės dalis daro šį tipą labai pavojingu, pats tuo įsitikinau, aš dar mintyse platono tipą vadinu kario tipu arba arijo tipu, aš gerbiu šį tipą bet nemėgstu jo, nes tai yra energetinis vampyras visada reikalaujantis iš tavęs dėmesio ir gerų emocijų(ekstravertas)

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[*] Ankstesnis puslapis

Eiti į pilną versiją