Su broliu pamenu kalbėjome kuris tipas geriausiai priims Tipų teoriją. Tuo metu manėme, kad voltero tipas nes jis geriausiai suvoks formos ir Tipų teorijos esmę.
Manau tuo metu neklydome, dabar matau, kad voltero tipas geriausiai suvokia Tipų teorija.
Yra žmonių kurie mano, kad Tipų teorija yra pseudoteorija tokia pat kaip Frenologija. Bet jie nepamąsto ir neisigilina, kad frenologijoje nebuvo kalbama apie realias dabartinio mokslo smegenų lokacijas ir sritis.
Frenologijos supratimas apie smegenis. 11 yra meilės sritis
Tipų teorija neturi meilės zonos yra regimųjų emocijų smegenų sritis kuri atlieka meilės neapykantos funkcijas, intelektas specializuojasi emocijų atlikimui. Tipams kurie turi aukštą kaktą meilės ir neapykantos procesų kalbinis suvokimo mechanizmas bazuojasi kairės kaktos kalbinėje srityje ir netrukdo kalbai.
Skirtingai nuo frenologijos Tipų teorija naudoja realias smegenis ir nustatytas mokslo smegenų sritis. Mokslas smegenų funkcijas tikrina agnozija, magnetinio rezonanso metodais, elektrodų intervencija, kontrastinio cheminio dažymo ir kitais metodais.
Tipų teorija parodo, kad smegenų sritys ir kaukolės sričių dydžiai yra susiję su smegenimis. Smegenys priklauso nuo tipo ir jo smegenų sandaros. Regimųjų emocijų tipai turi didesnius pakaušius, kalbinio bendravimo tipai didesnes kaktas.
Taip atrodo šiolaikinė frenologija, netiesioginius reiškinius žymi smegenyse tiesiogiai.
Dabartinė psichologija nenorėdama susieti žmogaus intelekto savybių(regimoji atmintis, žodinė atmintis, vaizduotė, uodžiamoji atmintis) ir asmenybės savybių (valią, moralinis suvokimas kalba suvokimas, psichologinis pažinimas ) su smegenų ir antropologijos atradimais priartėja prie astrologijos pseudomokslo.
Socioniniai paistalai. Makiažas ir veido šviesumas akių spalva lemia tipą?
Socionikoje nėra smegenų funkcijų žmogus vaizduojamas beprasmiu kvadratėliu ryšiu panašiai kaip frenolojija, astrologija ir Myers Briggs (MBTI) teorija.
http://socionika.pp.ua/novosti/afferent-efferent-synthesis-of-a-human-brain-and-its-model-types-of-informational-metabolism-of-the-organism.html