Tipų teorija > Nortono tipas

Italijos integracijos ministre Cecile Kyenge

(1/7) > >>

Leotaurus:

Moterys nortono tipo dešimtis ir šimtus kartų labiau užima svarbius postus negu nortonai vyrai.


Platono tipo Italų senatorius, juodaodę ministrę išvadinęs orangutanu, savo kaltę siekė išpirkti rožių puokšte.


Italijoje platonas dėl ramzio daugumos yra liguistas.


http://www.15min.lt/naujiena/aktualu/pasaulis/italu-senatorius-juodaode-ministre-isvadines-orangutanu-savo-kalte-siekia-ispirkti-roziu-puokste-57-354113
http://www.15min.lt/naujiena/ziniosgyvai/interviu/konge-gimusi-italijos-visuomenes-integracijos-ministre-cecile-kashetu-kyenge-pilietybe-turi-lemti-ne-kraujas-o-zeme-599-349893
http://www.delfi.lt/temos/cecile-kyenge


Ramzio tipas platoną lygina su kiaule, nes ramziui ir volterui kiauliena mažiausiai patraukli. Platonai yra didžiausi kiaulienos fanai. Bronsonas dar mėgsta kiaulieną, bet mažiau negu platonas.


feniksas:
Darvino genotipo platonė . Ne nortonė.Darvinai dažnai lyginami su beždžionėmis (rasė mažai čia kuo dėta). Mano draugas šviesaus gymio darvinas darbe būdavo pastoviai vadinamas beždžione.

Leotaurus:

Nortonė

Obamos žmonos kakta didesnė. Aišku nuotrauka rasistinė karikatūra.

Moterų kaktos yra statesnės.


Leotaurus:
Neužsiimkime rasizmu. Juodaodžių ir baltaodžių smegenys ganėtinai mažai skiriasi.
The findings in this study are similar to previous studies (Morton, 1839) where the mean cranial volume of the skulls of whites was 1,425 cm3, while that of the Blacks was 1,278 cm3.Moteris nortono tipo, o dėl Barako Obamos žmonos mano nuomonė visą laiką buvo, kad ji ne nortonė.

feniksas:

--- Citata iš: Leotaurus  Rugsėjo 13, 2013, 02:01:20 pm ---Neužsiimkime rasizmu. Juodaodžių ir baltaodžių smegenys ganėtinai mažai skiriasi.
The findings in this study are similar to previous studies (Morton, 1839) where the mean cranial volume of the skulls of whites was 1,425 cm3, while that of the Blacks was 1,278 cm3.
--- Baigti citatą ---
where the mean cranial volume of the skulls of whites was 1,425 cm3, while that of the Blacks was 1,278 cm3.

Tai labai didelis skirtumas. Azijiečių smegenys didesnės už baltaodžių. Didžiausios yra "aškenaci" žydų (kitų žydų populiacijos nusileidžia šiuo faktoriumi). Tai sutampa su apibendrintų IQ testų rezultatais. žydai būna viršuje, tada šalia azijiečiai, po jais yra baltaodžių populiacija ir dugne juodaodžiai. Tam tikri fenotipiniai skirtumai egzistuoja. Smegenų dydis yra fenotipinis skirtumas, kuris ĮTAKOJA intelekto pajėgumą (daugiau ar mažiau). Pastebėti tai, kas egzistuoja, nėra rasizmas. Tyčiotis ar žeminti kažką už tai, kad kažkas turi mažesnis ar didesnes smegenis, va čia tai rasizmas.

Evoliuciškai irgi natūralu, kad karštame klimate (smegenys reikalauja daug energijos, o karštyje dar jų vėsinimo problemos), jeigu tik nėra itin didelio poreikio (organizmas turi pakankamai maisto, yra saugus), tuomet organizmas stengsis turėti mažesnes smegenis. O mažiausias turi bušmėnai (tie kur karta iš kartos laksto tolimus kilometrus ir organizmas itin išsekinamas, dehidratacija ir t.t. būtinas energijos taupymas).Smegenų dydžių lyginimai buvo atlikti daug kartų pakartotinai. Visada buvo faktiškai tokia pati koreliacija. Tai nėra išsigalvojimas.

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[#] Kitas puslapis

Eiti į pilną versiją