Tipų teorija > Ramzio tipas

Gėjų paradas ramzio tipo daugumos šalyje Gruzijoje

(1/4) > >>

Leotaurus:
Gruzijoje ramzio tipo dvasininkas subūrė liaudį prieš gėjų paradą.


Ramzio tipo homoseksualų aktyvistas pilnas siaubo.

Pirmasis gėjų paradas Gruzijos istorijoje, kuriam leidimą davė ir sostinės merija, gyventojų stačiatikių liko nesuprastas.

Seksualinės mažumos „skalpuotos“ radikaliausiomis priemonėmis, skelbia NewsGeorgia.ru. Įsiaudrinusios priešiškos minios nesugebėjo atremti net policijos pareigūnai, yra dešimtys sužeistųjų.


Paradą seksualines mažumas palaikanti organizacija „Tapatybė“ svarstė pradėti prie šalies Parlamento rūmų, tačiau apie pietus čia jau buvo susirinkę dešimtys „ moralės gynėjų“, tarp jų ir dvasininkas Vasilijus Mkalavišvili, pagarsėjęs savo kova prie Jehovos liudytojus, informuoja NewsRu.com.

Priešininkų stovykloje buvo ir bažnyčios choras, matyt, turėjęs atversti seksualines mažumas giesmėmis. Tėvas Alizbaras pareigūnams pareiškė, kad jei prasidės eitynės, pasipils kraujas. Esą jei kurį suims, puls visi, tad vargu ar ir visa kariuomenė su nusiteikusiais prieš paradą galėtų kovoti.


Parado vieta buvo pakeista, tačiau ir Puškino aikštėje šalia Laisvės parko aukų nebuvo išvengta. Sužinojusi apie pakeistą renginio vietą, įpykusi minia prasiveržė pro policiją, o specialusis būrys buvo tiesiog gražiai nustumtas į šoną.

Seksualines mažumas išgelbėjo tik viena aplinkybė – policija tokiam atvejui buvo paruošusi autobusus. Iki jų teko pėbėgėti. Deja ir ten nebuvo saugu – į langus minia leido akmenis. Skelbiama apie mažiausiai 17 nukentėjusių, tarp jų 3 policijos pareigūnai.

Sužeistas buvo ir vienos šalies radijo stoties žurnalistas, taip pat „prašalaitis“, pakliuvęs po autobuso ratais. Į įvykio vietą buvo pasiųsta 10 greitosios pagalbos ekipažų.
Į kojas dėti teko ir aukštiems pareigūnams. Gruzijos ombudsmenas Učiu Nanuašvili bergždžiai stengėsi įtikinti protestavusius leisti rengti eitynes. Jį minia „nušlavė“ rusiškais keiksmais. JAV ambasadorė Gruzijoje Bridgit Brink parado metu buvo Laisvės aikštėje. Protestuotojai pamanė, kad ji – mažumų atstovė, ir ėmė vytis jos automobilį.

Gėjų paradas rengtas minint Tarptautinę dieną prieš homofobiją. Tbilisio valdžia nepaisė net ir visos Gruzijos stačiatikių bažnyčios patriarcho Ilios II reikalavimo. Merija tikino, jog paradas - konstitucinė piliečių teisė, į kurią institucijos turi atsižvelgti.

Išsamų video galite pamatyti ČIA.

Gruzinai nemėgsta ne tik „savų“, bet ir „svetimų“ gėjų. 2011 m. viename kaimų buvo sumušti, surišti ir įmesti į upę trys atvykėliai iš Vokietijos.

Skaitykite daugiau: http://www.diena.lt/naujienos/uzsienis/pirmasis-geju-paradas-tbilisyje-baigesi-smurtu-495841#ixzz2TpNHoVfr


Gruzijos stačiatikių bažnyčios daugumą sudaro ramzio tipas.

feniksas:
gruzinai yra viena tradiciškiausių Europos tautų pasaulyje, kurioje žiaurumas ir smurtas yra dalis šalies kultūros.

Neveltui Stalinas ir Lavrentijus Berija buvo kilę būtent iš šios šalies.

Galima mėgti ar nemėgti kitų seksualinių pakraipų žmonių, bet toks elgesys prieš juos niekaip negali būti pateisinamas.
Tai yra žemos kultūros padarinys.

Tokia buka minios reakcija tik palengvins tolerancijos idėjų sklaidą toje šalyje ir Europoje, todėl, kad veikia dar Lenino išsakytas principas "kuo blogiau, tuo geriau". Aktyviai ir tiesiogiai skriaudžiamos mažumos dar labiau atkreipia dėmesį į save (bei sudemonizuoja skriaudikus, kurie slepiasi po religijos ir tradicijų vėliava; ilgam prilipina jiems smurtautojų etiketę) ir tuo būdu pagreitina procesus, kurie bando įteisinti mažumų reikalaujamas teises.

Leotaurus:
Platono tipo šalys tolerantiškos darbas ir žodinė atmintis sukuria masinį paklusnumą. Bet Vaizduotė su regimosiomis emocijomis paverčia visuomene žiauria ten kur dauguma tokių žmonių dedasi chaosas. Platonas nereiškia savo pažiūrų taip kaip reiškia ramzis, jeigu, kas nepavyksta ramzis valingai ir emocionaliai gali pulti kitaip manantį. Vaizduotės tipai kitaip kovoja su degradacija ir nelabai supranta lyčių suvienodinimo politikos.
Demaskuotas lyčių lygybės pseudomokslas
Lyčių psiaudo mokslo palaipsnis žlugimas Norvegijoje
http://www.respublika.lt/lt/naujienos/lietuva/kitos_lietuvos_zinios/demaskuotas_lyciu_lygybes_pseudomokslas/,coments.1

filosofas:
Emocijos tai jų nevaldomos  :D Racionalumo 0..... Šis vaizdas primena S.B.Coheno "Boratą"....

Leotaurus:
Jeigu žmogus myli tai nevaldomos emocijos, meilė, aistra yra labai gražu. Bet jei nekenčia tai košmaras.
Skandinavijos depresyvios platono tipo moterys važiuoja į ramzio šalis (Turkija, Italija t.t) ieškoti laikinos karštos nevaldomos meilės. Gerai, kad viskas tęsiasi neilgai ir tipų santykiai tarp ramzio ir platono nepadaro savo.

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[#] Kitas puslapis

Eiti į pilną versiją