Tipų teorija > Tipų santykiai

patycios

(1/1)

filosofas:
http://www.delfi.lt/news/daily/education/mokiniu-smurtas-uzgauliojimai-patycios-vagystes.d?id=61289993 - depresyvieji su moderistais pavercia mokyklas  i kalejimu lygio zonas  :(

Leotaurus:

--- Citata iš: filosofas  Gegužės 02, 2013, 05:08:19 pm ---http://www.delfi.lt/news/daily/education/mokiniu-smurtas-uzgauliojimai-patycios-vagystes.d?id=61289993 - depresyvieji su moderistais pavercia mokyklas  i kalejimu lygio zonas  :(

--- Baigti citatą ---Kuo visuomenė, kolektyvas, klasė sveikesnė tuo mažiau patyčių. Didžiausios patyčios kur vienas iš kito tyčiojasi yra psichiatrijos ligoninė. Toliau eina įkalinimo įstaigos.

Patyčioms sumažinti turi labai didelę įtaką tėvai ir mokytojai. Vaiko teisės iš tėvų baigia atimti auklėjimą, mokytojai tampa beteisiai. Visokie brukami produktai turintys kofeino, smurto propagavimas per mutfilmus, seksualinis švietimas seksualiai nesubrendusiems vaikams sukuria gan nesaugias asmenybes.
Nevyriausybinės institucijos tokios kaip vaikų teisės kovoja su šeimos samprata ir dažniausiai veikia prieš konstitucija renkant duomenis apie tėvus. Duomenis gali rinkti tik teismas atimti vaikus gali tik teismas.
Dabar vyksta betvarkė kuri tampa globali sistema visame pasaulyje. Noras šeimos institucija sugriauti sukuriant tokius vienetus kaip tėvas nr. 1 tėvas nr. 2. Norvegijoje vaikų atiminėjimas ir atimtų vaikų įvaikinimas tik įsibėgėja. Vaikai pagal šias nevyriausybines organizacijas turi augti ne su tėvais bet gatvėje, auklėti juos turi vyraujanti ideologija, vaikai tampa laisvi nuo prievolių ir pareigų. Tradicinė šeima kaip ir tauta  tampa atgyvena. Pasaulis skatinamas naujam liberalizmui, bet pasaulis tampa dar kairesnis mases sunkiau suvaldyti.

Visokios globalios neoliberalizmo ideologijos kurios brukamos per prievartą kelia sumaištį. Nuo visokių eksperimentų ir naujovių labiausiai kenčia vaikai.Du ramziai ir per vidurį darvino genotipo platonė.
http://www.balsas.lt/naujiena/723099/nuomone-tyciotis-kuo-puikiausiai-geba-tiek-paaugliai-tiek-suaugusieji

Tie patys žmonės  kurie garsiai kalba prieš patyčias joms ir sukuria dirvą. Atrodo, kad dirbtinai sukurta problemą sprendžia tie patys kurie ją sukuria.

Leksas:
Kaip minėjau, aš esu darvino genotipo žmogus. Nustebau kai perskaičiau kad šiam tipui būdinga būti kairiųjų pažiūrų. Šeip aš niekada nebuvau patrijotiškas, ir visad linkdavau į tą pusę kad pasauliui daugiau reikalinga taika, nei tautų įvairovė, (jei daug keliaučiau, gal nuomonė ir pasikeistų), tipų teorija lyg tą ir patvirtino, tad ji yra gana tiksli. O dabar apie vertybes. Kadangi mano vaikystė buvo gana laiminga, tad šeima man yra pagrindinė vertybė. Išsaugoti vertybes yra individualaus žmogaus, o ne politikos uždavinys, tad negalima savęs laikyti dešiniosios pakraipos šalininku vien dėl to kad tu nori kad ir tavo vaikai būtų laimingi. Kaip juos padaryti laimingus? Vadovautis laiko patikrintomis vertybėmis, po velnių! 8) Rodos, jas kažkas šiais laikais griauna. Tuo tarpu Lietuvoje vaikų teisių pataisas rengia dvi senmergės... Absurdas.

Leotaurus:

Dizaineris L. Salasevičius


Smorigino patyčios.

Cukinija:
Apie kokią patyčių prevenciją galim kalbėti, jei net patys mokytojai kursto tas patyčias? Atsimenu, pradinėj mokykloj buvo bendraklasis iš skurdžios šeimos,  prastai besimokantis ir t.t. Tai mokytoja (bronsono tipo) pastatydavo jį prieš klasę ir liepdavo skaityti iš knygos, ko šis nesugebėdavo padaryti. Arba klausia: "Tu įdegęs, ar purvinas?" ats.: "Įdegęs." "Patikrinsim,", sako. Ir pradeda trinti ranką sudrėkintu popierium, kuris lieka rudas, o ranka balta. Ir taip prieš visą klasę. Ir dar daaaug panašių "juokelių" su ta mokytoja ir ne tik ja, būdavo.
Arba pasakojimas iš tėčio vaikystės, kurį visai netyčiom papasakojo močiutė per giminės susitikimą: tėtis per pietus nenorėjo valgyti prastos kokybės guliašo, todėl susidėjo jį į šortų kišenes. Pamačiusi tai, auklėtoja numovė jam kelnes, paguldė ant kelių ir liepė visiems grupės vaikams iš eilės trenkti jam per užpakalį. Įdomiausia, kad pats tėtis prisimena tik tiek, kad auklėtoja supyko, ar kažkokią švelnesnę bausmę, bet įtariu, kad įspaudą psichikoj tai paliko neblogą.

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

Eiti į pilną versiją