Tipų teorija > Tipų santykiai

Volteras ir...

(1/6) > >>

filosofas:
Pagal tipų teoriją Voltero tipo vyras tik su ramzio tipo moterimi gali turėti pagarbos santykius, o visom kitom vidutinius. Tai  taip išeina, kad apart ramzių, su visom kitom "tipėm" volteras neturės itin puikiu santykių ir santykiai bus arba labai trapūs ar pasmerkti žlugti?

Leotaurus:
Volterai tipų santykių turi mazai, bet ir su vidutiniu susikalbėjimu galima daug meiliu turėti. . Steve Jobs'as turėjo PLATONĘ IR MYLĖJO IKI PAT MIRTIES. Geri santykiai suteikia  daugiau laisvės ir pasirinkimo.

filosofas:
Aisku. Beje gan idomu kaip veikia fizine trauka vienus tipus prie kitu, pvz Linkolnai, kurie daznai nebuna grazuoliai taciau, turi pasisekima tarp bronsoniu, arba ramziai, sakykim platones turetu jiems jausti antipatija, taciau pvz.: koks stalone ar kruzas joms yra grazus. Idomu ar grozis-fizine trauka turi korealiacijos su instinktais ir t.t?
Beje dar pastebejau, kad beveik visur graziausia moteris yra laikoma bronsone, praktiskai visame pasaulyje. Idomu, kodel taip yra? tai del ju veido proporciju? O gal cia tiesiog, kazkokie instinktai, kaip, kad su linkolno atveju, pvz.: net mazi vaikai, kurie dar gyvenimo nesugadinti, visada sakys, kad bronsone graziausia. O jau tarp vyru tai dominuojancio grazuolio tipo nera.

Leotaurus:
Linkolno tipas yra truputėli modernizuotas ant bronsono tipo moterų. Turi instinktus kurie reikalingi išgyvenimui.

Žmogaus instinktai yra sudėtingesni negu gyvūnų, jie yra pritaikyti prie žmogaus tiesioginio bendravimo.

Net mano šuva kai aš grįžtu iš darbo arba nemato manęs ilgesnį laiką tai labai džiaugiasi šokinėja atrodo, kad taip „myli“. Is tikro padarėlis turi instinktus kurie pritaiko prie žmogaus. Žmogus už tokį džiaugsmą labai įvertina tokią gyvybę.

Stalone bronsonas. Kruzas yra gražus savo išore jis idealizuojamas kaip aktorius, kaip neprieinama žvaigždė. Platonės nežino, kad su Kruzu blogai sutartu..
Bronsonė moteris yra labai išplitusi pasaulyje, tarp darvino tipo vyru ir bronsonų ji yra paklausi. Kiti vyrai matydami jos paklausą mano, kad ji žavinga todėl turi būti siekiama. Viskas tai fiksuojasi į pasąmonę. Vaikai yra jautrūs tokioms madoms.

Kai buvau jaunas ir buvo kuriama simpatijų antipatijų teorija aš prisigaminau daug simpatijų su bransonėmis aš pastebėjau, kad platono tipo moterys kelis kartus pradėjo vertinti mane. Pasirodo jos gaudavo informacijos, kad esu labiau mylimas negu kiti vaikinai todėl susidomėjimas mano atžvilgiu išaugo.

Leotaurus:
Man teko dirbti viename kolektyve kurio direktorius ir savininkas buvo voltero tipo, jo sūnus voltero tipo. Energetikas, vyr. mechanikas, gamybos vadovas, IT. Vadovas http://www.ruta.lt/lit/Kontaktai/Administracija  voltero tipų. Kaip Šiauliuose tai sakyčiau ten buvo labai daug ramzio tipo žmonių. Pilna darbininkų voltero ir ramzio tipo. Voltero tipo žmonės tipų santykius jaučia, jiems labai svarbu sukurti gerus santykius su savo tipo atstovais.

Voltero tipas gali susikurti gerą aplinką net ten kur jo yra mažai.

Moksle labai daug voltero tipo, neskaitant filosofus kur šio tipo atstovai yra dauguma. Politikoje jų labai daug, net tuose visuomenėse kur mažai voltero tipo žmonių. Religijoje voltero tipas dominuojantis, Vatikane prieš platono tipo invaziją voltero tipas buvo pirmas. Pasirodo daug nusikaltėlių voltero tipo, Italijos mafija vieni voltero tipo žmonės. Tai viena iš galingiausių pasaulio mafijų turinti labai sudėtingus moralinius kodeksus ir labai didelę įtaką pasaulio mastu.

Tai labai socialiai aktyvus tipas. Tarp šio tipo dominuoja dešiniosios pažiūros.

Aš dabar žinau kokia yra Apple kolektyvo sudėtis :)
Dar Šiaulių lemona yra voltero tipo rojus :) Berots voltero tipo Stasiūnas surinko kolektyvą.

Būtų labai gerai gauti daugiau informacijos apie voltero kolektyvus. Apie Lietuvos įmones kur voltero tipas dominuoja.

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[#] Kitas puslapis

Eiti į pilną versiją