Tipų teorija > Tipų santykiai

A. Lukašenko sudirba bronsono tipo amerikiečių žurnalistę

(1/4) > >>

feniksas:
Linkolno tipo Aleksandras Lukašenko interviu metu visiškai sudirba ir išmuša iš vėžių "Washington Post" bronsono tipo žurnalistę Lally Weymouth iki tokio lygio, kad ji nebeturi ką pasakyti:Šitoje interviu dalyje Lukašenko išreiškia visišką simpatiją ir susižavėjimą darvino tipo Rusijos prezidentu Vladimiru Putinu:


Ištraukas anglų kalba galima pasiskaityti čia (bet sutrumpinta):
http://www.washingtonpost.com/wp-dyn/content/article/2011/03/04/AR2011030402315.html

Leotaurus:
Lukašenka nėra kvailas Linkolno tipo žmogus. Vakarai jį vaizduoja durneliu, todėl JAV žurnalistė atvažiavo nepasiruošusi. Įsivaizduokite atvažiavus į „Afrikos respubliką“ sunku numatyti, kad egzistuoja žmonės kurie gerai įvaldę oratoriaus meną.
Linkolno ir voltero tipas tokioje kovoje gali gintis tik kalba, darvino ir platono tipas galėtų dar smūgį suduoti ir psichologiškai. Dėl 3 laipsnio kaktos žmogus gali kalbėti ir psichologiškai analizuoti ir darytis psichologinius santykius su žmogumi. Antro laipsnio kaktai leidžia arba kalbėti arba analizuoti žmogų vienu metu. Apatinėje kaktos dalyje, kairiajame pusrutulyje bazuojasi kalba, aukščiau yra psichologinė analizė ir psichologiniai santykiai.
Bronsono tipas kad ir koks galingas bebūtų negali įveikti žmogaus kuris turi 3 laipsnio kaktą.
Jeigu JAV būtų pasiuntę ramzio tipo žurnalistę Lukašenka būtų buvęs nuginkluotas. Nes ramzio tipo moteris gali lengvai „suėsti“ Linkolno tipą.

feniksas:
Kiek esu matęs įvairių debatų, tai voltero ir linkolno tipai labiausiai sužiba žodinėje kovoje (ypač Linkolno tipas), dėl darvino tipo tai nebūčiau toks tikras, darvino tipo gerų diskutuotojų nesu matęs, pvz. V. Putinas nors ir tikrai "kietas", bet diskutuodamas jis tiesiog gan uždarai atsišaudo ir tiek, o kiek esu matęs linkolno tipų diskusijų tai vyksta grynas kontrapuolimas ir galiausiai sutriuškinimas. Tas pats stilius būdingas ir Billui Clintonui, kuris visada būdavo kietas riešutėlis jį bandantiems "priremti prie sienos" žurnalistams, šitam interviu jis visiškai sudirba Fox News žurnalistą:


filosofas:
Linkolno tipo laidos vedejas P.Morganas pasikviete samokslu teoretika A.Jonesa kuris agituoja del brito deportacijos. Manau Alexas arba cholerikas platonas su asmenybiu sutrikimais arba pertukes volteras su shiza.Nors linkolnai garseja kaip debatu meistrai, taciau Pirsui beliko islykti santuriam ir oriam iki galo, nes pries toki  ligoni jau jokie igudziai nebegelbeja.

Leotaurus:
P. Morganui ne patys geriausi laikai http://www.delfi.lt/news/daily/world/issprestas-zurnalisto-pmorgano-deportacijos-is-jav-klausimas.d?id=60400681
Bet sis platonas tai tikrai ligonis :)

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[#] Kitas puslapis

Eiti į pilną versiją