Tipų teorija > Bronsono tipas

Justin Bieber - pop dainininkas

(1/5) > >>

feniksas:
Justin Bieber yra Kanadoje gimęs daininkas, kuris paskutiniu metu iškilo į populiariausių pop daininkų gretas ir kartu su Lady Gaga dominuoja pop muzikos rinką. Šis 16-metis išgarsėjo youtube pagalba, kuomet jo namų vaizdeliai buvo pastebėti daininko Usherio. (J. Bieberiui galiausiai teko rinktis tarp bronsono tipo Usherio ir platono tipo daininko Justino Timberleiko, nes abu norėjo tapti jo prodiuseriais. Bieberis pasirinko Usherį).
Draugauja su bronsono tipo aktore Selena Gomez.


Justin Bieberio tėvas Jeremy Bieber yra darvino tipo. Jis anksti paliko nėščią 18 metų Justin Bieberio mamą ir vedė kitą moterį, bet ir toliau palaiko ryšius su savo sūnumi.

Justin Bieberio mama Patty Malette yra linkolno tipo. Sūnus ir mama palaiko labai artimus santykius. Prie to prisideda geri linkolno ir darvino tipų santykiai.

Anonymous:
Manyčiau, kad gal jis bronsonas.

feniksas:
Ten jis šypsosi, todėl jo smakras išsikiša; ta tokia "byberiška" ant kaktos užbraukta šukuosena skirta paslėpti aukštą kaktą.Jo smakras darviniškas. Šiaip jis iš dalies labai panašus į mano darvino tipo brolį <!-- s;) -->;)<!-- s;) -->

B612:
aha, aš ir pagalvojau tik pamačius, kad bronsonus, bet paskui žiūrėjau žiūrėjau ir nusprendžiau, kad visgi portingasis feniksas teisus  <!-- s;) -->;)<!-- s;) -->

Anonymous:
Bet kad Byberis visiškai nevyriškas (na gal dėl to, kad dar jaunas).
Jūs tik pažiūrėkit  Mimikoje dažnai matomos patyčios.

Didelis tas jo smakras. Ir lūpos padazytos.


na nebent tai dėl to, kad išvystęs muzikinius gabumus, o muzikai jis tikrai gabus.

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[#] Kitas puslapis

Eiti į pilną versiją