Tipų teorija > Tipų santykiai

Krungolco žmona

(1/3) > >>

Leotaurus:
Dabar mastau kokio tipo yra Vesta Krungolco žmona. Ar bronsono ar platono?
Vesta


Mažai duomenų yra bet linkstu prie platono tipo.
http://www.moteris.lt/lt/naujienos/veidai/is_arciau/krungolcai_vienas_kitam_pavydo_scenu_nekelia

feniksas:
Man rodos, kad bronsone, na galvos forma ne visai tipiškai bronsoniška (kakta vidutinė, žandikaulis nėra labai platus). Krungolcas tai ramzis, kaži ar rinktųsi platonę ir platonėms ramziai irgi turėtų nelabai imponuoti. Nu bet gal ir platonė...

Leotaurus:
Tikrai platono tipo.
Tragiski santykiai garantuoti.

feniksas:
Kodėl tragiški? Ramzis Tom Cruise'as su platono tipo Nicole Kidman kartu išgyveno 11 metų - ne taip ir tragiškai... išsiskyrė be triukšmo. O jo dabartinė žmona bronsono tipo Katie Holms jau irgi ruošiasi su juo skirtis. Problemos daugiau dėl šiaip despotiško Tom Cruise'o būdo ir scientologijos religijos, į kurią Tom Cruise'as yra giliai įklimpęs.

Leotaurus:
11 metų beprotybės taip galėčiau pasakyti apie gyvenimą su žmogumi su kuriuo yra neigiami tipų santykiai. Centrinės Afrikos ir Skandinavijos visuomenėje ramzio tipo nėra. Tai sako, kad platono tipo natūralai panaikina tokį stiprų tipą.
Ramzio visuomenėje platono tipo žmogus yra tik depresyvios kokybės.
Teko matyti kaip platonai natūralai elgiasi su ramzio tipo žmogumi. Vaizdelis kraupus. Vilniuje kur mažai natūralų ramzio tipas gyvena neblogai, bet kaimuose tai tikra tragedija.
Kruzas yra sienologų Jėzus, vaikystėje jis buvo labai sutrikęs. Tik sunkios depresijos platono ir ramzio žmonės nemato vienas kito.

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[#] Kitas puslapis

Eiti į pilną versiją