Autorius Tema: Aušra Maldeikienė  (Skaityta 5377 kartus)

Neprisijungęs Leotaurus

  • Administrator
  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 3852
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras
  • Darvinas
    • Žiūrėti profilį
    • Tipų teorija
Aušra Maldeikienė
« Įrašytas: Balandžio 17, 2014, 10:27:17 am »

Ironišką vaizduotę turinti Maldeikienė iš ironijos susikuria teisios ekonomistės statusą. Ironija bronsonei moteriai suteikia valdžią jei ironija yra derinama su mokslu.

Pasak ekonomistės Aušros Maldeikienės, svarbiausias klausimas per šiuos prezidento rinkimus turėtų būti mūsų šalies integracija į Europos fiskalinę politiką. „Aišku, kad užkulisiuose šis klausimas yra svarstomas ir, tikriausiai, Dalia Grybauskaitė skiria jam daug laiko, bet visuomenė negauna informacijos: „Ar Lietuva integruojasi į fiskalinę politiką taip, kaip dabar ketinama integruoti? - kalbėjo ekonomistė, apsilankiusi kandidato į prezidento postą Naglio Puteikio spaudos konferencijoje. - Manau, yra labai nesąžininga, kad klausimas, kuris bus svarbiausias kitus penkis metus, yra nutylimas“. „Aš tikrai nenoriu dalyvauti žaidime, kuris vadinasi „Viena gražuolė ir šeši tie, kurie susitarė gražuolei netrukdyti“. Tarsi „Snieguolė ir šeši „balčyčiai“. Aš tame žaidime neketinu dalyvauti, manau, mums reikia diskusijų, kalbėjimų, o balsuoti už žmogų, kuris nediskutuoja ir giliai spjauna į tautą, reikia neturėti to, kas vadinasi politine sąmone, ir reikia būti idiotu“, - sakė ekonomistė. Ji apibrėžė ir panaudotą žodžio „idiotas“ sąvoką. „Tai žmogus, kuris turėdamas išsilavinimą, atsakomybę ir piliečio teises nedalyvauja politikoje“, - teigė A. Maldeikienė. Ekonomistė patvirtino, kad gegužę vyksiančiuose prezidento rinkimuose balsuos už Naglį Puteikį, kuris pirmasis pristatė savo rinkiminę programą.
Visą straipsnį galite rasti http://balsas.lt/naujiena/785246/ekonomiste-a-maldeikiene-balsuojant-uz-zmogu-kuris-spjauna-i-tauta-reikia-buti-idiotu


Neprisijungęs filosofas

  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 1303
  • Karma: +1/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Aušra Maldeikienė
« Atsakymas #1 Įrašytas: Kovo 11, 2018, 01:47:16 pm »
  Tipų teorija (toliau - "tt") nėra viešai pripažinta neoromokslo šaka, psichologijos sritis, todėl nėra protinga socialiniuose tinkluose ir viešuose vietose pasitelkti argumentacijai "tt" teiginius, kurie praktiškai yra nežinomi ir negirdėti didžiajai visuomenės daliai, nebuvo jie pripažinti ir oficialaus mokslo. Negalima apie teoriją rašyti, tarsi ji yra iš mokykliniu vadovėliu, nes taip nėra. Čia nekalbama apie teiginio logikos teisingumą, gamtamoksliškai grįstą verifikaciją. Tiesiog žmonės apie "tt" nežino, nebuvo apie ją informuoti, supažindinti, nėra jį oficialaus mokslo dalis, jie neturi žalio supratimo apie ką yra šnekama, užtai iš šono pasauliečiui žvelgiant, viskas atrodo tarsi psichiatriniai kliedesiai, nepaisant to kad "tt" specialistai iš pusės žodžio suvokia teiginių reikšmes, jų teisingumą ir pnš.
Čia situacija kaip darvino tipo autoriaus Stanislaw Lemo knygoje "Soliaris", kuomet žemės mokslininkai negalėjo perprasti planetos, vandenyno komunikacijos, elgėsio modelių, jų motyvacijos ir t.t. tiesiog suvokimo problema, kurios žmonių protas dar negali peržengti.
  Šiandieninėje psichologijoje, jos išmokymo teorijoje yra vartojamos vizualinės ir girdimosios atmintis, bet dažnai apie jas yra rašoma prabėgom ir pnš. Antropologiškai girdimosios atminties didžių skirtumai, pas skirtingus individus, "tipus", nėra ištirti ir sukvalifikuoti, visiems žmonėms yra taikomi vienodi standartai, arba tiesiog parašoma, jog pas vienus stipresnis audialinis aparatas, kitus vizualinis ir pnš. Be stipresnės antropologinės analizės, kurios atskleistų ryškius girdimųjų didžių skirtumus. Dėl šios priežasties jei viešoje erdvėje yra skelbiami itin didelį, ligšiolinį žinojimą keičiantis teiginiai, tam reikalinga labai stipri, gerai apgalvota ir paruošta argumentacija, kuri būtų pagrįsta moksline medžiaga. bet ir tai sukeltų daug diskusijų, ginčų, disputų ir t.t. Nes tipų teorijos teiginiai apie žmogaus smakrą, jo didžio skirtumus, įtaka psichikai, bei muzikos įtaką intelektui yra tiek pat viską apverčiantys kaip ir naujų laikų mokslo atradimai.
 Todėl leotaurui reikia būti itin atsargiam ir gerai apgalvoti kas yra rašoma viešoje erdvėje, nes "Tipų teorija" ir jos autorius gali būti labai greitai ir nesunkiai diskredituoti, dėka neatsargaus elgesio, o ypač šiai dienai, kuomet soc.tinkluose dominuoja patyčios, humoras ir depresyvios įžymybės, kurios viską mato pro ironijos ir patyčių prizmę.

--
čia pavyzdys, kaip ir logiškai teisingi teiginiai, gali būti humoro pagalba neteisingai perinterpretuojami.
 https://lt.wikipedia.org/wiki/%C5%A0iaudin%C4%97_baidykl%C4%97

Neprisijungęs Leotaurus

  • Administrator
  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 3852
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras
  • Darvinas
    • Žiūrėti profilį
    • Tipų teorija
Ats: Aušra Maldeikienė
« Atsakymas #2 Įrašytas: Kovo 11, 2018, 11:25:33 pm »



Niekada neprieisi prie teisingos teorijos jeigu norėsi įtikti ar būsi populistas.
Pasakiau skaudžia tiesą apie besaikį muzikos klausymąsi. Žmonės supranta, kad 12 val. negalima žiūrėti televizoriaus, bet nesuvokia, kad plauti smegenis garsais 12 val per dieną yra norma. 
Nesu prieš muziką ar muzikantus tai sudėtingas ir kūrybos reikalaujantis darbą kuris paaukoja dalį intelekto reikalingo moralei, matematikai, politikai, psichologiniam suvokimui, kalbų mokymuisi.
Dabartinėje visuomenėje egzistuoja muzikos ir humoro kultas kuris prie gero nepriveda. Maldeikienė kaip ekonomistė turinti aktyvią depresija gali leisti tyčiotis, bet ji tuomet suprato, kad besaikis muzikos garbinimas ir klausymas yra žalingas. Žmogus nuo gyvulio skiriasi tuo, kad jis klausos srityje turi ne vien garsų suvokimą, turi sąvokas. Gyvuliai nesupranta sąvokų, muzika jie girdi ir į ją reaguoja. Muzika gali sukelti baimę, skausmą ir malonumą, tai matome žiūrėdami siaubo filmus ar komedijas kuriuose skiriasi muzika. Dabar muzika yra naudojama tik malonumui sukelti.
Žmogus kuris muzikos pagalba visa dieną stimuliuoja malonumo centrus nesidomi rimtais dalykais tą gerai pastebėjo Adolfas Hitleris.
Apie klasikinę muzika yra kita tema ji taip nebukina žmogaus.
Aišku labiausiai įsižeisti turėtų muzikantai. Merūnas Vitulskis sureagavo ironizuodamas. Bet tegu jis pasižiūri statistika, pasidomi kiek muzikantų degraduoja, naudoja narkotikus, žudosi. Dėl aukšto humoro žalos pasaulyje yra padaryta daug tyrimų dėl muzikos nėra. Bet tai nereiškia, kad besaikis muzikos klausymas nedaro žmogaus psichikai ir intelektui žalos ir neplauna smegenų. https://en.wikipedia.org/wiki/27_Club



„Aš turiu psichoterapeutą, kuris mane moko susivokti. Tam, kad tu liktumei savimi, kad sugebėtumei išlaikyti tvirtą stuburą, tau reikia profesionalų pagalbos. Tam yra kunigai ir psichoterapeutai. Man nebaisu to garsiai sakyti”.
http://kauno.diena.lt/naujienos/laisvalaikis-ir-kultura/zvaigzdes-ir-pramogos/skyrybas-isgyvenanti-maldeikiene-neprarasti-pusiausvyros-padeda-psichoterapeutas-842714

Neprisijungęs filosofas

  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 1303
  • Karma: +1/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Aušra Maldeikienė
« Atsakymas #3 Įrašytas: Kovo 12, 2018, 02:54:43 pm »
Kad Maldeikienė turi problemų su depresija, tai matosi iš pirmo žvilgsnio, savo aktyvumą jį nukreipia į visuomeninius reiškinius, stengdamasi būti teisuole. Populizmą gal palikime Tapinui ar dešiniesiems  :)
Esmė, kad mesti tokius teiginius "va hitleris taip mane.." arba "jei darai taip atsitiks taip" atrodo labai nerimtai. https://lt.wikipedia.org/wiki/Privedimas_iki_Hitlerio

Teiginys/argumentas turi būti paruoštas aštriai ir turi eiti kiaurai, kad nepaliktų dviprasmybių ar neatrodytų kaip kvaziteiginiai

--
Geriausiai yra numesti nuorodą ir pakomentuoti, kad  mokslas atrado ryšį tarp psichinių sutrikimų ir aukšto humoro. Tas pats ir dėl žodinės-garsinės atminties pirma mokslinis argumentas, tada apibendrinimas. Rusiškų šaltinių geriau vengti, nes Rusijoje gana plačiai paplitę pseudomokslai :)

vakaruose prasta popkultūra, MTV karta, visokios Kardashian susilaukia gana daug kritikos, dėl žemos kultūros, kvailo elgesio.  Nekokybiška muzika yra kritikuojama dėl primityvaus skambesio ir beprasmių tekstų. 

daug nesupratimo sukėlė "protavimas kvapais". cheminė intuicija yra mažai kam žinoma, todėl su teiginiais apie kvapais reikia atsargiai  :) žmogus ne šuo.
Cheminė intuicija veikia indukciškai, ji atsakinga už empiriškai pagrįsto priežasties-pasekmės sąryšio atskleidimo. Propaganda yra konstruojama pasitelkiant ideologijas, kurios konstruojamas idealizmo pagrindu: religija, dešinumas, patriotizmas t.t. Todėl intuityvus pirmiausiai ir "užuodžia" kad propagandiniai teiginiai yra klaidingi ir žalingi.

Neprisijungęs Leotaurus

  • Administrator
  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 3852
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras
  • Darvinas
    • Žiūrėti profilį
    • Tipų teorija
Ats: Aušra Maldeikienė
« Atsakymas #4 Įrašytas: Kovo 12, 2018, 04:24:45 pm »
https://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/maldeikiene-pasiurpo-del-vrk-vadovybes-veiksmu-visiskas-kosmaras.d?id=77396497
Ji labai sunkios depresijos ne visuomet mato realybe ir būdama politike neturi jokios diplomatijos.

Gyvenam ir tobulėjam mokomės iš klaidų. Dėkoju už kritiką.