Paskutiniai įrašai

Puslapiai: [1] 2 3 ... 10
1
Nortono tipas / Eurovizijos reakcija
« Paskutinis įrašas sukūrė Leotaurus Įrašytas Vasario 28, 2020, 08:14:16 pm »

Nortono tipo mergina reaguoja į The Roop - On Fire - Lithuania.
3
Linkolno tipas / Vaidotas Valiukevičius
« Paskutinis įrašas sukūrė Leotaurus Įrašytas Vasario 18, 2020, 11:48:16 pm »

Linkolno tipo atlikėjas Vaidotas Valiukevičius - Naive savo originalumu, valingumu ir vaizduotės karštumu sužavėjo Balkanų tautų žmones ir LGBTQ bendruomenę. To Lietuviams niekada nėra pasisekę padaryti. Pirmosios vietos garantuotos.

Lietuviai dažniausiai yra depresuotų lyrinių dainų atlikėjai kurias atlieka melancholiški bronsono ir platono tipo atstovai. Juos reikia pastumti, jiems trūksta pietietiškos energijos. Graikija, Kipras, Italija balsuos už Lietuvą.

The Roop - Linkolno tipo

Monika Pundziūtė - Moniqué - Bronsono tipo

Monika Marija - Bronsono tipo

Rūta Loop - Platono tipo

Aistė Pilvelytė -Bronsono tipo

Meandi - Bronsono tipo

KaYra - Darvino genotipo platonėVeganizmą propaguojantis „The Roop“ vokalistas Vaidotas: „Neturiu priežasčių valgyti mėsą“

Skaitykite daugiau: https://www.lrytas.lt/zmones/veidai-ir-vardai/2020/02/18/news/veganizma-propaguojantis-the-roop-vokalistas-vaidotas-neturiu-priezasciu-valgyti-mesa--13682741/
4
Platono tipas / Kristina Radžiukynaitė
« Paskutinis įrašas sukūrė Leotaurus Įrašytas Vasario 16, 2020, 11:33:24 pm »

Darvino genotipo platonės truputi skiriasi nuo bronsono tipo moterų kurios dominuoja muzikos pasaulyje. Kristina Radžiukynaitė labai panaši į darvino genotipo platones, Kazlauskaitę ir Ineta Stasiulytę.
DG platonės nuo grynojo platono genotipo skiriasi savo vizualumu kuris yra du kartus didesnis. Dėl vizualumo atsiranda didesnis jautrumas ir emocionalumas. Nors visa sandara ir bendravimas, susikalbėjimas su kitais tipais yra toks pat kaip platono tipo.
Lietuvoje muzikos pasaulyje tai egzotika :) Sporto pasaulyje jų daugiau, gerai bėgioja ir yra gimnastikos pagrindas.
5
Tipų nustatymas / Ats: Nustatymas
« Paskutinis įrašas sukūrė fish Įrašytas Vasario 14, 2020, 05:29:30 pm »
Koks sio vyruko tipas?  :D Manau darvino. Ziureti nuo 2:206
Ramzio tipas / Jeff Cavaliere
« Paskutinis įrašas sukūrė Leotaurus Įrašytas Vasario 13, 2020, 11:58:34 pm »


Jeff Cavaliere
„Youtube“ tinklaraštininkas
Gimė: 1975 m. birželio 28 d. (44 metai metai)
Išsilavinimas: University of Connecticut
Knygos: AthleanX's Train Like an Athlete: Intelligent Training to Build the Ultimate Body

7
Darvino tipas / Yacouba Sawadogo
« Paskutinis įrašas sukūrė Leotaurus Įrašytas Vasario 06, 2020, 09:45:46 pm »

Darvino tipo teoretikas ir mokslininkas iš Afrikos Yacouba Sawadogo kuris nemoka nei  skaityti nei rašyti. Jo veikla vyko visuomenei nepritariant,  iš dykumos  jis pavertė mišką ir aprūpino žmones maisto medžiagomis ir sėklomis.  Pradžioje paruošiant žemė naudojant termitus, kompostą ir akmenis.   Vėliau paruošta žemę apsodino medžiais kurie pritraukė vandenį  reikalingą grūdinėms kultūroms.
 Pradžioje jį skaitė bepročiu, vėliau jis tapo labai gerbiamas žmogus. Atrasta technologija nustebino viska mačiusius pasaulio mokslininkus.

https://en.wikipedia.org/wiki/Yacouba_Sawadogo

Teorija ir praktika rusų kalba.Anglų kalba

8
Platono tipas / Haroldas zur Hausenas
« Paskutinis įrašas sukūrė Leotaurus Įrašytas Sausio 30, 2020, 12:24:05 am »

https://en.wikipedia.org/wiki/Harald_zur_Hausen
Kas sukelia gimdos kaklelio vėžį? 2008 metais į šį klausimą atsakė vokiečių mokslininkas, virusologas Haroldas zur Hausenas, nustatęs, jog pagrindinis gimdos kaklelio vėžio sukėlėjas yra žmogaus papilomos virusas (ŽPV). Už šį nepaprastai svarbų atradimą mokslininkas buvo apdovanotas Nobelio premija, o pasauliui tai buvo revoliucinė pradžia gimdos kaklelio vėžio profilaktikoje.

Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/sveikata/iveik-liga/ginekologe-papasakojo-ka-tenka-pamatyti-kabinete-tokiais-momentais-isties-nusvyra-rankos.d?id=83400391

9
Komandinės sporto šakos / Ats: Nba krepšinio žvaigždės
« Paskutinis įrašas sukūrė Leotaurus Įrašytas Sausio 28, 2020, 10:42:49 am »
Domantai idealiai nustatei 8) Šaunuolis!!!
1. Lebron James - Darvino.

2. Kobe Bryant - Nortono.

3. Michael Jordan - Platono.

4. Giannis Antetokumpo - Nortono

5. Antony Davis - Nortono.

6. Luka Dončić - Bronsono.

7. James Harden - Darvino.

8. Jimmy Butler - Bronsono.

9. Kawhi Leonard - Darvino.

10. Paul Geoge - Bronsono.
https://images.beinsports.com/eKiLsvc8PfdSB6jvhloeI7ZBR4w=/full-fit-in/1000x0/paulgeorge-cropped_1b3cinozsivcl1p7ghq1c5xbvj.jpgSveiki norėčiau sužinoti ar gerai nustačiau mano manymų talentingiausius ir darbščiausius NBA super žvaigždes.

1. Lebron James - Darvino.
2. Kobe Bryant - Nortono.
3. Michael Jordan - Platono?
4. Giannis Antetokumpo - Nortono
5. Antony Davis - Nortono
6. Luka Dončić - Bronsono.
7. James Harden - Darvino
8. Jimmy Butler - Bronsono
9. Kawhi Leonard - Darvino.
10. Paul Geoge - Bronsono.

Ir dar dėl įdomumo ar Šarūnas Jasikevičius - Bronsono?
10
Tipų santykiai / Ats: Neigiami tipų santykiai
« Paskutinis įrašas sukūrė Leotaurus Įrašytas Sausio 27, 2020, 10:36:08 pm »
Žmonės žinodami Tipų teorija tokių tragedijų išvengtų. Kai jauna platono tipo suomė Sanni Ovsaka buvo nužudyta palestiniečio Hasan Alqina.
Tipų santykiai nėra emocijos ar jausmai konkrečiam žmogui ar tipui, tipų santykiai yra susikalbėjimas tarp skirtingų ir panašių tipų, juos lemia skirtingos konkrečiam tipui būdingos savybės, vadinamos elementais http://www.tiputeorija.lt/asmenybes-valdymas/. Tarpasmeniniai santykiai gali keistis, tipų santykiai niekada nesikeičia. 
Labai gerai, kad neigiamų tipų santykių yra mažai,jie egzistuoja tik tarp platono ir ramzio tipo http://www.tiputeorija.lt/tipu-santykiai/.
Skandinavijos visuomenėje yra labai daug platono genotipo žmonių įskaitant darvino tipo platono moteris todėl ten negali išgyventi ramzio tipo žmonės. Ramzio tipas patekęs į platono tipo daugumos terpę sunkiai suserga depresija ir tampa piktu žmonėms, jis bendrauja tik su depresyviomis platono tipo asmenybėmis, nes kitų tipų žmonių yra mažai, o platono tipo optimistai ir mažo humoro platono tipo žmonės vengia žmonių su kuriais nesusikalba.
Galiausiai ramzio tipo žmogus padaro kažką baisaus sau arba kitiems. Ramzio tipo žmogui visuomenė kurioje jis pateko tampa nepakenčiama.
Tam, kad išvengti tokių tragedijų reikia neleisti apsigyventi ramzio tipo pabėgėliams Skandinavijos visuomenėje, kitiems tipams kurie turi neutralius, pagarbos ar gerus santykius tokių apribojimų taikyti neverta.
Nežinojimas ir slėpimas prie gero nepriveda, tokios tragedijos tik kartosis. Tipų teorija jas viešins ir sistemins tam, kad ateityje žmonės turėtų kuo mažiau tokių tragedijų, dėl kurių bus apkaltinti visi pabėgėliai ir musulmonų tikėjimo žmonės. https://www.facebook.com/profile.php?id=100004694585119
http://www.pi-news.net/2020/01/finnland-abgelehnter-asyl-pali-toetet-junge-finnin/
Puslapiai: [1] 2 3 ... 10