Paskutiniai įrašai

Puslapiai: [1] 2 3 ... 10
1
Psichika / Pasyvios psichkos vyrukas ir aktyvios psichikos moteris
« Paskutinis įrašas sukūrė Leotaurus Įrašytas Rugsėjo 09, 2019, 04:44:28 pm »

Volteras su bronsone
Tikriausiai ši mergina iš Didžiosios Britanijos –  Debį Vūd (Debbie Wood) yra pavydžiausia moteris pasaulyje. Susipažinusi su savo vaikinu Styvu, ji nuo pat pradžių demonstravo jam savo pavydą. Kai jie pradėjo gyventi kartu, Debį peržengė visas įmanomas ir neįsivaizduojamas ribas.

Kai Styvas grįžta namo po darbo, Debi peržiūri vaikino telefoną ir užduoda įvairius klausimus, kad „pagautų“ išdaviką. Styvas viską stabiliai ištveria, atsako į klausimus ir netgi pats atiduoda telefoną patikrinti. Priešingu atveju namuose būtų tikras skandalas.


Debi yra tokia pavydi, kad kartą paskambino kabelinės televizijos meistrams, kad šie užblokuotų „pramogų“ kanalus. Viskas dėl to, kad Debi kartą pastebėjo, kaip Styvas juos žiūrėjo.


Pasak ekspertų, moteris kenčia nuo maniakiškai depresinės psichozės ir dismorfofobijos (Dismorfofobija vadinamas psichikos sutrikimas, kai žmogus pernelyg jaudinasi dėl kokio nors savo išvaizdos ypatumo arba nedidelio defekto).
2
Platono tipas / NFC čhipas
« Paskutinis įrašas sukūrė Leotaurus Įrašytas Rugsėjo 08, 2019, 11:40:21 pm »

Platono tipo transhumanistas pasakoja apie savęs tobulinimą.
3
Nortono tipas / Platonas daro tatu nortonei
« Paskutinis įrašas sukūrė Leotaurus Įrašytas Rugsėjo 08, 2019, 11:38:28 pm »

Transhumanistas daro tatu, nortonė neatspari skausmui  :D
4
Nortono tipas / Iš Rusijos į Lietuvą persikėlusi šeima to nesitikėjo – priversta gyventi automob
« Paskutinis įrašas sukūrė Leotaurus Įrašytas Rugsėjo 08, 2019, 12:45:53 am »


Jūs – fašistai. Čiuožkit iš čia į tą savo Lietuvą“, – ne tiek menkos algos, kiek tokie namo kaimynų įžeidimai Algio Paukščio šeimą paskatino persikelti iš Kaliningrado srities į Lietuvą. Maždaug prieš pusantros savaitės, rugpjūčio 28-ąją, jis su šeima visam laikui paliko Sovetską ir atvažiavo į Vilnių. Ir iki šiol jiedu su žmona yra priversti gyventi savo automobilyje. „Šiuo metu „Toyota“ yra ir mūsų namai, ir biuras“, – karčiai šyptelėjo vyras.

Skaitykite daugiau: https://www.lrytas.lt/verslas/rinkos-pulsas/2019/09/06/news/is-rusijos-i-lietuva-persikelusi-seima-to-nesitikejo-priversta-gyventi-automobilyje-11724667/?utm_source=lrExtraLinks&utm_campaign=Copy&utm_medium=Copy
5
Smegenys / Ats: Dirbtinis intelektas
« Paskutinis įrašas sukūrė Leotaurus Įrašytas Rugsėjo 05, 2019, 12:11:16 pm »

Platono tipo Jackas Ma ir darvino tipo Elonas Muskas surengė diskusijas Šanchajuje.
Elonas nežinodamas žmogaus evoliucijos gana greitai nurašė žmogaus galimybes, tuo tarpu Jackas Ma kalbėjo apie žmonių gerovę. Elonas teoriškai dėstė mintis ir matė kitokią pasaulio vizija.
Dirbtinio intelekto grėsmė yra ta, kad žmogus kuriam bus implantuoti elektrodai į smegenis taps lengvai valdomas elito. Dirbtinis intelektas yra daugiau panašus į instinktus negu intelektą, nes jis neturi intelekto savybių tik programinį kodą veikiantį tik siauroje veiksmų terpėje. Neturi suvokimo tik užprogramuotą labai greitą veikimą.

6
Linkolno tipas / Haile Selassie juodaodis Etiopijos imperatorius
« Paskutinis įrašas sukūrė Leotaurus Įrašytas Rugpjūčio 29, 2019, 09:57:21 pm »

https://lt.wikipedia.org/wiki/Haile_Selasie
1966-ieji metai. Jamaikos sostinės Palisadų oro uoste susirinkusi tūkstantinė minia nekantriai laukia, kol atvyks žmogus, jų vadinamas Karalių karaliumi, Judėjos liūtu, Visagaliu. Daugybė atsidavusių rastafarių atvyko iš įvairiausių šalies kampelių, kad bent akies krašteliu pamatytų žmogų, kurį jie laikė Žemėje apsireiškusiu Dievu, Afrikos imperatoriumi, tūkstančius kilometrų skrodusių vandenyną, kad aplankytų nedidukę savo tautą Karibų saloje. Ore sklandant būgnų gaudesiui ir džiaugsmingoms dainoms, galiausiai nusileidžia ilgai lauktas lėktuvas su šoną puošiančiu liūtu ir minia nuščiūva. Pareigūnai minios paprašo ramybės, kol galiausiai ant viršutinių trapo laiptelių pasirodo žmogus. Pasveikinti ekstazės pagautą minią žengia pagyvenęs vyras, vilkintis jo kūną beveik paskandinančią karinę uniformą – Haile Selassie atvyko.

Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/istorija/judejos-liutas-issuptas-civilizaciju-lopsyje-582-1066204?copied7
Tipų nustatymas / Ats: žmogaus plaštakos
« Paskutinis įrašas sukūrė Leotaurus Įrašytas Rugpjūčio 29, 2019, 09:54:30 pm »
Pirštai gal ilgoki, bet plaštakos nėra išskirtinės.
8
Tipų nustatymas / žmogaus plaštakos
« Paskutinis įrašas sukūrė Leksas Įrašytas Rugpjūčio 28, 2019, 08:15:55 pm »
Tiesa kad, palyginus su kitais kūno sudėjimais, afrikinio kūno sudėjimo žmonių plaštakos proporcionaliai yra pačios didžiausios ir pirštai ilgiausi?
9
Tipų santykiai / Emocijos ir seksualinė meilė
« Paskutinis įrašas sukūrė Leotaurus Įrašytas Rugpjūčio 28, 2019, 11:23:22 am »
10
Ramzio tipas / Abdul Salam Maftoon
« Paskutinis įrašas sukūrė Leotaurus Įrašytas Rugpjūčio 28, 2019, 11:17:25 am »

Dainininkas (antrininkas) iš Afganistano panašus į  Kanados ministra pirmininką Justina Trudeau.


Puslapiai: [1] 2 3 ... 10