Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Temos - Leksas

Puslapiai: [1]
1
Tipų nustatymas / žmogaus plaštakos
« Įrašytas: Rugpjūčio 28, 2019, 08:15:55 pm »
Tiesa kad, palyginus su kitais kūno sudėjimais, afrikinio kūno sudėjimo žmonių plaštakos proporcionaliai yra pačios didžiausios ir pirštai ilgiausi?

2
Psichika / įžvalgos- psichologinės žmogaus būsenos
« Įrašytas: Vasario 02, 2019, 12:00:33 pm »
1. Platonų moderistų kova prieš depresyviuosius/šizofrenikus.

Platono tipo moderistai yra linkę kurti platono tipo moderistų grupuotes. Taip yra todėl kad jie saugo savo tipo psichologinę būseną ir į savo būrį neįsileidžia depresyviųjų/šizofrenikų ir juos, aplamai, eliminuoja, taip visuomenė apsaugoma nuo "džeko skerdiko" ir kitokių padugnių. Iš dalies.

Platono tipo moderistas iš savo prigimties negali pakęsti depresyvių/šizofreniškų žmonių, ar turinčių polinkį į tai.

Linkolno tipas taip pat įeina į šias platonų moderistų grupuotes, kadangi šis tipas natūraliai neturi depresijos/šizofrenijos būsenos, kontaktuojantys asmenybės elementai, taigi platono tipo moderistai yra labai linkę šiuos žmones priimti kaip savus.

Voltero tipo vyras taip pat turi savo šansus, jei jis yra virilistas/puritistas, ir ypač jei jo moralinėje sistemoje darbas yra kaip didžiausia vertybė, tai turėtų kontaktuoti su platono darbo asmenybės elementu. Darbštus volteras, tipų santykių atžvilgiu, labai daug ką išlošia.

Darvino tipo virilistai, kaip ir platono tipo moderistai, veikiausiai taip pat yra linkę formuoti savo psichologinės būsenos grupuotes? Su tuo pačiu tikslu- apsaugoti savo tipą nuo šizofrenijos būsenos? Tik šis reiškinys galimai nėra pastebėtas dėl darvino tipo virilisto retumo?

Nacionalizmas yra niekas kita kaip platonų moderistų psichologinės būsenos išraiška, skirta apsaugoti/atflirtuoti savo tipą ir visuomenę nuo depresijos/šizofrenijos. Paradoksalu?

Darvino tipo virilistų masė turėtų panašią idealogiją? Bet joje nebūtų idealizmo?

Tik reikėtų paminėti kad „globalistai“ taip gerai išmano psichologiją kad šias idealogijas panaudojo prieš mus pačius. Kad žmogus yra sveiko proto, tai nereiškia kad jo neįmanoma smarkiai apgauti ir panaudoti jo idealogijos prieš jį patį(šį darbą labai palengvina istorijos falsifikavimas- labai galingas ginklas)

Taip pat reikėtų paminėti kad ir darvino ir kitų tipų depresyvūs šizofrenikai taip yra linkę kurti savos išsigimusios psichologijos grupuotes, taip miestuose atsiranda įvairūs getai, taborai.

Pasaulyje tarpusavyje santykiauja ne tik skirtingi žmogaus tipai, bet ir skirtingos jų psichologinės būsenos.

Depresija/šizofrenija yra pavergto žmogaus būsena. Šiems žmoniems netgi patinka būti vergais ir būti išnaudojamiems.

2. Darvino tipo prakeiksmas.

Darvino tipo šizofrenikas yra pats atspariausias žmogaus tipas iš visų. Tarp tam tikrų tautų, kurios buvo pavargtos daugybę amžių, atstovų išlikę praktiškai tik darvino tipo šizofrenikai, kitų žmogaus tipų ir psichologinių būsenų neišlikę. Šią išvadą paremia stebėjimai.

Kodėl tai yra savotiškas prakeiksmas? Nes šie žmonės diskredituoja patį darvino tipą prieš kitus žmogaus tipus. Aš kalbu apie įvairių odos atspalvių žmones.

Bet kaip minėjau anksčiau, platonai moderistai, linkolnai ir galimai darvinai virilistai/puritistai, tokių žmonių kaip savų nepriima, nepaisant to kad šie žmonės yra to paties tipo kaip ir jie patys ir/ar turi gerus tarptipinius santykius. Tai yra gerai.

3. Bronsono ir voltero tipo grupuotės

Nepaminėjau bronsono tipo, trumpai apie jį galiu parašyti tik tai kad jis linkęs kurti grupuotes ne su tikslu išsaugoti optimalią savo tipo psichologinę būseną, o aplamai išsaugoti savo tipą kaip tokį- nukonkuruoti kitus tipus, kai tuo tarpu platono tipo visuomenėse gali išgyventi visi tipai kurie neturi akivaizdžios depresijos/šizofrenijos būsenos.

Voltero tipo žmogus kuria savo tipo grupuotes taip pat su tikslu išlikti tarp bronsonų ir ne tik. Bet jis tai daro remdamasis savo bendravimo instinktais o ne simpatijomis-antipatijomis.

4. Paskutinė išvalga

Reikia kovoti ne su rasizmu, homofobija ar patyčiomis. Reikia kovoti su vergove- žmonių paverginėjimu, depresija ir šizofrenija.

3
Darvino tipas / Darvino tipo atstovai su veido estetika
« Įrašytas: Birželio 22, 2018, 07:42:12 pm »
(ištrinta)

Norėčiau įdėti išvaizdesnių darvino tipo žmonių nuotraukų, kad būtų aišku kaip darvino tipas iš tiesų atrodo:

Neymar:
Vin Diesel:

https://m.media-amazon.com/images/M/MV5BMjExNzA4MDYxN15BMl5BanBnXkFtZTcwOTI1MDAxOQ@@._V1_.jpg


Arnold Schwarzenegger:

Galima ir toliau pildyti...


4
Darvino tipas / pasiskirstymas
« Įrašytas: Liepos 19, 2013, 09:14:10 pm »
Darvino tipas yra vienas vėliausiai išsivysčiusių žmogaus tipų. Tai yra žmogaus-mokslininko tipas. Tad iškart kyla klausimas, kodėl šis tipas toks gausus afrikoje? Jam ten nėra jokių sąlygų. Nei mokslo plėtotei, žodžiu niekam. Tai kodėl šiose baisiose sąlygose išliko tik darvino tipas, o kiti, dargi anksčiau evoliucionavę, tipai tapo tokie reti? Ir tai turint omeny kad darvino tipas nėra labai atsparus blogoms sąlygoms, dėl intuicijos asmenybės elemento. Juodose tautose masiškai paplitęs tinginiavimas ir lodorystė, kas šiam tipui labai kenkia, pažeista, vien iš darvino tipo žmonių susidedanti visuomenė yra blogiausia kokia tik gali būti visuomenė pasaulyje.

5
Smegenys / Moralė.
« Įrašytas: Liepos 04, 2013, 05:27:22 pm »
Citata
Jeigu intuicija užsiima realybės suvokimu, tai moralė savo ruožtu yra procesas, kuris užsiima reiškinių vertinimu.
Man moralė asocijuojasi su sąžiningumu, padorumu, žmogiškumu. Ne kartą pagalvojau kad 1. kaip gerai būtų kad visi būtų sąžiningi siekdami pelno, t.y pelnas nebūtų siekiamas bet kokia kaina- žmogaus sveikatos ir gamtos sąskaita 2. Kad būtų panaikintos asmenybę ir visą visuomenę į rėmus statančios įstaigos, pvz. tradicinės mokyklos, ir kiti "dirbtini rėmai". 3. Kad iš pasaulio nebūtų daromas kaleimas, t.y, įvairių šalių gyventojai nebūtų šnipinėjami, (pavyzdžiui JAV, ir visa tai paviešino Voltero genomotipo Snowden'as) ir nebūtų pažeidžiamas jų privatumas. Tad aš vertinu pasaulį neigiamai. Ar nemanot kad liberalizmas išsigimė(?)
Ar tokie pamąstymai yra apie moralę? Bandymas įsivaizduoti kaip turėtų atrodyti idealus pasaulis yra idealizmas? (kaip religijos) Visi tipai turi moralės suvokimą, net ir realistai.(?)

6
Darvino tipas / Kairiosios pažiūros
« Įrašytas: Gegužės 08, 2013, 06:06:44 pm »
Jūsų teorija labai puiki, bet man nepatiko viena eilutė: idealistinės pažiūros tokios kaip religija arba dešinės pažiūros sukelia Darvino tipui šizofrenija, įgimtas polinkis į kairiąsias pažiūras ir nereligingumą). Intuicija grįsta asmenybė.
Esu ateistas ir intuicija, rodos, man nesvetima, mėgstu skaityti naujienų portalus apie mokslą. Bet man niekada napatiko kairiųjų vykdoma politika užsienyje. Liberalistai- kairieji. Vienas iš pvz: http://www.sarmatas.lt/04/pranas-valickas-liberalizmas-ir-justitia-juvenalis/ Čia rašoma apie planus griauti šeimas ir pardavinėti vaikus. Perskaityti iki galo. TAI YRA BLOGIS.
Aš visuomet stengsiuosi išsaugoti amžinąsias vertybes, bent jau savo aplinkoje, tai ką, aš jau skaitausi koncervatorius? Nejaugi darvino tipo žmonės yra visiškai bedvasiai ir sveiko proto išsaugojimas jiems kelia šizofreniją ? O gal liberalizmas išsigimė ir yra už nebe normalių žmonių teises ? Ar aš kažko nesupratau?  ???
"Justitia juvenalis" giliai įleidęs šaknis norvegijoje, keliasi ir į Lietuvą: http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/r-salaseviciute-norvegai-atimtu-26-tukst-lietuvos-vaiku.d?id=61312405 Beje, girdėti kad pačioje Norvegijoje nuvilnyjo protestai prieš vaikų teisių apsaugos institucijas.
Žodžiu, visokie liberalistai yra nužmogėję, koncervatoriai bent jau yra už žmogiškumą, kaip supratau.
Prašau atrašyti, mielai diskutuosiu ir su priešingą nuomonę turinčiais komentatoriais.

7
Darvino tipas / Darvino premija
« Įrašytas: Gegužės 03, 2013, 08:36:45 pm »
Interneto puslapyje www.darwinawards.com jau keleri metai iš eilės skiriama Darvino premija. “Darvino premija skiriama žmonių giminės atstovui, kuris kvailiausiu ir labiausiai nevykusiu būdu įnešė savo indėlį į žmonijos genofondą”, - taip oficialiai aprašoma ši nominacija.

Skaitykite daugiau: http://kauno.diena.lt/dienrastis/kita/darvino-premijos-uz-mirtinus-kuriozus-9275#ixzz2SFhRqrRY

8
Tipų nustatymas / F-1 čempijonai
« Įrašytas: Gegužės 03, 2013, 08:30:52 pm »
Sveiki ;)
Susidomėjau šia teorija, kolkas tai geriausia ką atradau internete aplamai.
Ar galėtume kartu nustatyti šių buvusių lenktynininkų tipus? Kada tai padarysime, pabandysiu parašyti daugiau detalių apie šias asmenybes.
///
Ayrton'as Senna- legendinis brazilų lenktyninkas, 3 - kart pasaulio čempijonas. 1984-1994(tragiškai žuvo)


Michael'is Schumacher'is - garsus vokiečių lenkt., 7- kart pasaulio čempijonas. 1991-2012


Alain'as Prost'as - garsus prancūzų lenktyninin., 4- kart pasaulio čempijonas. 1980-1993


Mika Hakkinen'as- garsus suomių lenktyninikas, 2- kart pasaulio čempijonas. 1991-2001


Damon'as Hill'as- anglų lenktynininkas, 1- kart pasaulio čempijonas. 1993-1999

Puslapiai: [1]