Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Žinutės - Leksas

Puslapiai: [1] 2 3 ... 5
1
Tipų nustatymas / žmogaus plaštakos
« Įrašytas: Rugpjūčio 28, 2019, 08:15:55 pm »
Tiesa kad, palyginus su kitais kūno sudėjimais, afrikinio kūno sudėjimo žmonių plaštakos proporcionaliai yra pačios didžiausios ir pirštai ilgiausi?

2
Darvino tipas / Ats: Fukuzawa Yukichi (Fukudzava Jukičis)
« Įrašytas: Liepos 07, 2019, 12:11:24 pm »
Psichologinė būsena > Įgimti tarptipiniai santykiai.

Santykius tarp tipų labiausiai įtakoja psichologinė būsena o tik po to tarptipiniai santykiai. Darvino tipo baltasis moderistas atstumtų juodaodį darviną šizofreniką ir tai būtų ne rasizmas o tokia santykių realybė. Darvino moderisto* asmenybei tai nepakenktų, nes santykiai būtų įtakojami ne išankstinio nusistatymo, o psichologinių dėsnių. Tas pas galioja ir kitiems tipams, atsiribojimas nuo žemesnės psi. būklės individų ir jų prastos kultūros, nekenkia jų asmenybėms.

*Jūs darvino optimalią psichologinę būseną pavadinę virilizmu/puritizmu, bet aš šiai optimaliai psi. būsenai nusakyti, paprastumo dėlei, naudojau tą patį žodį "moderizmas", kaip kad ekstravertų atveju.

3
Darvino tipas / Ats: Fukuzawa Yukichi (Fukudzava Jukičis)
« Įrašytas: Liepos 07, 2019, 11:51:34 am »
Gali būti kad visų tipų "moderistai" turi polinkį atsirinkti savus tipus, tai negalioja tik tiems tipams kurie turi įgimtą depresiją(?) ir tipams kurie turi įgytą depresiją arba šizofreniją. Moderistai juos atstumia, nes taip saugo savo tipo psichologinę kokybę. Mačiau kai čia forume voltero tipo komentatorius varė ant depresyvių ekstravertų, esmė kad tie patys ekstravertai, turintys moderizmo kokybę, negali jų pakęsti. :D

Darvino tipui nebūtina aukšta kultūra, nes jis turi mažą girdimąją atmintį. Tipai turintys didesnę girdimąją atmintį yra linkę į kultūriškumą- kultūros kūrimą ir išsaugojimą.

"Kultūriškiausi" tipai yra girdimosios atminties asmenybė platono tipas, ir voltero tipas, turintis atskirą girdimosios atminties procesą- moralę. Platonas ir volteras moderistas turėtų ganėtinai gerai sutarti, nes abudu yra kultūros žmonės. Platono tipo visuomenėje voltero tipas laisvai gyvena, turi neblogą aplinką. Šių tipų visuomenės, priklausomai nuo psichologinės kokybės, turi geras gyvenimo sąlygas ir aukštą kultūrą, bet yra neatsparios propagandai. Propaganda yra terorizmo forma, naikinanti esamą kultūrą. Visi tipai turi lavinti intuiciją, nes ji yra kaip niekad svarbi dabar.

Man asmeniškai yra didelė gėda kad atsilikusioje afrikoje yra tiek daug darvino tipo, bet tiems žmonėms, kurie žino šią teoriją, aš turiu pasiteisinimą, kad žemiausios psichologinės kokybės darvino tipas yra pats atspariausias tipas, ir vienintelis išgyveno afrikos sąlygomis, kai kiti tipai išnyko(įskaitant ir darviną moderistą). Šizofrenija ir maža girdimoji atmintis lemia labai nykią kultūrą ir skurdą, bet tai tokia aukšto tipo atsparumo, neigiamai aplinkai, kaina. Bet man vistiek yra gėda.

Mano paties kokybė yra neurotinė šizofrenija, bet aš esu išimtis, nes išmanau psichologiją ir esu apsiskaitęs šia tema, man tas leidžia viską matyti aukštesnės psichologinės kokybės akimis. Mano intuicija tikrai veikia, nes matau pasaulį kiek kitaip nei daugelis žmonių, nepasiduodu propagandos įtakai, o Lietuvoje jos pilna, pradedant euro zonos privalumais, baigiant tariama Rusijos grėsme ir sabotažininko Landsbergio, kaip tautos lyderio, ikona.

4
Darvino tipas / Ats: Fukuzawa Yukichi (Fukudzava Jukičis)
« Įrašytas: Liepos 06, 2019, 05:23:28 pm »
suvargę veidai, sunkus gyvenimas buvo, bet tai atsparių blogoms sąlygoms tipų visuomenė, vistiek, japonai nedaro gėdos darvino tipui.

5
Psichika / įžvalgos- psichologinės žmogaus būsenos
« Įrašytas: Vasario 02, 2019, 12:00:33 pm »
1. Platonų moderistų kova prieš depresyviuosius/šizofrenikus.

Platono tipo moderistai yra linkę kurti platono tipo moderistų grupuotes. Taip yra todėl kad jie saugo savo tipo psichologinę būseną ir į savo būrį neįsileidžia depresyviųjų/šizofrenikų ir juos, aplamai, eliminuoja, taip visuomenė apsaugoma nuo "džeko skerdiko" ir kitokių padugnių. Iš dalies.

Platono tipo moderistas iš savo prigimties negali pakęsti depresyvių/šizofreniškų žmonių, ar turinčių polinkį į tai.

Linkolno tipas taip pat įeina į šias platonų moderistų grupuotes, kadangi šis tipas natūraliai neturi depresijos/šizofrenijos būsenos, kontaktuojantys asmenybės elementai, taigi platono tipo moderistai yra labai linkę šiuos žmones priimti kaip savus.

Voltero tipo vyras taip pat turi savo šansus, jei jis yra virilistas/puritistas, ir ypač jei jo moralinėje sistemoje darbas yra kaip didžiausia vertybė, tai turėtų kontaktuoti su platono darbo asmenybės elementu. Darbštus volteras, tipų santykių atžvilgiu, labai daug ką išlošia.

Darvino tipo virilistai, kaip ir platono tipo moderistai, veikiausiai taip pat yra linkę formuoti savo psichologinės būsenos grupuotes? Su tuo pačiu tikslu- apsaugoti savo tipą nuo šizofrenijos būsenos? Tik šis reiškinys galimai nėra pastebėtas dėl darvino tipo virilisto retumo?

Nacionalizmas yra niekas kita kaip platonų moderistų psichologinės būsenos išraiška, skirta apsaugoti/atflirtuoti savo tipą ir visuomenę nuo depresijos/šizofrenijos. Paradoksalu?

Darvino tipo virilistų masė turėtų panašią idealogiją? Bet joje nebūtų idealizmo?

Tik reikėtų paminėti kad „globalistai“ taip gerai išmano psichologiją kad šias idealogijas panaudojo prieš mus pačius. Kad žmogus yra sveiko proto, tai nereiškia kad jo neįmanoma smarkiai apgauti ir panaudoti jo idealogijos prieš jį patį(šį darbą labai palengvina istorijos falsifikavimas- labai galingas ginklas)

Taip pat reikėtų paminėti kad ir darvino ir kitų tipų depresyvūs šizofrenikai taip yra linkę kurti savos išsigimusios psichologijos grupuotes, taip miestuose atsiranda įvairūs getai, taborai.

Pasaulyje tarpusavyje santykiauja ne tik skirtingi žmogaus tipai, bet ir skirtingos jų psichologinės būsenos.

Depresija/šizofrenija yra pavergto žmogaus būsena. Šiems žmoniems netgi patinka būti vergais ir būti išnaudojamiems.

2. Darvino tipo prakeiksmas.

Darvino tipo šizofrenikas yra pats atspariausias žmogaus tipas iš visų. Tarp tam tikrų tautų, kurios buvo pavargtos daugybę amžių, atstovų išlikę praktiškai tik darvino tipo šizofrenikai, kitų žmogaus tipų ir psichologinių būsenų neišlikę. Šią išvadą paremia stebėjimai.

Kodėl tai yra savotiškas prakeiksmas? Nes šie žmonės diskredituoja patį darvino tipą prieš kitus žmogaus tipus. Aš kalbu apie įvairių odos atspalvių žmones.

Bet kaip minėjau anksčiau, platonai moderistai, linkolnai ir galimai darvinai virilistai/puritistai, tokių žmonių kaip savų nepriima, nepaisant to kad šie žmonės yra to paties tipo kaip ir jie patys ir/ar turi gerus tarptipinius santykius. Tai yra gerai.

3. Bronsono ir voltero tipo grupuotės

Nepaminėjau bronsono tipo, trumpai apie jį galiu parašyti tik tai kad jis linkęs kurti grupuotes ne su tikslu išsaugoti optimalią savo tipo psichologinę būseną, o aplamai išsaugoti savo tipą kaip tokį- nukonkuruoti kitus tipus, kai tuo tarpu platono tipo visuomenėse gali išgyventi visi tipai kurie neturi akivaizdžios depresijos/šizofrenijos būsenos.

Voltero tipo žmogus kuria savo tipo grupuotes taip pat su tikslu išlikti tarp bronsonų ir ne tik. Bet jis tai daro remdamasis savo bendravimo instinktais o ne simpatijomis-antipatijomis.

4. Paskutinė išvalga

Reikia kovoti ne su rasizmu, homofobija ar patyčiomis. Reikia kovoti su vergove- žmonių paverginėjimu, depresija ir šizofrenija.

6
Tipų nustatymas / Ats: Nustatymas
« Įrašytas: Sausio 25, 2019, 09:55:47 am »
jūs taip pat manytumėt, ponas leotaurai?

7
Tipų nustatymas / Ats: Nustatymas
« Įrašytas: Sausio 25, 2019, 09:48:53 am »
per aukšta kakta kaip bronsonui, žandikaulis gali būti didelis ir pas darvinus. Aplamai, nustatinėti tipą pagal žandikaulio ir nosies proporcijas yra netikslu, nes žandikaulio dydis ir nosies kaulo didumas yra tiesiogiai susijęs ne tik su smegenų proporcijomis bet ir su kvėpavimo funkcija- tie žmonės, kurie daugiau kvėpuoja pro nosį turi didesnius nosikaulius- taip atsiranda daugiau ertmės kvėpavimui, ir žandikaulius- žandikauliai būna labiau sukąsti ir turi geresnį raumeninį tonusą, nei pas tuos kurie linkę daugiau kvėpuoti pro burną. Tipą tiksliausia nustatyti pagal kaukolės proporcijas: kaktos ir pakaušio

8
Linkolno tipas / Ats: Nadine Schön
« Įrašytas: Gruodžio 23, 2018, 08:34:27 am »
Tai nėra tikra kairė, tai yra globalistų idealogija, kuri yra taip toli dešinėje kad į jokius "politinius" rėmus net netelpa, tai yra pats baisiausias režimas. Besidengiant kilniais tikslais vykdomas žmonių genocidas panaudojant prieš juos biologinį ginklą(vakcina), vykdomas moralinis genocidas- apsimetama kaire ir liberalais(taip jie diskredituojami mūsų akyse; klasikinė globalistų taktika naudojama visur kur jie veikia), kurie iš tiesų ne liberalizuoja įstatymus žmonių ir šeimų atžvilgiu, bet daro priešingai- kuria ideologinius įstatymus. Tai yra "liberali" diktatūra, kuri yra visiškai nepanaši į klasikinį liberalizmą. Kuriamos parazitinės antikonstitucinės tarnybos, kurios atiminėja mūsų vaikus, tai yra niekas kita kaip diktatūra, kuri yra baisesnė už patį fašizmą, už visus režimus aplamai, tai yra didžiausias kada nors egzistavęs žmogaus sukurtas blogis.

9
Kaip pagal kaukolės ir nosikaulio proporcijas galima nustatyti žmogaus asmenybę, taip pagal veido ir akių estetiką galima nustatyti ar tas žmogus yra sveiko proto. Kuo gražesnis veidas- tuo geresnė psichologinė būsena. Gera psichologinė būsena darvino tipui tai virilizmas/puritizmas. Neigiamos emocijos labai kenkia intuicijai. Žmonės, nelaikantys savyje neigiamų emocijų, turintys gerą emocinį intelektą, veikiausiai turi labai gerai veikiančią intuiciją(jausmai ir intuicija yra labai susiėję) ir žudiko instinktą. Paradoksalu, bet šis instinktas yra stipriausias pas tuos žmones, pas kuriuos mintys yra pačios taikiausios/tyriausios, nepiktos.

10
Bronsono tipas / Ats: He Jiankui
« Įrašytas: Lapkričio 27, 2018, 07:29:16 pm »
Jeigu jis iš tiesų taip padarė, tai jį iškart į kalėjimo kamerą uždaryti. Tegu žmogus kuria dirbtinį intelektą, bet savo genetikos neredaguoja.

11
Voltero tipas / Ats: Scottie Pippenas - juodaodis volteras?
« Įrašytas: Lapkričio 07, 2018, 11:16:04 am »
simpatiški žmonės, bet jie praktiškai išnyko atsilikusioje kultūroje, man juodaodis darvinas yra kaip globalizmo simbolis, darvino tipas yra pats atspariausias blogoms sąlygoms, geriausiai išgyveno vergijos sąlygas, išgyventų ir globalizmo pragarą, kai pavergta taptų visa žmonija, nebent mes užkirstume tam kelią savo stipriomis vertybėmis, voltero tipas būtų geras karys, jis gali apginti kultūrą, žmogaus tipas, kuris su beveik visais turi vidutinį santykį, bet  yra vertas didžiausios visų tipų pagarbos

12
Darvino tipas / Ats: Evgenijus Spirica (Евгений Спирица)
« Įrašytas: Lapkričio 05, 2018, 10:26:38 pm »
Nemėgstu tik prastai atrodančių darvino tipo atstovų ir ypatingai nemėgstu voltero ir darvino tipo šizofrenikų, jų idijotiško humoro, ironijos, cinizmo ir elgesio, jų iškreipto pasaulio suvokimo: Algis ir Vytautas vieni iš jų, o dėl Verygos irgi klausimas ar jis sveiko proto, jo politiniai sprendimai kelia tik furorą, o tikros naudos visuomenės sveikatai jokios, ir jo išvaizda taip pat yra žiauri, aš manau kad negražus veidas byloja apie pašlijusį protą.

13
Darvino tipas / Ats: Evgenijus Spirica (Евгений Спирица)
« Įrašytas: Lapkričio 05, 2018, 07:14:35 pm »
Jau geriau ramzis su pernelyg didele nosim, negu darvinas su besmakriu sukritusiu veidu, grynas šizos veidas, kažkur rašei kad šizofrenikus galima nustatyti pagal veidą, tai va grynas šizofrenikas kaip ir Veryga iš išvaizdos

14
Psichika / Ats: Ask me anything 16 kartų durkėj diagnozuota šiza.
« Įrašytas: Spalio 28, 2018, 10:11:46 am »
Pati geriausia išeitis nuo šizofrenijos yra tiesiog dėmesio nekreipimas į nepageidautinas mintis. Mintys, į kurias nėra koncentruojamas dėmesys, išnyksta savaime. Jeigu tu to nesugebi padaryti, vadinasi tau yra dėmesio sutrikimas, ypač didelis dėmesio sutrikimas yra priskirtinas šizofrenijai.

Būk kaip vanduo, leisk mintims tekėti laisvai- savaime, surask kokios naudingos veiklos, į kurią galėtum sutelkti visą dėmesį, jei negali to padaryti, tai mokinkis iš naujo, tu tai turėjai išmokti dar būdamas vaiku. Jei praradai šią įgimtinę savybę- susigrąžink.

Kelk sau tik tavo jėgoms pasiekiamus tikslus ir venk nepasiekiamų.

15
Voltero tipas / Ats: Zalmay Khalilzadas
« Įrašytas: Spalio 28, 2018, 09:55:52 am »
Kokie būtų šio vyro santykiai su voltero ir linkolno genotipo moterimis? Santykiai pagal teoriją būtų vidutiniai, bet gal egzistuoja tam tikri tarpasmeniniai santykių instinktai, kurie leidžia suvokti vienodo genotipo moteris teigiamai? Taip pat kaip darvino genotipo vyras suvokia DG moterį? Kaip pati moteris suvokia? Nejaugi tik vidutiniškai?

16
Nortono tipas / Ats: Kim Bhasim
« Įrašytas: Spalio 28, 2018, 09:45:42 am »
Netaisyklinga galvos laikysena, nesvarbu kad žiūrima į apačią

17
Platono tipas / Ats: Rokas Baciuška
« Įrašytas: Spalio 28, 2018, 09:44:43 am »
Ar didelė regimoji atmintis yra reikalinga lenktynėms? Čia juk reikalingas labai didelis dėmesys.

18
Darvino tipas / Ats: Muhammad Ali
« Įrašytas: Spalio 14, 2018, 09:08:25 pm »
pas juodus išlikę tik psichologiškai patys stipriausi ir atspariausi tipai, t.y platono ir darvino tipai, kiti nesudaro daugumos arba neišgyveno

19
Darvino tipas / Ats: Darvino tipo atstovai su veido estetika
« Įrašytas: Spalio 13, 2018, 01:14:31 pm »
Daniel Craig:

20
Tipų teorijos kritika / Ats: Teorijos Kritika
« Įrašytas: Spalio 13, 2018, 01:02:29 pm »
Labai trūksta daugiau teorinių straipsnių susijusių su šia teorija, dabar visa Liutauro veikla, šioje svetainėje, apsiriboja tik abrozdėlių kėlimu, tiesiog nuobodu.

21
Asmenybės tobulinimas / Ats: Kaip tobulinti Darvino tipą?
« Įrašytas: Rugpjūčio 15, 2018, 09:02:50 am »
žmogaus veidas kuriam buvo atlikta plastinė operacija, praranda savo orginalius bruožus, atrodo nenutūraliai, todėl teisingai nustatyti jo tipą iš veido yra sunkiau

22
Nortono tipas / Ats: Sephora Ikalaba
« Įrašytas: Rugpjūčio 11, 2018, 11:05:09 am »
Ne dėl juodos spalvos egzistuoja rasizmas šių žmonių atžvilgiu, o dėl jų neestetiškos išvaizdos ir skurdžios kultūros iš kur jie kilę. Juk tai akivaizdžiai matosi kad afrikos valstybės yra skurdžios ir neišsivysčiusios, o žmonių išvaizda yra baisi, ir ja baisia padaro tikrai ne juoda odos spalva. Ramziai, Platonai net ir Bronsonai(Linkolnas per retas) sugeba sukurti pažangias savo tipo daugumos visuomenes, o štai visuomenės sudarytos vien tik iš darvino tipo asmenų yra siaubingai atsilikusios, kodėl taip? Gal dėl to kad šiuose baisiuose sąlygose visi tipai nunyko ir išgyveno tik darvino tipas, kuris yra neatsparus blogoms sąlygoms bet iš prigimties yra puikus psichologas(gal net geriausias iš visų tipų). Darvino tipas pakelia daugiausiai, nepaisant to kad jo protas pašlija lengviausiai, todėl nacijos sudarytos vien tik iš darvino tipo šizofrenikų yra atsilikusios ir tokiomis bus. Čia kaip pavyzdys: planetoje egzistuoja dviejų spalvų žmonės, balti žmonės dėl eilės atsitiktinumų pavergia ir išnauduoja juodus žmonės; ant tokių neigiamų sąlygų, pas juodus žmones išgyvena tik darvino tipas, su nedidelėmis platono tipo priemaišomis, kuris be, darvino tipo, yra vienas atsparesnių. Balti žmonės išsaugo savo tipų įvairovę(kad ir dominuoja vienas tipas, bet įvairovė- yra), nes gyvena geromis sąlygomis, pas juodus išlieka tik atspariausi

23
Nortono tipas / Ats: Sephora Ikalaba
« Įrašytas: Rugpjūčio 04, 2018, 11:06:43 am »
Kokie primityvūs veido bruožai, nepalyginsi su linkolno, sakykim, modernumu

24
Citata
Jeigu pasens dabartiniai nauji genotipai tai juos pakeis nauji geriau pritaikyti prie DI

Koks dabartinis tipas pagal jus geriausiai tiktų prie futuristinio DI?

25
Darvino tipas / Ats: Darvino tipo atstovai su veido estetika
« Įrašytas: Liepos 08, 2018, 01:36:04 pm »
Gražūs žmonės išsiskiria:
1. taisyklinga liežuvio pozicija burnoje,
2. taisyklingu kvėpavimu,
3. taisyklinga galvos ir kūno laikysena.

Netolygus blogas kvėpavimas, bloga laikysena, negražūs veido bruožai išduoda kad žmogui yra su galva negerai

26
Darvino tipas / Ats: Darvino tipo atstovai su veido estetika
« Įrašytas: Liepos 08, 2018, 01:03:03 pm »
Elon Musk


Dar vienas iš labai nedaugelio darvino tipo žmonių pasiekęs virilizmo/puritizmo psichologinę būseną, iš veido matosi kad smegenys funkcionuoja gerai ir kad tai yra sveiko proto žmogus.

Daugelis darvino tipo žmonių yra šizofrenikai ir tik mažuma jų turi optimalią psichologinę būseną.

Depresijos atveju žmogus iš dalies praranda savo asmenybę, tarptipiniai santykiai tarp šių žmonių nėra tokie žymūs.

Šizofrenijos atveju tarptipiniai santykiai aplamai negalioja, šizofrenija sergantis asmuo visiškai praranda savo asmenybę ir būtent tam tipui būdingus asmenybės elementus, vadinasi darvino tipo šizofrenikas neturės jokių teigiamų santykių su virilistais ir puritistais darvinais, linkolnais ir bronsonais. Optimistas/moderistas bronsonas, nepaisant pagarbos santykių, darvino tipo šizofrenikui gali jausti antipatiją, linkolno tipo žmogus taip pat nebūtų linkęs į teigiamus santykius ir jausti ypač didelę panieką, kaip sakoma tarp meilės ir nepykantos yra vienas žingsnis, užtenka darvino tipui prarasti optimalią psichologinę būseną ir linkolno tipo žmogus jo pradės nekęsti, ir dar stipriau nei tipai turintys vidutinius santykius su juo.

27
Tipų santykiai / Ats: Depresyvūs bronsonai
« Įrašytas: Birželio 29, 2018, 08:22:04 pm »
Depresyvus platonas yra žvėris, platono tipo žmogus tas, į kurį atkreipiu dėmesį pirmiausiai, nes tai yra žmonės kuriuos yra labai sunku perkąsti. 3 lygio kakta, psichologiniai santykiai, atskiras patyčių procesas ir girdimoji asmenybės dalis daro šį tipą labai pavojingu, pats tuo įsitikinau, aš dar mintyse platono tipą vadinu kario tipu arba arijo tipu, aš gerbiu šį tipą bet nemėgstu jo, nes tai yra energetinis vampyras visada reikalaujantis iš tavęs dėmesio ir gerų emocijų(ekstravertas)

28
Darvino tipas / Darvino tipo atstovai su veido estetika
« Įrašytas: Birželio 22, 2018, 07:42:12 pm »
(ištrinta)

Norėčiau įdėti išvaizdesnių darvino tipo žmonių nuotraukų, kad būtų aišku kaip darvino tipas iš tiesų atrodo:

Neymar:
Vin Diesel:

https://m.media-amazon.com/images/M/MV5BMjExNzA4MDYxN15BMl5BanBnXkFtZTcwOTI1MDAxOQ@@._V1_.jpg


Arnold Schwarzenegger:

Galima ir toliau pildyti...


29
Veidas / Ats: Interneto teorijos
« Įrašytas: Gegužės 14, 2018, 06:54:07 pm »
.

30
Darvino tipas / Ats: Elonas Muskas
« Įrašytas: Gegužės 12, 2018, 07:06:38 pm »
.

Puslapiai: [1] 2 3 ... 5