Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Žinutės - filosofas

Puslapiai: 1 ... 42 43 [44]
1291
Platono tipas / Ats: Popiedžius Pranciškus
« Įrašytas: Kovo 16, 2013, 08:32:52 pm »
Tai jis platonas ar volteras?  ;D

1292
Ramzio tipas / Komikes
« Įrašytas: Kovo 07, 2013, 03:00:58 pm »
Manau šios aktorės yra Ramzio tipo. Visos "kažkodėl" komikės. Lietuvoje labai sunku ramziams užaugti su normalią savigarba, bei pilnaverte asmenybe.

Aušra Štukytė


Vitalija Mackevičiūtė


Karolina Kriukelytė

1293
Smegenys / Ats: Mokslas ir tt
« Įrašytas: Kovo 01, 2013, 05:15:36 pm »
Pvz: yra zmoniu kurie mano, kad matematikos mokejimas/gebejimas, ja geriau suprasti-spresti nei kiti, yra auksto intelekto rodiklis, o kas jos nemoka yra kvailiai. Taciau pagal teorija darvino tipas turetu itin patirti sunkumu su ziniu isisavinimu, taciau butent darvinas daro inovacijas moksle ir turi teorine vaizduote. Arba zmoniu skirstimas i tiksliukus ar humanitarus, vieni vienus vadina kvailiais ir tinginiais, kiti atsaukia, kad pastarieji be vaizduotes ir intuicijos. Tai pagal teorija isseina, kad neegzistuoja tokie tipai kaip: humanitaras ar tiksliukas ir zmogus tiesiog pasirenka kas jam idomu, o kas ne.

1294
Smegenys / Mokslas ir tt
« Įrašytas: Kovo 01, 2013, 11:35:23 am »
Pagal tipu teorija už mokymasi, žiniu išsisavinimą atsakinga yra garsine-žodine atmintis. Tačiau iškilo klausimas kaip garsine-žodine atmintis susijusi su matematika? Daugumai žmoniu ji sukelia daug problemų ar net uzkerta kelia i atitinkamas specialybes, pvz.: inžinerija, IT. Visad maniau, kad už matematika atsakingas grynai teorinis-loginis, algoritminis mastymas, tačiau atsižvelgiant kiek IT sritije yra bronsonu, ramziu, platonu ar net nortonu manau cia lemiama zodi taria g-ž atmintis. Iškila klausimas, norint mokėti matematika, tiesiog reikia pasiimti vadovelius ir kalti uždavinius, kol asvo darbo neatlieka g-ž atmintis ir pilnai neiškala instrukcijos ar visgi prie to turi prisidėti intelakto-teorinio-loginio mastymo gabumai?

1295
Tipų santykiai / Ats: Volteras ir...
« Įrašytas: Vasario 27, 2013, 07:41:33 pm »
Aisku. Beje gan idomu kaip veikia fizine trauka vienus tipus prie kitu, pvz Linkolnai, kurie daznai nebuna grazuoliai taciau, turi pasisekima tarp bronsoniu, arba ramziai, sakykim platones turetu jiems jausti antipatija, taciau pvz.: koks stalone ar kruzas joms yra grazus. Idomu ar grozis-fizine trauka turi korealiacijos su instinktais ir t.t?
Beje dar pastebejau, kad beveik visur graziausia moteris yra laikoma bronsone, praktiskai visame pasaulyje. Idomu, kodel taip yra? tai del ju veido proporciju? O gal cia tiesiog, kazkokie instinktai, kaip, kad su linkolno atveju, pvz.: net mazi vaikai, kurie dar gyvenimo nesugadinti, visada sakys, kad bronsone graziausia. O jau tarp vyru tai dominuojancio grazuolio tipo nera.

1296
Tipų santykiai / Volteras ir...
« Įrašytas: Vasario 27, 2013, 05:50:50 pm »
Pagal tipų teoriją Voltero tipo vyras tik su ramzio tipo moterimi gali turėti pagarbos santykius, o visom kitom vidutinius. Tai  taip išeina, kad apart ramzių, su visom kitom "tipėm" volteras neturės itin puikiu santykių ir santykiai bus arba labai trapūs ar pasmerkti žlugti?

1297
Darvino tipas / Ats: Santuoka su robotu
« Įrašytas: Vasario 19, 2013, 10:18:47 pm »
Zmones linke i parazitavima, net ir zinodami visas pasekmes, jie vistiek apimti "Kūrejo komplekso" ir nori sukurti atskira gyvybe, androida ir t.t

1298
Tipų nustatymas / Ats: Nustatymas
« Įrašytas: Vasario 19, 2013, 10:12:44 pm »
Volteras?

A.Guoga


1299
Darvino tipas / Ats: Santuoka su robotu
« Įrašytas: Vasario 18, 2013, 11:41:07 pm »
Blyksni, matai roboto smegenis bus kompiuteris, taigi sakykim sukurs moterisko tipo androida, su bronsones isvaizda, ramzio mokymosi geba, platono valdingumu ir psichologiniu stiprumu bei voltero vaizduote. Stai tau ir super-robote. Zmogus deja negali sau susitalpynti vissu geidziamiausiu bruozu is kiekvieno tipo.

1300
Darvino tipas / Ats: Santuoka su robotu
« Įrašytas: Vasario 18, 2013, 08:14:45 pm »
Na bendravimo problemos kyla del tipu nesusnekejimo/nesusiderinimo cia pagal teorija kaip ir, o ir pagal jusu nuomone negraziu zmoniu nebuna, gal tiem zmonems tiesiog reiktu, keisti gyvenama aplinka?

1301
Voltero tipas / Stanley Kubrick
« Įrašytas: Vasario 05, 2013, 02:12:53 pm »
Stanley Kubrick

Voltero tipas:


Turbūt bene geriausias visų laikų holivūdo režisierius.

1302
Platono tipas / Ats: Teoretikai :)
« Įrašytas: Sausio 30, 2013, 05:40:41 pm »
Veido bruožai rodo, ar vyras mylės ir norės vaikų
 
http://gyvenimas.delfi.lt/namai_ir_seima/veido-bruozai-rodo-ar-vyras-myles-ir-nores-vaiku.d?id=60539429

Visose nuotraukose platonai, o raso ligtais butu visi skirtingi  :)

1303
Linkolno tipo laidos vedejas P.Morganas pasikviete samokslu teoretika A.Jonesa kuris agituoja del brito deportacijos. Manau Alexas arba cholerikas platonas su asmenybiu sutrikimais arba pertukes volteras su shiza.Nors linkolnai garseja kaip debatu meistrai, taciau Pirsui beliko islykti santuriam ir oriam iki galo, nes pries toki  ligoni jau jokie igudziai nebegelbeja.

1304
Platono tipas / Jared Leto
« Įrašytas: Sausio 07, 2013, 12:51:19 am »
Jav aktorius ir muzikantas, palikes nebloga ispudi suvaidines narkomana Hari Goldfarba sukreciancioje juostoje "Requiem for a Dream", bei Pona Nieka tokio pacio pavadinimo juostoje "Mr.Nobody. Taipogi jis yra roko grupes "30 second to mars" atikejas, dainu autorius ir rengia su grupe koncertinius turus po visa pasauli.Manau jis Platono tipo zmogus: didele kakta, mazas pakausis, riesta nosis, vidutinio didzio zandikauliai, didelis smakras.
Jis kone visa gyvenima uzsimineja vizualiaisiais menais:piesimas, fotografavimas, klipu rezisura, manau tai ji gali paversti labai depresuotu platono tipo zmogumi (cia kaip tipu teorijoje teigiama), jo visas elgesys ir gyvensena, ganetinai netipine platonui, taciau manau depresija stipriai koreguoja gyvensena.

Puslapiai: 1 ... 42 43 [44]