Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Žinutės - Leotaurus

Puslapiai: [1] 2 3 ... 121
1
Psichika / Pasyvios psichkos vyrukas ir aktyvios psichikos moteris
« Įrašytas: Rugsėjo 09, 2019, 04:44:28 pm »

Volteras su bronsone
Tikriausiai ši mergina iš Didžiosios Britanijos –  Debį Vūd (Debbie Wood) yra pavydžiausia moteris pasaulyje. Susipažinusi su savo vaikinu Styvu, ji nuo pat pradžių demonstravo jam savo pavydą. Kai jie pradėjo gyventi kartu, Debį peržengė visas įmanomas ir neįsivaizduojamas ribas.

Kai Styvas grįžta namo po darbo, Debi peržiūri vaikino telefoną ir užduoda įvairius klausimus, kad „pagautų“ išdaviką. Styvas viską stabiliai ištveria, atsako į klausimus ir netgi pats atiduoda telefoną patikrinti. Priešingu atveju namuose būtų tikras skandalas.


Debi yra tokia pavydi, kad kartą paskambino kabelinės televizijos meistrams, kad šie užblokuotų „pramogų“ kanalus. Viskas dėl to, kad Debi kartą pastebėjo, kaip Styvas juos žiūrėjo.


Pasak ekspertų, moteris kenčia nuo maniakiškai depresinės psichozės ir dismorfofobijos (Dismorfofobija vadinamas psichikos sutrikimas, kai žmogus pernelyg jaudinasi dėl kokio nors savo išvaizdos ypatumo arba nedidelio defekto).

2
Platono tipas / NFC čhipas
« Įrašytas: Rugsėjo 08, 2019, 11:40:21 pm »

Platono tipo transhumanistas pasakoja apie savęs tobulinimą.

3
Nortono tipas / Platonas daro tatu nortonei
« Įrašytas: Rugsėjo 08, 2019, 11:38:28 pm »

Transhumanistas daro tatu, nortonė neatspari skausmui  :D

4


Jūs – fašistai. Čiuožkit iš čia į tą savo Lietuvą“, – ne tiek menkos algos, kiek tokie namo kaimynų įžeidimai Algio Paukščio šeimą paskatino persikelti iš Kaliningrado srities į Lietuvą. Maždaug prieš pusantros savaitės, rugpjūčio 28-ąją, jis su šeima visam laikui paliko Sovetską ir atvažiavo į Vilnių. Ir iki šiol jiedu su žmona yra priversti gyventi savo automobilyje. „Šiuo metu „Toyota“ yra ir mūsų namai, ir biuras“, – karčiai šyptelėjo vyras.

Skaitykite daugiau: https://www.lrytas.lt/verslas/rinkos-pulsas/2019/09/06/news/is-rusijos-i-lietuva-persikelusi-seima-to-nesitikejo-priversta-gyventi-automobilyje-11724667/?utm_source=lrExtraLinks&utm_campaign=Copy&utm_medium=Copy

5
Smegenys / Ats: Dirbtinis intelektas
« Įrašytas: Rugsėjo 05, 2019, 12:11:16 pm »

Platono tipo Jackas Ma ir darvino tipo Elonas Muskas surengė diskusijas Šanchajuje.
Elonas nežinodamas žmogaus evoliucijos gana greitai nurašė žmogaus galimybes, tuo tarpu Jackas Ma kalbėjo apie žmonių gerovę. Elonas teoriškai dėstė mintis ir matė kitokią pasaulio vizija.
Dirbtinio intelekto grėsmė yra ta, kad žmogus kuriam bus implantuoti elektrodai į smegenis taps lengvai valdomas elito. Dirbtinis intelektas yra daugiau panašus į instinktus negu intelektą, nes jis neturi intelekto savybių tik programinį kodą veikiantį tik siauroje veiksmų terpėje. Neturi suvokimo tik užprogramuotą labai greitą veikimą.


6
Linkolno tipas / Haile Selassie juodaodis Etiopijos imperatorius
« Įrašytas: Rugpjūčio 29, 2019, 09:57:21 pm »

https://lt.wikipedia.org/wiki/Haile_Selasie
1966-ieji metai. Jamaikos sostinės Palisadų oro uoste susirinkusi tūkstantinė minia nekantriai laukia, kol atvyks žmogus, jų vadinamas Karalių karaliumi, Judėjos liūtu, Visagaliu. Daugybė atsidavusių rastafarių atvyko iš įvairiausių šalies kampelių, kad bent akies krašteliu pamatytų žmogų, kurį jie laikė Žemėje apsireiškusiu Dievu, Afrikos imperatoriumi, tūkstančius kilometrų skrodusių vandenyną, kad aplankytų nedidukę savo tautą Karibų saloje. Ore sklandant būgnų gaudesiui ir džiaugsmingoms dainoms, galiausiai nusileidžia ilgai lauktas lėktuvas su šoną puošiančiu liūtu ir minia nuščiūva. Pareigūnai minios paprašo ramybės, kol galiausiai ant viršutinių trapo laiptelių pasirodo žmogus. Pasveikinti ekstazės pagautą minią žengia pagyvenęs vyras, vilkintis jo kūną beveik paskandinančią karinę uniformą – Haile Selassie atvyko.

Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/istorija/judejos-liutas-issuptas-civilizaciju-lopsyje-582-1066204?copied
7
Tipų nustatymas / Ats: žmogaus plaštakos
« Įrašytas: Rugpjūčio 29, 2019, 09:54:30 pm »
Pirštai gal ilgoki, bet plaštakos nėra išskirtinės.

9
Ramzio tipas / Abdul Salam Maftoon
« Įrašytas: Rugpjūčio 28, 2019, 11:17:25 am »

Dainininkas (antrininkas) iš Afganistano panašus į  Kanados ministra pirmininką Justina Trudeau.10
Nortono tipas / Martynas Žilionis
« Įrašytas: Rugpjūčio 28, 2019, 10:45:02 am »

Martynas Žilionis Aktualijų ir verslo žurnalistas Facebook Rašyti pradėjau būdamas gimnazistu, vėliau dirbau daugelyje spausdintinių leidinių – nuo rajono laikraščio, muzikinio žurnalo, savaitraščio pedagogams iki nacionalinio dienraščio. Išbandžiau ir kitas žiniasklaidos priemones, kurį laiką buvau komunikacijos specialistas privačiose įmonėse ir valstybės institucijose. Teko vadovauti ir 80 darbuotojų įmonei, ir verstis individualia veikla. Taigi, matau skirtingus interesus ir įvairias dalykų puses.

Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/apie/autoriai/?id=34553167
https://www.delfi.lt/video/aktualijos/ministerija-siulys-apmokestinti-didesnes-pensijas.d?id=7435783011
Darvino tipas / Jeffrey Epstein
« Įrašytas: Rugpjūčio 25, 2019, 06:16:16 pm »

Žymiausias žydų kilmės pedofilas kuris paslaptingomis aplinkybėmis nusižudė kalėdamas.

Prekyba žmonėmis kaltinamas milijardierius paguldytas į ligoninę, jo būklė nėra aiški. Ant jo kaklo aptikta sužalojimų, manoma, kad vyras galėjo susižaloti pats, praneša theguardian.com.

Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/news/daily/world/ziniasklaida-pedofilija-kaltinamas-milijardierius-rastas-kalejimo-kameroje-be-samones.d?id=81824941


Jo namuose buvo rastas paslaptingas Bilo Klintono paveikslas.Bilas Klintonas yra sekso maniakas paklupdytas sekso sandalas. Greičiausiai jam nesvetima pedofilija.


12

Praėjo 36 metai, kai ji tapo pasaulio čempione atstovaudama Kinijai. Dabar Ni Xia Lian gina Liuksemburgo garbę ir trečiadienį laimėjo bronzos medalį stalo teniso varžybose Europos žaidynėse Minske.

Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/sportas/naujiena/kita/55-metu-stalo-tenisininke-laimejo-medali-europos-zaidynese-26-1165796?copied

13
Ramzio tipas / Marija Čyvaitė (Čyvas)
« Įrašytas: Rugpjūčio 20, 2019, 10:30:47 pm »


Tarp šešiolikos šių metų ekspedicijos „Misija Sibiras“ dalyvių pirmą kartą buvo užsienio lietuvių atstovė.

Skaityti daugiau: https://www.diena.lt/naujienos/lietuva/salies-pulsas/misijos-sibiras-grizusi-amerikos-lietuve-musu-istorija-turi-zinoti-visi-924240


14
Darvino tipas / Arbi Jakubovas
« Įrašytas: Rugpjūčio 18, 2019, 11:30:53 am »

Čečėnijos sostinėje Grozne stebint būriui žiūrovų ir vienos iš Rusijos rekordų knygos atstovams 10-metis padarė 4874 atsispaudimus nuo grindų. Pasak rekordo fiksuotojų, „tai daugiausia atsispaudimų nuo grindų, atliktų per vien kartą, kategorijoje „10 metų berniukai“.

Skaitykite daugiau: https://www.lrytas.lt/sportas/startai/2019/08/17/news/10-metis-cecenas-stulbina-jega-vienu-ypu-padare-4874-atsispaudimus-11495969/?utm_source=lrExtraLinks&utm_campaign=Copy&utm_medium=Copy

15
Psichika / Ats: Influenceriai
« Įrašytas: Rugpjūčio 15, 2019, 11:42:04 am »

Pradžioje tyčiojosi iš bronsono, vėliau iš pragerto platono(turinčio vaisiaus alkoholinį sindromą), trečias pašnekovas buvo pasyvokos bronsonas. Daug nežiūrėjau tos beprasmybės, man jis nedaug atsilieka nuo voltero tipo Maybach, tik šis bronsonas yra daug agresyvesnis.
Prieš depresyvų bronsoną ir platoną patyčiomis nelaimėsi(dar sako patyčios yra ne humoras be juoko ir ironijos). Tas vadinamas kietumas yra patyčių kietumas, dar darvino tipo šizofrenikai (reperiai) mėgsta būti kietais.
Aplamai tuštybių mugė, tokius žmones reikia gydyti nes jie platina savo ligą kaip pavyzdį, patys ateityje negali apsieiti be medikų pagalbos.
Internete daug pozityvo, daug praktinių dalykų ir žinių, žiūrėjimas patyčių ir nesąmonių video griauna psichinę sveikatą. Ypatingai pavojinga yra tokius žmones žiūrėti paaugliams, dėl žiūrėjimo tokių tarp jų didėja patyčios ir humoras. Mokykla kovoja su patyčiomis, o čia pateikti pavydžiai kaip reikia tyčiotis ir žeminti. Šaržai, primityvi kalba, gynyba, puolimas, juokas, ironija, kito sumenkinimas...
Pradžioje reikia išsiaiškinti tokias asmenybes ir jų susiformavimo tragedijas, niekam nerekomenduočiau jų laikinti ar sekti.   

16
Bronsono tipas / Diana Walsh Pasulka
« Įrašytas: Liepos 31, 2019, 01:36:53 pm »

„Tikėjimas ateiviais pakeis dabartinę religiją“ – profesorė teigia, kad vis daugiau žmonių iškeičia Dievą į tikėjimą ateiviais
Diana Pasulka yra Šiaurės Karolinos religijos studijų profesorė ir naujai išleistos „American Cosmic“ knygos autorė.

Knygoje autorė kelia įdomią mintį, kad tikėjimo nežemiška gyvybe ir ateiviais stiprėjimas labai primena senųjų religijų vystymosi etapus. Žmonės šiuo metu žavisi nežemiška gyvybe ir tiki, kad kažkas iš toli, kažkokia kita gyvybės rūšis mus išgelbės.

Duodama interviu „Vox“, Pasulka nupasakoja, kaip ji mato žmonių santykius su nežemiška gyvybe ir kaip iš to gimsta nauja religija. Ji teigia, kad „kažkas už žmogaus sferos ribų bendrauja su asmeniu, tas asmuo [su saviškiais] pasidalija savo patirtimi ir taip atsiranda naujas religinis pasakojimas.“
http://www.technologijos.lt/n/mokslas/geografija/S-75874/straipsnis/Tikejimas-ateiviais-pakeis-dabartine-religija--profesore-teigia-kad-vis-daugiau-zmoniu-iskeicia-Dieva-i-tikejima-ateiviais


17
Platono tipas / Freddy McConnell
« Įrašytas: Liepos 24, 2019, 11:03:23 pm »

Darvino genotipo platonė pasikeitė išorinį savo vaizdą ir pagimdė vaiką, kurį augins su savo lesbiete drauge.


https://www.peoples.ru/state/citizen/freddy_mcconnell/index.html


18
Įvairenybės / Didžiausias 6 kg. svorio Lietuvos kūdikis
« Įrašytas: Liepos 24, 2019, 04:14:08 pm »

Platono tipo moteris pagimdė didžiausią Lietuvoje kūdikį. Kūdikio tėvas voltero tipo. 
https://www.delfi.lt/sveikata/sveikatos-naujienos/tevai-lietuvai-parode-6-kilogramu-gimusi-sunu-vardas-labai-atitiko.d?id=81806871

19
Bronsono tipas / Matas Dovidaitis
« Įrašytas: Liepos 19, 2019, 06:51:36 pm »

20
Nortono tipas / Blanka Vlasic
« Įrašytas: Liepos 15, 2019, 02:35:04 pm »

Blanka Vlasic Kroatijos šuolio į aukštį sportininkė.
https://lt.wikipedia.org/wiki/Blanka_Vla%C5%A1i%C4%87
21
Nortono tipas / Carrie Symonds
« Įrašytas: Liepos 09, 2019, 11:46:22 pm »

Policija vyko raminti ginčo tarp britų premjeru tapti siekiančio ramzio tipo Johsnono ir jo draugės

Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/news/daily/world/policija-vyko-raminti-ginco-tarp-britu-premjeru-tapti-siekiancio-johsnono-ir-jo-drauges.d?id=8153254922
Psichika / Influenceriai
« Įrašytas: Liepos 07, 2019, 11:54:36 pm »

James Charles bronsono tipo

Influenceriai gaunantys daugiausia patiktukų dažniausiai yra sunkios depresijos ar šizofrenijos žmonės. Dominuoja juoko depresija arba juoko šizofrenija. Tokie žmonės daug juokiasi mažiau ironizuoja jų humoras yra labai didelis.
Gerbėjai iš jų turi progos pasityčioti ir pasijuokti.

Lietuvos influenceriai
https://influenceriai.lt/#clients


Naglis Bierancas platono tipo
https://www.instagram.com/naglimantas/Simona Burbaitė bronsono tipo

23
Darvino tipas / Ats: Fukuzawa Yukichi (Fukudzava Jukičis)
« Įrašytas: Liepos 06, 2019, 11:10:17 pm »
Darvino tipas gali naudotis kultūriškai susigaudančio bransono pagarba. Bet kodėl tarp darvino tipo kompanijos beveik nėra bronsono? Visuomenė juos gerbė ir dabar gerbia, bet nesusigaudė, kad tai kito tipo žmonės. Darvino tipo atstovai rinko darvino tipo grupuotę.

24
Darvino tipas / Fukuzawa Yukichi (Fukudzava Jukičis)
« Įrašytas: Liepos 06, 2019, 11:35:37 am »

Norėtųsi čia plačiau papasakoti apie J. Fukudzavą – anot A. Zyko, Japonijoje šis žmogus tiek pat svarbus, kiek Lietuvoje Daukantas ar Kudirka. Jis buvo rašytojas, žurnalistas, akademikas, įkūrė universitetą. Jo atvaizdas puošia jenų banknotą! 1862 m., kai Japonija po 200 metų trukusios izoliacijos atsivėrė pasauliui, iš jos į Šiaurės Ameriką ir Europą vyko misijos – tam, kad surinktų informaciją apie tai, kokia pažanga padaryta. Pusę metų keliasdešimt žmonių, tarp kurių – ir misijoje vertėju dirbęs J. Fukudzava keliavo po Prancūziją, Angliją, Prūsiją, Rusiją. Sankt Peterburgą aplankiusi misija traukiniu grįžinėjo į Prūsiją. Japonams paliko įspūdį tuomet visai naujas Kauno geležinkelio tiltas, mūsų mieste jie išlipo, užkando stoties bufete – visa tai užfiksuota Fukudzavos dienoraštyje. Ten pastebima, kad lietuviai skiriasi nuo rusų, šneka kita kalba. Vėliau jis savo dienoraščių pagrindu publikavo atsiminimus.


Pirmoji Japonijos misija Europoje. Wikipedia nuotr. Nuotraukoje vien darvino tipo atstovai.


Japonijos darvino tipo atstovai JAV 1860 Metais. Fukudzava Jukičis sėdi dešinėje.


Vyriausia Fukudzava Jukičio duktė darvino genotipo platonė.https://visit.kaunas.lt/lt/naujienos/japonijos-ir-kauno-rysiai-naujame-dokumentiniame-filme-interviu/
https://en.wikipedia.org/wiki/Fukuzawa_Yukichi

25
Tipų santykiai / Ats: Neigiami tipų santykiai
« Įrašytas: Liepos 05, 2019, 07:44:53 pm »

Prie išrinktojo prezidento Gitano Nausėdos (platono tipas) komandos turėtų prisijungti buvęs energetikos ministras Jaroslavas Neverovičius (ramzio tipas).

Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/prie-nausedos-komandos-turetu-prisijungti-buves-energetikos-ministras.d?id=81645811


27
Platono tipas / Ats: Mette Frederiksen (Metė Frederiksen)
« Įrašytas: Liepos 04, 2019, 11:06:50 pm »
Sutinku, kad moteris yra linkolnė. Padaryta yra mano klaida.

28
Platono tipas / Ats: Fyfos, bachurai, forsai, KRIMINALINĖ PSICHOLOGIJA
« Įrašytas: Liepos 04, 2019, 11:03:08 pm »

Platono tipo pareigūnė Lolita Vildžiūnienė nuslėpė 18metų kalinio grupinį išprievartavimą. Greičiausiai išprievartautas jaunuolis buvo ramzio tipo. Platono tipo dauguma tarp pareigūnų skatina prievarta prieš tariamus "Gaidžius". Gaidžiai pagal "poniatkes" yra arba "psichai", akivaizdūs gėjai arba ramziai.  Dažniausi gaidžiai yra ramzio tipo.
https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/nusikaltimaiirnelaimes/pareigune-teisiamuju-suole-59-545887#_
https://www.alfa.lt/straipsnis/50163626/skandalas-uz-grotu-auksta-pareigune-uzmerke-akis-pries-grupini-kalinio-isprievartavima

29
Tipų santykiai / Ats: Geri tipų santykiai
« Įrašytas: Liepos 04, 2019, 10:58:36 pm »
Iranas skiriasi nuo Turkijos tuo, kad ten yra labai daug voltero genotipo. Ramzio tipo moteris ten jaučiasi labai gerai.

Puslapiai: [1] 2 3 ... 121