Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Temos - Leotaurus

Puslapiai: [1] 2 3 ... 60
1
Nortono tipas / Blanka Vlasic
« Įrašytas: Liepos 15, 2019, 02:35:04 pm »

Blanka Vlasic Kroatijos šuolio į aukštį sportininkė.
https://lt.wikipedia.org/wiki/Blanka_Vla%C5%A1i%C4%87
2
Nortono tipas / Carrie Symonds
« Įrašytas: Liepos 09, 2019, 11:46:22 pm »

Policija vyko raminti ginčo tarp britų premjeru tapti siekiančio ramzio tipo Johsnono ir jo draugės

Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/news/daily/world/policija-vyko-raminti-ginco-tarp-britu-premjeru-tapti-siekiancio-johsnono-ir-jo-drauges.d?id=815325493
Psichika / Influenceriai
« Įrašytas: Liepos 07, 2019, 11:54:36 pm »

James Charles bronsono tipo

Influenceriai gaunantys daugiausia patiktukų dažniausiai yra sunkios depresijos ar šizofrenijos žmonės. Dominuoja juoko depresija arba juoko šizofrenija. Tokie žmonės daug juokiasi mažiau ironizuoja jų humoras yra labai didelis.
Gerbėjai iš jų turi progos pasityčioti ir pasijuokti.

Lietuvos influenceriai
https://influenceriai.lt/#clients


Naglis Bierancas platono tipo
https://www.instagram.com/naglimantas/Simona Burbaitė bronsono tipo

4
Darvino tipas / Fukuzawa Yukichi (Fukudzava Jukičis)
« Įrašytas: Liepos 06, 2019, 11:35:37 am »

Norėtųsi čia plačiau papasakoti apie J. Fukudzavą – anot A. Zyko, Japonijoje šis žmogus tiek pat svarbus, kiek Lietuvoje Daukantas ar Kudirka. Jis buvo rašytojas, žurnalistas, akademikas, įkūrė universitetą. Jo atvaizdas puošia jenų banknotą! 1862 m., kai Japonija po 200 metų trukusios izoliacijos atsivėrė pasauliui, iš jos į Šiaurės Ameriką ir Europą vyko misijos – tam, kad surinktų informaciją apie tai, kokia pažanga padaryta. Pusę metų keliasdešimt žmonių, tarp kurių – ir misijoje vertėju dirbęs J. Fukudzava keliavo po Prancūziją, Angliją, Prūsiją, Rusiją. Sankt Peterburgą aplankiusi misija traukiniu grįžinėjo į Prūsiją. Japonams paliko įspūdį tuomet visai naujas Kauno geležinkelio tiltas, mūsų mieste jie išlipo, užkando stoties bufete – visa tai užfiksuota Fukudzavos dienoraštyje. Ten pastebima, kad lietuviai skiriasi nuo rusų, šneka kita kalba. Vėliau jis savo dienoraščių pagrindu publikavo atsiminimus.


Pirmoji Japonijos misija Europoje. Wikipedia nuotr. Nuotraukoje vien darvino tipo atstovai.


Japonijos darvino tipo atstovai JAV 1860 Metais. Fukudzava Jukičis sėdi dešinėje.


Vyriausia Fukudzava Jukičio duktė darvino genotipo platonė.https://visit.kaunas.lt/lt/naujienos/japonijos-ir-kauno-rysiai-naujame-dokumentiniame-filme-interviu/
https://en.wikipedia.org/wiki/Fukuzawa_Yukichi

7

82 m. Niujorko gyventoja Hattie Retroage džiaugiasi aistringomis kūniškų malonumų naktimis su trisdešimt metų jaunesniais vyrais ir užtikrina, kad gyvenime nebuvo atstumta jaunesnio vyro. Garbaus amžiaus moteris tapo tikra socialinių tinklų sensacija po to kai atvirai prabilo apie pasimatymus su gerokai jaunesniais vyrais, rašoma dailymail.co.uk.

Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/veidai/ivairenybes/82-m-mociute-per-savaite-nueina-i-tris-pasimatymus-ir-tvirtina-kad-joks-jaunesnis-vyras-dar-nera-jos-atstumes.d?id=80823799

Gerontofilija - lytinis iškrypimas, kuris reiškiasi lytiniu potraukiu senyvo amžiaus žmonėms.


8
Nortono tipas / JAV benamis Leo
« Įrašytas: Birželio 14, 2019, 12:20:59 pm »

Žiūrėti nuo 6:25

9
Nortono tipas / Maria Lorena Ramirez
« Įrašytas: Birželio 11, 2019, 09:43:45 am »


22-ejų mergina iš Meksikos Tarahumara genties 2017 metais laimėjo 50 kilometrų ilgio maratoną, dėvėdama paprasčiausius sandalus.

Maria Lorena Ramirez įveikė 500 kitų bėgikių moterų grupėje Puebloje (centrinėje Meksikos dalyje) vykusiose bėgimo varžybose. Ji bėgo be jokios profesionalios sportinės aprangos, o jos sandalai buvo pagaminti iš perdirbtos padangų gumos.

Šioje vietoje reikėtų pažymėti, kad Tarahumara genties žmonės pasižymi kaip itin geri bėgikai.http://www.technologijos.lt/n/zmoniu_pasaulis/S-75781/straipsnis/Visos-ekspertu-prognozes-suniui-ant-uodegos-laimejo-maratona-su-paprasciausiais-sandalais-is-padagu-gumos-ir-be-jokio-specialaus-pasiruosimo-Video


10
Platono tipas / Debby Zutant ištekėjo už savo jaunesnio brolio
« Įrašytas: Birželio 06, 2019, 02:04:24 pm »

50 metų amerikietė ištekėjo už savo 15 metų jaunesnio brolio. Ji nepabijojo rizikos atsisėsti už grotų 15 metų ar sumokėti 24000$ baudą.
Pora yra platono tipo.


Moteris jaunystėje.


11
Bronsono tipas / Mantas ICE
« Įrašytas: Gegužės 31, 2019, 12:45:19 pm »

Paauglę sunkiai sužalojęs ir išžaginti bandęs Jurbarko politikės sūnus – tituluotas kikbokso čempionas. Manęs kaip daug metų studijuojančio smegenis žmogaus tai nestebina.
Sudaužytos kovų sportininkų smegenys pažeistos alkoholio daro baisius nusikaltimus. Tai dėsninga. Tėvams nerekomenduoju vesti vaikų į kovos sportus kur daužomos galvos ir į futbolą kur galva atmušamas kamuolys.
https://www.alfa.lt/straipsnis/50392312/paaugle-sunkiai-suzalojes-ir-iszaginti-bandes-jurbarko-politikes-sunus-tituluotas-kikbokso-cempionas
https://www.amenclinics.com/blog/new-study-spect-is-best-for-brain-injury-diagnosis-and-treatment/Žiauriai sumušta platonė Ieva Dimaitytė.

12
Platono tipas / Gorbačiovas džiaugiasi dėl Černobylio avarijos
« Įrašytas: Gegužės 30, 2019, 11:47:10 pm »

1986.05.14 video kur sovietų sąjungos prezidentas įžūliai meluoja ir džiūgauja dėl  Černobylio atominės elektrinės avarijos. Prisiminkime Sausio 13 įvykius kurie taip pat buvo planuojami šio nusikaltėlio.
Akivaizdžiai matosi melas netik kalboje bet ir elgesyje.
N.Tarakanovas pakomentavo ir pirmojo SSRS prezidento M.Gorbačiovo personažą amerikiečių seriale. „Jeigu kalbėsime apie žmogaus, kurį aš, vis dėlto, artimai pažinojau, natūrą (tegu jis dabar klausosi manęs), tai jis neturėjo vyriško stuburo, kokį turėjo, tarkime, Borisas Nikolajevičius Jelcinas“ – prisipažino jis. N.Tarakanovas pabrėžė, kad M.Gorbačiovas neskrido pats į avarijos vietą, kai sužinojo, kas įvyko, pasiųsdamas ten vietoj savęs SSRS Ministrų Tarybos Pirmininką Nikolajų Ryžkovą ir B.Ščerbiną. Kameros ikona 16 nuotr. Avarijos likvidatoriai apžiūri sprogusį reaktorių. „Jis, nežinodamas situacijos, neįsivaizduodamas, kas tai yra, bandė kažkaip sumenkinti gyventojams kylantį pavojų. Jis manė, kad komisija netrukus praneš, kad viskas baigėsi. Ir tai buvo vadinama ne katastrofa, o avarija. Tik kariškiai primygtinai reikalavo, kad tai būtų įvardinta kaip katastrofa, o ne kaip kažkokia ten avarija. Stambaus masto, šimtmečio katastrofa“, – paaiškino jis savo požiūrį.

Skaitykite daugiau: https://www.lrytas.lt/pasaulis/ivykiai/2019/06/10/news/michailas-gorbaciovas-pasisake-apie-seriale-cernobylis-pateiktus-faktus-10687875/?utm_source=lrExtraLinks&utm_campaign=Copy&utm_medium=Copy


Gorbačiovo 80 metų gimtadienis Londone už "nuopelnus".

13
Platono tipas / Ksenia Korotenko - filosofijos olimpiados nugalėtoja
« Įrašytas: Gegužės 30, 2019, 11:22:20 am »

Ksenia Korotenko yra darvino genotipo platonė kuri laimėjo tarptautinę filosofijos olimpiadą. http://www.philosophy-olympiad.org/
https://mindfactor.ru/people/-212940644/

14
Nortono tipas / Carly Rae Jepsen
« Įrašytas: Gegužės 21, 2019, 11:21:25 pm »

Dainininkė ir aktorė iš Kanados.
https://en.wikipedia.org/wiki/Carly_Rae_Jepsen

15
Ramzio tipas / Kobi Marimi
« Įrašytas: Gegužės 19, 2019, 11:12:15 pm »

Izraelio ramzio tipo atstovo emocijos Eurovizijos konkurse.

18
Darvino tipas / Žydrūnas Skavaronskas homoseksualo kerštas
« Įrašytas: Gegužės 07, 2019, 10:37:31 pm »


Homoseksualizmas darvino tipui sukuria šizofrenija, o šizofrenija neturi ribų ar saugiklių, tai sunki liga.
Žydrūnas bus pasodintas, darvino tipo šizofrenikus reikia gydyti.

L.Aukštikalnienė sakė, kad maždaug prieš savaitę iki žmogžudystės ji sužinojo, jog Ž.Skavaronskas buvo įsimylėjęs jos sūnų. Apie tai jai užsiminė sūnaus mergina. „Ji sakė, jog Žydrūnas priekaištavo Salvijui, kad jis būna su mergaite, ir liepė ją palikti. Bet sūnus nesutiko. Žydrūnas dar sakęs, kad jaučiasi blogai, todėl nužudys jį ir save“, – pasakojo nužudytojo motina. Tokiomis keistomis kalbomis niekas iš jų nepatikėjo. Tačiau moteris neslėpė, kad jau anksčiau buvo atkreipusi dėmesį į sūnaus draugo išvaizdą ir elgesį. Jo manieros jai atrodė mergaitiškos. „Kiek žinau iš bylos, tai teisiamasis buvo užsiminęs, kad mūsų sūnus vienintelis nesityčiojo iš jo“, – sakė L.Aukštikalnienė. Kerštas už tai, kad neatsiliepė į jausmus Moteris abejoja, kad žmogžudystė įvykdyta spontaniškai. Juk Ž.Skavaronskas spaudė jos sūnų palikti mylimąją, o nesulaukęs atsako grasino nužudyti. „Sūnus man nesiskundė. Abu buvo draugai, tad jis norėjo tą reikalą išspręsti draugiškai. Jei būtų jautęs grėsmę, nebūtų ėjęs tada į parką pasikalbėti“, – sakė ji. Moteris girdėjusi, kad sūnus atsikalbinėjo ir nenorėjo eiti pasišnekėti su teisiamuoju, bet buvo jo įkalbėtas. Sūnaus netekusiems tėvams skaudu, kad nei iš teisiamojo, nei iš jo artimųjų nesulaukė atsiprašymo. Kaltinimą palaikantis Panevėžio apygardos prokuroras Arvydas Gramba sakė, kad iš bylos medžiagos matyti, jog nusikaltimas įvykdytas dėl jausmų.

Skaitykite daugiau: https://www.lrytas.lt/lietuvosdiena/kriminalai/2019/05/06/news/kraupios-zmogzudystes-birzuose-tyrime-netiketas-posukis-vaikinas-savo-biciuli-uzmuse-del-jausmu-jam-10249207/?utm_source=lrExtraLinks&utm_campaign=Copy&utm_medium=Copyhttps://jp.lt/meiles-birzuose-atomazga-18-metis-nepaliko-merginos-ir-buvo-nuzudytas/

19
Platono tipas / Lietuvos Talentai 2019 m. 6 serija | Stefanija ir Jokūbas
« Įrašytas: Gegužės 03, 2019, 07:15:41 pm »

Šokėjai brolis ir sesuo.

20
Ramzio tipas / Einoras Baumanas
« Įrašytas: Balandžio 30, 2019, 10:00:52 am »

Lietuvos Talentai 2019 m. 4 serija | Einoras Baumanas.
Sunkios depresijos ramzio tipo atstovas sužalotas platono tipo aplinkos.

21
Bronsono tipas / Izabelė Kuzelytė
« Įrašytas: Balandžio 30, 2019, 09:55:41 am »

22 metų oro akrobatė vilnietė Izabelė Kuzelytė.
22
Darvino tipas / Rod Rosenstein
« Įrašytas: Balandžio 30, 2019, 08:32:40 am »


https://en.wikipedia.org/wiki/Rod_Rosenstein

JAV generalinio prokuroro pavaduotojas Rodas Rosensteinas, parinkęs specialųjį prokurorą Robertą Muellerį vadovauti tyrimui dėl Rusijos kišimosi į 2016 metų rinkimus ir saugojęs jį nuo politikų pastangų paveikti šį procesą, pirmadienį paskelbė atsistatydinsiantis.

Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/news/daily/world/atsistatydina-muellerio-tyrima-priziurejes-jav-generalinio-prokuroro-pavaduotojas.d?id=81040869#cxrecs_s


23
Platono tipas / Skvernelio šeimos genotipai.
« Įrašytas: Balandžio 21, 2019, 09:15:32 pm »

Duktė ir žmona bronsono genotipo. Saulius Skvernelis ir jo sūnus platono genotipo.
https://www.facebook.com/814777171988967/photos/a.815561448577206/1571568459643164/?type=3&theater

24
Tipų nustatymas / LR Prezidento Rinkimai 2019 - Kandidatai
« Įrašytas: Balandžio 21, 2019, 08:59:31 pm »
Nuo 2014 mažai kas rinkimuose pasikeitė, laimi tas kuris geriau susimoka reitingų kompanijoms. Pirma varžėsi du bronsonai dabar reitingų trijulėje yra viena depresyvi bronsonė ir du platono tipo atstovai. Bronsonė Šimonytė ir platono tipo atstovai Nausėda ir Skvernelis.
http://forumas.tiputeorija.lt/index.php?topic=4304.msg8352#msg8352


Nausėda atskleidė juodąsias reitingų technologijas už tai reitingų sistemoje atsidurs žemiau Skvernelio.

https://www.lrytas.lt/lietuvosdiena/aktualijos/2019/04/20/news/lyderio-pozicija-reitinguose-prarades-g-nauseda-paslydo-socialiniu-tinklu-pinklese-10057729/

https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/g-nauseda-iskaudino-i-simonytes-reitingai-nesusilaikes-pasisake-feisbuke-bet-greitai-irasa-istryne-56-1133782

26
Tipų nustatymas / Tipų teorijos tipų nustatymo programa
« Įrašytas: Balandžio 16, 2019, 10:58:41 am »
Pagaliau yra viešai platinama tipų teorijos tipų nustatymo programa.
Jos pagalba galima lengviau nustatinėti tipus, nereikia didelės teorijos ir praktikos tam, kad pasiekti gerus rezultatus.


http://www.tiputeorija.lt/tipu-nustatymo-programa/

Reikia jūsų pastebėjimų jeigu randate klaidas ir netikslumus.
Taip pat būtų malonu išgirsti jūsų mintis apie patobulinimus. 

27
Nortono tipas / Katie Bouman
« Įrašytas: Balandžio 12, 2019, 02:43:55 pm »

JAV kompiuterinės grafikos ekspertė Katie Bouman, dar prieš kelias dienas buvusi visiškai nežinoma plačiajai visuomenei, per vieną dieną tapo tikra žvaigžde dėl savo vaidmens kuriant kompiuterinį algoritmą, leidusį mokslininkams padaryti pirmąją juodosios skylės nuotrauką.

Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/mokslas/mokslas/juodosios-skyles-nuotrauka-sukurusi-katie-bouman-per-viena-diena-tapo-tikra-zvaigzde.d?id=80889179https://www.bbc.com/news/science-environment-47891902

28
Platono tipas / Jonas Noreika – Vėtra
« Įrašytas: Balandžio 11, 2019, 12:09:45 am »

Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centro generalinės direktorės Teresės Birutės Burauskaitės patvirtinti duomenys rodo, kad Generolu Vėtra vadintas Jonas Noreika prisidėjo prie Plungės žydų žudynių bei sudarė sąlygas naciams naikinti Šiaulių krašto žydus.

1945–1946 metais LMA rūmuose dirbęs J.Noreika buvo antisovietinio pogrindžio judėjimo dalyvis, Lietuvos tautinės tarybos ir Lietuvos ginkluotųjų pajėgų organizatorius bei vadas, tačiau jo biografijoje yra ir labai tamsių dėmių.

Išeivijos lietuvio Aleksandro Pakalniškio prisiminimuose rašoma, kad 1941 metų liepos mėnesį būtent J.Noreikos įsakymu buvo sušaudyti 1800 žydų vyrų, moterų ir vaikų. Tiesa, atliktas tyrimas rodo, kad A.Pakalniškio prisiminimai ne visiškai atitinka tikrovę. J.Noreika Plungėje veikė tik kelias dienas ir ten jokių įsakymų, kaip manoma, nespėjo duoti. J.Noreikos-Generolo Vėtros kolaboravimą su naciais tiesiogiai įrodo 1941 metų rugpjūčio 22 dieną pasirašytas raštas, kuriuo jis įsako Šiaulių apskrities valsčių žydus iškelti į getus, o jų turtą nusavinti. Nepaisant to, kad tyrimo ataskaitoje teigiama, kad pats generolas nebuvo tiesiogiai susijęs su žudynėmis, bet jis sudarė sąlygas naciams pereiti prie masinio žydų žudymo.

Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/istorija/vilniaus-ivaizdi-menkina-zydus-i-mirti-siuntusio-generolo-atminimas-582-517553?copied

29
Smegenys / Smegenų atrofija susijusi su amžiumi
« Įrašytas: Balandžio 02, 2019, 08:32:33 pm »

Smegenys pradeda degraduot  nuo 45 metų. Senatvinis kvailėjimo sustabdymas priklauso nuo sveikos mitybos, mažo kūno svorio, kasdieninio sporto, streso vengimo ir intensyvios protinės veiklos.
https://www.skipprichard.com/is-your-brain-the-fountain-of-youth/

30
Ramzio tipas / Būsimas Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis
« Įrašytas: Balandžio 01, 2019, 05:54:41 pm »

https://en.wikipedia.org/wiki/Volodymyr_Zelensky


Su bronsono tipo žmona.
https://persona.rin.ru/eng/view/f/0/37836/vladimir-zelensky


Apie prezidento rinkimus.


Atsispindi emocijos.

Puslapiai: [1] 2 3 ... 60