Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Temos - Leotaurus

Puslapiai: [1] 2 3 ... 62
1
Bronsono tipas / Daktaras Lisas
« Įrašytas: Gegužės 26, 2020, 10:12:43 pm »

 Šis įdomiai kalbantis daktaras yra juoko depresijos žmogus. Labai jo manieros paremtos juoku. Juokas psichikoje dominuoja prieš ironija.
Gydytojas yra  standartinis narcizas.


2
Platono tipas / Peyton Manning - pašaipos dėl didelės kaktos
« Įrašytas: Gegužės 21, 2020, 09:12:44 pm »

Peytonas Williamsas Manningas yra buvęs amerikiečių profesionaliojo futbolo žaidėjas, žaidęs Nacionalinėje futbolo lygoje 18 sezonų. Laikomas vienu didžiausių visų laikų ketvirtokų, jis praleido 14 sezonų su Indianapolio „Colts“ ir per pastaruosius keturis sezonus buvo „Denver Broncos“ narys.

Dėl savo katinės dalies tapo memų, patyčių ir juokelių objektu.

https://giphy.com/explore/peyton-manning
4
Kovos menai / Darvino tipo platonės Priscilla Hertati Lumban Gaol
« Įrašytas: Gegužės 16, 2020, 01:20:51 am »

5
Platono tipas / Ignazas Semmelweisas (Ignaz Semmelweis)
« Įrašytas: Gegužės 11, 2020, 11:22:08 am »

http://www.bernardinai.lt/straipsnis/2015-05-05-apie-gydytoja-del-ranku-plovimo-tapusi-medicinos-kankiniu-ir-didvyriu/130539?fbclid=IwAR156ELKtqgr5XwgRypTWOYvjbAgti_PWxkyEECdE-d93y2V7zCuvPNQjE4

Gegužės 5-oji – Pasaulinė rankų higienos diena. Jos proga siūlome prisiminti gydytoją Ignazą Semmelweissą, kuris 19 a. viduryje bandė įtikinti gydytojus, jog reikia plauti rankas, tačiau buvo kolegų nepripažintas, išjuoktas  ir netgi uždarytas į psichiatrinę ligoninę. Taip pat kitas dvi asmenybes, viena kurių įrodė, kad švaraus geriamojo vandens svarbą, o kita  įdiegė vandeniu nuleidžiamą tualetą.

Rankų plovimo istorija: Ignazas Semmelweisas

Įsivaizduokite, koks būtų gyvenimas, jei rankų plovimas nebūtų privalomas net chirurgams. Baisoka, tiesa? Išsivysčiusiose šalyse rankų plovimas yra stipriai rekomenduojamas visų amžiaus grupių ir įvairaus gyvenimo būdo žmonėms, tačiau tik nedaugelis žino, nuo ko tai prasidėjo.

1847-aisiais vengrų kilmės gydytojas Ignazas Semmelweisas atskleidė stulbinančius pastebėjimus, kurie ir atvedė iki rankų plovimo gydymo įstaigose.

Dirbdamas akušerijos klinikoje Vienoje, dr. I. Semmelweisas labai nustebo pastebėjęs, jog žymiai dažniau karščiavimas po gimdymo ar mirtis ištikdavo tas moteris, kurioms padėjo medicinos studentai, nei toms, kurios pasirinko gimdyti su pribuvėja. Kruopščiai tirdamas klinikines praktikas, I. Semmelweisas pastebėjo, kad medicinos studentai, kurie padėjo gimdančioms moterims, dažnai tai darė po nuo sepsio mirusių pacientų skrodimų. Po griežtos rankų plovimo politikos įsteigimo mirtingumas per tris mėnesius sumažėjo nuo 10 iki 20 kartų, kas įrodo, kaip ligų perdavimo tikimybė yra sumažinama šitos paprastos higieninės praktikos. Tačiau kai kuriuose medicininiuose leidiniuose buvo teigiama, kad rankų plovimas mirtingumą sumažina vos mažiau nei 1 proc., taigi I. Semmelweiso idėjos konfliktavo su to meto mokslo ir medicinos nuomone, todėl buvo atmestos medicininės bendruomenės. Kai kurie gydytojai piktinosi pasiūlymu plautis rankas, klausė, ar I. Semmelweisas galėtų tam duoti kokį mokslinį paaiškinimą. 1865-aisiais Semmelweisas buvo uždarytas į psichiatrinę ligoninę, kur po 14 dienų sumuštas sargybinių mirė, būdamas 47 metų.

6
Bronsono tipas / Timati - Adrenochromas
« Įrašytas: Gegužės 06, 2020, 11:33:31 pm »

Bronsono tipo reperį visuomenė apkaltino satanizmu. Pagal legendą satanistai adrenocromą gauna iš labai įbauginto vaiko kankorėžinės liaukos. Sakoma., kad tai narkotinė medžiaga ir jaunystės eliksyras.
Konspirologai kaltina žvaigždes satanizmu ir Babilono laikų ritualais.
Keistas dalykas yra tame, kad adrenochromą sintetinti labai nesunku, bet satanistų ritualuose ar muzikoje ši medžiaga dievinama. Netgi tuomet tada kai adrenochromo sąmokslo teorija buvo nežinoma.

https://lt.wikipedia.org/wiki/DMT Kankorėžinė liauka turi dar vieną natūralų narkotiką tai DMT. Kankorėžine liauka yra slopinama fluoridais ir yra atsakinga už realybės suvokimą. Koncentracijos stovyklose Hitleris taikė vandens fluoravimą tam, kad kaliniai būtų apatiški. Ši liauka esanti smegenyse gamina serotoniną ir miego hormoną.
Apie kankorėžinę liauką didikai žinojo jau Kristaus laikais, jai statė paminklus.

https://www.discogs.com/Konceal-Illuminati/release/12385908


7
Ramzio tipas / Marina Abramovic
« Įrašytas: Balandžio 20, 2020, 11:03:46 pm »

Marina Abramovič (Марина Абрамовић, g. 1946 m. lapkričio 30 d.) – iš Serbijos kilusi pasirodymų (performansų) ir kūno menininkė,[1] XXI a. pradžioje sukėlusi didelį susidomėjimą istorinių performansų perteikimu.
Tai aktyvios psichikos ramzio tipo meninkė kuri dėl satanizmo ir kanibalizmo propagavimo tapo sava tarp pasaulio elito atstovų. Su ja noriai bendrauja net vienas žymiausių globalistų Džeikobas Rotšildas (Jacob Rothschild, 4th Baron Rothschild).
https://lt.wikipedia.org/wiki/Marina_Abramovi%C4%8D


Nors elitas kuris domisi satanizmo pažiūromis ją labai mėgsta ir vertina, visuomenė jos nemėgsta.


Pedofilija, statnizmas ir siaubo narkotikas kuris gaminamas iš vaikų kraujo taip vadinamas adrenochromas.

Bet mėgstamiausia šios menininkės veikla yra kanibalizmas.Norint tapti įžymiu reikia daugiau naudoti satanistinės simbolikos. Taip vadinami ragai ar uždengta akis naudojama satanizmo kultūroje. Pav. The RoopRamzė rodo jausmus nortonei.

https://1.bp.blogspot.com/--DSmcBlr9YQ/WCiyfRmmdxI/AAAAAAAAAQA/Kzv1-Uqywh0x89l3IrkBTcwuS0gPpUZewCLcB/s1600/abramovic2.jpg
Satanizmas.


Elitui nėra ką veikti todėl seksas su vaikais, vaikų prekyba, kanibalizmas, satanizmas yra labai praktikuojamas tarp įžymybių ir aukščiausio luomo masonų ložės atstovų.

https://www.google.com/search?q=marina+abramovic+diner&tbm=isch&ved=2ahUKEwjo7Pak4_foAhUSVpoKHewUASMQ2-cCegQIABAA&oq=marina+abramovic+diner&gs_lcp=CgNpbWcQAzIECCMQJzoECAAQAzoCCAA6BAgAEEM6BAgAEB46BggAEAgQHjoECAAQGFD0nWVYx6dlYMauZWgAcAB4AIABWogBhgSSAQE2mAEAoAEBqgELZ3dzLXdpei1pbWc&sclient=img&ei=7fydXqjCGZKs6QTsqYSYAg&bih=788&biw=1582&client=firefox-b-d#imgrc=ZSG4t26-rMIe6M


Pagarbos santykis su voltero tipo prezidentu.


Bilo draugė visuomenėje sukėlė nepasitenkinimą. Korporacija Microsoft teko ištrinti reklaminį video.

8
Voltero tipas / Olegas Kovrikovas
« Įrašytas: Balandžio 07, 2020, 11:32:16 am »

Psichoterapeutas, teatro režisierius Olegas Kovrikovas, supratęs, kad atėjo laikas vidiniams pokyčiams, pirmiausia nusprendė susikurti tokią erdvę, kur galėtų praleisti laisvalaikį. Pavilnyje esančioje sodų bendrijoje 6 arų sklype savo rankomis ėmėsi statytis dviaukštį namą. Ne bet kokį, o iš molio ir šiaudų. Jam pavyko – jau šešerius metus Olegas su šeima gyvena naujame name.


Voltero tipo žmonės labai mėgsta ekologinius namus.

9
Nortono tipas / Rita Karavaitienė
« Įrašytas: Balandžio 05, 2020, 01:00:21 pm »

10
Bronsono tipas / Edvinas Krupinskas
« Įrašytas: Balandžio 04, 2020, 11:16:10 pm »

Edvinas Krupinskas yra depresyvus bronsonas kuriantis parodijas. Labiausiai mėgsta parodijuoti savo mamą. Be didelio humoro ir patyčių ar aktorinių sugebėjimų to padaryti neįmanoma. Edvinas yra pasyvios psichikos žmogus labai gėjiškas vaikinas.
.
Edvinas Krupinskas (21 m.) kartais iš savo sekėjų socialiniuose tinkluose sulaukia žinučių, kur jis pavadinamas geriausiu karantino atradimu. Dar jam rašo, kad jis yra vienintelis žmogus šiais laikais, kuris, atsisėdus prie kompiuterio, pralinksmina, o ne nuliūdina. Tokių širdį glostančių komplimentų Edvinas sulaukia už smagius filmukus, kuriuose pats vaidina ir kelia į socialinius tinklus.

Skaitykite daugiau: https://www.lrytas.lt/gyvenimo-budas/likimai/2020/04/04/news/geriausias-karantino-atradimas-saviizoliacijoje-uzsidares-druskininkietis-tapo-zvaigzde-14319228/

https://www.delfi.lt/video/laidos/garsiai/garsiai-is-namu-4-tikrasis-interneto-sensacija-praminto-edvino-krupinsko-veidas-pusho-premjera-ir-muzikiniai-atlikeju-linkejimai.d?id=84015423

11
Platono tipas / Antanas Kairys
« Įrašytas: Balandžio 03, 2020, 12:35:11 am »

Mokslo sriubos“ tinklalaidėje apsilankęs psichologas Antanas Kairys pastebėjo, kad nors ir evoliucija lėmė žmogaus smegenų dalies susiformavimą, kuri atsakinga už loginį mąstymą, veiksmų numatymą ir vertinimą, vis tik pabėgti nuo pirmapradžių smegenyse veikiančių mechanizmų žmonija negali. Dėl šios priežasties žmonės pasineria į priklausomybes, depresiją, stengiasi savo išvaida, turtu ir galia pasirodyti prieš kitus, priima sprendimus patys gerai nesuvokdami kodėl, dėl kurių vėliau gali tik apgailestauti.

Mokslininkas taip pat pabrėžė, kad žmogaus, kaip vienalyčio ir nepriklausomo agento, idėja yra mitas, nes mūsų elgesį valdo daugybė pasąmonėje veikiančių mechanizmų, kurių mes net negalime suvokti. Tai paaiškinti siekia evoliucinė psichologija, analizuodama šiuos mechanizmus ir nurodydama, kokį poveikį jie turi žmonių elgesiui.
http://www.technologijos.lt/n/mokslas/psichologija/S-81363/straipsnis/Esate-nepriklausomi-Si-ideja-tera-mitas---stai-kaip-veikia-musu-mastymas-ir-kas-tai-yra-evoliucine-psichologija-Video

13
Bronsono tipas / Kunalis Nayyaras
« Įrašytas: Kovo 28, 2020, 11:32:07 pm »

Savo planais aktorius pasidalijo socialiniame tinkle „Instagram“, patikinęs, kad žada padovanoti medicinines kaukes vietinėms organizacijoms.

Jis taip pat ragino savo gerbėjus pasidalyti idėjomis, kurioms organizacijoms ir ligoninėms šių kaukių šiuo metu labiausiai reikia.
reklama

„Tikiuosi, kad šiuo sunkiu metu jūs esate ir būsite sveiki ir saugūs. Kartu su drauge Isabelle Shee įsigijome ir esame pasiruošę padovanoti 1000 medicininių kaukių žmonėms, kuriems jų labiausiai reikia. Tai darysime ir toliau.

Mūsų tikslas yra paskirstyti šias kaukes mažoms, vietinėms organizacijoms. Mums reikia jūsų pagalbos, parašykite, kurioms organizacijoms to labiausiai reikia. Kartu mes galime padėti tiems, kuriems iš tiesų reikia pagalbos“, – teigė aktorius.
https://www.alfa.lt/straipsnis/50414973/aktorius-k-nayyaras-nusprende-aukoti-ne-pinigus-o-medicinines-kaukes-dabar-to-labiausiai-reikia

14
Bronsono tipas / Maria Teresa
« Įrašytas: Kovo 28, 2020, 11:28:37 pm »

Nuo koronaviruso mirė Ispanijos princesė Maria Teresa de Bourbon-Parma. Moteris ėjo 87-uosius metus, šeštadienį pranešė dailymail.co.uk.

Skaudžią netektį žiniasklaidai patvirtino jos brolis, princas Sixtus Henry. Teigiama, kad moters gyvybė užgeso penktadienį.

Maria Teresa gimė 1933-ųjų birželio 28 d, Prancūzijoje, tačiau didžiąją gyvenimo dalį praleido Ispanijoje, Madride.
15
Platono tipas / Markas Blumas
« Įrašytas: Kovo 27, 2020, 12:13:38 am »

Ketvirtadienį kino gerbėjus pasiekė liūdna žinia – mirė filmo „Krokodilas Dandis“ žvaigždė Markas Blumas. Aktoriui buvo 69-eri.

Skaitykite daugiau: https://www.lrytas.lt/zmones/uzsienio-zvaigzdes/2020/03/26/news/koronavirusas-nusinese-filmo-krokodilas-dandis-zvaigzdes-gyvybe-14218862/

16
Ramzio tipas / Cameron van der Burgh
« Įrašytas: Kovo 23, 2020, 11:27:47 pm »

Net jei esi sveikas ir jaunas, – saugokis. Tokia žinutę siunčia 2012 metų olimpinis plaukimo čempionas Cameronas van der Burghas, pats dėl koronaviruso praleidęs lovoje 14 dienų. „Tai pats baisiausias virusas, kokį esu patyręs“, – rašė 31 metų Pietų Afrikos Respublikos plaukikas.

Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/sportas/naujiena/vandens-sportas/olimpinis-cempionas-pasidalino-savijauta-per-koronavirusa-be-jegu-valandu-valandas-863-1293918?copied

Su ramzio tipo žmona Nefeli Valakelis.

18
Nortono tipas / Eva Louise - Koronaviruso issukis
« Įrašytas: Kovo 18, 2020, 03:40:28 pm »


Kai visas pasaulis yra suvaržytas koronaviruso, kai kurie internautai nusprendžia iš to pasipelnyti. Garsi influencerė Eva Louise pradėjo „koronaviruso iššūkį“, mergina save nusifilmavo laižant tualeto dangtį.
Visą straipsnį galite rasti https://www.tv3.lt/naujiena/pramogos/1034483/pasaulis-eina-is-proto-internete-plinta-koronaviruso-issukis-zmones-laizo-tualeto-dangcius


19
Darvino tipas / Israel Adesanya
« Įrašytas: Kovo 08, 2020, 09:53:22 pm »

Izraelis Mobolaji Adesanya yra Nigerijos ir Naujosios Zelandijos profesionalus mišrių kovos menų sportininkas, įsikūręs Naujojoje Zelandijoje. Užsiima kikboku, ir boksu. Kaip mišrių kovos menų atstovas, jis šiuo metu yra pasirašęs „Ultimate Fighting Championship“, kur yra UFC vidutinio svorio čempionas.


Arnold Schwarzenegger stilius.


20
Nortono tipas / Violeta Bratorskaja (Виолетта Браторская)
« Įrašytas: Kovo 05, 2020, 10:07:14 pm »

Violeta Bratorskaja psichologė iš Ukrainos. Gydo panikos atakas, depresija, nemiga, fobijas ir t.t Naudoja hipnozę ir psichoterapija.
Jos depresijos suvokimas yra klasikinis, nenurodoma tikrų priežasčių.
http://bratorskaya.kh.ua/video/


21
Nortono tipas / Norbertas Daunoravičius
« Įrašytas: Kovo 05, 2020, 12:07:13 am »

Drifteris patikrino, kiek gali dyzelinis BMW nuvažiuoti su aliejumi bake

Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/auto/laisva-pavara/drifteris-patikrino-kiek-gali-dyzelinis-bmw-nuvaziuoti-su-aliejumi-bake.d?id=83694489&fbclid=IwAR1RHOYEp83kbKgPAsO-QNj6bnh8frBkIl2NXKQLxFvMGPSrgDLQHXuuAz4

Nortonai daro nestandartinius eksperimentus, vienas mirė su savadarbe raketa norėdamas patikrinti ar žemė plokščia, kitas pila aliejų į baką.

22
Nortono tipas / Eurovizijos reakcija
« Įrašytas: Vasario 28, 2020, 08:14:16 pm »

Nortono tipo mergina reaguoja į The Roop - On Fire - Lithuania.

24
Linkolno tipas / Vaidotas Valiukevičius
« Įrašytas: Vasario 18, 2020, 11:48:16 pm »

Linkolno tipo atlikėjas Vaidotas Valiukevičius - Naive savo originalumu, valingumu ir vaizduotės karštumu sužavėjo Balkanų tautų žmones ir LGBTQ bendruomenę. To Lietuviams niekada nėra pasisekę padaryti. Pirmosios vietos garantuotos.

Lietuviai dažniausiai yra depresuotų lyrinių dainų atlikėjai kurias atlieka melancholiški bronsono ir platono tipo atstovai. Juos reikia pastumti, jiems trūksta pietietiškos energijos. Graikija, Kipras, Italija balsuos už Lietuvą.

The Roop - Linkolno tipo

Monika Pundziūtė - Moniqué - Bronsono tipo

Monika Marija - Bronsono tipo

Rūta Loop - Platono tipo

Aistė Pilvelytė -Bronsono tipo

Meandi - Bronsono tipo

KaYra - Darvino genotipo platonėVeganizmą propaguojantis „The Roop“ vokalistas Vaidotas: „Neturiu priežasčių valgyti mėsą“

Skaitykite daugiau: https://www.lrytas.lt/zmones/veidai-ir-vardai/2020/02/18/news/veganizma-propaguojantis-the-roop-vokalistas-vaidotas-neturiu-priezasciu-valgyti-mesa--13682741/

25
Platono tipas / Kristina Radžiukynaitė
« Įrašytas: Vasario 16, 2020, 11:33:24 pm »

Darvino genotipo platonės truputi skiriasi nuo bronsono tipo moterų kurios dominuoja muzikos pasaulyje. Kristina Radžiukynaitė labai panaši į darvino genotipo platones, Kazlauskaitę ir Ineta Stasiulytę.
DG platonės nuo grynojo platono genotipo skiriasi savo vizualumu kuris yra du kartus didesnis. Dėl vizualumo atsiranda didesnis jautrumas ir emocionalumas. Nors visa sandara ir bendravimas, susikalbėjimas su kitais tipais yra toks pat kaip platono tipo.
Lietuvoje muzikos pasaulyje tai egzotika :) Sporto pasaulyje jų daugiau, gerai bėgioja ir yra gimnastikos pagrindas.

26
Ramzio tipas / Jeff Cavaliere
« Įrašytas: Vasario 13, 2020, 11:58:34 pm »


Jeff Cavaliere
„Youtube“ tinklaraštininkas
Gimė: 1975 m. birželio 28 d. (44 metai metai)
Išsilavinimas: University of Connecticut
Knygos: AthleanX's Train Like an Athlete: Intelligent Training to Build the Ultimate Body


27
Darvino tipas / Yacouba Sawadogo
« Įrašytas: Vasario 06, 2020, 09:45:46 pm »

Darvino tipo teoretikas ir mokslininkas iš Afrikos Yacouba Sawadogo kuris nemoka nei  skaityti nei rašyti. Jo veikla vyko visuomenei nepritariant,  iš dykumos  jis pavertė mišką ir aprūpino žmones maisto medžiagomis ir sėklomis.  Pradžioje paruošiant žemė naudojant termitus, kompostą ir akmenis.   Vėliau paruošta žemę apsodino medžiais kurie pritraukė vandenį  reikalingą grūdinėms kultūroms.
 Pradžioje jį skaitė bepročiu, vėliau jis tapo labai gerbiamas žmogus. Atrasta technologija nustebino viska mačiusius pasaulio mokslininkus.

https://en.wikipedia.org/wiki/Yacouba_Sawadogo

Teorija ir praktika rusų kalba.Anglų kalba


28
Platono tipas / Haroldas zur Hausenas
« Įrašytas: Sausio 30, 2020, 12:24:05 am »

https://en.wikipedia.org/wiki/Harald_zur_Hausen
Kas sukelia gimdos kaklelio vėžį? 2008 metais į šį klausimą atsakė vokiečių mokslininkas, virusologas Haroldas zur Hausenas, nustatęs, jog pagrindinis gimdos kaklelio vėžio sukėlėjas yra žmogaus papilomos virusas (ŽPV). Už šį nepaprastai svarbų atradimą mokslininkas buvo apdovanotas Nobelio premija, o pasauliui tai buvo revoliucinė pradžia gimdos kaklelio vėžio profilaktikoje.

Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/sveikata/iveik-liga/ginekologe-papasakojo-ka-tenka-pamatyti-kabinete-tokiais-momentais-isties-nusvyra-rankos.d?id=83400391


29
Darvino tipas / Donald Cerrone "Kaubojus"
« Įrašytas: Sausio 22, 2020, 10:40:38 am »

36 metų amerikiečių kovotojas  Donaldu Cerrone'u turintis „Kaubojaus“ pravardę.
https://en.wikipedia.org/wiki/Donald_Cerrone

30
Voltero tipas / Gintautas Pangonis
« Įrašytas: Sausio 12, 2020, 08:16:55 pm »

Lietuvos verslininkas ir vadybininkas, AB „Grigiškės“ generalinis direktorius kuris Kuršių Marias  pavertė valymo įrengimais. Jis labai mėgo taupyti gamtos sąskaita.


„Grigeo“ prezidentas ir didžiausias savininkas G. Pangonis rinkimų kampanijos metu G. Nausėdos kampaniją parėmė 4.000 Eur, konservatorių iškeltos kandidatės Ingridos Šimonytės – 1.500 Eur.

Plačiau: https://www.vz.lt/verslo-aplinka/2020/01/10/g-nauseda-grazina-g-pangonio-parama-4000-eur-skiria-tyrimu-institutui#ixzz6AqDisryt

Puslapiai: [1] 2 3 ... 62