Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Žinutės - Eli

Puslapiai: [1]
1
Tipų nustatymas / Ats: Nustatymas
« Įrašytas: Vasario 01, 2018, 07:12:44 pm »
Eli šaunu, kad naujokė domisi teorija ir gerai nustatinėja tipus. Pradžia labai sunki. Dėkoju jums už pastangas.
Bruce Willis - platono tipo.
Lady Gaga - nortono.
Suklysta tikrai nedaug.

Šaunuole!

Ačiū, bet iš tikro tai Jums ačiū už šios teorijos sukūrimą ir vystymą :)

Anksčiau nesupratau, kaip apibūdinti žmones, vyrus, kurie man patinka veido bruožai, o pasirodo tai yra Darvino tipo žmonės. Kadangi mano tipas Bronsono, tai nieko keisto pasirodo, kodėl mano vyras Darvino tipo (nes pagarbos santykiai tarp šių tipų), o aš prieš 10 metų nežinodama apie tipų teoriją grožėjausi savo vyro iš profilio smailiu veidu, nedideliu smakru, ne per didele nosimi, aukšta kakta. Kadangi nuo vaikystės esu gabi dailei, tai vaikystėj piešdavau žmones iš profilio mažais smakrais. O mama sakydavo - ko tie smakrai tokie maži. :)

2
Tipų nustatymas / Ats: Nustatymas
« Įrašytas: Sausio 29, 2018, 12:43:00 am »
gali būti volteras su didelių antsvoriu, įmanomas ir platono variantas. Žmogus labai apsileidęs ir su ryškiomis psichikos problemomis. Tokio asmens vieta yra psichiatrinėje.
Manyčiau čia tai jau nosikaulis labai didelis, tikrai ne darvinas ir ne platonas, nes jų nosytė maža, lieka volteras ar linkolnas (kurių kaktos didokos, linkusios į nuplikimą). Fui kokį bjaurų ištraukėt (nusikaltėlį..)..

3
Tipų nustatymas / Ats: Nustatymas
« Įrašytas: Sausio 29, 2018, 12:19:51 am »
-Kylie Minogue - platono tipo, nes jos kakta aukšta ir mažas žandikaulis? (Panaši į pateiktą prie aprašymo Ginta Lapina veido forma).
-Demi Moor - man atrodo bronsono tipo, jei skaitosi mažas nosikaulis (nosytė jos maža, bet lyg yra ant nosies kuprelė šiek tiek, tai gal Linkolno, bet kadangi lyg žandikaulis didelis, tai bronsonui būdinga (plius kakta neaukšta).
-Bruce Willis - jei nosikaulis skaitosi didelis - tada voltero (arba linkolno), jei nosikaulis skaitosi mažas - tada Platono tipo.
-Lady Gaga - ramzio (didelis nosikaulis, smailus veidas iš šono)
-Christina Aguilera - sunku suprasti, bet kakta tai maža. Nosikaulis gal ir didokas, bet negali būti linkolno, nes ten vidutinė kakta, o jos - maža? Tai negi bronsono tipo?
 

Puslapiai: [1]