Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Žinutės - Leksas

Puslapiai: [1] 2 3 ... 5
1
Bronsono tipas / Ats: Timati - Adrenochromas
« Įrašytas: Gegužės 23, 2020, 12:21:53 pm »
Ačiū už info. Iki ko priveda religinės sektos.

Kaip dopaminas įtakoja intuiciją?

2
Tipų nustatymas / Ats: Kokio tipo ši mergina? Nortonė ar ramzė?
« Įrašytas: Gegužės 22, 2020, 07:26:38 pm »
jos tipą yra sunku nustatyti, nes veido bruožai yra neišreikšti ir pilnai nesusiformavę.

3
Bronsono tipas / Ats: Timati - Adrenochromas
« Įrašytas: Gegužės 11, 2020, 08:50:27 pm »
Rašydamas netikėtai užsigalvojau apie žmogaus intuiciją. Man yra žinomas kiniečių ženklas jing ir jang. Manau šis ženklas simbolizuoja mūsų pasaulį, jo esmę. Taip pat, man asmeniškai, simbolizuoja intuicijos veikimą. Dvi priešybės sudaro harmoningą visumą ir vienas kitą papildo. Todėl mūsų pasaulis yra nuostabus.
Labiau išsivystę gyvūnai gali intuityviai suvokti, kad žvaigždės spindi danguje dėl to, nes aplink jas yra tamsa. Man atrodo, kad intuicija supranta pasaulį apjungdama priešybes į vieną visumą. Taip žmogus suvokia pačias reikšmingiausias vertybes.
Intuityvaus mąstymo pavyzdys yra taikaus kario(peaceful warrior) diciplina, aš mačiau ir filmą, bet aš ne apie jį. Kai žmogus apjungia dvi priešingas sąvokas, taiką ir karą, į vieną visumą, gaunasi viena iš pačių galingiausių ir gražiausių filosofijų.

Taikus karys yra:

Tai yra žmogus, kuris gyvena taikų gyvenimą, bet turi kario dicipliną.
Savo kūną treniruoja ne dėl išgyvenimo.
Grūdinasi, nepaisant to, kad tam nėra poreikio.
Kovos menus praktikuoja ne dėl to, kad žalotų žmones.
Skaito ir domisi pasauliu ne dėl to, kad savo žiniomis pasipuikuotų prieš kitus.
Sugeba susikaupti taip, tarytum tai būtų paskutinė akimirka jo gyvenime, nepaisant to, kad pavojaus nėra ir jam dar yra likęs visas gyvenimas prieš akis.
Mokėdamas griauti, naikinti ir net žudyti, aplink save kuria tiktais gėrį ir grožį.

Taip žmogus pasiekia intuityvią būseną.

4
Bronsono tipas / Ats: Timati - Adrenochromas
« Įrašytas: Gegužės 07, 2020, 08:31:35 pm »
kaip manai, ar satanistai laimės? Man jau darosi baisu.

5
Nortono tipas / Ats: Nortones emocijos
« Įrašytas: Balandžio 17, 2020, 02:59:15 pm »
Nemoki konkrečiai atsakyti į klausimą

6
Nortono tipas / Ats: Nortones emocijos
« Įrašytas: Balandžio 15, 2020, 02:22:24 pm »
Pastovus akių pūtimas ir vartymas šnekant tai regimosios emocijos?

7
Pasaulinė psichologija / Ats: šiuo metu pasaulyje dedasi blogi dalykai
« Įrašytas: Balandžio 14, 2020, 05:43:52 pm »
Šiuo metu stengiuosi ir atsiriboti nuo tokių naujienų, nes psichologiškai veikia, nors žinoti kas vyksta pasaulyje, reikia.

Kaip manote ar globalistams pavyks jų planas? Aš manau kad ne, nes sučipuoti ir vakcinuoti visą pasaulį yra per daug sunki užduotis, be to, susidaro įspūdis kad žmonės bunda ir žino daugiau. Taip pat galėjo atrodyti kad globalistai pradės dominuoti kai vyko pasauliniai karai, bet taip neatsitiko.

Netgi du JAV prezidentai bandė sustabdyti globalistų bankinę sistemą, abu jie buvo nužudyti, bet paties fakto tai nekeičia, gal atsiras trečiasis? Gal jam pavyks? Nes toks prezidentas veikiausiai pasimokytų iš praėjusių dviejų prezidentų klaidų, ir be to, žmonės šiais laikais geriau gaudosi kas vyksta ir paremtų tokį prezidentą.

Toks Henris Fordas buvo nusiteikęs prieš bankinę sistemą, jis buvo verslininkas, toks pats kaip ir Trampas. O tokio kalibro verslininkai puikiai supranta kad globalistų bankai jiems kaišo pagalius į ratus.  Nors Trampas gali tebūti toks pats klapčiukas kaip ir Gatesas, ir, blogiausiu atveju, Putinas. Blogiausiu atveju būtų taip, kad globalistai surengė tokį spektaklį, kokio istorijoje niekada nėra buvę.

8
Pasaulinė psichologija / Ats: šiuo metu pasaulyje dedasi blogi dalykai
« Įrašytas: Balandžio 06, 2020, 05:53:29 pm »
Reikia sekti ką darys Trampas ir Putinas. Blogis gali ir nelaimėti.

9
Pasaulinė psichologija / šiuo metu pasaulyje dedasi blogi dalykai
« Įrašytas: Balandžio 06, 2020, 03:03:19 pm »
koronos viruso protrūkis tėra melas skirtas paruošti pasaulį globalistų agendai. Jau dabar statomi 5G bokštai, kurių skleidžiama radiacija sukelia simptomus, kurie yra panašūs į covid19 simptomus. Bet net ne čia esmė yra. Toks galingas tinklas bus reikalingas visos sučipuotos pasaulio žmonijos sekimui ir kontrolei. Čipai galimai bus įdiegti per vakcinizaciją, konkrečiai, per covid19 vakciną. Jau dvejuose šalyse ši vakcina įteisinta kaip privaloma visai populiacijai. Ruoškitės, mus ketina sunaikinti. Visi nuostabūs žmogaus tipai neteks prasmės, nes galimai taps vergais ir bus sunaikinti.

10
Tipų teorijos kritika / Ats: Nortono ir darvino tipai neegzistuoja
« Įrašytas: Kovo 23, 2020, 07:09:08 pm »
Taip, nortono tipo, aka neandertalietis, iš tiesų tebeegzistuoja tarp mūsų, aš klydau. Darvino tipas vistiek neaiškus toks, jo evoliucija pasisuko atgaline kryptimi, išskyrus tai kad, pasak jūsų, turi teorinę vaizduotę. Bet šeip jis viskuom panašus į sumodernėjusį nortoną. Vieni nortonai atrodo primityviai, kiti sumodernėję ir prisitaikę išlikti moderniame pasauly.
Laukiu kada mokslininkai patvirtins kad neandertalietis tebevaikšto tarp mūsų, o ne išnykęs :D

11
Tipų teorijos kritika / Ats: Nortono ir darvino tipai neegzistuoja
« Įrašytas: Sausio 04, 2020, 04:24:38 pm »
Žmogui didelis žandikaulis reikalingas kad tilptų protiniai dantys, mažas ir neišvystytas žandikaulis lemia kad protiniai dantys netelpa jame. Panašiai kaip bet kuri kita atrofavosi kūno dalis taip ir žandikaulis, pažiūrėti negražus- nes nefunkcionalus. Viskas kas yra nefunkcionalu ir neišsivystę yra negražu.
Žandikaulio dydis priklauso kaip jis naudojamas. Pabandykite kaip ir aš palaikyti dantis sukąstus visą laiką, liežuvį taip pat prispauskite prie gomurio, tai pamatysite kaip jis padidės ir pailgės, nepriklausomai nuo teorinio žmogaus tipo.

12
Tipų teorijos kritika / Ats: Nortono ir darvino tipai neegzistuoja
« Įrašytas: Gruodžio 31, 2019, 05:48:35 pm »
tu man rašei tai, o kad tai parašei, tai nereiškia kad diagnozavai.

13
Tipų teorijos kritika / Nortono ir darvino tipai neegzistuoja
« Įrašytas: Gruodžio 31, 2019, 03:03:18 pm »
Visi tipai, kurie, pasak šios teorijos, turi mažą smakrą, neegzistuoja realybėje. Mažas smakras nurodo ne atskirą žmogaus tipą, o veido struktūros neišsivystymą dėl netaisyklingos galvos ir kūno, taip pat liežuvio laikysenos, nuo pat vaikystės.

Ši teorija, iš dalies teisinga, nes išties pastebiu panašiai atrodančių žmonių, bet visi tipai, kurie turi mažą smakrą, neegzistuoja. Taigi, nortono ir darvino tipai neegzistuoja.

Labai nuvertinami ekstravertiškų tipų vaizduotės pajėgumai. Bronsono ir Platono tipai turi tokio pačio pajėgumo vaizduotę kaip ir Ramzio, Voltero ir Linkolno tipai, be tai nėra jų asmenybės elementas.

Taip pat labai abejotina teorinės vaizduotės sąvoka. Daugelis mokslininkų kurie nustatyti kaip darvino tipo, greičiausiai yra bronsono tipo, tik su prastai išsivysčiusia veido struktūra. Galimai pražiūrėtas ir platono tipas, nepaisant to kad šis tipas neturi intuicijos asmenybės elemento, jis taip pat kuria mokslą.

Aš remiuosi Dr. Mew Orthotropics paskaitomis youtube kanale ir jūsų teorija. Šei bei tas tarp jūsų ir jo paskaitų nesutampa.

Gerų naujųjų metų visiems.

14
Nortono tipas / Ats: Ella van Poucke
« Įrašytas: Gruodžio 31, 2019, 02:31:44 pm »
tai yra bronsonė su prastai išsivysčiusiais veido bruožais. Ji turi bimaxillary protrusion kondiciją, kai dantys išsikiša į priekį dėl neišsivysčiusios veido kaulinės ir raumeninės struktūros.

15
Smegenys / Yakovlevian torque
« Įrašytas: Gruodžio 28, 2019, 10:04:00 pm »
Tai yra smegenų asimetrijos reikškinys-tendencija, pavadinta pagal šį reiškinį atradusio mokslininko pavardę: Paul Ivan Yakovlev.

Paul Ivan Yakovlev, buvo neurologas-mokslininkas(neuroanatomikas)

Šis reiškinys dar kitaip vadinamas Occipital bending.


Yakovlevian torque

Raidė R žymi dešinę pusę.
Raidė L žymi kairę pusę.

Būtent tokios sandaros asimetrija aptikta ir pas beždžiones.

Aš taip pat turiu šią asimetriją, tai galiu pajusti pagal savo asimetrišką kaukolės formą.

https://en.wikipedia.org/wiki/Yakovlevian_torque
https://brainracker.wordpress.com/2014/06/20/wonky-brains-and-crooked-quirks/

16
Tipų nustatymas / žmogaus plaštakos
« Įrašytas: Rugpjūčio 28, 2019, 08:15:55 pm »
Tiesa kad, palyginus su kitais kūno sudėjimais, afrikinio kūno sudėjimo žmonių plaštakos proporcionaliai yra pačios didžiausios ir pirštai ilgiausi?

17
Darvino tipas / Ats: Fukuzawa Yukichi (Fukudzava Jukičis)
« Įrašytas: Liepos 07, 2019, 12:11:24 pm »
Psichologinė būsena > Įgimti tarptipiniai santykiai.

Santykius tarp tipų labiausiai įtakoja psichologinė būsena o tik po to tarptipiniai santykiai. Darvino tipo baltasis moderistas atstumtų juodaodį darviną šizofreniką ir tai būtų ne rasizmas o tokia santykių realybė. Darvino moderisto* asmenybei tai nepakenktų, nes santykiai būtų įtakojami ne išankstinio nusistatymo, o psichologinių dėsnių. Tas pas galioja ir kitiems tipams, atsiribojimas nuo žemesnės psi. būklės individų ir jų prastos kultūros, nekenkia jų asmenybėms.

*Jūs darvino optimalią psichologinę būseną pavadinę virilizmu/puritizmu, bet aš šiai optimaliai psi. būsenai nusakyti, paprastumo dėlei, naudojau tą patį žodį "moderizmas", kaip kad ekstravertų atveju.

18
Darvino tipas / Ats: Fukuzawa Yukichi (Fukudzava Jukičis)
« Įrašytas: Liepos 07, 2019, 11:51:34 am »
Gali būti kad visų tipų "moderistai" turi polinkį atsirinkti savus tipus, tai negalioja tik tiems tipams kurie turi įgimtą depresiją(?) ir tipams kurie turi įgytą depresiją arba šizofreniją. Moderistai juos atstumia, nes taip saugo savo tipo psichologinę kokybę. Mačiau kai čia forume voltero tipo komentatorius varė ant depresyvių ekstravertų, esmė kad tie patys ekstravertai, turintys moderizmo kokybę, negali jų pakęsti. :D

Darvino tipui nebūtina aukšta kultūra, nes jis turi mažą girdimąją atmintį. Tipai turintys didesnę girdimąją atmintį yra linkę į kultūriškumą- kultūros kūrimą ir išsaugojimą.

"Kultūriškiausi" tipai yra girdimosios atminties asmenybė platono tipas, ir voltero tipas, turintis atskirą girdimosios atminties procesą- moralę. Platonas ir volteras moderistas turėtų ganėtinai gerai sutarti, nes abudu yra kultūros žmonės. Platono tipo visuomenėje voltero tipas laisvai gyvena, turi neblogą aplinką. Šių tipų visuomenės, priklausomai nuo psichologinės kokybės, turi geras gyvenimo sąlygas ir aukštą kultūrą, bet yra neatsparios propagandai. Propaganda yra terorizmo forma, naikinanti esamą kultūrą. Visi tipai turi lavinti intuiciją, nes ji yra kaip niekad svarbi dabar.

Man asmeniškai yra didelė gėda kad atsilikusioje afrikoje yra tiek daug darvino tipo, bet tiems žmonėms, kurie žino šią teoriją, aš turiu pasiteisinimą, kad žemiausios psichologinės kokybės darvino tipas yra pats atspariausias tipas, ir vienintelis išgyveno afrikos sąlygomis, kai kiti tipai išnyko(įskaitant ir darviną moderistą). Šizofrenija ir maža girdimoji atmintis lemia labai nykią kultūrą ir skurdą, bet tai tokia aukšto tipo atsparumo, neigiamai aplinkai, kaina. Bet man vistiek yra gėda.

Mano paties kokybė yra neurotinė šizofrenija, bet aš esu išimtis, nes išmanau psichologiją ir esu apsiskaitęs šia tema, man tas leidžia viską matyti aukštesnės psichologinės kokybės akimis. Mano intuicija tikrai veikia, nes matau pasaulį kiek kitaip nei daugelis žmonių, nepasiduodu propagandos įtakai, o Lietuvoje jos pilna, pradedant euro zonos privalumais, baigiant tariama Rusijos grėsme ir sabotažininko Landsbergio, kaip tautos lyderio, ikona.

19
Darvino tipas / Ats: Fukuzawa Yukichi (Fukudzava Jukičis)
« Įrašytas: Liepos 06, 2019, 05:23:28 pm »
suvargę veidai, sunkus gyvenimas buvo, bet tai atsparių blogoms sąlygoms tipų visuomenė, vistiek, japonai nedaro gėdos darvino tipui.

20
Psichika / įžvalgos- psichologinės žmogaus būsenos
« Įrašytas: Vasario 02, 2019, 12:00:33 pm »
1. Platonų moderistų kova prieš depresyviuosius/šizofrenikus.

Platono tipo moderistai yra linkę kurti platono tipo moderistų grupuotes. Taip yra todėl kad jie saugo savo tipo psichologinę būseną ir į savo būrį neįsileidžia depresyviųjų/šizofrenikų ir juos, aplamai, eliminuoja, taip visuomenė apsaugoma nuo "džeko skerdiko" ir kitokių padugnių. Iš dalies.

Platono tipo moderistas iš savo prigimties negali pakęsti depresyvių/šizofreniškų žmonių, ar turinčių polinkį į tai.

Linkolno tipas taip pat įeina į šias platonų moderistų grupuotes, kadangi šis tipas natūraliai neturi depresijos/šizofrenijos būsenos, kontaktuojantys asmenybės elementai, taigi platono tipo moderistai yra labai linkę šiuos žmones priimti kaip savus.

Voltero tipo vyras taip pat turi savo šansus, jei jis yra virilistas/puritistas, ir ypač jei jo moralinėje sistemoje darbas yra kaip didžiausia vertybė, tai turėtų kontaktuoti su platono darbo asmenybės elementu. Darbštus volteras, tipų santykių atžvilgiu, labai daug ką išlošia.

Darvino tipo virilistai, kaip ir platono tipo moderistai, veikiausiai taip pat yra linkę formuoti savo psichologinės būsenos grupuotes? Su tuo pačiu tikslu- apsaugoti savo tipą nuo šizofrenijos būsenos? Tik šis reiškinys galimai nėra pastebėtas dėl darvino tipo virilisto retumo?

Nacionalizmas yra niekas kita kaip platonų moderistų psichologinės būsenos išraiška, skirta apsaugoti/atflirtuoti savo tipą ir visuomenę nuo depresijos/šizofrenijos. Paradoksalu?

Darvino tipo virilistų masė turėtų panašią idealogiją? Bet joje nebūtų idealizmo?

Tik reikėtų paminėti kad „globalistai“ taip gerai išmano psichologiją kad šias idealogijas panaudojo prieš mus pačius. Kad žmogus yra sveiko proto, tai nereiškia kad jo neįmanoma smarkiai apgauti ir panaudoti jo idealogijos prieš jį patį(šį darbą labai palengvina istorijos falsifikavimas- labai galingas ginklas)

Taip pat reikėtų paminėti kad ir darvino ir kitų tipų depresyvūs šizofrenikai taip yra linkę kurti savos išsigimusios psichologijos grupuotes, taip miestuose atsiranda įvairūs getai, taborai.

Pasaulyje tarpusavyje santykiauja ne tik skirtingi žmogaus tipai, bet ir skirtingos jų psichologinės būsenos.

Depresija/šizofrenija yra pavergto žmogaus būsena. Šiems žmoniems netgi patinka būti vergais ir būti išnaudojamiems.

2. Darvino tipo prakeiksmas.

Darvino tipo šizofrenikas yra pats atspariausias žmogaus tipas iš visų. Tarp tam tikrų tautų, kurios buvo pavargtos daugybę amžių, atstovų išlikę praktiškai tik darvino tipo šizofrenikai, kitų žmogaus tipų ir psichologinių būsenų neišlikę. Šią išvadą paremia stebėjimai.

Kodėl tai yra savotiškas prakeiksmas? Nes šie žmonės diskredituoja patį darvino tipą prieš kitus žmogaus tipus. Aš kalbu apie įvairių odos atspalvių žmones.

Bet kaip minėjau anksčiau, platonai moderistai, linkolnai ir galimai darvinai virilistai/puritistai, tokių žmonių kaip savų nepriima, nepaisant to kad šie žmonės yra to paties tipo kaip ir jie patys ir/ar turi gerus tarptipinius santykius. Tai yra gerai.

3. Bronsono ir voltero tipo grupuotės

Nepaminėjau bronsono tipo, trumpai apie jį galiu parašyti tik tai kad jis linkęs kurti grupuotes ne su tikslu išsaugoti optimalią savo tipo psichologinę būseną, o aplamai išsaugoti savo tipą kaip tokį- nukonkuruoti kitus tipus, kai tuo tarpu platono tipo visuomenėse gali išgyventi visi tipai kurie neturi akivaizdžios depresijos/šizofrenijos būsenos.

Voltero tipo žmogus kuria savo tipo grupuotes taip pat su tikslu išlikti tarp bronsonų ir ne tik. Bet jis tai daro remdamasis savo bendravimo instinktais o ne simpatijomis-antipatijomis.

4. Paskutinė išvalga

Reikia kovoti ne su rasizmu, homofobija ar patyčiomis. Reikia kovoti su vergove- žmonių paverginėjimu, depresija ir šizofrenija.

21
Tipų nustatymas / Ats: Nustatymas
« Įrašytas: Sausio 25, 2019, 09:55:47 am »
jūs taip pat manytumėt, ponas leotaurai?

22
Tipų nustatymas / Ats: Nustatymas
« Įrašytas: Sausio 25, 2019, 09:48:53 am »
per aukšta kakta kaip bronsonui, žandikaulis gali būti didelis ir pas darvinus. Aplamai, nustatinėti tipą pagal žandikaulio ir nosies proporcijas yra netikslu, nes žandikaulio dydis ir nosies kaulo didumas yra tiesiogiai susijęs ne tik su smegenų proporcijomis bet ir su kvėpavimo funkcija- tie žmonės, kurie daugiau kvėpuoja pro nosį turi didesnius nosikaulius- taip atsiranda daugiau ertmės kvėpavimui, ir žandikaulius- žandikauliai būna labiau sukąsti ir turi geresnį raumeninį tonusą, nei pas tuos kurie linkę daugiau kvėpuoti pro burną. Tipą tiksliausia nustatyti pagal kaukolės proporcijas: kaktos ir pakaušio

23
Linkolno tipas / Ats: Nadine Schön
« Įrašytas: Gruodžio 23, 2018, 08:34:27 am »
Tai nėra tikra kairė, tai yra globalistų idealogija, kuri yra taip toli dešinėje kad į jokius "politinius" rėmus net netelpa, tai yra pats baisiausias režimas. Besidengiant kilniais tikslais vykdomas žmonių genocidas panaudojant prieš juos biologinį ginklą(vakcina), vykdomas moralinis genocidas- apsimetama kaire ir liberalais(taip jie diskredituojami mūsų akyse; klasikinė globalistų taktika naudojama visur kur jie veikia), kurie iš tiesų ne liberalizuoja įstatymus žmonių ir šeimų atžvilgiu, bet daro priešingai- kuria ideologinius įstatymus. Tai yra "liberali" diktatūra, kuri yra visiškai nepanaši į klasikinį liberalizmą. Kuriamos parazitinės antikonstitucinės tarnybos, kurios atiminėja mūsų vaikus, tai yra niekas kita kaip diktatūra, kuri yra baisesnė už patį fašizmą, už visus režimus aplamai, tai yra didžiausias kada nors egzistavęs žmogaus sukurtas blogis.

24
Kaip pagal kaukolės ir nosikaulio proporcijas galima nustatyti žmogaus asmenybę, taip pagal veido ir akių estetiką galima nustatyti ar tas žmogus yra sveiko proto. Kuo gražesnis veidas- tuo geresnė psichologinė būsena. Gera psichologinė būsena darvino tipui tai virilizmas/puritizmas. Neigiamos emocijos labai kenkia intuicijai. Žmonės, nelaikantys savyje neigiamų emocijų, turintys gerą emocinį intelektą, veikiausiai turi labai gerai veikiančią intuiciją(jausmai ir intuicija yra labai susiėję) ir žudiko instinktą. Paradoksalu, bet šis instinktas yra stipriausias pas tuos žmones, pas kuriuos mintys yra pačios taikiausios/tyriausios, nepiktos.

25
Bronsono tipas / Ats: He Jiankui
« Įrašytas: Lapkričio 27, 2018, 07:29:16 pm »
Jeigu jis iš tiesų taip padarė, tai jį iškart į kalėjimo kamerą uždaryti. Tegu žmogus kuria dirbtinį intelektą, bet savo genetikos neredaguoja.

26
Voltero tipas / Ats: Scottie Pippenas - juodaodis volteras?
« Įrašytas: Lapkričio 07, 2018, 11:16:04 am »
simpatiški žmonės, bet jie praktiškai išnyko atsilikusioje kultūroje, man juodaodis darvinas yra kaip globalizmo simbolis, darvino tipas yra pats atspariausias blogoms sąlygoms, geriausiai išgyveno vergijos sąlygas, išgyventų ir globalizmo pragarą, kai pavergta taptų visa žmonija, nebent mes užkirstume tam kelią savo stipriomis vertybėmis, voltero tipas būtų geras karys, jis gali apginti kultūrą, žmogaus tipas, kuris su beveik visais turi vidutinį santykį, bet  yra vertas didžiausios visų tipų pagarbos

27
Darvino tipas / Ats: Evgenijus Spirica (Евгений Спирица)
« Įrašytas: Lapkričio 05, 2018, 10:26:38 pm »
Nemėgstu tik prastai atrodančių darvino tipo atstovų ir ypatingai nemėgstu voltero ir darvino tipo šizofrenikų, jų idijotiško humoro, ironijos, cinizmo ir elgesio, jų iškreipto pasaulio suvokimo: Algis ir Vytautas vieni iš jų, o dėl Verygos irgi klausimas ar jis sveiko proto, jo politiniai sprendimai kelia tik furorą, o tikros naudos visuomenės sveikatai jokios, ir jo išvaizda taip pat yra žiauri, aš manau kad negražus veidas byloja apie pašlijusį protą.

28
Darvino tipas / Ats: Evgenijus Spirica (Евгений Спирица)
« Įrašytas: Lapkričio 05, 2018, 07:14:35 pm »
Jau geriau ramzis su pernelyg didele nosim, negu darvinas su besmakriu sukritusiu veidu, grynas šizos veidas, kažkur rašei kad šizofrenikus galima nustatyti pagal veidą, tai va grynas šizofrenikas kaip ir Veryga iš išvaizdos

29
Psichika / Ats: Ask me anything 16 kartų durkėj diagnozuota šiza.
« Įrašytas: Spalio 28, 2018, 10:11:46 am »
Pati geriausia išeitis nuo šizofrenijos yra tiesiog dėmesio nekreipimas į nepageidautinas mintis. Mintys, į kurias nėra koncentruojamas dėmesys, išnyksta savaime. Jeigu tu to nesugebi padaryti, vadinasi tau yra dėmesio sutrikimas, ypač didelis dėmesio sutrikimas yra priskirtinas šizofrenijai.

Būk kaip vanduo, leisk mintims tekėti laisvai- savaime, surask kokios naudingos veiklos, į kurią galėtum sutelkti visą dėmesį, jei negali to padaryti, tai mokinkis iš naujo, tu tai turėjai išmokti dar būdamas vaiku. Jei praradai šią įgimtinę savybę- susigrąžink.

Kelk sau tik tavo jėgoms pasiekiamus tikslus ir venk nepasiekiamų.

30
Voltero tipas / Ats: Zalmay Khalilzadas
« Įrašytas: Spalio 28, 2018, 09:55:52 am »
Kokie būtų šio vyro santykiai su voltero ir linkolno genotipo moterimis? Santykiai pagal teoriją būtų vidutiniai, bet gal egzistuoja tam tikri tarpasmeniniai santykių instinktai, kurie leidžia suvokti vienodo genotipo moteris teigiamai? Taip pat kaip darvino genotipo vyras suvokia DG moterį? Kaip pati moteris suvokia? Nejaugi tik vidutiniškai?

Puslapiai: [1] 2 3 ... 5