Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Žinutės - Leotaurus

Puslapiai: [1] 2 3 ... 123
1
Bronsono tipas / Daktaras Lisas
« Įrašytas: Gegužės 26, 2020, 10:12:43 pm »

 Šis įdomiai kalbantis daktaras yra juoko depresijos žmogus. Labai jo manieros paremtos juoku. Juokas psichikoje dominuoja prieš ironija.
Gydytojas yra  standartinis narcizas.


2
Platono tipas / Peyton Manning - pašaipos dėl didelės kaktos
« Įrašytas: Gegužės 21, 2020, 09:12:44 pm »

Peytonas Williamsas Manningas yra buvęs amerikiečių profesionaliojo futbolo žaidėjas, žaidęs Nacionalinėje futbolo lygoje 18 sezonų. Laikomas vienu didžiausių visų laikų ketvirtokų, jis praleido 14 sezonų su Indianapolio „Colts“ ir per pastaruosius keturis sezonus buvo „Denver Broncos“ narys.

Dėl savo katinės dalies tapo memų, patyčių ir juokelių objektu.

https://giphy.com/explore/peyton-manning
4
Kovos menai / Darvino tipo platonės Priscilla Hertati Lumban Gaol
« Įrašytas: Gegužės 16, 2020, 01:20:51 am »

5
Tipų nustatymas / Ats: Nustatymas
« Įrašytas: Gegužės 13, 2020, 10:58:41 pm »
Būtų smagu patikrinimui gauti šių asmenybių vardus ir pavardes :) Kokie tai aktoriai ar žmonės?

6
Bronsono tipas / Ats: Timati - Adrenochromas
« Įrašytas: Gegužės 12, 2020, 11:40:07 am »

Apie intuicijos reikšmę ir vietą smegenyse elitas žinojo prieš tūkstančius metų. Intuicija esanti kankorežinėje liaukoje(pineal gland) yra susijusi su ateities numatimu ir planavimu. Vergams taip vadinamoms avims ši sritis nereikalinga. Aiškiaregiams ir planuojantiems žmonėms labai reikalinga. Šia sritį slopina fluoridai todėl jie dedami į dantų pastas ir burnos skalavimo skysčius.
Labai daug kankorežinės liaukos simbolikos Vatikane.


Lietuvoje masonų architektūroje konkorežinės liaukos simbolis labai paplitęs.


Elito ritualų linksmybės tęsiasi tūkstančius metų, jiems žmonės yra kaip naminiai gyvuliai.  Kapitalizmas išsivystė iš vergovinės santvarkos, vergai tapo laisvi, elitas nepasikeitė. Religijos ir jų papročiai taip pat nepasikeitė per tūkstančius metų.

Juodi paakiai tarp prievartaujamų vaikų yra dažnas reiškinys. Žiūrėti nuo 3.11min. jaunuolis buvo įšventintas ir prievartaujamas, taip jis tapo jų nariu.  2.07min. vyko satanistinis įšventinimas orgija. Šiame vaido įraše daug prasmės kurios daugelis nesuvokia.

https://www.lrytas.lt/lietuvosdiena/kriminalai/2018/02/27/news/misle-del-manekenes-zuties-viesbutyje-darosi-aiskesne-4891336/
Panašių žinučių iš D.Didžiūnaitytės sulaukė ir jos draugės, o paskutinėje asmenukėje, darytoje viešbutyje „Amberton Klaipėda“, manekenė atrodė pervargusi, pajuodusiais paakiais, liūdnomis akimis.

Skaitykite daugiau: https://www.lrytas.lt/lietuvosdiena/kriminalai/2018/02/27/news/misle-del-manekenes-zuties-viesbutyje-darosi-aiskesne-4891336/
2017 metai. Satanistinių aukų kančių muzika.

Visa tai atrodo kaip sąmokslas. Norint tai patikrinti reikia surinkti daug duomenų ir juos susisteminti, rasti dėsningumus. Simbolika nėra sukurta šiaip sau ji yra religijos ir valdymo dalis.

7
Platono tipas / Ignazas Semmelweisas (Ignaz Semmelweis)
« Įrašytas: Gegužės 11, 2020, 11:22:08 am »

http://www.bernardinai.lt/straipsnis/2015-05-05-apie-gydytoja-del-ranku-plovimo-tapusi-medicinos-kankiniu-ir-didvyriu/130539?fbclid=IwAR156ELKtqgr5XwgRypTWOYvjbAgti_PWxkyEECdE-d93y2V7zCuvPNQjE4

Gegužės 5-oji – Pasaulinė rankų higienos diena. Jos proga siūlome prisiminti gydytoją Ignazą Semmelweissą, kuris 19 a. viduryje bandė įtikinti gydytojus, jog reikia plauti rankas, tačiau buvo kolegų nepripažintas, išjuoktas  ir netgi uždarytas į psichiatrinę ligoninę. Taip pat kitas dvi asmenybes, viena kurių įrodė, kad švaraus geriamojo vandens svarbą, o kita  įdiegė vandeniu nuleidžiamą tualetą.

Rankų plovimo istorija: Ignazas Semmelweisas

Įsivaizduokite, koks būtų gyvenimas, jei rankų plovimas nebūtų privalomas net chirurgams. Baisoka, tiesa? Išsivysčiusiose šalyse rankų plovimas yra stipriai rekomenduojamas visų amžiaus grupių ir įvairaus gyvenimo būdo žmonėms, tačiau tik nedaugelis žino, nuo ko tai prasidėjo.

1847-aisiais vengrų kilmės gydytojas Ignazas Semmelweisas atskleidė stulbinančius pastebėjimus, kurie ir atvedė iki rankų plovimo gydymo įstaigose.

Dirbdamas akušerijos klinikoje Vienoje, dr. I. Semmelweisas labai nustebo pastebėjęs, jog žymiai dažniau karščiavimas po gimdymo ar mirtis ištikdavo tas moteris, kurioms padėjo medicinos studentai, nei toms, kurios pasirinko gimdyti su pribuvėja. Kruopščiai tirdamas klinikines praktikas, I. Semmelweisas pastebėjo, kad medicinos studentai, kurie padėjo gimdančioms moterims, dažnai tai darė po nuo sepsio mirusių pacientų skrodimų. Po griežtos rankų plovimo politikos įsteigimo mirtingumas per tris mėnesius sumažėjo nuo 10 iki 20 kartų, kas įrodo, kaip ligų perdavimo tikimybė yra sumažinama šitos paprastos higieninės praktikos. Tačiau kai kuriuose medicininiuose leidiniuose buvo teigiama, kad rankų plovimas mirtingumą sumažina vos mažiau nei 1 proc., taigi I. Semmelweiso idėjos konfliktavo su to meto mokslo ir medicinos nuomone, todėl buvo atmestos medicininės bendruomenės. Kai kurie gydytojai piktinosi pasiūlymu plautis rankas, klausė, ar I. Semmelweisas galėtų tam duoti kokį mokslinį paaiškinimą. 1865-aisiais Semmelweisas buvo uždarytas į psichiatrinę ligoninę, kur po 14 dienų sumuštas sargybinių mirė, būdamas 47 metų.

8
Bronsono tipas / Ats: Timati - Adrenochromas
« Įrašytas: Gegužės 11, 2020, 11:18:13 am »
Slaptos organizacijos yra sukurtos tam, kad valdyti žmones. Ritualai įšventinimai yra religinio proceso dalis. Satanistai turi daugiau šansų valdyti nes juos pačius per nusikaltimus galima geriau valdyti.  Pirmiausia ką reikia padaryti žmonijai tai atsisakyti religijos, nes tikintis tiki netik Dievu bet ir satanizmu. Netikintis mokslinis materialistas neturi šių dalykų smegenyse ir nėra valdomas ir formuojamos religijos. Religijos formuoja centralizuotai žmogaus pažiūras ir moralę. Religijų viršūnės yra valdomos satanizmo ir pedofilijos ritualų. Vatikane satanizmo simbolių daugiau negu jų yra satanizmo sektose.
Mąstyti savarankiškai  be religijos gali tik labai sąmoningi žmonės.
Satanistai ateityje pralaimės. 

9
Bronsono tipas / Timati - Adrenochromas
« Įrašytas: Gegužės 06, 2020, 11:33:31 pm »

Bronsono tipo reperį visuomenė apkaltino satanizmu. Pagal legendą satanistai adrenocromą gauna iš labai įbauginto vaiko kankorėžinės liaukos. Sakoma., kad tai narkotinė medžiaga ir jaunystės eliksyras.
Konspirologai kaltina žvaigždes satanizmu ir Babilono laikų ritualais.
Keistas dalykas yra tame, kad adrenochromą sintetinti labai nesunku, bet satanistų ritualuose ar muzikoje ši medžiaga dievinama. Netgi tuomet tada kai adrenochromo sąmokslo teorija buvo nežinoma.

https://lt.wikipedia.org/wiki/DMT Kankorėžinė liauka turi dar vieną natūralų narkotiką tai DMT. Kankorėžine liauka yra slopinama fluoridais ir yra atsakinga už realybės suvokimą. Koncentracijos stovyklose Hitleris taikė vandens fluoravimą tam, kad kaliniai būtų apatiški. Ši liauka esanti smegenyse gamina serotoniną ir miego hormoną.
Apie kankorėžinę liauką didikai žinojo jau Kristaus laikais, jai statė paminklus.

https://www.discogs.com/Konceal-Illuminati/release/12385908


10
Darvino tipas / Ats: Elonas Muskas
« Įrašytas: Gegužės 05, 2020, 10:40:37 am »

11
Tipų nustatymas / Ats: Nustatymas
« Įrašytas: Balandžio 30, 2020, 10:30:52 pm »
Platono tipo.

12
Ramzio tipas / Marina Abramovic
« Įrašytas: Balandžio 20, 2020, 11:03:46 pm »

Marina Abramovič (Марина Абрамовић, g. 1946 m. lapkričio 30 d.) – iš Serbijos kilusi pasirodymų (performansų) ir kūno menininkė,[1] XXI a. pradžioje sukėlusi didelį susidomėjimą istorinių performansų perteikimu.
Tai aktyvios psichikos ramzio tipo meninkė kuri dėl satanizmo ir kanibalizmo propagavimo tapo sava tarp pasaulio elito atstovų. Su ja noriai bendrauja net vienas žymiausių globalistų Džeikobas Rotšildas (Jacob Rothschild, 4th Baron Rothschild).
https://lt.wikipedia.org/wiki/Marina_Abramovi%C4%8D


Nors elitas kuris domisi satanizmo pažiūromis ją labai mėgsta ir vertina, visuomenė jos nemėgsta.


Pedofilija, statnizmas ir siaubo narkotikas kuris gaminamas iš vaikų kraujo taip vadinamas adrenochromas.

Bet mėgstamiausia šios menininkės veikla yra kanibalizmas.Norint tapti įžymiu reikia daugiau naudoti satanistinės simbolikos. Taip vadinami ragai ar uždengta akis naudojama satanizmo kultūroje. Pav. The RoopRamzė rodo jausmus nortonei.

https://1.bp.blogspot.com/--DSmcBlr9YQ/WCiyfRmmdxI/AAAAAAAAAQA/Kzv1-Uqywh0x89l3IrkBTcwuS0gPpUZewCLcB/s1600/abramovic2.jpg
Satanizmas.


Elitui nėra ką veikti todėl seksas su vaikais, vaikų prekyba, kanibalizmas, satanizmas yra labai praktikuojamas tarp įžymybių ir aukščiausio luomo masonų ložės atstovų.

https://www.google.com/search?q=marina+abramovic+diner&tbm=isch&ved=2ahUKEwjo7Pak4_foAhUSVpoKHewUASMQ2-cCegQIABAA&oq=marina+abramovic+diner&gs_lcp=CgNpbWcQAzIECCMQJzoECAAQAzoCCAA6BAgAEEM6BAgAEB46BggAEAgQHjoECAAQGFD0nWVYx6dlYMauZWgAcAB4AIABWogBhgSSAQE2mAEAoAEBqgELZ3dzLXdpei1pbWc&sclient=img&ei=7fydXqjCGZKs6QTsqYSYAg&bih=788&biw=1582&client=firefox-b-d#imgrc=ZSG4t26-rMIe6M


Pagarbos santykis su voltero tipo prezidentu.


Bilo draugė visuomenėje sukėlė nepasitenkinimą. Korporacija Microsoft teko ištrinti reklaminį video.

13
Kovos menai / Ats: Ar kovos menai yra geras būdas kovoti su agresija?
« Įrašytas: Balandžio 07, 2020, 10:42:51 pm »
Kovos sportai yra gerai jeigu nedaužomos smegenys. Smegenų traumos pažeidžia kraujotaką smegenyse, žmogus tampa neprognozuojamas, krenta protiniai ir asmenybės gabumai.
Smegenys po traumų yra linkusios atsistatyti tik tai ilgas procesas. Agresijai iškrauti tinka daug ekstremalių sportų kurie nėra susiję su smegenų traumavimu.

14
Pasaulinė psichologija / Ats: šiuo metu pasaulyje dedasi blogi dalykai
« Įrašytas: Balandžio 07, 2020, 11:46:15 am »
Autorius:Laura Petrus


Sukurti geresnį žmogų. Ši mintis domino nei vieną ideologiją nuo graikų spartiečių iki Hitlerio Jugend'o mokyklų.
Kur dėti blogį, tūnantį mumyse ir viena ar kita forma įsiveržiantį į paviršių? Juk net ir mūsų tautiečiai rimtai pažiro pykčiais ir baimėmis, pamatę nesofistikuotą bedantę šypseną iš Kylio sugrįžtančių Gastarbeiterių laive. Juk tame keiksmažodžiais besiplūstančiame žmogutyje ne vienas įžvelgiame savo tamsiąją sielos pusę, kurią stropiai slepiame po "elgesio normų" kaukėmis ir tik radę progą, užspaustą pyktį išleidžiame ant kitų. Pamatome vyžotą baudžiauninką savyje ar fabrikanto vergą, kuris istoriškai yra mūsų tautos genetinis kodas. Ar įmanoma tą kodą išimti iš mūsų mentaliteto? Ar galime uždaryti jam sienas ir nebeįleisti daugiau vidun? Juk nebegalime eutanazuoti ar išvežti netinkamų, kaip tai darė Hitleris, Stalinas ar Sparta.

Filantropija ir savanoryste gerinant pasaulį, jo populiacijos kokybę užsiminėjo dar Bill Gates Sr., Microsoft steigėjo tėvas. https://de.wikipedia.org/wiki/William_H._Gates,_Sr. Jis vadovavo Eugenikos skyriui organizacijoje Planned Parenthood Federation of America (PPFA), jungiančioje virš 650 genekologinių ir šeimos planavimo klinikų. Organizacijos istorijoje buvo du išpuoliai su aukomis ir sužeistaisiais, abortų priešininkų demonstracijos ir kaltinimai, kad klinikos parduoda vaisiaus audinius ir kūdikių dalis BioTech bendrovėms. Todel 2015 m. 11-oje valstijų buvo nutrauktas valstybinis finansavimas klinikoms.
Bill Gates tėvui jau 95 metai, pranešama, kad jis vis dar dirba sūnaus fonde. Jis yra Thomas Robert Malthus (ribotų išteklių teorijos kūrėjo) pasekėjas ir mano, kad norint išvengti skurdo, pasaulio populiaciją reikia kontroliuoti.

Nuo 2010 m., kai Bill Gates investavo į Monsanto, suaktyvėjo Žalioji Revoliucija Afrikoje (AGRA), Global Agriculture and Food Security Program (GAFSP), Arfikos, Azijos vietinė žemdirbystė virto GMO pramone. Populiacijos planavimas, gentech vykdomas ir tiesiogiai per žmonių skrandžius.
Vakcinos, vaistai, maistas, GMO, reprodukcinė kontrolė, manipuliavimas oro sąlygomis - dabartinės Microsoft steigėjo veiklos sritys.
Pagal:
https://www.naturalnews.com/035105_Bill_Gates_Monsanto_eugenics.html?fbclid=IwAR3afvbYaBn2ShyhvNTdXMBTFb-r9K61SiOf4rg3Fqry16-XV-WRSR_JK30#ixzz38klcEhBB

Šitą paskaičius aš daugiau nebekaltinu moteriškėjančių vyrų, agresyviai feministiškų moterų, nevaisingų partnerių ar vaikų nebenorinčių europiečių. Suprantu, kad visa tai keičiasi labai subtiliame genetiniame/ DNR / informaciniame lygmenyje. Galbūt tai sukurs geresnį žmogų, nebekandantį, kaip įkyrus maliarijos nuodus švirkšiantis uodas, bet ir be stipraus skonio, kaip kokios besėklės vynuogės.


15
Voltero tipas / Olegas Kovrikovas
« Įrašytas: Balandžio 07, 2020, 11:32:16 am »

Psichoterapeutas, teatro režisierius Olegas Kovrikovas, supratęs, kad atėjo laikas vidiniams pokyčiams, pirmiausia nusprendė susikurti tokią erdvę, kur galėtų praleisti laisvalaikį. Pavilnyje esančioje sodų bendrijoje 6 arų sklype savo rankomis ėmėsi statytis dviaukštį namą. Ne bet kokį, o iš molio ir šiaudų. Jam pavyko – jau šešerius metus Olegas su šeima gyvena naujame name.


Voltero tipo žmonės labai mėgsta ekologinius namus.

16
Pasaulinė psichologija / Ats: šiuo metu pasaulyje dedasi blogi dalykai
« Įrašytas: Balandžio 06, 2020, 10:10:26 pm »
Korporacijų ir elito šeimų valdomas kapitalizmas išsisėmė, jis turi vystymosi ribas ir negali būti amžinas, turtingieji elito atstovai saugodami savo turtus ir įtaką, bijodami, kad esant globaliai krizei kapitalizmas nepereitu į chaosą ar socializmą turi imtis priemonių. Apsaugoti savo turtus ir įtaką amžiams, todėl tavo versija nėra joks sąmokslas. Vyksta planinis skaitmeninės vergovės  įgyvendinimo etapas.

https://id2020.org/ Masinė chipizacija su vakcinomis. Planuojama padaryti privalomą pasaulinę vakcinacija https://www.gavi.org/

Turtingieji elito atstovai numatė korona viruso epidemija jau prieš du mėnesius prieš jos atsiradimą Kinijoje


Žmonės kurie atsisakys vakcinų ir chipizacijos bus tikrinami ir priverstinai vakcinuojami, kuriama atpažinimo technologija https://stm.sciencemag.org/content/11/523/eaay7162

http://news.mit.edu/2019/storing-vaccine-history-skin-1218JAV bandymus 2015 metais sukryžminti koroną virusą su kinų šikšnosparnių virusu padarant labai grėsmingą virusą žmonėms. Mokslininkų bendruomenė buvo pasipiktinusi.
https://www.nature.com/news/engineered-bat-virus-stirs-debate-over-risky-research-1.18787

https://www.nature.com/articles/nm.3985


Planai

 They're called the Good Club - and they want to save the world
This article is more than 10 years old
Paul Harris in New York reports on the small, elite group of billionaire philanthropists who met recently to discuss solving the planet's problems
https://www.theguardian.com/world/2009/may/31/new-york-billionaire-philanthropistsElito skatinamos ir ginamos bendruomenės daugiausia turės aukų dėl epidemijų.

https://www.lgl.lt/naujienos/trys-priezastys-kodel-lgbt-zmones-yra-labiau-pazeidziami-koronaviruso/
Trys priežastys, kodėl LGBT žmonės yra labiau pažeidžiami koronaviruso
Publikavimo data: 2020 m. kovo 16 d. (Pr), 13:002020-03-16T13:23:48+00:00
Kategorijos: LGBT pasaulyje, Naujienos

Kovo 11 d. daugiau nei 100 LGBT organizacijų paskelbė atvirą laišką sveikatos priežiūros paslaugų teikėjams ir pagrindinėms žiniasklaidos priemonėms, kuriame skelbiama, kodėl LGBT žmonės turi didesnę riziką užsikrėsti koronavirusu.

Dr. Scout, JAV Nacionalinio LGBT vėžio tinklo direktoriaus pavaduotojas, teigia: „Suprantama, jog didėjant naujojo koronaviruso, t. y. COVID-19, plitimui, daugelis LGBT žmonių yra sunerimę, kaip šis virusas gali paveikti mus ir mūsų bendruomenes.“

„Pasirašiusieji nori priminti visoms šalims, atliekančioms COVID-19 stebėjimą, reagavimą, gydymą, ir žiniasklaidai, kad LGBT bendruomenės yra tarp tų, kurios yra ypač pažeidžiamos neigiamo šio viruso poveikio sveikatai“.

Laiške toliau sakoma, kad LGBT žmonės yra pažeidžiami dėl trijų specifinių veiksnių.

„LGBT gyventojai naudoja tabako gaminius 50 procentų dažniau nei bendra populiacija“, – teigiama. „COVID-19 yra kvėpavimo takų liga, kuri yra ypač kenksminga rūkantiems žmonėms“.

LGBT žmonėms taip pat gresia pavojus, nes mūsų bendruomenėje yra didesnis ŽIV ir vėžio dažnumas, o „tai reiškia, kad daugiau mūsų gali turėti pažeistą imuninę sistemą, todėl esame labiau pažeidžiami COVID-19 infekcijų“.

Trečias ir paskutinis didesnio LGBT žmonių pažeidžiamumo veiksnys yra tas, kad mes „ir toliau patiriame diskriminaciją, nepalankų požiūrį ir supratimo stoką iš paslaugų teikėjų bei darbuotojų daugelyje sveikatos priežiūros įstaigų.

„Dėl to daugelis nenori kreiptis į gydytoją, išskyrus situacijas, kurios atrodo skubios – ir galbūt net ir tada“.

Laiške su viruso valdymu susiję asmenys toliau raginami „užtikrinti, kad šio protrūkio metu mūsų LGBT bendruomenės būtų tinkamai aptarnaujamos“, o karščiuojantys ar kosėjantys LGBT asmenys raginami kreiptis medicininės pagalbos.

Anksčiau šią savaitę Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) paskelbė koronaviruso protrūkį pandemija.

PSO vadovas dr. Tedros Adhanom Ghebreyesus atskleidė, kad koronaviruso atvejų už Kinijos ribų per dvi savaites padaugėjo 13 kartų, ir pasakė, kad jis yra „labai susirūpinęs“ dėl „nerimą keliančių neveiklumo lygių“.

17
Nortono tipas / Rita Karavaitienė
« Įrašytas: Balandžio 05, 2020, 01:00:21 pm »

18
Bronsono tipas / Edvinas Krupinskas
« Įrašytas: Balandžio 04, 2020, 11:16:10 pm »

Edvinas Krupinskas yra depresyvus bronsonas kuriantis parodijas. Labiausiai mėgsta parodijuoti savo mamą. Be didelio humoro ir patyčių ar aktorinių sugebėjimų to padaryti neįmanoma. Edvinas yra pasyvios psichikos žmogus labai gėjiškas vaikinas.
.
Edvinas Krupinskas (21 m.) kartais iš savo sekėjų socialiniuose tinkluose sulaukia žinučių, kur jis pavadinamas geriausiu karantino atradimu. Dar jam rašo, kad jis yra vienintelis žmogus šiais laikais, kuris, atsisėdus prie kompiuterio, pralinksmina, o ne nuliūdina. Tokių širdį glostančių komplimentų Edvinas sulaukia už smagius filmukus, kuriuose pats vaidina ir kelia į socialinius tinklus.

Skaitykite daugiau: https://www.lrytas.lt/gyvenimo-budas/likimai/2020/04/04/news/geriausias-karantino-atradimas-saviizoliacijoje-uzsidares-druskininkietis-tapo-zvaigzde-14319228/

https://www.delfi.lt/video/laidos/garsiai/garsiai-is-namu-4-tikrasis-interneto-sensacija-praminto-edvino-krupinsko-veidas-pusho-premjera-ir-muzikiniai-atlikeju-linkejimai.d?id=84015423

19
Platono tipas / Antanas Kairys
« Įrašytas: Balandžio 03, 2020, 12:35:11 am »

Mokslo sriubos“ tinklalaidėje apsilankęs psichologas Antanas Kairys pastebėjo, kad nors ir evoliucija lėmė žmogaus smegenų dalies susiformavimą, kuri atsakinga už loginį mąstymą, veiksmų numatymą ir vertinimą, vis tik pabėgti nuo pirmapradžių smegenyse veikiančių mechanizmų žmonija negali. Dėl šios priežasties žmonės pasineria į priklausomybes, depresiją, stengiasi savo išvaida, turtu ir galia pasirodyti prieš kitus, priima sprendimus patys gerai nesuvokdami kodėl, dėl kurių vėliau gali tik apgailestauti.

Mokslininkas taip pat pabrėžė, kad žmogaus, kaip vienalyčio ir nepriklausomo agento, idėja yra mitas, nes mūsų elgesį valdo daugybė pasąmonėje veikiančių mechanizmų, kurių mes net negalime suvokti. Tai paaiškinti siekia evoliucinė psichologija, analizuodama šiuos mechanizmus ir nurodydama, kokį poveikį jie turi žmonių elgesiui.
http://www.technologijos.lt/n/mokslas/psichologija/S-81363/straipsnis/Esate-nepriklausomi-Si-ideja-tera-mitas---stai-kaip-veikia-musu-mastymas-ir-kas-tai-yra-evoliucine-psichologija-Video

21
Bronsono tipas / Kunalis Nayyaras
« Įrašytas: Kovo 28, 2020, 11:32:07 pm »

Savo planais aktorius pasidalijo socialiniame tinkle „Instagram“, patikinęs, kad žada padovanoti medicinines kaukes vietinėms organizacijoms.

Jis taip pat ragino savo gerbėjus pasidalyti idėjomis, kurioms organizacijoms ir ligoninėms šių kaukių šiuo metu labiausiai reikia.
reklama

„Tikiuosi, kad šiuo sunkiu metu jūs esate ir būsite sveiki ir saugūs. Kartu su drauge Isabelle Shee įsigijome ir esame pasiruošę padovanoti 1000 medicininių kaukių žmonėms, kuriems jų labiausiai reikia. Tai darysime ir toliau.

Mūsų tikslas yra paskirstyti šias kaukes mažoms, vietinėms organizacijoms. Mums reikia jūsų pagalbos, parašykite, kurioms organizacijoms to labiausiai reikia. Kartu mes galime padėti tiems, kuriems iš tiesų reikia pagalbos“, – teigė aktorius.
https://www.alfa.lt/straipsnis/50414973/aktorius-k-nayyaras-nusprende-aukoti-ne-pinigus-o-medicinines-kaukes-dabar-to-labiausiai-reikia

22
Bronsono tipas / Maria Teresa
« Įrašytas: Kovo 28, 2020, 11:28:37 pm »

Nuo koronaviruso mirė Ispanijos princesė Maria Teresa de Bourbon-Parma. Moteris ėjo 87-uosius metus, šeštadienį pranešė dailymail.co.uk.

Skaudžią netektį žiniasklaidai patvirtino jos brolis, princas Sixtus Henry. Teigiama, kad moters gyvybė užgeso penktadienį.

Maria Teresa gimė 1933-ųjų birželio 28 d, Prancūzijoje, tačiau didžiąją gyvenimo dalį praleido Ispanijoje, Madride.
23
Platono tipas / Markas Blumas
« Įrašytas: Kovo 27, 2020, 12:13:38 am »

Ketvirtadienį kino gerbėjus pasiekė liūdna žinia – mirė filmo „Krokodilas Dandis“ žvaigždė Markas Blumas. Aktoriui buvo 69-eri.

Skaitykite daugiau: https://www.lrytas.lt/zmones/uzsienio-zvaigzdes/2020/03/26/news/koronavirusas-nusinese-filmo-krokodilas-dandis-zvaigzdes-gyvybe-14218862/

24
Voltero tipas / Ats: Voltero tipo vaizduotė
« Įrašytas: Kovo 26, 2020, 09:50:23 pm »
Atskirus klausimus rašau į atskirus atsakymus.

Ar vaizduotę, ne tik voltero atveju, galime laikyti tik vizualinio aparato darbu ir operacijomis? Ar "laki vaizduotė" tapati vizualiniam pajėgumui ar tai tėra tik geras išreiškimas apibūdinti reiškinį, kuomet asmenybė geba "sugalvoti daug", nors ir nebūtinai tai yra pagrįsta "grafika"?

Volteras yra vaizduotės ir moralės tipas. Žmogus galintis dirbti sudėtingus vaizduotės darbus, nebūtinai grafikos ar dizaino. Tipas yra savybių visuma vienos savybės išskirti nereikėtų.

25
Voltero tipas / Ats: Voltero tipo vaizduotė
« Įrašytas: Kovo 26, 2020, 09:48:01 pm »
Atskirus klausimus rašau į atskirus atsakymus.

Ar vaizduotę, ne tik voltero atveju, galime laikyti tik vizualinio aparato darbu ir operacijomis? Ar "laki vaizduotė" tapati vizualiniam pajėgumui ar tai tėra tik geras išreiškimas apibūdinti reiškinį, kuomet asmenybė geba "sugalvoti daug", nors ir nebūtinai tai yra pagrįsta "grafika"?

Vaizduotė informacija apdoroja tik vaizdiniais. Tokie reiškiniai kaip juokas ironija ar patyčios, simpatijos antipatijos, tikslai, atkaklumas, ryžtingumas sukuriami vaizduotės. Moralė žodinės atminties, nuojauta cheminės atminties intuicijos. Vaizduotė turi daugiausia savybių negu kitos protinės savybės, be jos neįmanomas žmogus. Išgirdus nesąmonę žmogus tai suvokia tik vaizduote  :)

26
Voltero tipas / Ats: Voltero tipo vaizduotė
« Įrašytas: Kovo 26, 2020, 04:08:06 pm »
Ar yra realus skirtumas tarp orientavimosi erdvėje, pavyzdžiui, platono tipo ir voltero tipo asmenų (vyrų) ? Tai galima būtų pagrįsti tuo, kad voltero tipo didesnis vizualinis aparatas sugeba geriau generuoti vidinį virtualų, trimatį aplinkos žemėlapį, negu platono tipas?

Tipinio Voltero tipo vaizduotė yra dvigubai didesnė už tipinio platono tipo vaizduotę, dar voltero vaizduotė yra gerai valdoma dešiniosios kaktinės srities. Ji netik didesnė, bet kokybiškesnė.  Platono tipo žmogus yra orientuotas į žodinę atmintį, voltero į vaizduotę. Voltero vaizduotė yra sisteminanti teorinė tinkanti mokslo it teorijų kūrimui.
Platono tipo darbuotojas dirbantis visą dieną su SolidWorks ar Autodesk Inventor  turės nestabilią psichiką, tuo tarpu voltero tipo darbuotojas jaus malonumą iš darbo ir pasieks puikius rezultatus. Platono tipo programuotojas geriau jausis negu voltero tipo žmogus, bet volterui žodinė atmintis programuojant neveiks psichikos stabilumo. 

27
Ramzio tipas / Cameron van der Burgh
« Įrašytas: Kovo 23, 2020, 11:27:47 pm »

Net jei esi sveikas ir jaunas, – saugokis. Tokia žinutę siunčia 2012 metų olimpinis plaukimo čempionas Cameronas van der Burghas, pats dėl koronaviruso praleidęs lovoje 14 dienų. „Tai pats baisiausias virusas, kokį esu patyręs“, – rašė 31 metų Pietų Afrikos Respublikos plaukikas.

Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/sportas/naujiena/vandens-sportas/olimpinis-cempionas-pasidalino-savijauta-per-koronavirusa-be-jegu-valandu-valandas-863-1293918?copied

Su ramzio tipo žmona Nefeli Valakelis.

29
Nortono tipas / Eva Louise - Koronaviruso issukis
« Įrašytas: Kovo 18, 2020, 03:40:28 pm »


Kai visas pasaulis yra suvaržytas koronaviruso, kai kurie internautai nusprendžia iš to pasipelnyti. Garsi influencerė Eva Louise pradėjo „koronaviruso iššūkį“, mergina save nusifilmavo laižant tualeto dangtį.
Visą straipsnį galite rasti https://www.tv3.lt/naujiena/pramogos/1034483/pasaulis-eina-is-proto-internete-plinta-koronaviruso-issukis-zmones-laizo-tualeto-dangcius


30
Tipų nustatymas / Ats: Nustatymas
« Įrašytas: Kovo 14, 2020, 11:54:12 am »


Bronsonas 100%  8)

Puslapiai: [1] 2 3 ... 123