Naujos kartos genotipų ir tipų psichologija

Psichologija => Psichika => Temą pradėjo: Leotaurus Liepos 07, 2019, 11:54:36 pm

Antraštė: Influenceriai
Parašė: Leotaurus Liepos 07, 2019, 11:54:36 pm
https://www.youtube.com/watch?v=tuhY_L9mKic
James Charles bronsono tipo

Influenceriai gaunantys daugiausia patiktukų dažniausiai yra sunkios depresijos ar šizofrenijos žmonės. Dominuoja juoko depresija arba juoko šizofrenija. Tokie žmonės daug juokiasi mažiau ironizuoja jų humoras yra labai didelis.
Gerbėjai iš jų turi progos pasityčioti ir pasijuokti.

Lietuvos influenceriai
https://influenceriai.lt/#clients

(https://jp.lt/wp-content/uploads/2018/11/naglis-bierancas-79116173.jpg)
Naglis Bierancas platono tipo
https://www.instagram.com/naglimantas/


https://www.youtube.com/watch?v=11XwX42LHEQ
Simona Burbaitė bronsono tipo
Antraštė: Ats: Influenceriai
Parašė: Minas Rugpjūčio 12, 2019, 09:11:14 pm
Rajono Kunigas, aktyvios depresijos bronsonas. Pažiūrėjus video dominuoja patyčios, nesąmonės ir t. t. Nors populiarumas jo gan didelis

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=5LB-zzUkDKE[/youtube]
Antraštė: Ats: Influenceriai
Parašė: Leotaurus Rugpjūčio 15, 2019, 11:42:04 am
https://www.youtube.com/watch?v=wOI2PU1exN0
Pradžioje tyčiojosi iš bronsono, vėliau iš pragerto platono(turinčio vaisiaus alkoholinį sindromą), trečias pašnekovas buvo pasyvokos bronsonas. Daug nežiūrėjau tos beprasmybės, man jis nedaug atsilieka nuo voltero tipo Maybach, tik šis bronsonas yra daug agresyvesnis.
Prieš depresyvų bronsoną ir platoną patyčiomis nelaimėsi(dar sako patyčios yra ne humoras be juoko ir ironijos). Tas vadinamas kietumas yra patyčių kietumas, dar darvino tipo šizofrenikai (reperiai) mėgsta būti kietais.
Aplamai tuštybių mugė, tokius žmones reikia gydyti nes jie platina savo ligą kaip pavyzdį, patys ateityje negali apsieiti be medikų pagalbos.
Internete daug pozityvo, daug praktinių dalykų ir žinių, žiūrėjimas patyčių ir nesąmonių video griauna psichinę sveikatą. Ypatingai pavojinga yra tokius žmones žiūrėti paaugliams, dėl žiūrėjimo tokių tarp jų didėja patyčios ir humoras. Mokykla kovoja su patyčiomis, o čia pateikti pavydžiai kaip reikia tyčiotis ir žeminti. Šaržai, primityvi kalba, gynyba, puolimas, juokas, ironija, kito sumenkinimas...
Pradžioje reikia išsiaiškinti tokias asmenybes ir jų susiformavimo tragedijas, niekam nerekomenduočiau jų laikinti ar sekti.