Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Žinutės - Greddy

Puslapiai: [1] 2 3 ... 9
1
Voltero tipas / Ats: Voltero tipo vaizduotė
« Įrašytas: Kovo 25, 2020, 04:41:29 pm »
Ar yra realus skirtumas tarp orientavimosi erdvėje, pavyzdžiui, platono tipo ir voltero tipo asmenų (vyrų) ? Tai galima būtų pagrįsti tuo, kad voltero tipo didesnis vizualinis aparatas sugeba geriau generuoti vidinį virtualų, trimatį aplinkos žemėlapį, negu platono tipas?

2
Voltero tipas / Ats: Voltero tipo vaizduotė
« Įrašytas: Kovo 25, 2020, 04:39:10 pm »
Atskirus klausimus rašau į atskirus atsakymus.

Ar vaizduotę, ne tik voltero atveju, galime laikyti tik vizualinio aparato darbu ir operacijomis? Ar "laki vaizduotė" tapati vizualiniam pajėgumui ar tai tėra tik geras išreiškimas apibūdinti reiškinį, kuomet asmenybė geba "sugalvoti daug", nors ir nebūtinai tai yra pagrįsta "grafika"?

3
Voltero tipas / Voltero tipo vaizduotė
« Įrašytas: Kovo 25, 2020, 04:36:10 pm »
Sveiki.

Iškilo vat toks noras giliau panagrinėti Voltero tipo vaizduotę. Įdomu būtų sulaukti pačių volterų subjektyvių pastebėjimų, kas "krenta labiausiai į akis" kalbant apie nuosavos vaizduotės veiklos ypatybes. Būtų įdomu ir Liutauro nuomonė, kuo iš esmės ji skiriasi nuo kitų? Nepaisant to, kad volteras, linkolnas ir darvinas turi teorinę vaizduotę, kyla klausimas, ar volteras turėdamas dar kartu ir bendrąją didžiausią vaizduotę, kartu įtaką daro ir teorinei vaizduotei? Čia tik vienas iš daugelio klausimų, tiesiog būtų labai įdomu šį fenomeną išnagrinėti daug giliau ir aiškiau.

4
Nortono tipas / Ats: Norbertas Daunoravičius
« Įrašytas: Kovo 05, 2020, 10:57:11 am »
Pasyvokas vaikinas. :D

5
Voltero tipas / Ats: Kastis Torrau
« Įrašytas: Birželio 17, 2016, 12:53:06 pm »
O, šaunuolis, Liutaurai. :) Šiaip Kastis Lietuvoje yra vienas rimčiausių elektro kūrėjų, savo auditoriją turi ne tik LT, bet ir plačiąjame pasaulyje. Labai aukštos kokybės muzika, puikiai išdirbta, savotiška ir turinti ryškų kūrėjo akcentą (parašą).

6
Antrosios pusės paieškos, pažintys / Instinktyviųjų santykių poros
« Įrašytas: Gruodžio 02, 2015, 09:39:12 pm »
Panaši tema buvo, Volteras+Linkolnė, kurią pats sukūriau. Tačiau noriu panagrinėti šį "fenomeną" kiek plačiau. Esmė tokia, kad praktiškai su visomis linkolnėmis, su kuriomis vienaip ar kitaip kontaktavau per pastaruosius metus, o jų buvo pakankamai, santykiai pasisuka identiškai. Iš pradžių vyksta susidomėjimas, atsiranda simpatija, kalba eina kaip "per sviestą", tada maždaug po labai trumpo laiko tarpo simpatija visiškai išnyksta (čia viskas iš mano pusės(, dingsta seksualinis/romantinis suvokimas, išlieka tik geras susikalbėjimas. Aš suprasčiau, kad tai būtų su 1-2 atvejais, tačiau patirtis gerokai didesnė. Nieko panašaus nėra su bronsonėmis, su jomis atrodo, kad aistra gali degti belekaip ir belekiek :D Su ramzėmis panašiai kaip su linkolnėmis, per didelis emocionalumas kartais išmuša. Tai va. Ką manote dėl instinktų? Įdomios jūsų nuomonės.

7
Darvino tipas / Ats: "Mačo" prezidentai
« Įrašytas: Lapkričio 10, 2015, 11:49:01 am »
uždominavo :D D

8
Nortono tipas / Ats: Remigijus Viršila
« Įrašytas: Birželio 26, 2015, 07:11:25 pm »
Galingas nosikaulis.

9
Įvairenybės / Ats: Zmogaus bijo liutai
« Įrašytas: Sausio 18, 2015, 10:55:29 am »
Afrikoje visi gyveno "prigimty" iki tol, kol neprasidėjo "Coca Cola" okupacija arba invazija. Visa tai sugriovė visus iki tol buvusius struktūrinius, ekonominius ir socialinius gyvenimo ramsčius, "duodami" moderniuosius, t.y. kapitalistinius. Tavo išvardintos negandos yra tiesioginės vakariečių "pagalbos" pasekmės. 

10
Kovos menai / Ats: Chris Weidman
« Įrašytas: Sausio 17, 2015, 11:43:00 am »
Per savo 5-6 metų "karjerą" nesutikau nei vieno lūžusio blauzdikaulio, gal tiesiog nepasitaikė.. Mano pagrindinis blauzdikaulio grūdinimas buvo kaulo baksnojimas su kažkokia medine mentele/pagaliuku ir medžių spardymas, aišku, ne visa jėga. :D Koja eidavo kaip dalgė. Bet čia gali būti ir susilpnėjusio skeleto pasekmė, kai dėl netinamo (per didelio) krūvio pradeda kisti kaulų struktūra ir vientisumas, ir dažniausiai tikrai ne į gerą.

11
Pasiūlymai / Ats: Pasiūlymai
« Įrašytas: Sausio 10, 2015, 03:34:54 pm »
Taip, teisingai. Pirmiausia sutvarkom visą teorinę bazę, kad publikoje nebūtų jokio neaiškumo, tik griežti ir aiškūs dėsniai ir dėsningumai, o tada galim bandyt "karduotis". Asmeniškai aš taip matau.

12
Pasiūlymai / Ats: Pasiūlymai
« Įrašytas: Sausio 10, 2015, 12:12:46 pm »
Jo, sutinku. Svarbiausia, kad nereikia per daug įkyriai lįsti į diskusijas ir viską analizuoti pasitelkus Tipų Teoriją. Reikia pagauti atitinkamą momentą, o ne viską tiesiog išpilti, nekreipiant dėmesio į pokalbio situaciją. Kai žmogus ateina ir pradeda kalbėt apie kažką taip, lyg tas dalykas būtų visiems aiškus ir suprantamas, pokalbyje toks žmogus dažnai ignoruojamas. Aš irgi stebiu Liutauro komentarus, ir pastebiu, kad dažniausiai niekas nieko neatsako ir net nekreipia dėmesio į tai, ką jis rašo. Reikia daug didesnio subtilumo.

13
Platono tipas / Ats: Fyfos, bachurai, forsai, KRIMINALINĖ PSICHOLOGIJA
« Įrašytas: Gruodžio 29, 2014, 03:06:59 pm »
Nematau jokios foto, iš kurios būtų galima spręsti apie veido plokštumą.

14
Platono tipas / Ats: Fyfos, bachurai, forsai, KRIMINALINĖ PSICHOLOGIJA
« Įrašytas: Gruodžio 29, 2014, 02:25:51 pm »
Ar tikrai platonas?

Panašu, kad mažas smakras

15
Pasiūlymai / Ats: Pasiūlymai
« Įrašytas: Gruodžio 29, 2014, 02:22:23 pm »
Citata
Taip visi žinome tą gražią, abstrakčuą filosofinę teoriją, kad viskas juda, sukasi ir pnš. spyralės forma tik grįžta naujos kokybės.

Šiaip nieko panašaus omeny neturėjau su ta romantine "filosofine teorija", nežinau kodėl tu man tai sakai. Aš teigiu, kad minties/reiškinio/idėjos atsiradimo aplinkybės nekeičia jo svarumo, svarbiausia, kad jis būtų logiškas ir atspindėtų tiesą. Skriemulys atsirado maždaug 1300 - 1500 m. pr. Kr., bet labai sėkmingai naudojamas iki šiol. :) Bet manau, kad kaip ir viską atsakiau, turėtų būti aišku..

16
Pasiūlymai / Ats: Pasiūlymai
« Įrašytas: Gruodžio 23, 2014, 12:15:27 am »
Citata
Būtent, kad gal turėjo ar neturėjo, kitaip tariant spekuliacija ir tiek.

Tai kartoju, kad aš nesakau visko nurašyt, o taip - "Sakinius galima perdaryt, tiesiog jo pasiūlytas variantas yra kaip bendrinė medžiaga termino papildymui, nebūtinai tiesioginiam perrašymui. Kita vertus, šiuos sakinius galima įdėti kaip citatą, kuri gerai padeda suprasti, kas per daiktas yra intuicija, duoda platesnį vaizdą." Jeigu pradėsim vardinti kur spekuliacija, kur ne, tai nežinau kiek realiais tyrimais pagrįsto teorinio pagrindo čia beliktų....

Citata
Bet esmė, kad konkrečiai Platono intuicijos apibūdinimo atvėju, nėra tiksliai aišku, kad jis būtent tai turėjo omenyje, geriausiai, kada citata, mintis, kuri padeda nuosekliau aiškinti kontekstą, būtu homogeniška tam kontekstui. Va tas senesnis Fenikso postas yra  arčiau prie to platesnio aiškinimo.

Atsakymas viršuj.

Citata
Konspekto niekur nebuvo, tik trumpas sakinys kuris išskyrė dviejų disciplinų priešybes ir tiek.

Konspektas buvo tiesiog lengvas sarkazmas.  ;) Man keistai susirodė, kad žmogui reikia aiškint filosofijos kryptis, nors jo pasiūlymas buvo labai į temą. Svarbiausia, kad nebuvo jokio misticizmo ir panašios operos.

17
Pasiūlymai / Ats: Pasiūlymai
« Įrašytas: Gruodžio 22, 2014, 11:31:10 pm »
Tai palauk. Mano galva, yra skirtumas tarp papildyti, išplėsti ir tarp pakeisti. Sakinius galima perdaryt, tiesiog jo pasiūlytas variantas yra kaip bendrinė medžiaga termino papildymui, nebūtinai tiesioginiam perrašymui. Kita vertus, šiuos sakinius galima įdėti kaip citatą, kuri gerai padeda suprasti, kas per daiktas yra intuicija, duoda platesnį vaizdą. Niekur čia nematau jokio neatitikimo. Archimedo dėsniai buvo suformuluoti 2-3 a. pr. kr., tačiau jie puikiai veikia iki šiol, Pitagoro teoremos praktiškumas ir tikslumas niekur nepradingo, senosios persų chemijos žinios, kurių metodikos yra naudojamos iki šiol ir taip toliau. Beje, pačiame Platono intuicijos apibūdinime nėra jokio idealizmo ar kažko iš fantastikos srities.
Nereikia susikoncentruoti į tai, iš kur dalykas yra ištrauktas: idealistinės, materialistinės, kliedelistinės "filosofijos", svarbiausia tai, kad tas dalykas būtų logiškas ir nuoseklus.
Citata
Panašu, kad filosofas Platonas neturėjo mintyje būtent limbinės srities, kuri atsakinga už pasaulio suvokimą, apie ką yra rašoma "MTT"

Iš kur žinai, o gal ir turėjo? Nestatau šio dalyko ant rimto fakto, tiesiog gal jam ir kalė tas intuityvus suvokimas, ir kiek įgalėdamas išreikšti to meto terminais ir žiniomis, rezultate mes ir gavome šiuos sakinius.

Citata
Bet jis išėmė iš Platono "Valstybės" sakinį ir liepė juo paplidyti "MTT"??  Čia tiesiog nebuvo kitos išeities, jam buvo būtina paaiškinti filosofijos-gamtamokslio skirtumą.

Tai negi dabar kiekvienam, kuris kažką iš kažkur išėmė, kas yra ne pagal kažkokius standartus, tačiau logiška ir nuoseklu, pradėsime daryti įvadinius filosofijos konspektus?  :)

Citata
Taip. Bet šiuo metu nėra prof. kalbos stilistikos, gramatikos specialisto kuris galėtu padėti apipavidalinti teoriją. Kitaip tariant reikalingas "redaktorius".

Nereikia čia jokio profo, užtenka paprasto žmogaus, kuris moka bazinę gramatiką ir skyrybą.

18
Pasiūlymai / Ats: Pasiūlymai
« Įrašytas: Gruodžio 22, 2014, 10:51:43 pm »
P.s. nesakau, kad reikia plynai nukopijuoti tuos sakinius, tiesiog tinkamai sukomplektuoti.

19
Linkolno tipas / Thor Heyerdahl
« Įrašytas: Gruodžio 22, 2014, 09:39:27 pm »
Vienas žymiausių norvegų keliautojų ir etnografų, kuris turėjo išsilavinimą zoologijoje, botanikoje ir geografijoje. Jis labai pagarsėjo savo "Kon-Tiki" ekspedicija, vykusia 1947 metais, kurioje Ramiuoju vandenynu nuplaukė 8 tūkst. km., nuo Pietų Amerikos iki Tuamotu salų, savos gamybos plaustu. (!!!) Šia ekspedicija jis norėjo pademonstruoti, kad senieji žmonės galėjo atlikti ilgas keliones jūromis, taip inicijuodami kontaktus tarp visiškai skirtingų kultūrų. Toks kultūrinis vystymasis yra priskiriamas difuzionistiniam modeliui.



Primena D. Cameron


Su žmona platone.


Su kita žmona, taip pat platonė.





Ryžtis tokiam nuotykiui reikia neeilinės valios, bebaimiškumo ir atsparumo.

"Heyerdahl never gave in or gave up, though, continuing to write books, launch new projects, befriend both Fidel Castro and Mikhail Gorbachev and even claim that Christopher Columbus knew about Leiv Eriksson’s voyage to New Foundland. He remained in conflict in many areas but did reconcile with daughter Anette before she died of cancer in 1990.
Kvam notes how Heyerdahl was visionary and ahead of his time in many ways, not least in warning about pollution and a looming climate crisis. He built bridges among nations during the Cold War. He remains arguably the most famous Norwegian ever."

Abejojau tarp linkolno ir platono. Manau, kad šie atsiliepimai padeda galutinį tašką, jog tai yra Linkolno tipas.

20
Linkolno tipas / Vitalija Katunskytė ir jos dukra Monika
« Įrašytas: Gruodžio 22, 2014, 08:47:54 pm »
Panašu, kad Katunskytė yra linkolno tipo.





Iš dešinės - platono tipo grupės narys.


Kaip suprantu, šioje nuotraukoje jis yra pirmas iš kairės (kitaip ir būt negali ;D).



Viskas iki šiol kaip ir aišku, tačiau toliau prasideda įdomybės:

Monika Katunskytė

Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad tai yra grynakraujė bronsonė. Veido proporcijų braižas labai tiksliai atitinka bronsono bruožus: didelis žandikaulis, niekuo neišsiskiriantis nosikaulis, standartinė kakta ir smakras.


Profilinėje nuotraukoje matosi bent vidutinis nosikaulis, ir čia jau išryškėja linkolno bruožai.




Labai galimas daiktas, kad didelio žandikaulio įspūdį sudaro esamas antsvoris. Kita vertus, sekanti nuotrauka:


Antsvorio nematyti, žandikaulis masyvus. Įdomus fenomenas.

21
Bronsono tipas / Ats: Whydotas
« Įrašytas: Gruodžio 22, 2014, 08:12:37 pm »
WhyDotas - tikrai bronsonas?

Pirmą kartą pamatęs šį veikėją, be rimtesnių abejonių nustačiau pasyvios šizofrenijos Voltero tipą.

Akivaizdžiai smailas veidas, nosikaulis vidutinis, kakta vidutinė, žandikaulis vidutinis, pakaušis mažas, link vidutinio. Tai čia iš pastebimų kaukolės bruožų.


O šiaip veide nemačiau jokių regimųjų emocijų, simpatijų-antipatijų. Man veido judesiai ir išraiškos pasirodė šizofreniškai šaltos, kai kur maniakiškos, be aukšto ekspresyvumo.

22
Pasiūlymai / Ats: Pasiūlymai
« Įrašytas: Gruodžio 22, 2014, 07:41:41 pm »
Bent kiek aš supratau ir sugebėjau pamatyt, tai Mendoza niekur nerašė, kad jis siūlo pakeisti dabartinį intuicijos apibūdinimą, ar kad teigtų, jog filosofija yra aiškinimo mokslas.. ::) O šiaip jo pasiūlyta idėja yra labai sveikintina, kadangi dar labiau praplečia termino apibūdinimą. Pateiktas intuicijos įvardinimas iš esmės yra labai panašus į esantį Tipų Teorijoje, paminėtas "..intuicija yra tiesioginis objekto pažinimas protu.." arba "..Ji nesietinas su ekstaze ar mistika.." išvis labai gerai atspindi esmę. Kuo paprasčiau ir kuo plačiau bus viskas paaiškinta, tuo lengviau žmonės įsisavins medžiagą.
Tarp kitko, pagrindinėje teorijos medžiagoje būtina sumažinti kabučių kiekį. Perkeltinės reikšmės ir nuolatinės kabutės smarkiai nesižiūri ir silpnina bendrą informacijos solidumą.

23
Tipų nustatymas / Ats: Nustatymas
« Įrašytas: Gruodžio 22, 2014, 07:10:56 pm »


Nenoriu atrodyti kaip kvailai prieštaraujantis, tačiau jo sudėjimas šioje nuotraukoje man kaip tik atrodo labai afrikinis. Pagrindinis semitinio sudėjimo bruožas, pečių linija ir trapecija - čia jie neegzistuoja. Sutikčiau su tokiu atveju, kaip Mendoza minėjo, kad tai gali būti apleisto arba nebūtų fizinio aktyvumo pasekmė. Tuo labiau, matosi insulino apykaitos sutrikimas, greičiausiai rezistentiškumas, pasireiškiantis pilvo "pūstumu" - čia kaupiamas angliavandenių perteklius paverstas riebalais. Tokia situacija labai būdinga afrikiniui ir mongoliniui kūno sudėjimams.

Tas, kad "jam patinka Afrika" laisvai gali būti ir dėl to, jeigu jis būtų platonas.

Dėl tos vadinamos juoko ir sarkazmo "asimetrijos". Vienas žymiausių komikų, John Cleese iš "Monty Python", jo vaidyboj ir pasirodymuose (kiek esu stebėjęs) taip pat nėra jokio išreikšto juoko ir ironizavimo. Geriausių pasirodymų rinkinys:


Praktiškai viskas daroma ramiu veidu.

24
Tipų nustatymas / Ats: Nustatymas
« Įrašytas: Gruodžio 22, 2014, 06:44:46 pm »
Citata
Visokių linkolnų būna, ne visi linkolnai yra labai stiprios asmenybės ir pnš. Drukteinis pasižymi erudicija ir apsiskaitymų, dėl asmenybės savybių sunkų ažką pridurti. Šiaip savo sriti - žurnalistikoje jis nemažai pasiekęs. Grįžtant prie linkolnų tai nepamirškime tokių veikėjų kaip: Katunskytė, G.Jauniaus, Cicino, Donskovo, Graužinienės ir t.t Kurie tikrai didelių "supermeniškumų" nepasižymi. Ypač daug yra moterų linkolnių, kurios yra menkai išvysčiusios savo asmenybe ir pnš. Vyrų taip pat pasitaiko labai "įvairaus plauko".

Tai visados visokių tipų su visokiomis savybėmis būna, tiek nortonų su aukštu intelektu, tiek volterų su dalbajobizmo sindromais. Čia jo savybes paminėjau kaip gaires, kurios padėtų nustatyti tipą esant labai dvejotinomis kaukolės formomis. Beje, bent pakolkas, kol nėra jo tėvų, antros pusės ar giminaičių nuotraukų ir duomenų, gaunasi legendinė situacija: arba linkolnas su didele kakta ir mažesniu nosikauliu, arba platonas su didesniu nosikauliu.  ;)

25
Tipų nustatymas / Ats: Nustatymas
« Įrašytas: Gruodžio 16, 2014, 09:45:44 pm »
Man asmeniškai šiose nuotraukose Drukteinio nosis neatrodo tiek išskirtinė, kad būtų panaši į voltero ar linkolno. Iš charizmos nesijaučia jokio valingumo ar griežtesnio charakterio, man panašiausia į įgudusį (depresyvų platoną)  blevyzgotoją ir makaronų kabintoją.

 
Mimikos kaip depresyvaus veikėjo, tampymasis, vaipymasis ir juokeliai. Smarkiai atkreipia dėmesį asimetriškas (lyginant su kaire) dešinės akies primerkimas.



Drukteinis bendru stotu labai panašus į platoną   S. Berlusconį (kurį pats filosofai ir pataisei), visas veido apvalumo ir mąsyvumo įspūdis.


26
Platono tipas / Ats: Šokėja Jomantė Dapkevičiūtė
« Įrašytas: Gruodžio 15, 2014, 06:40:30 pm »
Man tada buvo berods 15 metų, kažkas tokio. Ji yra 1993 metų gimimo.  ;)

27
Platono tipas / Ats: Šokėja Jomantė Dapkevičiūtė
« Įrašytas: Gruodžio 15, 2014, 05:52:29 pm »
Cha :D Gilioj jaunystėj su ja susirašinėjau.  ;D

28
Tipų nustatymas / Ats: Nustatymas
« Įrašytas: Gruodžio 15, 2014, 05:50:40 pm »
Man asmeniškai Drukteinis tai grynas platonas, labai pasijautė ant kalbos ir bendravimo darymo, stipri manipuliacija.

29
Tipų nustatymas / Ats: Nustatymas
« Įrašytas: Lapkričio 22, 2014, 09:13:39 pm »
Citata
Tas perėjimas taip nevyksta, kad viena savaite aš optimistas, o kitą depresyvus, tai yra tarp psichologinių būsenų labai dažnų mėtimusi nėra. Psichologinė būsena yra pastovus reiškinys, kuri gali kisti per tam tikrą laikotarpį, priklausomai nuo  aplinkos įtakos ir t.t trumpai tariant per naktį į otimizmą ar depresiją nepereinama. Psichologinės būsenos kitimas vyksta per tam tikrą periodą.

Teisingai, čia taip nėra, kad *yst ir prisnigo. :D Akimirka, o jei rimtai, kokį gyvenimo būdą vedi? Jeigu tai nėra internacionalinė paslaptis.  ;)

30
Tipų nustatymas / Ats: Nustatymas
« Įrašytas: Lapkričio 22, 2014, 09:08:40 pm »
Gali būti ir bipolinis, bet laisvai gali būti problema mityboje bei gyvensenoje.

Puslapiai: [1] 2 3 ... 9