Tipų teorija > Veidas

Klausimas apie asimetriškas akis

(1/4) > >>

zalia.arbata:
Kodėl daugelio žmonių akys priešingose veido veido pusėse skiriasi? Ką tai nurodo?

Justinas999:
Truputį sukonkretink klausimą ir nuotraukų įmesk, bus aiškiau :)

Bet šeip mimikos pėdsakai gali būti, jeigu teisingai supratau ką turėjai omenyje. Ar tai ironiška šypsena, ar kiti su asmens psichika susiję dalykai.
Ir apskritai visų veidai yra truputį asimetriški.

filosofas:
Straipsnis panašia tematika.

Vaikystė užrašyta žmogaus veide
http://www.technologijos.lt/n/mokslas/zmogus_ir_medicina/S-21546

zalia.arbata:

--- Citata iš: Justinas999  Rugpjūčio 24, 2014, 03:41:31 pm ---Truputį sukonkretink klausimą ir nuotraukų įmesk, bus aiškiau :)

Bet šeip mimikos pėdsakai gali būti, jeigu teisingai supratau ką turėjai omenyje. Ar tai ironiška šypsena, ar kiti su asmens psichika susiję dalykai.
Ir apskritai visų veidai yra truputį asimetriški.

--- Baigti citatą ---

Pavyzdžiui:



Žinau, kad visi veidai daugiau ar mažiau asimetriški :) Tiesiog Leotaurą užmačiau vienam forume komentuojantį žmones atsisžvelgiant į akis, skirtingai išlavintas veido puses. Sudomino, norėčiau apie tai plačiau sužinot (konkrečiai labiausiai domina klausimas, koks yra skirtumas, kuri veido pusė yra aktyvesnė). :)

Justinas999:
Manau įdėjus pastangų ir suaugęs žmogus gali sumažinti mimikos sukeltą asimetriją.
Aš pats galiu asimetriškas minas nutaisyti, bet ne su abiem veido pusėm tą patį galiu padaryti.
Jaučiu kurie veido raumenys yra stipresni ir neleidžiu jiems "reikštis".
Vaikystė mano buvo nepavydėtina (patyriau DAUG psichologinio ir fizinio smurto tiek namuose, tiek mokykloje), ir tai buvo galima matyti mano mimikoje, laikysenoje, eisenoje ir t.t. Bet įdėjęs šiek tiek pastangų išmokau valdyti veido išraiškas, laikyseną, eiseną ir t.t. (juk visa tai tik raumenys)
Kitaip tariant išmokau vaidinti savimi pasitikinčią laikyseną, tvirtą eiseną (tik vos ne nuo vaikystės pradėtų dirbti sunkių fizinių darbų palikti "pėdsakai" neleidžia pilnai šito išnaudoti) , veido raumenis sunkiau valdyti, bet jei nori tai išmoksi. Žinoma su mikro-ekspresijomis yra daug sunkiau.
Bet geras psichologas ar panašius dalykus patyręs žmogus gali įžvelgti kokias "kaukes" nešioju.
Pvz. pažįstu žmonių kurie yra dirbę prižiūrėtojais kalėjimuose kurie yra man sakę "-Jei nepažinočiau tavęs tikrai pagalvočiau, kad esi sėdėjęs" (ne iš išvaizdos žinoma, nes atrodau aš gerai ;) ) arba "-Nei tu su savo modelio eisena, mandra iškalba ar "ramiako" žvilgsniu nuo manęs nepaslėpsi, kad daug šūdo esi iškentėjęs"
Bet vistiek gerai moku apsimetinėti, kad man viskas gerai ir darbo pokalbiuose prasisuku kaip reikiant :D

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[#] Kitas puslapis

Eiti į pilną versiją